Jump to content

SYSTEM KARY ?

• Please log in to reply
79 replies to this topic

mikolaj3484 #1 Posted 24 February 2018 - 12:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44294 battles
  • 56
  • [EX-SQ] EX-SQ

CZY wg zrobi system  jakiś konkretniejszy kar dla graczy którzy wypchają  walom  po swoich

bo ten co jest to nie wiem czy nawet działa jak wyślesz  powtórkę z bitwy to napiszą że ten gracz jednak coś  zrobił  ale kary  nie dostanie  nie mowie  tu o permanentnych  tylko godzinkę na  uspokojenie się

Edited by mikolaj3484, 24 February 2018 - 12:37 AM.

Inherek_PL #2 Posted 24 February 2018 - 12:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 7363 battles
  • 714
  • [RUN_] RUN_
Ryp leja? Wyśledź?  gościu godzinkę dziennie to ty korzystaj ze słownika... 

rvader #3 Posted 24 February 2018 - 01:07 AM

Brigadier

• Player
  • 50331 battles
  • 4,431
  • [ACHJO] ACHJO

Block Quote

walom  po swoich

- a "walom" zasłużonych w alejach....

PS.czasami walom w "musgownice" i to zdrowo....

TalkToTheHoof #4 Posted 24 February 2018 - 10:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 4362 battles
  • 728
  • [R3B3L] R3B3L

View Postrvader, on 24 February 2018 - 01:07 AM, said:

- a "walom" zasłużonych w alejach....

PS.czasami walom w "musgownice" i to zdrowo....

a"walom" - to nie tam Król Artur został pochowany?

rvader #5 Posted 24 February 2018 - 11:05 AM

Brigadier

• Player
  • 50331 battles
  • 4,431
  • [ACHJO] ACHJO

View PostTalkToTheHoof, on 24 February 2018 - 09:17 AM, said:

a"walom" - to nie tam Król Artur został pochowany?

- coś mi świta ,ale nie jestem pewien..;)

Rev_PL #6 Posted 24 February 2018 - 01:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20372 battles
  • 962

Z własnego doświadczenia wiem że system raportowania działa źle, czasami działa ale w 90% przypadkach nie. 

System karania poprzez support działa też źle, zwłaszcza jeśli chodzi o obrażanie na tle rasowym.

Falathi #7 Posted 24 February 2018 - 02:14 PM

General

• WG Staff
  • 16031 battles
  • 9,294
  • [WG] WG

System działa, tyle, że wymaga aktywności ze strony graczy no i nie zawsze widać końcowy rezultat. 

Coś jak słownik. 

SirBushman #8 Posted 24 February 2018 - 08:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 43237 battles
  • 6,906
  • [REBON] REBON

System działa, ale to gracze są winni, że tak mało "przestępców" jest karanych.

Bomba.

Jeżeli ten system działa, dlaczego koleś, który przewraca mój czołg na plecy w wyniku czego ginę nie jest niebieski?

Czemu koleś wypychający mnie z krzaka, gdzie robię pasywa dla teamu po to, żeby zająć moje miejsce w wyńiku czego dostaję spota i ginę wciąż gra w tą grę?

Czemu Support olewa moje zgłoszenie z powtórką gdzie arta zabija sojusznika, żeby mieć Kolobanova? 

Nie opowiadaj mi proszę, że ten system działa, bo albo jest to ponury żart z Twojej strony, albo założenia działania tego systemu są kpiną. Ten system reaguje TYLKO na kilkukrotny strzał do sojusznika. Bez różnicy czy to karabinek i zabierzesz kilkanaście % ho czy Jadźka E100 i zabijesz sojusznika.

_Oberschlesien_ #9 Posted 25 February 2018 - 01:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39984 battles
  • 1,140
  • [SNOV] SNOV

Jakim cudem koleś który nie potrafi napisać posta, ma takie statystyki?

Zawsze dobrzy gracze piszą że trzeba być inteligentnym żeby dobrze grać :D

Edited by _Oberschlesien_, 25 February 2018 - 01:56 PM.

PL_Robson #10 Posted 25 February 2018 - 04:57 PM

Colonel

• Player
  • 19171 battles
  • 3,711
  • [KKM] KKM

View Postmikolaj3484, on 24 February 2018 - 12:21 AM, said:

CZY wg zrobi system  jakiś konkretniejszy kar dla graczy którzy wypchają  walom  po swoich

bo ten co jest to nie wiem czy nawet działa jak wyślesz  powtórkę z bitwy to napiszą że ten gracz jednak coś  zrobił  ale kary  nie dostanie  nie mowie  tu o permanentnych  tylko godzinkę na  uspokojenie się

Ja bym był w pierwszym rzędzie za systemem kar i edukacji dla ortograficznych i gramatycznych ignorantów. Potem można zacząć rozważać kolejne systemy i udogodnienia

j4nisz #11 Posted 25 February 2018 - 05:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11767 battles
  • 898

View PostPL_Robson, on 25 February 2018 - 05:57 PM, said:

Ja bym był w pierwszym rzędzie za systemem kar i edukacji dla ortograficznych i gramatycznych ignorantów. Potem można zacząć rozważać kolejne systemy i udogodnienia

Dorzucił bym też wymaganie doktoratu z matematyki, fizyki, chemii i historii. Taka wiedza jest niezbędna do gry na poziomie podstawowym w gry arkadowe.

Natural__ #12 Posted 26 February 2018 - 07:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25245 battles
  • 891

View Postj4nisz, on 25 February 2018 - 05:07 PM, said:

Dorzucił bym też wymaganie doktoratu z matematyki, fizyki, chemii i historii. Taka wiedza jest niezbędna do gry na poziomie podstawowym w gry arkadowe.

O ile wymienione przez Ciebie "fakultety" praktycznie, nic nie wnoszą do komunikacji forumowej, tak prawidłowo napisany post, już tak. Od poprawnie przedstawionego problemu tak, by każdy zrozumiał o co chodzi, poprzez wnioski i być może, na końcu, postawione pytanie/pytania. Najczęściej, "bałagan" w poście jest pochodną bałaganu panującego w głowie piszącego oraz braku w podstawach edukacji.

"Chorób" w postaci np.dysortografii nie toleruję, bo w erze "wszystkopodpowiadających" edytorów tekstu, w tym przeglądarek, wydaje się być to tanią wymówką.

Edited by Natural__, 26 February 2018 - 07:40 AM.

zwitek1 #13 Posted 26 February 2018 - 09:57 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 77032 battles
  • 429
  • [-XII-] -XII-

View PostSirBushman, on 24 February 2018 - 08:30 PM, said:

Bomba.

Jeżeli ten system działa, dlaczego koleś, który przewraca mój czołg na plecy w wyniku czego ginę nie jest niebieski?

Czemu koleś wypychający mnie z krzaka, gdzie robię pasywa dla teamu po to, żeby zająć moje miejsce w wyńiku czego dostaję spota i ginę wciąż gra w tą grę?

Czemu Support olewa moje zgłoszenie z powtórką gdzie arta zabija sojusznika, żeby mieć Kolobanova? 

Nie opowiadaj mi proszę, że ten system działa, bo albo jest to ponury żart z Twojej strony, albo założenia działania tego systemu są kpiną. Ten system reaguje TYLKO na kilkukrotny strzał do sojusznika. Bez różnicy czy to karabinek i zabierzesz kilkanaście % ho czy Jadźka E100 i zabijesz sojusznika.

Jest tak jak piszesz. jeżeli jest jakiś system, to jest mało skuteczny i dziurawy jak budżet ZUS

j4nisz #14 Posted 26 February 2018 - 03:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11767 battles
  • 898

View PostNatural__, on 26 February 2018 - 08:39 AM, said:

O ile wymienione przez Ciebie "fakultety" praktycznie, nic nie wnoszą do komunikacji forumowej, tak prawidłowo napisany post, już tak. Od poprawnie przedstawionego problemu tak, by każdy zrozumiał o co chodzi, poprzez wnioski i być może, na końcu, postawione pytanie/pytania. Najczęściej, "bałagan" w poście jest pochodną bałaganu panującego w głowie piszącego oraz braku w podstawach edukacji.

"Chorób" w postaci np.dysortografii nie toleruję, bo w erze "wszystkopodpowiadających" edytorów tekstu, w tym przeglądarek, wydaje się być to tanią wymówką.

Półgłówek z dysortografią nie zrobi pięciu fakultetów. Zacznijmy stawiać konkretne wymagania, to skończą się boty z WRem 40%, system kar w tak elitarnym gronie nie będzie potrzebny i poziom kultury na forum też się podniesie...  Co ci po graczu, który pięknie pisze, a gra jak idiota? Trzeba patrzeć perspektywicznie...

JARmic #15 Posted 26 February 2018 - 06:09 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 41010 battles
  • 122
  • [-NUC-] -NUC-

View PostSirBushman, on 24 February 2018 - 07:30 PM, said:

Bomba.

Nie ma sensu sie denerwowac kiedy CC pisza o rzeczach, ktorych tak naprawde nie zglebili, doswiadczyli czy zwyczajnie nie maja mozliwosci sprawdzic. Przeciez oni musza pisac to co odgornie jest wytyczone i prowadzic polityke zgodna z WG. W innym przypadku piszac "tak macie racje, to nie dziala, w zasadzie nic naprawde nie dziala, zawsze cos zepsuja probujac naprawic, chcieli dobrze a wyszlo jak zwykle, wala graczy w dupe" itd pozegnaliby sie z pelniona funkcja. Nie miej do nich pretensji, nie oni pracuja nad mechanizmami gry. Mozna jedynie zawierzyc w ich dobre checi, niektorzy moze nawet wierza w to co pisza. Tak jak z pracownikami po wielu szkoleniach, maja wyprane mozgi i uwazaja, ze ich produkt jest naprawde dobry, najlepszy i beda tego swiecie bronic do ostatka sil czy argumentu.

Trudno tez miec pretensje do samych tworcow czy wykonawcow systemu kar skoro sama mechanika pozostawia wiele do zyczenia. Przyklad z dzisiaj grajac AT15 strzelam z okolo 400 metrow na pelnym skupieniu celownika do ustawionego prostopadle czyli bokiem T28 prototype czy jak on sie zwie. Dodam, ze dzialo z AT15 jest uznane ogolnie za bardzo celne i to jedyna zaleta tej maszynki. Pierwszy i drugi strzal magicznie zniknal, a ze strzelalem przez zarosla, to nie wiem jak lecialy. Trzeci strzal na zielonym celowniku "tym go nie pokonamy" czwarty strzal znika. Zblizam sie do plenty, chociaz zaraz ktos powie, ze zwyczajnie nie rozumiem mechaniki. Zostaje wykryty i trace w jednej chwili celowniczego oraz dzialo. Celownik rozwalony na caly ekran. Oddaje strzal i trafiam elegancko z przebiciem. Dysponuje powtorka jesli ktos ma ochote to zglebic i wytlumaczyc mi cudowna mechanike, ktora dziala wedlug mnie odwrotnie niz powinna.

Edytowalem nazwe TD oczywiscie chodzilo o AT15 a nie AT8.

Edited by JARmic, 27 February 2018 - 01:24 PM.

Natural__ #16 Posted 26 February 2018 - 11:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25245 battles
  • 891

View Postj4nisz, on 26 February 2018 - 03:15 PM, said:

Półgłówek z dysortografią nie zrobi pięciu fakultetów. Zacznijmy stawiać konkretne wymagania, to skończą się boty z WRem 40%, system kar w tak elitarnym gronie nie będzie potrzebny i poziom kultury na forum też się podniesie...  Co ci po graczu, który pięknie pisze, a gra jak idiota? Trzeba patrzeć perspektywicznie...

Nie ma pięknie pisać lecz bez byków i zachować porządek logiczny w wypowiedzi. To właśnie napisałem.

Edited by Natural__, 26 February 2018 - 11:30 PM.

straszny_cienias #17 Posted 27 February 2018 - 03:05 PM

General

• Player
  • 62155 battles
  • 8,071
  • [_CHS_] _CHS_

View PostFalathi, on 24 February 2018 - 02:14 PM, said:

System działa, tyle, że wymaga aktywności ze strony graczy no i nie zawsze widać końcowy rezultat. 

Coś jak słownik. 

Mam w związku z rzekomym "działaniem" tego systemu pytanie: Dlaczego ci arciarze, którzy z premedytacją mierzyli i strzelali do mnie, praktycznie zepsuli mi grę i mnie wykończyli (jednemu brakło 10HP, drugi posiekał mi moduły i załogę) nawet nie zrobili się niebiescy? Dlaczego mimo raportów nie dostali bana? Czyżby dla systemu niektórzy byli "równiejsi"?

Edited by straszny_cienias, 27 February 2018 - 03:07 PM.

Falathi #18 Posted 27 February 2018 - 03:29 PM

General

• WG Staff
  • 16031 battles
  • 9,294
  • [WG] WG

View Poststraszny_cienias, on 27 February 2018 - 03:05 PM, said:

Mam w związku z rzekomym "działaniem" tego systemu pytanie: Dlaczego ci arciarze, którzy z premedytacją mierzyli i strzelali do mnie, praktycznie zepsuli mi grę i mnie wykończyli (jednemu brakło 10HP, drugi posiekał mi moduły i załogę) nawet nie zrobili się niebiescy? Dlaczego mimo raportów nie dostali bana? Czyżby dla systemu niektórzy byli "równiejsi"?

Artyleria musi zadać więcej uszkodzeń niż inne klasy, żeby zmienić kolorek na błękitny. 

Przy okazji: nie twierdzę, że system działa idealnie, bo tak nie jest. Ale system jest tak skonstruowany, że bez raportów będzie względnie mało skuteczny w banowaniu ludzi, dlatego przypominam o zgłoszeniach. 

Jeśli ludzie widzą patologiczne zachowania w grze i nie reagują, to niestety, ale cudów raczej nie będzie. 

SirBushman #19 Posted 27 February 2018 - 03:46 PM

Lieutenant General

• Player
  • 43237 battles
  • 6,906
  • [REBON] REBON

No dobrze.

Czyli trzeba raportować w grze? Dobrze zrozumiałem, to pytanie retoryczne.

W takim razie czemu na Konferencji w Mińsku zapowiedziano, że Support będzie przyjmował raporty dotyczące toksycznych zachowań? Czyżby system raportów nie działał???

To w sumie też pytanie retoryczne, ale ciekaw jestem co kazali Ci odpisywać.

Falathi #20 Posted 27 February 2018 - 03:48 PM

General

• WG Staff
  • 16031 battles
  • 9,294
  • [WG] WG

View PostSirBushman, on 27 February 2018 - 03:46 PM, said:

No dobrze.

Czyli trzeba raportować w grze? Dobrze zrozumiałem, to pytanie retoryczne.

W takim razie czemu na Konferencji w Mińsku zapowiedziano, że Support będzie przyjmował raporty dotyczące toksycznych zachowań? Czyżby system raportów nie działał???

To w sumie też pytanie retoryczne, ale ciekaw jestem co kazali Ci odpisywać.

System działa, pod warunkiem zgłaszania, natomiast nie jest idealny i nie jest w stanie objąć wszystkich możliwych sytuacji. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users