Jump to content

Připravte se na italské tanky

• Please log in to reply
60 replies to this topic

Community #1 Posted 09 March 2018 - 03:21 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,812
Zjistěte, co má pro vás nový národ kromě nové mechaniky nachystaného!

Úplný text položky novinek

HezkyKralik #2 Posted 09 March 2018 - 03:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16683 battles
  • 756
Polákům puknou žilky :trollface:

majklprofik #3 Posted 09 March 2018 - 03:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18994 battles
  • 73
  • [CUS] CUS

Jak k tomu přijdou německé stroje? Zejména leopard na tieru 9? Neviděl jsem přesně charakteristiky, ale očekávám, že rychlost bude stejná, "pancíř" očividně taky, ale to dělo bude krapet přemrštěné ne? Mám Leoparda 1 a už dlouhou dobu pozoruji jak se po neustálém přidávání nových tanků značně ztrácí co se nějaké výhody týče. Očekávám, že po přidání dalších medek víceméně na bázi německých tanků se tato linie ještě více propadne k nehratelnosti.

A k té desítce, really, 1969? Velmi se bojím, že to zase bude šíleně OP, tak jako když jste přidali kdysi dávno T57ht, nebo nedávno Kravnagna. Chudáci francouzi, zejména BC a AMX50b, kde jsou ty časy, kdy ty tanky byly oproti jiným tankům značně jiné, momentálně mají už jen nepřesná děla s pochybým pene, pancíř nulovej a v případě 50b ještě nulové camo, nevidím moc žádnou výhodu např. oproti kranvangu či 57ht, ale hraju s tím dále, ovšem teď se vážně bojím aby to nebyl další hřebík do rakve těchto tanků.

Gremlaja #4 Posted 09 March 2018 - 04:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 82465 battles
  • 710

Huš vykašlete se na nový tanky a udělejte hru zase zábavnou jak byla.

Hodit do rozhozený hry bez map zase 10 nebo 20 absolutně nevyváženejch tanků hře nepomůže:B já chápu že v zemljankách pod 2 metry sněhu s dostatkem vodky je čas na takový blbosti ale v současným stavu to hře moc nepomůže :D

( proč si hoši píšící azbukou před vymýšlením blbostí tu hru nezahrajou? ):teethhappy:

Godzilla__CZ #5 Posted 09 March 2018 - 04:36 PM

Corporal

• Player
  • 12115 battles
  • 105
Nevykaslou :) Nové tanky = další zdroj peněz .

InvalidBunny #6 Posted 09 March 2018 - 04:41 PM

Private

• Player
  • 33520 battles
  • 9
za mna velke +, uz sa tesim tie Tier VIII-X vyzeraju velmi slubne.

Ivana_Drago #7 Posted 09 March 2018 - 05:15 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View Postdantankista1, on 09 March 2018 - 02:47 PM, said:

Polákům puknou žilky :trollface:

Polské tanky jsou v plánu brzy po italech. Italskou linii představujeme jako první, protože polská vyžaduje o něco více času :)

View PostGremlaja, on 09 March 2018 - 03:13 PM, said:

Huš vykašlete se na nový tanky a udělejte hru zase zábavnou jak byla.

Hodit do rozhozený hry bez map zase 10 nebo 20 absolutně nevyváženejch tanků hře nepomůže:B já chápu že v zemljankách pod 2 metry sněhu s dostatkem vodky je čas na takový blbosti ale v současným stavu to hře moc nepomůže :D

( proč si hoši píšící azbukou před vymýšlením blbostí tu hru nezahrajou? ):teethhappy:

Gremlajo, můžu tě ujistit, že lidé, kteří jsou za tyto věci zodpovědní WoT intenzivně hrají a vyváženosti italských tanků věnují pozornost. Nicméně i tady na fóru je viditelné, že se názory na jednotlivé prvky a aspekty hry mezi hráči v mnoha případech výrazně liší, takže to nutně nemusí znamenat, že ve všem bude vždy panovat naprostá shoda. vývojáři navíc musí na hru pohlížet z úplně jiných hledisek, než ze kterých se na ni dívají hráči.

V každém případě s novým updatem přijde do hry několik nových map a nové tanky celkově oživí gameplay.

Btw, ten pocit, když zjistíš, že do hry přijde tank, který se jmenuje Pantera :teethhappy:

Spoiler

guthas #8 Posted 09 March 2018 - 05:21 PM

Major

• Player
  • 37754 battles
  • 2,692
  • [BIA] BIA

Ano Ivanko, zásobníky, kterým se bude automaticky doplňovat zásobník ( i když pomaleji ) oživí gameplay.  Prosím tě, jak?

Ty nové mapy myslíš těch pár solidně předělaných a mapy jako Erlenberg, Fjordy, Rybářák? Ty ploché otevřené mapy, kde se s lightkem bude člověk být vyjet, protože bude svítít jak vánoční stromek?

Jako promiň, ale podle zkušeností z testu tomu nevěřím. :facepalm:

Ivana_Drago #9 Posted 09 March 2018 - 05:25 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View Postguthas, on 09 March 2018 - 04:21 PM, said:

Ano Ivanko, zásobníky, kterým se bude automaticky doplňovat zásobník ( i když pomaleji ) oživí gameplay.  Prosím tě, jak?

Ty nové mapy myslíš těch pár solidně předělaných a mapy jako Erlenberg, Fjordy, Rybářák? Ty ploché otevřené mapy, kde se s lightkem bude člověk být vyjet, protože bude svítít jak vánoční stromek?

Jako promiň, ale podle zkušeností z testu tomu nevěřím. :facepalm:

Ahoj,

dvě nové linie (IT + PL), které přijdou do hry, poskytnou hráčům nové možnosti s čím a jak hrát ;) Pro hráče, kteří nemají s těmito mechanikami žádnou zkušenost, bude osvojení si herního stylu s těmito tanky určitě výzvou.

Jinak novými mapami jsem myslela mapy Glacier, Minks, Polsko a Asijskou mapu, které se chystají do hry.

Mzilla #10 Posted 09 March 2018 - 05:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 43147 battles
  • 447
  • [T-ESA] T-ESA
Já se 3 roky připravuji na jiný tank (ČS) :trollface:

SWAT0013 #11 Posted 09 March 2018 - 05:35 PM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,036
  • [KHIL] KHIL
Jsem slepý, nebo se tam nepíše, jestli prémiák přijde už v 1.0 nebo až s ostatními Italy?

guthas #12 Posted 09 March 2018 - 05:44 PM

Major

• Player
  • 37754 battles
  • 2,692
  • [BIA] BIA

View PostIvana_Drago, on 09 March 2018 - 04:25 PM, said:

Ahoj,

dvě nové linie (IT + PL), které přijdou do hry, poskytnou hráčům nové možnosti s čím a jak hrát ;) Pro hráče, kteří nemají s těmito mechanikami žádnou zkušenost, bude osvojení si herního stylu s těmito tanky určitě výzvou.

Jinak novými mapami jsem myslela mapy Glacier, Minks, Polsko a Asijskou mapu, které se chystají do hry.

Italové  s jejich gameplayem ( dle dostupných informací ) mi příjdou doslova jako kempící snipeři s možností aktivně se postavit zásobníkovým tanků, případně vyjet jako hrdinové po pokempení na polomrtvé tanky.  Zejména na konci hry, kdy se loví zbylé tanky s pár zbývajicími hp. 

Mapa Glacier s její koncepcí otevřené plochy uprostřed mi příjde jako Malinovka, ovšem bez možnosti passivního spotu. Je sice pěkné, že je tam pár skal uprostřed, ale kdo s rozumem se tam vydá? Vždyť jej umlátí artyny a zakempenci jej nenechají vyjet - je tam s pasti. Letadlová loď - tedy ten vrak tam..? Z toho vraku se nedá nic nasvítít a hlavně tam není ani pořádně co udělat ( kromě střílení pár nadšenců co se okolo lodi vydají, protože tam budou opět na ráně tanků z báze ) .  Příjde mi, že Glacier jde na ruku nově plánovaným italským tankům. 

Dle posledních/plánovaných úprav map jsem docela zvědavý co vznikne a hlavně jak budou mapy jako Polsko, Minsk a Asijská mapa vypadat. 

Stejně nechápu, proč není umožněn přístup do supertestu i hráčům z evropského serveru. Kolikrát vy mapy jsou koncipovány spíše pro ruské tanky s pevnou věží, než pro mobilní tanky bez armoru. 

Jmeno1 #13 Posted 09 March 2018 - 06:21 PM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,379
  • [_V4L_] _V4L_
Já teda nevím, ale co sleduji počty hráčů ve hře, tak i přes obrovské množství akcí vidím pozvolný úbyt hráčů. A co sleduji streamery, tak bych řekl, že je to díky MM, které se snaží udržet všechny na WR 50, a to takovým způsobem, že je to až nechutné. Ten 3/5/7 vůbec nefunguje. A především z tohoto pohledu si myslím, že WG se ubírá naprosto špatným směrem kdy upravuje mapy i tanky pro stupidní přestřelky bez využití nějakého skillu. Italové vypadají fajn, ale jinak celkový směr WoT se blíží mrtvému AW. :amazed: :(

Mungo_13 #14 Posted 09 March 2018 - 06:52 PM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,521

View PostIvana_Drago, on 09 March 2018 - 05:15 PM, said:

Polské tanky jsou v plánu brzy po italech. Italskou linii představujeme jako první, protože polská vyžaduje o něco více času

Gremlajo, můžu tě ujistit, že lidé, kteří jsou za tyto věci zodpovědní WoT intenzivně hrají a vyváženosti italských tanků věnují pozornost. Nicméně i tady na fóru je viditelné, že se názory na jednotlivé prvky a aspekty hry mezi hráči v mnoha případech výrazně liší, takže to nutně nemusí znamenat, že ve všem bude vždy panovat naprostá shoda. vývojáři navíc musí na hru pohlížet z úplně jiných hledisek, než ze kterých se na ni dívají hráči.

V každém případě s novým updatem přijde do hry několik nových map a nové tanky celkově oživí gameplay.

Rovnako ako Guthas pochybujem, ze to proklamovane splostenie map, urcene pre nove sovietske OP monstra s magickymi trollpanciermi zvysi hratelnost, zvlast u tankov, co nic take nemaju. Pridavok Talianov s nic extra pancierovanim to moc nepomeni, ked im zjavne sedi iny typ map.

Som zvedavy, kto pisal ten text, ako sa vraj tieto tanky budu dobre citit na kratku a strednu vzdialenost, ale nie dlhu - ked stretnu nejaky novy Obj. kde im strely a RNG pohladaju najnemoznejsie miesta, aby to bol autobounce a on im z voleja bude davat pecky skrz-naskrz. O to viac v stave sucasneho "velauspesneho" boja proti cheaterom.

Je ale jedna vec, co by ma zaujimala - mam stale 4 zenusky od Vianoc v cakarni. Bude k dispozicii talianska narodnost skor, ako expiruje doba na ich rekruticiu, alebo nie? Stali ma 20 Euro a nejaky dalsi herny cas k tomu, takze nerad by som, aby ste mi ich skanalizovali.

Jmeno1 #15 Posted 09 March 2018 - 07:01 PM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,379
  • [_V4L_] _V4L_
Dnes Ivana upozorňovala, že pokud je nevybereš do patche 1.0 tak propadnou. Ještě můžeš chvíli čekat, ale hlídej si to. Kdy se objeví ten italský prémiák ve hře ti nikdo nepoví, ale osobně jej před patchem 1.0 nečekám....

kurcatovium #16 Posted 09 March 2018 - 07:21 PM

Colonel

• Player
  • 43922 battles
  • 3,714
  • [KHIL] KHIL
Mungo: Musíš je vybrat do 1.0 a je prakticky jisté, že Italové se dřív než v 1.0 (potenciálně prémiák) nevyjdou. Tedy by byl prakticky zázrak, abys je nějak využil na Italský tank... Anebo zas WG udělá nějakou botu a někdo na tom buď vydělá anebo potratí kalhoty.

Mungo_13 #17 Posted 09 March 2018 - 07:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,521

View PostJmeno1, on 09 March 2018 - 07:01 PM, said:

Dnes Ivana upozorňovala, že pokud je nevybereš do patche 1.0 tak propadnou. Ještě můžeš chvíli čekat, ale hlídej si to. Kdy se objeví ten italský prémiák ve hře ti nikdo nepoví, ale osobně jej před patchem 1.0 nečekám....

View Postkurcatovium, on 09 March 2018 - 07:21 PM, said:

Mungo: Musíš je vybrat do 1.0 a je prakticky jisté, že Italové se dřív než v 1.0 (potenciálně prémiák) nevyjdou. Tedy by byl prakticky zázrak, abys je nějak využil na Italský tank... Anebo zas WG udělá nějakou botu a někdo na tom buď vydělá anebo potratí kalhoty.

Ano, to ze 1.0 je cervena ciara je to, co som aj cakal - o to viac, akonahle sa objavil odpocet. Aj preto ich chcem konecne zrekrutovat. Ale kedze mi niekto na inom mieste radil zauvazovat nad Makaronmi ako narodnostou, tak ma to zaujima. Jedna vec je totiz linia, druha premiak, tak reku ci predsa len nepustia von Berlusconiho este pred 1.0

:teethhappy:

Bery_CR #18 Posted 09 March 2018 - 07:48 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 61037 battles
  • 3,137
  • [KOBD] KOBD
Ja bych to tedy neriskoval. ;)

Ghostly3 #19 Posted 09 March 2018 - 07:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11102 battles
  • 420
  • [CSWB] CSWB
11 tanků? A hlavně, že CS strom je ve hře nějaký pátek a pořád nemá premium tank na 8... "_"

bimov #20 Posted 09 March 2018 - 08:05 PM

Private

• Player
  • 57941 battles
  • 48
  • [KVH1] KVH1
No nevím nějak taloše nemusím .... určitě se do toho nevrhu .... nějak ani nemám chuť tu zkoumat další národ  .... než se někam člověk dohrabe tak WG jak je u nich zvykem zase něco jako že doladí :) ....  po  6 letech hraní už jsem rezignoval a je mi to jedno jestli tu bude další národ nebo ne ..... Takže v tom to směru jsem pro WG už opotřebovaný tudíž nezajímaví klient ... 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users