Jump to content

Adil Oyun Politikası Güncellemesi

• Please log in to reply
69 replies to this topic

lMRSPARKl #41 Posted 01 March 2018 - 02:53 AM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

View PostHayalet_Tank, on 01 March 2018 - 03:28 AM, said:

çok uzun zamandır mod kullanmıyordum 5 gün filan oldu MrBotosh mod paketi yükledim oda hesapta altın var baya indirimde aldım, yanlışlıkla altın mermiyi altınla atmayayım diye kurdum modu merimilerin alımında mod kendisi oyun içi para birimini otomatik seçiyor diye bu yazılanları okuduğum gibi sildim wg haksız ban atmışsa umarım ban yiyen arkadaşların maduriyetini hızlı çözer ayrıca tüm modlar yasaklansın birde oyuna altını kitleme gelsin abi sadece bunun için mod kurmak zorunda kalmak istemiyorum.

öle girmişin ki konuya sende ban yedin sandım

eXedom #42 Posted 01 March 2018 - 03:41 AM

Corporal

• Player
  • 53152 battles
  • 178
JunTragedy  kesin sende tundra mod vardır :)

zontaaaaa #43 Posted 01 March 2018 - 05:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28745 battles
  • 351
  • [T1923] T1923
Hiçbir mod kullanmıyorum, kafam rahat ponçikler :trollface:

View Postbold_pilot, on 01 March 2018 - 12:30 AM, said:

Edited

Birader küfür etmişsin de varmış demek ki yasaklı kullandığın mod'un...

View Postali1234512, on 01 March 2018 - 01:45 AM, said:

sınırsız mı yedin yanlış hatırlamıyorsam senindaha önceden bir banın vardı

Önceden ban yemişse akıllanmamış, galiba şuanda bir kez daha ban yedi ve aklı başına gelmiş ama çok geç artık :teethhappy:

Edited by VMX, 01 March 2018 - 10:11 AM.

deore79 #44 Posted 01 March 2018 - 07:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 44970 battles
  • 307
  • [-GAZI] -GAZI

Bir defa sütten ağzım yandı XVM dışında hiç bir şey yüklemiyorum oyuna ama otomatik personel aktarımı gibi çok basit bir olayı bile mod ile yapmak zorunda kalmak çok saçma.

WOT herhalde şikayet üzerine resmod kalasörünü dolu görünce direkt basıyor cezayı içinde hangi mod var yasaklı mı değilmi incelemiyorlar galiba.

EzberBozan #45 Posted 01 March 2018 - 07:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18325 battles
  • 70
  • [-PARS] -PARS
İnsanlardaki kafa karışıklığını gidermek için Wg , hangi mod yüzünden banlandığını kişiye açıklamalı.Her ban rüzgarında burada ben hiç bir mod kullanmıyorum veya legal mod kullanıyorum ama yinede banlandım diyen arkadaşları gördükçe içimizde hep bir acaba kalıyor.

Cleavage #46 Posted 01 March 2018 - 08:34 AM

Private

• Player
  • 22767 battles
  • 15
  • [-CMS-] -CMS-
Bende 1 hafta ban yiyenler arasindayim hakettimmi tabiki evet sonuna kadar wg yi bu konuda tebrik ederim lakin halen kullanmakta olan oyuncu sayisi bi hayli fazla. Darisi onlarinda basina bundan sonra degil illegal hic bi sekilde legal modlarida yukleyemem haksiz yere ban yedigini soyleyen arkadaslara gelirse inanmiyorum radara yakalandimi yakalanmistir sonucta wg nin haksiz yere kafadan sallayarak kimsenin hesabina suresiz ban verecegini dusunmuyorum ya mod denemistir bi kere illegal oldugunu bilmeden sonra kaldirmistir veya baskasina vermistir hesabi 

JunRasputin #47 Posted 01 March 2018 - 08:43 AM

Private

• Player
  • 15701 battles
  • 35
  • [JUN] JUN

View PosteXedom, on 01 March 2018 - 03:41 AM, said:

JunTragedy  kesin sende tundra mod vardır :)

Hiçbir zaman kullanmadım hatta. Yani şöyle bir durum var ben o tarz modları kullanacak olsam böyle basit şeyler kullanmam. Sorunda bu zaten illegal tek bir mod kullanmama rağmen banlandım. Replayler duruyor tundra mı her ne modlarsa baksınlar bir tane göremezler.

HiAxiSheytanTr #48 Posted 01 March 2018 - 09:07 AM

Private

• Player
  • 45544 battles
  • 4
  • [R4D] R4D
Geçenlerde twitch te Türk bir oyuncuya denk geldim adam açık açık aimbot kullanıyor. Bu modun illegal olduğunu biliyor musun eğer bilmiyorsan banlanırsın hesabını kaybedersin dedim adam biliyorum umurumdada değil 5 senedir böyle oynuyorum dedi :ohmy: Neden göstere göstere kullanıyorsun dedim wot tan kurtulmak istiyorum dedi :trollface: Ve hala kurtulamamış anlaşılan çünkü hesabı hala aktif. Kendi sitelerinden mod indirenleri banlayan zihniyet acaba bu adamları görmezdenmi geliyor yoksa bunlar çok mu şanslı. Adamın hala geçmiş yayınları duruyor twitch te.

Supreme_97 #49 Posted 01 March 2018 - 09:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8604 battles
  • 351

View PostWarriorScorpioN, on 01 March 2018 - 09:07 AM, said:

Geçenlerde twitch te Türk bir oyuncuya denk geldim adam açık açık aimbot kullanıyor. Bu modun illegal olduğunu biliyor musun eğer bilmiyorsan banlanırsın hesabını kaybedersin dedim adam biliyorum umurumdada değil 5 senedir böyle oynuyorum dedi :ohmy: Neden göstere göstere kullanıyorsun dedim wot tan kurtulmak istiyorum dedi :trollface: Ve hala kurtulamamış anlaşılan çünkü hesabı hala aktif. Kendi sitelerinden mod indirenleri banlayan zihniyet acaba bu adamları görmezdenmi geliyor yoksa bunlar çok mu şanslı. Adamın hala geçmiş yayınları duruyor twitch te.

Mesaj ile atar mısın twitch adresini merak ettim. :harp:

serdar1981 #50 Posted 01 March 2018 - 09:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 92069 battles
  • 823
  • [T_R_Q] T_R_Q

1,0 geldiğinde res mod ve benzeri klasörleri kaldırın oyundan sizin getirdiğinizden başka bişey yüklenilmesin temiz bir oyun istiyoruz bu kadar zor mu

en kolay yolu oyunu güveni modda başlatanların girebileceği şekilde ayarlayın ben oyunlarımda xvm nin bile kullanılmasını istemiyorum rakip takım neden benim takımımdaki güçsüz adamları görüp üzerine baskı kursun ki ?

JunRasputin #51 Posted 01 March 2018 - 09:29 AM

Private

• Player
  • 15701 battles
  • 35
  • [JUN] JUN

View Postserdar1981, on 01 March 2018 - 09:21 AM, said:

1,0 geldiğinde res mod ve benzeri klasörleri kaldırın oyundan sizin getirdiğinizden başka bişey yüklenilmesin temiz bir oyun istiyoruz bu kadar zor mu

en kolay yolu oyunu güveni modda başlatanların girebileceği şekilde ayarlayın ben oyunlarımda xvm nin bile kullanılmasını istemiyorum rakip takım neden benim takımımdaki güçsüz adamları görüp üzerine baskı kursun ki ?

Edited

Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by VMX, 01 March 2018 - 05:57 PM.

cemaR_6707 #52 Posted 01 March 2018 - 09:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38861 battles
  • 804
Valla daha önce aslain kullandım ordan biliyorum fakat o kadar renk ve kargaşa arasında ekran konsantrasyonum etkilendiği için silmiştim.Uzun sürede modla oynamamıştım.Dün görünce wg denetlemiş süzmüş önümüze koymuş yükliym dedim.Ama gene o ekran kargaşası oyun oynarken delirtti beni eve gidince silip wot un verdikleriyle yetinmeye devam edicem.en iyisi sadesi.Zaten iyi olduğumuzu görüp üstüme çullanmalarıda ayrı dert.Yok anam modla gücümüzü görmesinler gizemli kalmak en iyisi arty'ler canımı sıkıyo delirmek istemiyorum akşam akşam...

listen_little_man #53 Posted 01 March 2018 - 10:22 AM

General

• Veteran
  • 56193 battles
  • 9,004

View PostWarriorScorpioN, on 01 March 2018 - 11:07 AM, said:

biraz oluyor böyle oynayan bir genç vardı, canlı yayında adamı @vuque'ya şikayet ettiler. dakikasında ban yedi.:amazed:

adam şanslı biraz...

Pinocchio_BVSC #54 Posted 01 March 2018 - 10:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25283 battles
  • 368
  • [W31RD] W31RD

Yabancı forumda var mı acaba böyle konular sebebsiz yere ban yedim diye yoksa sadece bizimkiler mi üste çıkmaya çalışıyor. 

(modlara o kadar alışmışlarki yıkılan eşya falan hile biliyosunuz dimi ?)  :trollface: :trollface::trollface:

ezelim #55 Posted 01 March 2018 - 10:46 AM

Private

• Player
  • 55847 battles
  • 6
  • [_57_] _57_

View PostCleavage, on 01 March 2018 - 07:34 AM, said:

Bende 1 hafta ban yiyenler arasindayim hakettimmi tabiki evet sonuna kadar wg yi bu konuda tebrik ederim lakin halen kullanmakta olan oyuncu sayisi bi hayli fazla. Darisi onlarinda basina bundan sonra degil illegal hic bi sekilde legal modlarida yukleyemem haksiz yere ban yedigini soyleyen arkadaslara gelirse inanmiyorum radara yakalandimi yakalanmistir sonucta wg nin haksiz yere kafadan sallayarak kimsenin hesabina suresiz ban verecegini dusunmuyorum ya mod denemistir bi kere illegal oldugunu bilmeden sonra kaldirmistir veya baskasina vermistir hesabi 

ezelim #56 Posted 01 March 2018 - 10:50 AM

Private

• Player
  • 55847 battles
  • 6
  • [_57_] _57_
Ben webıum mod kullanıyorum 2 yıldır ve bu zamana kadar her sürümde yükledim ne saçmalıyorsun madem öyle bu zamana kadar niye ban yemedim wot un sayfasındaki bi mod yükledim ve dün hesap bir hafta kitlendi saçmalık bu başka bir şey değil

Cleavage #57 Posted 01 March 2018 - 11:05 AM

Private

• Player
  • 22767 battles
  • 15
  • [-CMS-] -CMS-

View Postezelim, on 01 March 2018 - 09:50 AM, said:

Ben webıum mod kullanıyorum 2 yıldır ve bu zamana kadar her sürümde yükledim ne saçmalıyorsun madem öyle bu zamana kadar niye ban yemedim wot un sayfasındaki bi mod yükledim ve dün hesap bir hafta kitlendi saçmalık bu başka bir şey değil

Diyorum ya kullanmissin epey zaten bu zamana kadar yememis olman yemeyecegin anlamina gelmiyor webium moddada illegal modlar var en basiti mini haritada dusmanin yonunu gosteren mod webiumda var bildigim kadariyla aslaininda kendi sitesinde indirdigin modda illegal modlar vardi eskiden ama wgnin sitesindeki aslainde yok ek olarak sunu belirtmek istiyorum replay dosyasini atsam dahi illegal modlari tespit edemezsiniz en azindan ben sucluyum kabul ediyorum sizede bunu yapmanizi tavsiye ediyorum 

sequia #58 Posted 01 March 2018 - 12:41 PM

Private

• Player
  • 65530 battles
  • 9
  • [PATRN] PATRN

Arkadaşlar konu da gırgır yapmak yerine 1-2 kelam etmek istiyorum. 1. si wot neden bu mod klasörünü açık kaynak haline getiriyor amacı mod kullananları tongaya düşürmek mi yada mod geliştiricileri bu açık kaynak üzerinden oyuna katkı yapmalarımı ? Ayrıca bu kullanılan mod ların log kayıtları tüm oyuncuların kayıtlarında, klasörlerinde mevcut  ( programlama dili bilenler check edebilir ) yok az kullandım yok kullanmadım yada gözden mi kaçtı demek yetersiz bilgi eseri olur? 2. si birebir hepimizin tanıdğı bildiği hatta postta yazıldığı gibi gördüğü mod kullanıcıları ban yemediler bu na sebep ne olabilir! tabiki wot un tüm müşterilerini banlayamayacağı gibi bir gövde gösterisi dalgası yaratıp spesifik yada random kişileri belirli sayıda banlayıp göz dağı vermesi! Bu konuya ilişkin bizim yada hepimizin gönderdiği replay lere oyuncuyu inceledik herhangi bir illegal duruma rastlayamadık demeleri de çoğumuzu hayal kırıklığına uğratmıştır. 3. Husus diğer bazı oyunlarda gördüğüm örneğin cs nin bazı versiyonlarında mod kullanımını engelleyen sxe gibi artı yazılımlar kullanılabilinir ve birçoğunuz şunu diyor haklı olarak hiçbir oyuncu kullanmaz ise bende kullanmam gibi cümleler ve kesinlikle sizlere katılıyorum, bahsettikleri '' adil '' cümlesinin gerçek anlamı da bu olsa gerek. Ayrıca birçok oyuncunun kullandığı xvm modu eğer gerkliyse oyuncularını 3. parti mod lar kurddurmak yerine wot kendisi bu modifikasyonları ekleyebilir. Kıçı kırık bir mod (legal) için insanları zor durumda bırakması da çok adil değil. Ayrıca banları hangi mod dan dolayı olduğunu açıklaması gerekiyor.

Son olarak bu oyunu uzun yıllardan beridir oynayan birisi olarak adil bulmadığımı belirterek, 300 wn8 li adamların komutan kapaklarından hasar attığı bir ortamda , ru gibi zırhı olmayan bir tankın bile mod sayesinde komutan kapağından vurulduğu , belirli bir raddeye kadar hesapların kırmızı ama bot la para kastırılıp hesap sıfırlatılıp unicum a çevrildiği ortamda adaletten söz edemeyiz gibime geliyor. Tek çözüm olarak ta mod kullanmayı engelleyici bir sistem getirmek herkes için adil olsa gerek ve tek çıkar yol da bu gibi görünmekte şahsım adına ve kimseyi burada oyuncu bazında karalamayı da doğru bulmadığımı eklemek istiyorum,

ADALETSİZ ADALET İLE İYİ OLAN KAZANSIN ARKADAŞLAR..........

lMRSPARKl #59 Posted 01 March 2018 - 12:44 PM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

cs goda hileler fink atıyor durdurabilmişmi kurduğu program   pubp 1 yıldır hileyi önlemeye çalışıyor önleyebildimi 

hile oyunun bi gerçeğidir istediğini yap  engelleyemezsin  res modla falan olmaz bu iş  anca bi tık azaltabilirsin

Edited by ali1234512, 01 March 2018 - 12:47 PM.

cemaR_6707 #60 Posted 01 March 2018 - 02:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38861 battles
  • 804

Ben 7 yıldır nelerle karşılaştım önleyemezsiniz zamanında en iyi modları bende kullandım ama artık kullanmıyorum çünki adil olduğuna inanmıyorum wg bile onaylasa.İnsanın kendi bileğinin hakkıyla kazanması kadar güzel bir haz yok.Modun avantajlarıyla kazanmak zamanla zevk vermiyor olmustu bana.Sütten çıkmış ak kaşık gibi hesabım en zor şartlarda bile kolay yenilmem 3 maus etrafımı çevirirse yapcak bişi yok tabi:harp:

Tabii şunuda hatırlatıym wg adil oyun politikasından bahsediyor ama defender neden hala eu da satılmıyor.Defender'ın karşısında çaresizce hatta korkup kaçan kendini bilmezleri değilde bizim gibi cesur komutanları acaba ne zaman dinleyecek.SEN ACABA NE KADAR ADİL DAVRANIYORSUN WG?Her konuda eşit ve ayrımcılıksız mısın WG?

Edited by cemaR_6707, 01 March 2018 - 02:20 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users