Jump to content

Připravte se na italské tanky

• Please log in to reply
60 replies to this topic

koalix #21 Posted 09 March 2018 - 10:40 PM

Private

• Player
  • 7948 battles
  • 13
Nový vozidla jsou fajn, ale chybí velké mapy a méně rozhozený RNG. Stávající mapy jsou zábavné tak do tier III.

h4ctor #22 Posted 10 March 2018 - 08:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821
italove nevadi,ale nove/predelane mapy s timhle MM co jsem hral na testu je odpad...samozrejme je to o zvyku,ale prijdou mi vic otevrene takze zase vyhoda pro kempici retardy a arty

peky1128 #23 Posted 10 March 2018 - 08:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12154 battles
  • 616

View PostIvana_Drago, on 09 March 2018 - 05:15 PM, said:

Gremlajo, můžu tě ujistit, že lidé, kteří jsou za tyto věci zodpovědní WoT intenzivně hrají a vyváženosti italských tanků věnují pozornost. Nicméně i tady na fóru je viditelné, že se názory na jednotlivé prvky a aspekty hry mezi hráči v mnoha případech výrazně liší, takže to nutně nemusí znamenat, že ve všem bude vždy panovat naprostá shoda. vývojáři navíc musí na hru pohlížet z úplně jiných hledisek, než ze kterých se na ni dívají hráči.

V každém případě s novým updatem přijde do hry několik nových map a nové tanky celkově oživí gameplay.

Zaujmalo by ma na akych mapach a s akymi tankmi to intenzivne hraju a testuju.

Pretoze ked sa pozriem na balans hry,je ocividne ze klames. Nemecke tanky sa nerfovali,aby sa prisposobili realnym vlastnostiam,no ruske,japonske,ktore su vycucane z prsta alebo nejakeho 300 rocneho nakresu maju take vlastnosti, o ktorych sa nemcom moze len snivat.

Az si dobre spominam aj americka T110E5 mala v predu na koliecku dost silny pancier,cize dostala len pasy ale poskodenie nie. To bolo vsak silne,trebalo to zmenit,ale teraz pride do hry rusky obj.257 a ten ma cely bok nepriestrelny a to je v poriadku???

A nutnost pouzit goldovu municiu aby som bol schopny nieco takymto tankom spravit,aj to nie je vzdy zarucene,RNG,to mi ako balans nepride.

Co sa tyka Talianov. Kopia nemeckych tankov,len s lepsimi delami,teda so zasobnikom. Urcite ma to nezaujma,pretoze budu lepsi ako cokolvek ine,alebo totalny prepadak ako svedi.

Nove narody hre nepomozu. Uz len cakam kedy pridu ruske medka so zasobnikom a TDcka s otocnou vezou.

Ked som tu hru objavil,bol som nadseny,no teraz uz to hravam po menej. A ked zmeny pojdu tymto smerom,moze byt ze po case to uz nebudem vobec hravat. Viem,ze som len zrnko v piesku ale ked si to povie casom vecsina ludi, mate po hre.

Edited by peky1128, 10 March 2018 - 09:00 AM.

biglebovski #24 Posted 10 March 2018 - 09:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55301 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ
Co člověk, to názor. Mě třeba vadí neustálé přidávání dalších tanků do hry. Chápu že to je pro někoho zábava, ale osobně bych byl raději, kdyby se WG v následujících 5-6 patchích věnovalo pouze MM, vyváženosti tanků a dejme tomu úpravám map. Ale poslední dobou mi připadá, že to je pořád nějaký nový tank.

Eraser_SK #25 Posted 10 March 2018 - 09:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0
Taliani? Prečo nie... ja len dúfam, že neprídu ďalšie vymyslené tanky pre Poľsko... ako keby to bolo o 7TP a TKS tak proti tomu nič nemám... ale oni ďalšie tanky vhodné pre celý strom nemajú... a keď Maďarské tanky (ktoré sú na tom podobne) sú zaradené do Nemeckého stromu tak Poľske by som zaradil do Ruského.

Haro_64 #26 Posted 10 March 2018 - 09:34 AM

Private

• Player
  • 18713 battles
  • 16

View Postbiglebovski, on 10 March 2018 - 09:05 AM, said:

Co člověk, to názor. Mě třeba vadí neustálé přidávání dalších tanků do hry. Chápu že to je pro někoho zábava, ale osobně bych byl raději, kdyby se WG v následujících 5-6 patchích věnovalo pouze MM, vyváženosti tanků a dejme tomu úpravám map. Ale poslední dobou mi připadá, že to je pořád nějaký nový tank.

je to obrovská firma tak nové veci sa pridávať musia, inak by neboli príjmy, ale kto podniká to určite chápe..

ja som za aby sa pridávali každý rok nejaké nove tanky, ale donekončny to nepôjde kedže národov je obmedzený počet..vem si časom predstaviť aj xx tier moderných tankov, ale to sú len moje názory...

jediná vec čo mi vadí je to RNG veľa krát sa mi stane, že nedomierim a trafim tank lepšie jak keby som dotiahol a zažil som už aj situáciu že som tank vôbec netrafil a dal som dmg.. proste faily ktoré by sa nemali stávať...

čo sa týka týchto tankov tak sa mi páčia, ale bez tech. parametrov nemôžem posúdiť čo sa týka panciera to bude isto nič moc.. dúfam, že prídu aj na verejný test a vyskúšam si ich pred tým ako ich pôjdem expiť..

Hammerhead_CZ #27 Posted 10 March 2018 - 09:39 AM

Private

• Player
  • 32960 battles
  • 34

View PostGhostly3, on 09 March 2018 - 06:52 PM, said:

11 tanků? A hlavně, že CS strom je ve hře nějaký pátek a pořád nemá premium tank na 8... "_"

Tak samozřejmě, že ČS strom má T8 premiák. Škoda T40 je TVP VTU s horším dělem. Má to dokonce výhodu, že jako jediný národ si může někdo vyzkoušet T8 tank o dva tiery níže.

Hejmy #28 Posted 10 March 2018 - 10:14 AM

Private

• Player
  • 3156 battles
  • 15
  • [TVBCZ] TVBCZ

View PostIvana_Drago, on 09 March 2018 - 04:15 PM, said:

Polské tanky jsou v plánu brzy po italech. Italskou linii představujeme jako první, protože polská vyžaduje o něco více času :)

Gremlajo, můžu tě ujistit, že lidé, kteří jsou za tyto věci zodpovědní WoT intenzivně hrají a vyváženosti italských tanků věnují pozornost. Nicméně i tady na fóru je viditelné, že se názory na jednotlivé prvky a aspekty hry mezi hráči v mnoha případech výrazně liší, takže to nutně nemusí znamenat, že ve všem bude vždy panovat naprostá shoda. vývojáři navíc musí na hru pohlížet z úplně jiných hledisek, než ze kterých se na ni dívají hráči.

V každém případě s novým updatem přijde do hry několik nových map a nové tanky celkově oživí gameplay.

Btw, ten pocit, když zjistíš, že do hry přijde tank, který se jmenuje Pantera :teethhappy:

Spoiler

ivi proč jsi takhle neodpovídala na wowp? Možná by háči byli míň nešťastní kdyby jim někdo aspoň odpověděl nebo slušně poslal do sedinky. Tu hru zabil absolutní nezájem o komunitu.:( A tady mám dojem, že tuhle hru zase kazí přílišnej zájem o hru:teethhappy:

Zeroberg #29 Posted 10 March 2018 - 12:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 43895 battles
  • 1,301

View PostIvana_Drago, on 09 March 2018 - 05:15 PM, said:

... můžu tě ujistit, že lidé, kteří jsou za tyto věci zodpovědní WoT intenzivně hrají a vyváženosti italských tanků věnují pozornost. Nicméně i tady na fóru je viditelné, že se názory na jednotlivé prvky a aspekty hry mezi hráči v mnoha případech výrazně liší, ...

1) Moc rád bych znal jejich profil - o jaké jde hráče.

2) Jsou ti samí co "intenzivně testovali" a pustili do hry Obj 268v4, Obj 705A, Obj 430U a spol? 

3) to že existují rozdílné názore je snad jané. Otázkou ale je, který převládá. Vždy ten s WR 60+ bude psát jinak než zbytek.

Mám pocit, že to co ji napsala rozhodně nikoho neuklidní...

Edited by Zeroberg, 10 March 2018 - 12:52 PM.

Sigmar111 #30 Posted 10 March 2018 - 01:33 PM

Sergeant

• Player
  • 24861 battles
  • 249
Mě osobně by spíše zajímalo, jestli se někdy přidá do hry německý tank, se svastikou ? Když sovětský defender má na věži srp a kladivo ;-). Než vyvážený MM bych osobně uvítal spravení odhalování tanků .. ok nebudu tu psát o batácích a střevech ale když na 50 metrů zmizí IS-4, střílí do mě a není vidět :D .. a nebo případy, kdy žárovka zafunguje až v momentu, kdy mi přistanou na tanku 3 rány .. je fuk na vzdálenosti, ty rány vždy projdou ... a další co mě osobně sejří, v momentu, kdy jsem na ránu a už se blíží poslední okamžik ve v bitvě .. stihnu nabít ale dělo nevystřelí .. byd jsem klikal na tlačítko .. člověk si říká, že mu dal ještě tu poslední ránu .. ale ono nic .. kdyby se to dělo jednou za čas .. ale děje se to často a už 6 let :D 

svkruskor #31 Posted 10 March 2018 - 01:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33989 battles
  • 461
  • [REALM] REALM
Hm takže v hre nestačí asi že máme B-C ktorý kazí hru a ďalšie zásobníkové blbosti.... Musí do hry prísť tank ktorému sa zásobník dobíja...

Karaya12 #32 Posted 10 March 2018 - 02:25 PM

Colonel

• Player
  • 19341 battles
  • 3,912
  • [SVINE] SVINE

View PostHejmy, on 10 March 2018 - 11:14 AM, said:

ivi proč jsi takhle neodpovídala na wowp? Možná by háči byli míň nešťastní kdyby jim někdo aspoň odpověděl nebo slušně poslal do sedinky. Tu hru zabil absolutní nezájem o komunitu.:( A tady mám dojem, že tuhle hru zase kazí přílišnej zájem o hru:teethhappy:

Tak tady taky bývaly horší časy. Buď tady bylo ticho, nebo sem chodil trollit Kája, který je dobrý hráč a byl dobrý streamer, ale bohužel v práci se projevil jako absolutní Hujer kdy jediný sprábný názor je ten, který vede k pochvale od nadřízeného...

Ivana letos odvádí velmi dobrou práci a myslím si, že je potřeba to ocenit alespoň pochvalou :medal:

View PostSigmar111, on 10 March 2018 - 02:33 PM, said:

Mě osobně by spíše zajímalo, jestli se někdy přidá do hry německý tank, se svastikou ? Když sovětský defender má na věži srp a kladivo ;-). Než vyvážený MM bych osobně uvítal spravení odhalování tanků .. ok nebudu tu psát o batácích a střevech ale když na 50 metrů zmizí IS-4, střílí do mě a není vidět :D .. a nebo případy, kdy žárovka zafunguje až v momentu, kdy mi přistanou na tanku 3 rány .. je fuk na vzdálenosti, ty rány vždy projdou ... a další co mě osobně sejří, v momentu, kdy jsem na ránu a už se blíží poslední okamžik ve v bitvě .. stihnu nabít ale dělo nevystřelí .. byd jsem klikal na tlačítko .. člověk si říká, že mu dal ještě tu poslední ránu .. ale ono nic .. kdyby se to dělo jednou za čas .. ale děje se to často a už 6 let :D 

Podívej se na to trošku realisticky: S tou IS-4 to nemůže být pravda, protože proxy spot. Žárovka se ti rozsvítí po třech vteřinách a za ty můžeš dostat ran co hrdlo ráčí zvláště pokud stojíš na profláklém místě. Tam mohou přijít i blind shoty. No a ten poslední případ se mi děje taky, ale tady jde o čistě technický problém s odezvou. Ty sice zmáčkneš tlačítko "včas" ale než dojde k akci, tak jsi mrtev. Jde o milisekundy, ale tyto zde mají rozhodující vliv...

Sigmar111 #33 Posted 10 March 2018 - 02:51 PM

Sergeant

• Player
  • 24861 battles
  • 249

View PostKaraya12, on 10 March 2018 - 01:25 PM, said:

Tak tady taky bývaly horší časy. Buď tady bylo ticho, nebo sem chodil trollit Kája, který je dobrý hráč a byl dobrý streamer, ale bohužel v práci se projevil jako absolutní Hujer kdy jediný sprábný názor je ten, který vede k pochvale od nadřízeného...

Ivana letos odvádí velmi dobrou práci a myslím si, že je potřeba to ocenit alespoň pochvalou :medal:

Podívej se na to trošku realisticky: S tou IS-4 to nemůže být pravda, protože proxy spot. Žárovka se ti rozsvítí po třech vteřinách a za ty můžeš dostat ran co hrdlo ráčí zvláště pokud stojíš na profláklém místě. Tam mohou přijít i blind shoty. No a ten poslední případ se mi děje taky, ale tady jde o čistě technický problém s odezvou. Ty sice zmáčkneš tlačítko "včas" ale než dojde k akci, tak jsi mrtev. Jde o milisekundy, ale tyto zde mají rozhodující vliv...

​hele svině, je divne, že když najedu tank na tank .. a on jen popojede o 50 metrů vedle mě a zhasne :D magic kopec na prochorovce imho 

Karaya12 #34 Posted 10 March 2018 - 03:53 PM

Colonel

• Player
  • 19341 battles
  • 3,912
  • [SVINE] SVINE

View PostSigmar111, on 10 March 2018 - 03:51 PM, said:

​hele svině, je divne, že když najedu tank na tank .. a on jen popojede o 50 metrů vedle mě a zhasne :D magic kopec na prochorovce imho 

Do padesáti metrů to prostě možné není, to je dané mechanikou hry. Je možné, že se ti ten tank schová za kopec nebo kámen, ty na něj nevidíš a nikdo ti jej nespotí zezdola, tak pak zhasne. Ale musí být od tebe dál než 50 metrů. Replay by to rozřešil ;)

Bery_CR #35 Posted 10 March 2018 - 04:04 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 61845 battles
  • 3,204
  • [KOBD] KOBD
Ono by stacilo, kdyby na minimapu pridali jeste jeden kruh na 50m, pak by tohle dohadovani odpadlo.

Savath #36 Posted 10 March 2018 - 09:33 PM

Corporal

• Player
  • 13195 battles
  • 136

sranda je vidět tady tu rezignovanost ohledně budoucnosti hry..  žádné nadšení z nového národa, proč taky, každý se bojí dalších tanků, další změny, když to jde s hratelností od desíti k pěti.

Cednik16 #37 Posted 11 March 2018 - 01:07 AM

Private

• Player
  • 20654 battles
  • 37
  • [M-H-D] M-H-D
8 vypada jakz takz, 9 docela taky a ale ta 10? To je takovej hnus. Jako francouzska kacena s italskejma barvama. Fuj, neskutecne skaredej tank. Ten se nepovedl, brrr

KreuZich #38 Posted 11 March 2018 - 03:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35335 battles
  • 305
Jo ta desítka je dost hnusná, o tom žádná. Snad jen, ať WG nezmrví ten nový systém nabíjení, mohlo by to být něco nového do hry. Určitě nebudou tak dobrý, jako "ruský balanc", ale stejně si myslím, že klasická medka, typu Leoše, STB, CAX, to odsoudí ke konci nadobro..

Jmeno1 #39 Posted 11 March 2018 - 06:44 AM

Field Marshal

• Player
  • 48591 battles
  • 10,563
  • [_V4L_] _V4L_
Když tak koukám na ty tiery VIII - X, tak mne napadlo, že dozadu nebudou mít žádnou depresi a je otázka jestli tier IX vůbec otočí věž o 180°.

Arne_CZ #40 Posted 11 March 2018 - 08:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18636 battles
  • 780
  • [R-U-R] R-U-R

View PostSigmar111, on 10 March 2018 - 02:51 PM, said:

Zrovna na Prochorovce na kopci je spousta křovisek - pokud ovšem nemáš nainstalovanou "tundru", to bys o nich nevěděl..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users