Jump to content

Speciální nabídka: Připravte se!

• Please log in to reply
39 replies to this topic

Community #1 Posted 09 March 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,945
Zaplňte si garáž hromadou zásob!

Úplný text položky novinek

Jmeno1 #2 Posted 09 March 2018 - 07:01 AM

Field Marshal

• Player
  • 49334 battles
  • 11,024
Hmm, T92, jsem skutečně na vážkách. To be, or not to be. :amazed:

bledos007 #3 Posted 09 March 2018 - 07:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 91845 battles
  • 708
  • [HUGO] HUGO

View PostJmeno1, on 09 March 2018 - 06:01 AM, said:

Hmm, T92, jsem skutečně na vážkách. To be, or not to be. :amazed:

Ak mas rad LT tak je to jednoznacna volba, pre mna lepsi ako nemecky M 41 GF...

jura156 #4 Posted 09 March 2018 - 08:05 AM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
kdyby radši dali slevu na přeškolení posádek než tyhle hovadiny které je nic nestojí

unhappy360 #5 Posted 09 March 2018 - 08:07 AM

Lieutenant

• Player
  • 43382 battles
  • 1,568

asi idem očnému? 

• Pouze prémiová vozidla VI.–VII. úrovně
  • Pouze prémiová vozidla II.–V. úrovně

Vážne? Ako fakt vážne? Diskriminácia jak vyšitá. Nielenže bol minulý týždeň špeciál "len" na prémiové tanky, ktorý budeme mať asi tak 12x do roka. Čím odstavíte od víkendovej odmeny hráčov, čo nemajú prémiové vozidlá - veď sami propagujete, že ste FREE TO PLAY hra. Ale hneď ďalší víkend dáte konečne misie, ktoré majú nápad, nie sú založené na víťazstve ani inej ťažkej podmienke - proste super vec ako nalákať hráčov hrať počas prvých jarných dní, ale čo? Čo ste to tam dali? Len pre prémiové vozidlá? To fakt? Super propagácia FREE TO PLAY hry. 

rallytravel #6 Posted 09 March 2018 - 08:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21501 battles
  • 1,280
  • [PDH_] PDH_
Hrát zadara můžeš.

Roomel67 #7 Posted 09 March 2018 - 08:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 69689 battles
  • 68

View Postunhappy360, on 09 March 2018 - 07:07 AM, said:

asi idem očnému? 

Vážne? Ako fakt vážne? Diskriminácia jak vyšitá. Nielenže bol minulý týždeň špeciál "len" na prémiové tanky, ktorý budeme mať asi tak 12x do roka. Čím odstavíte od víkendovej odmeny hráčov, čo nemajú prémiové vozidlá - veď sami propagujete, že ste FREE TO PLAY hra. Ale hneď ďalší víkend dáte konečne misie, ktoré majú nápad, nie sú založené na víťazstve ani inej ťažkej podmienke - proste super vec ako nalákať hráčov hrať počas prvých jarných dní, ale čo? Čo ste to tam dali? Len pre prémiové vozidlá? To fakt? Super propagácia FREE TO PLAY hry. 

Poslední mise je pro standardní vozidla, tak se uklidni - můžeš získat až 54 ks prémiových spotřebáků. Podáváš polopravdivé informace vytržené z kontextu - skoro tak jako ZEMAN.

Jmeno1 #8 Posted 09 March 2018 - 08:28 AM

Field Marshal

• Player
  • 49334 battles
  • 11,024

View Postunhappy360, on 09 March 2018 - 08:07 AM, said:

asi idem očnému? 

No, na první pohled to vypadá komplikovaně a jen pro platící hráče, ale na druhou stranu řekni mi kdo nemá nějaký vánoční prémiák tier II a III, valentinský prémiák tier IV, prémiáky z misí např. T-34-85M (ten byl vyloženě zadarmo) nebo Heavy Tank No. VI ( člověk se musel trošku snažit ). Noví hráči dostanou při startu vždy nějaký prémiák tier III zdarma. Takže WG umožňuje hrát jejich odměnové tanky a nevidím v tom žádný problém pro nikoho. :great:

Ghostly3 #9 Posted 09 March 2018 - 08:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11290 battles
  • 430
  • [CSWB] CSWB
Jen pro premiaky? No a co? :-D Platime hru tem co neplati, takze vph ;-)

J_J_Team #10 Posted 09 March 2018 - 08:58 AM

Corporal

• Player
  • 27959 battles
  • 173

View PostRoomel67, on 09 March 2018 - 08:26 AM, said:

Poslední mise je pro standardní vozidla, tak se uklidni - můžeš získat až 54 ks prémiových spotřebáků. Podáváš polopravdivé informace vytržené z kontextu - skoro tak jako ZEMAN.

To je EDIT...

Edited by Kampa1987, 09 March 2018 - 02:56 PM.
osobní útok

__Taz_ #11 Posted 09 March 2018 - 09:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75037 battles
  • 525
  • [9-TDR] 9-TDR

JJ, se svým EDIT.

Edited by Kampa1987, 09 March 2018 - 03:00 PM.
Osobní útok

unhappy360 #12 Posted 09 March 2018 - 09:26 AM

Lieutenant

• Player
  • 43382 battles
  • 1,568

View PostRoomel67, on 09 March 2018 - 07:26 AM, said:

daj si facku za toho Zemana. Prečítaj si čo píšem. 2 z 3 misií sú len pre prémiové stroje. Vyjadrujem to tým, že uvádzam len dve podmienky, nie tri. Tretia mi je fuk. Nie je zameraná na prémiové stroje. Tá mi nevadí. Teda väčšina víkendového špeciálu je len pre hráčov, čo majú prémiový stroj. Keďže uvádzam len dve podmienky hovorím len o dvoch misiách. Nie o všetkých. Mať dva špeciále po sebe, ktoré sú zamerané "len" na prémiové stroje je trocha  moc, si dosť nechápavý, "len" píšem preto, lebo aj minulý víkend si mohol na úrovni X získať odmenu (úroveň X je v zásade neprémiová úroveň, aj keď na nej existujú odmenové tanky, čo však nie sú "klasické" prémiové tanky).

Nechcem aby sa toto stalo pravidlom - Ak chcem odmenu cez víkend musím mať prémiový stroj.

Ja mám asi 100 prémiových strojov, mne to môže byť jedno. Ale chrbtovú kosť hráčskej základne tvoria hráči, ktorí nemajú (ak majú tak len zopár) prémiové stroje každej úrovne.

V minulosti boli špeciáli typu, spravte s Churchilom I XY skúseností / DMG (odmena tam bol T-15) . Takéto obmedzenie je fajn, ide totiž o tank, kt. si môže vyexpiť každí a motivuje hrať túto hru. Free to play sa k tomu tanku vieš dostať. 

View PostJmeno1, on 09 March 2018 - 07:28 AM, said:

No, na první pohled to vypadá komplikovaně a jen pro platící hráče, ale na druhou stranu řekni mi kdo nemá nějaký vánoční prémiák tier II a III, valentinský prémiák tier IV, prémiáky z misí např. T-34-85M (ten byl vyloženě zadarmo) nebo Heavy Tank No. VI ( člověk se musel trošku snažit ). Noví hráči dostanou při startu vždy nějaký prémiák tier III zdarma. Takže WG umožňuje hrát jejich odměnové tanky a nevidím v tom žádný problém pro nikoho. :great:

Tak napríklad je mnoho hráčov, čo tie darčekové prémiové stroje proste predajú kvôli voľnej garáži. Navyše máš tu aj nových hráčov, ktorí do hry priebežne pribúdajú a nemajú tieto odmenové tanky, pretože do hry vstúpili keď ich nerozdávali. Čo sa týka úrovne VI, nie každý si tie maratóny spravil (z rôznych dôvodov) . Navyše určite bude super zápas, kedy všetci vytiahnu t-34-85m a bude ich v jednom zápase 15. Už tak zlomený MM dostane na hubu.  Samozrejme pre menejchápavých ROMELOV je táto situácia výsostne teoretická, ale môže nastať (viz. obdobia kedy sa robil rental na PZ. MUTZ v USA - nebolo problém vidieť 15 Mutzov vs. 15 Mutzov - unicum guide for panzer mutz video od sliphantom)  .

Jmeno síce nevidí problém, z časti má pravdu, ale ako som vyššie napísal ja problém vidím v tom, že:

- nie každí má prémiový stroj (načo staviam pomyselné bariéry k prístupe splnenia špeciálu), 

- už druhý špeciál po sebe sa zameriava podmienka na prémiové stroje.

Ak je mojou úlohou špeciálom prilákať na víkend čo najviac hráčov, spravím podmienky čo najvšoebecnejšie splniteľné. Teda aby ich vo všeobecnosti mohlo splniť čo najviac hráčov. Navyše čo je to za reklama: WOT free to play hra. Skúsiš si ju zahrať? Je to zadarmo. Máme aj špeciálne víkendové akcie. Hej? A aké sú podmienky splnenia? No ak si kúpiš prémiový stroj za reálne peniaze, tak s tým môžeš splniť špeciálne misie, za ktoré dostaneš zadarmo veci, ktoré by si si inak musel kúpiť. Takže si kúpim tank za peniaze aby som dostal zadarmo odmenu, ktorú by som získal len tak, že by som si ju musel kúpiť. (áno viem ROMEL, prémiové spotrebné doplnky sú aj za kredity a tie sa dajú získať hraním, ale stále sa tieto doplnky hodnotia zlatkami, teda hernou menou získateľnou za reálne peniaze). 

EDIT: 

JJ a TAZ - nehádajte sa tu, k čomu je to dobré. Romel urazil mňa. Každí si o ňom spraví vlastný názor. Dôležitejšia je tu iná vec, a to, že WG nám tu mení podstatu víkendových špeciálov - tak že tlačí do toho, aby boli splniteľné len prémiovými strojmi. 

Pri skúsenostnej horúčke sa to dá odôvodniť tým, že je zameraná na zber free XP, lepšie povedané na konverziu XP na free XP. Ok odmena 25k XP by bol veľký skok v tech tree pre hráčov, ktorí zatiaľ nepatria na vrchol technologického stromu. Ok dá sa prekusnúť. Ale aká je podstata toho, že dnes môžem 2 z 3 misií splniť len prémiovým tankom? Dôvod? Podľa mňa žiadny. Ak to má byť odmena, pre platiacich hráčov, tak mohli spraviť tak, že dajú alternatívne misie k týmto navyše (teda by bolo viac ako 3 misie) alebo by mohli rozšíriť odmenu, ak tento špeciál spravíte s prémiovým tankom, tak dostanete nie 2 ale 4 veľké sady (a pod)

Edited by unhappy360, 09 March 2018 - 09:36 AM.

_Panther_X #13 Posted 09 March 2018 - 09:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16612 battles
  • 89
  • [LEO_] LEO_

View Postbledos1, on 09 March 2018 - 07:20 AM, said:

Noo..T92 Light je super tank...uzasne na nom je ten kanon, ktory je neskutocne presny..;)..Ako som zacal jazdit s tym tankom, tak mi zacali pisat , ze som cheater asi 3x viac ako obycajne..:)).. a dalsia lahudka je, ze T92 ma depresiu -10 do predu aj do zadu ;) + max camobonus 38,99 //..ale ako univerzal je stale najlepsi Black Bulldog (timovky,klanove bitvy).. Poviem to takto..Ked som jazdil T92, tak ma Black Bulldog snad nikdy nedostal, ale ked som mal Bulldoga ja, tak som sa snazil T92 dostat na blizko a rozstrielal som ho HE vzdy po 350 dmg za ranu ;)..// takze zalezi od hraca :)

Edited by _Panther_X, 09 March 2018 - 09:35 AM.

Miri37 #14 Posted 09 March 2018 - 09:49 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47698 battles
  • 7,843

View Postunhappy360, on 09 March 2018 - 08:26 AM, said:

Tak napríklad je mnoho hráčov, čo tie darčekové prémiové stroje proste predajú kvôli voľnej garáži. Navyše máš tu aj nových hráčov, ktorí do hry priebežne pribúdajú a nemajú tieto odmenové tanky, pretože do hry vstúpili keď ich nerozdávali. Čo sa týka úrovne VI, nie každý si tie maratóny spravil (z rôznych dôvodov) .

Co to jako je?

Proč si udělalo WG akci pro low prémiovou techniku, no aby mělo nějaký význam jí mít. To, že jí někdo nechtě a prodal byla jeho volba. Může si klině nějakou koupit. Nedávno byla akce tuším na Matildy za pár stovek goldů, jejichž obnos dostane možná každý, kdo projde tutoriálem.

WG akcí ukazuje, že se low prémiáky na něco můžou hodit. WoT se nechá hrát i bez nich, tak v čem je problém.

PS: Škoda, že už se nehraje WoT je pro bitvy samotné.  

global_asa_wenca #15 Posted 09 March 2018 - 10:09 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 89186 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

V En verzi článku nic o premium tankách nepíšou, takže bych to viděl na - již tradiční - "drobnou" nepřesnost překladu.

Hele WG, co kdyby sis si ty velký opravný sady nechalo, a aplikovalo je na články na portálu ještě před jejich zveřejněním, co? ;)

Lavelin #16 Posted 09 March 2018 - 10:22 AM

Captain

• Player
  • 42137 battles
  • 2,095
  • [AVID] AVID

Třebas na českou mutaci článku moc wg nepřispívá a překládá to kdo má nohy a ruky ( jednou důchodce co má pauzu mezi směnami v lídlu, jindy matka na mateřské, která zrovna kojí;).

Buďme rádi za to málo, nebo to wg nechá na strejčkovi od googla a bude to ještě horší.

PS: A moc bych nerejpal nebo nám zruší wg českou podporu, tak jako španělům a turkům u lodí. 

Edited by peaker_cz, 09 March 2018 - 10:25 AM.

Mungo_13 #17 Posted 09 March 2018 - 10:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 16234 battles
  • 1,540
Za mna plus, ze tam nie je tradicne "vyhrajte".

Jmeno1 #18 Posted 09 March 2018 - 10:24 AM

Field Marshal

• Player
  • 49334 battles
  • 11,024

global_asa_wenca: Máš pravdu, projel jsem i ostatní jazykové komunity a všude píšou tanky daných tierů bez omezení, tedy bez podmínky prémiových tanků. To mají jen u CZ verze, tudíž zase blbě. :facepalm:

Ivano, kdo ty články pro CZ připravuje. Není snad jediný, aby neobsahoval celkem závažné zavádající a mylné informace. Vyvozujete z toho osobní důsledky a nebo vám to je úplně jedno? 

unhappy360 #19 Posted 09 March 2018 - 10:38 AM

Lieutenant

• Player
  • 43382 battles
  • 1,568

View Postglobal_asa_wenca, on 09 March 2018 - 09:09 AM, said:

V En verzi článku nic o premium tankách nepíšou, takže bych to viděl na - již tradiční - "drobnou" nepřesnost překladu.

Hele WG, co kdyby sis si ty velký opravný sady nechalo, a aplikovalo je na články na portálu ještě před jejich zveřejněním, co? ;)

View PostJmeno1, on 09 March 2018 - 09:24 AM, said:

global_asa_wenca: Máš pravdu, projel jsem i ostatní jazykové komunity a všude píšou tanky daných tierů bez omezení, tedy bez podmínky prémiových tanků. To mají jen u CZ verze, tudíž zase blbě. :facepalm:

Ivano, kdo ty články pro CZ připravuje. Není snad jediný, aby neobsahoval celkem závažné zavádající a mylné informace. Vyvozujete z toho osobní důsledky a nebo vám to je úplně jedno? 

Haleluja. 

bcstano #20 Posted 09 March 2018 - 10:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29057 battles
  • 71
  • [OPCSR] OPCSR

View Postbledos1, on 09 March 2018 - 06:20 AM, said:

Ja by som to skor povedal tak ze T92 je rozhodne zabavnejsi nez nemecky Bulldog. Ale vsetko je vec vkus a individualnych preferencii. Vo vysledku mam s oboma takmer rovnake vysledky pricom Bulldog tazi viac zo svojej palebnej sily a T92 zase skor z pohyblivosti a camo faktoru co mu ala aj napriek nizsej palebnej sile vo vysledku nastrielat cca to iste ako buldog. pokial niekoho bavia lajty tak si myslim ze T92 by mat mal. Este keby mu zvysili maximalku aspon na 65km/h a znormalizovali cenu za premiovu municiu ktoru v podstate clovek takmer nepouziva ak ked uz je clovek donuteny tak je to municia nespolahliva a neuveritelne predrazena co je asi najvacsi problem tohto tanku ani nie jeho maximalka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users