Jump to content

Odliczanie do 1.0!

• Please log in to reply
112 replies to this topic

TalkToTheHoof #101 Posted 04 March 2018 - 10:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11743 battles
  • 1,347
  • [R3B3L] R3B3L

View PostMichal994, on 04 March 2018 - 10:13 AM, said:

Nie ważne jak wygląda,ważne po co jest.Pograsz trochę to może zrozumiesz.Widzę ze w Wot-a grają koty,tak wynika z twojej wypowiedzi.Zamykam temat.:trollface:

No koty i boty. Bez odbioru:)

qaz_22 #102 Posted 04 March 2018 - 08:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15896 battles
  • 62
  • [_EB_] _EB_

View Postmalutoros, on 04 March 2018 - 09:06 AM, said:

Niestety twoja teoria spiskowa dziejow jest nietrafna.Mam premke i czolgi premium i tez miewam po 10 i wiecej przegranych z rzedu.

Nie boj sie aktualizacji a zacznij grac,bo liczenie na mocny zespoł daleko cie nie zaprowadzi.

Witam kolego gram i jako tako idzie, i nie jestem graczem tego typu aby się przyłączyć i czekać aż za mnie ktoś wygra staram się ale nie traktuje gry jak życia to tylko zabawa.

Mam pograne ok 15 tysięcy bitew i wiem jak się gra bez premki i jak się gra z premką wiadomo z premką kupioną nie z premką wygraną albo z prezentem od WG bo to też jest według mnie różnica ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam. 10 bitek pod rząd ok ale nie od 11 rano do 19 wieczorem jedna udana podałem przykład na swojej osobie ze nawet jeżeli bym był moga do dupy, to przez tyle godzin powinno trafić się te 3 losowania takie aby mega dobrzy gracze twojego typu zrobili by za mnie te zadanie na moją korzyść czyż nie? pozdrawiam

TalkToTheHoof #103 Posted 04 March 2018 - 09:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11743 battles
  • 1,347
  • [R3B3L] R3B3L

View Postqaz_22, on 04 March 2018 - 08:12 PM, said:

Witam kolego gram i jako tako idzie, i nie jestem graczem tego typu aby się przyłączyć i czekać aż za mnie ktoś wygra staram się ale nie traktuje gry jak życia to tylko zabawa.

Mam pograne ok 15 tysięcy bitew i wiem jak się gra bez premki i jak się gra z premką wiadomo z premką kupioną nie z premką wygraną albo z prezentem od WG bo to też jest według mnie różnica ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam. 10 bitek pod rząd ok ale nie od 11 rano do 19 wieczorem jedna udana podałem przykład na swojej osobie ze nawet jeżeli bym był moga do dupy, to przez tyle godzin powinno trafić się te 3 losowania takie aby mega dobrzy gracze twojego typu zrobili by za mnie te zadanie na moją korzyść czyż nie? pozdrawiam

wykryte pojazdy wroga 0,84 - coś tu chyba nie pasuje do czegoś

krwawa_rozprawa #104 Posted 04 March 2018 - 09:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5565 battles
  • 371

View Postmalutoros, on 04 March 2018 - 10:06 AM, said:

Mam premke i czolgi premium i tez miewam po 10 i wiecej przegranych z rzedu.

To jest korekta wr przez program!

Serie porażek muszą być tak jak muszą być boty w grze.

Premka czy gold nie ma tu żadnego znaczenia.

qaz_22 #105 Posted 05 March 2018 - 09:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15896 battles
  • 62
  • [_EB_] _EB_
No a mi pasuje wszystko pięknie, średnimi i lekkimi idzie mi kiepsko więc przeważnie gram niszczycielami i ciężkimi, a tym jak wiadomo kiepsko się wykrywa ale dobra nie będę się kłócił pozdrawiam.

De4thStyle92 #106 Posted 05 March 2018 - 10:29 AM

Captain

• Player
  • 37939 battles
  • 2,194

View Postqaz_22, on 05 March 2018 - 09:35 AM, said:

No a mi pasuje wszystko pięknie, średnimi i lekkimi idzie mi kiepsko więc przeważnie gram niszczycielami i ciężkimi, a tym jak wiadomo kiepsko się wykrywa ale dobra nie będę się kłócił pozdrawiam.

Jeśli grasz na takim poziomie że w trakcie 15 minutowej bitwy oddajesz 2 celne strzały z przebiciem to żadna klasa nie będzie dobra do wygrywania.

WalkerNSP #107 Posted 08 March 2018 - 10:31 PM

Sergeant

• Player
  • 15834 battles
  • 226
  • [WSP] WSP
Można tą aktualizację pobrać wcześniej ?

_Patrol #108 Posted 08 March 2018 - 10:53 PM

Field Marshal

• Player
  • 0 battles
  • 35,892

View PostWalkerNSP, on 08 March 2018 - 10:31 PM, said:

Można tą aktualizację pobrać wcześniej ?

Przejdź do ustawień launchera i kliknij "aktualizacje", zaznacz > Umożliwia pobieranie nadchodzących aktualizacji > zastosuj.

Jeśli masz na myśli test, pobierz klienta testu 1.0 i zainstaluj.

http://redirect.wargaming.net/WoT/latest_web_install_ct

Nie instaluj do folderu, w którym masz wota 9.22

12312319873 #109 Posted 13 March 2018 - 01:49 PM

Captain

• Player
  • 33622 battles
  • 2,305
  • [AHAM] AHAM

View Postkrwawa_rozprawa, on 03 March 2018 - 12:24 AM, said:

ogarnij się trochę

... dla takiego mieszkańca Tallina czy Neubrandengurga kupienie golda w internetowej gierce to jest ... pierdnięcie komara.

Ci co płacą robią to z jednego powodu - MAJĄ PIENIĄDZE na zachciewajki. Do tego płacąc utrzymują serwery itp. W zamian dostają bonusy w formie czołgusiów, szkolenia załogi czy farmienia kredek. I BARDZO DOBRZE. Powinni dostawać jeszcze większe bonusy za płacenie.

Takie wotowskie pasożyty powinny mieć 1/100 tego co płacący.

A staty nie wynikają z premiuma czy gelda.

Staty są wynikiem kilkudziesięciu czynników w tym najważniejsze:

- FPS

- PING

- czasookres trwania konta

Wotowskie pasożyty robią tylko to co zazwyczaj pasożyty. Mnożą się i niszczą zdrową tkankę gry, która w 2012 roku miała szanse wyjść z arkadówki na pseudo-symulator. Dziś dzięki tym pasożytom gra przypomina Quake Live.

cyt: "A staty nie wynikają z premiuma czy gelda."

nie no wcale XD po co my je kupujemy ... bez sens XD

cyt. :

"Staty są wynikiem kilkudziesięciu czynników w tym najważniejsze:

- FPS

- PING

- czasookres trwania konta"

FPS i PING ... odpaliłem wota dałem graj i obserwowałem FPS i PING oczywiście nie zaburzałem poziomu FPS i PINGu dotykaniem klawiatury czy myszki

okres czasu posiadania konta ma jakiś tam wpływ o ile się na nim gra , czy i jak często się wykupywało kredki itp.

a co do cyt. : "Wotowskie pasożyty robią tylko to co zazwyczaj pasożyty. Mnożą się i niszczą zdrową tkankę gry, która w 2012 roku miała szanse wyjść z arkadówki na pseudo-symulator. Dziś dzięki tym pasożytom gra przypomina Quake Live."

wot nie celował nigdy w jakieś tam symulowanie czegoś ... producent gry zawsze wybiera sobie droge do bezpiecznej kasy a zrobienie z wot symulatora to celowanie w nisze ... fajnie ... ale mało opłacalne

.

nie bez przyczyny np. SH5 (Silent Hunter V) pogrzebało cała serie ... błędy błędy + drm ukatrupił wszystko ... jedyny symulator (jaki znam) i jakoś powiązany z 2 wojną światową i dalej cały czas wydający gry to seria il-2 Sturmovik

to nie kwestia kto gra w grę ale to czy chcesz wydać grę w boksie dvd i ją łatać czy postawić na "nowość" w postaci F2P i niby małym kosztem kosić kase

Edited by 12312319873, 13 March 2018 - 01:56 PM.

Falathi #110 Posted 13 March 2018 - 04:12 PM

Field Marshal

• Player
  • 22143 battles
  • 11,568
  • [-FHH-] -FHH-

View Post12312319873, on 13 March 2018 - 01:49 PM, said:

Wotowskie pasożyty robią tylko to co zazwyczaj pasożyty. Mnożą się i niszczą zdrową tkankę gry, która w 2012 roku miała szanse wyjść z arkadówki na pseudo-symulator. Dziś dzięki tym pasożytom gra przypomina Quake Live."

wot nie celował nigdy w jakieś tam symulowanie czegoś ... producent gry zawsze wybiera sobie droge do bezpiecznej kasy a zrobienie z wot symulatora to celowanie w nisze ... fajnie ... ale mało opłacalne

.

[..] jedyny symulator (jaki znam) i jakoś powiązany z 2 wojną światową i dalej cały czas wydający gry to seria il-2 Sturmovik

to nie kwestia kto gra w grę ale to czy chcesz wydać grę w boksie dvd i ją łatać czy postawić na "nowość" w postaci F2P i niby małym kosztem kosić kase

Pozwól, że się do tego odniosę: 

generalnie, symulatory są niszowymi produkcjami i zdobywają jedynie pewien procent rynku, w porównaniu do mniej realistycznych/bardziej zręcznościowych gier. To oznacza, że potencjalne zyski są umiarkowane. Z drugiej strony, koszt produkcji gier jest dziś wysoki, choćby dlatego że poprzeczka jeśli chodzi o jakość oprawy audiowizualnej jest ustawiona dość wysoko. Dodatkowo ludzie oczekują realizmu, co na ogół oznacza w miarę złożoną mechanikę i porządne AI, co jest kolejnym elementem podnoszącym koszty. 

Dlatego, czego strasznie żałuję, symulatory obecnie pojawiają się na rynku bardzo rzadko i nie cieszą się wielką popularnością. 
No ale z drugiej strony jest WoT, też nieźle :) 

Jabcok #111 Posted 16 March 2018 - 01:33 PM

Private

• Player
  • 30088 battles
  • 4

Witam.

Mam pytanie odnośnie żetonów.

Posiadam 4/5 żetonów "Pocisk", czy do końca eventu będzie możliwość zdobycia aby jednego tego żetonu ?.. :(

Edited by Jabcok, 16 March 2018 - 02:24 PM.

Eradicator_1981 #112 Posted 16 March 2018 - 02:33 PM

Private

• Player
  • 10304 battles
  • 3

View PostZabili_mnie_i_ucieklem, on 28 February 2018 - 11:29 AM, said:

Gdyby nie wyższy PING na RU zarówno ja jak wielu moich znajomych już 3-4 lata temu zmienilibyśmy region.

To czym się kierujecie? Gracze EU chcą słabe eventy aby ciągle czuć się pomiatani w porównaniu do serwera RU?

To jak ktoś gra, ile bitew zagrał świadczy o znajomości produktu w tym przypadku WoT. Na EU ciągle wciskacie IS6, T34 jako rewelacyjne maszyny. Jeżeli robicie to świadomie to jeszcze gorzej o was świadczy.

Bez obrazy ale w klanie firmowym WG RU pewnych kolorów się nie uświadczy. https://pl.wot-life.com/ru/clan/WG/

Na RU jakoś nie widzę super ofert typu IS6 czołg tygodnia...

Witam na RU3 jest taki sam ping jak na EU 1 servery sa w tym samym miescie

geohound #113 Posted 16 March 2018 - 02:45 PM

Major

• Beta Tester
  • 20053 battles
  • 2,591
  • [G-P-P] G-P-P

View PostJabcok, on 16 March 2018 - 01:33 PM, said:

Witam.

Mam pytanie odnośnie żetonów.

Posiadam 4/5 żetonów "Pocisk", czy do końca eventu będzie możliwość zdobycia aby jednego tego żetonu ?.. :(

Jeśli nagle (co by mnie nie zdziwiło) nie dadzą płatnych uniwersalnych żetonów, to nie. Było 7 dni, dwa można było spokojnie pominąć, teraz już trudno. Chociaż płatne żetony pojawiaja sie raczej tylko przy maratonach, a nie ciut większych eventach. Szczerze powiedziawszy tu nawet nie było o co się cisnąć. Itemki to 1.5mln, dwa miejsca... meh. Samo sie robiło, a jak się nie zrobiło to żadna strata.

I tak na przegranych walkach 8-10 tier robiąc te misje straciłem z poł miliona lekko, wiec netto bede na plusie pewnie niewiele.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users