Jump to content

7 tier tank açtım. parasızlıktan alamıyorum :(

• Please log in to reply
31 replies to this topic

Lona_ #21 Posted 14 March 2018 - 12:25 AM

Sergeant

• Player
  • 1080 battles
  • 233
  • [FRTNA] FRTNA

View Postl3oomerangg, on 14 March 2018 - 12:08 AM, said:

WN8 oynadığın tanka göre değişen bir hesaplama sistemine sahip, bu bakımdan layt tanklara hasarda daha fazla WN8 değeri çıkartmalarını normal görebilirim ama gene de WN8 yükselticem diye, layt tankların oyun karakteristiğini bozmaktan öteye gitmez bu :) Ben 5 basamaklı WN8 değerlerini tankavcıları ile oynarkende, midyum tank oynarkende görüyorum ama layt tanklarda genelde görevime öncelik vermeye gayret gösteriyorum :)

Sen neden konuya atladın ki ben onu anlayamadım ? Sende mi lightlarla fazla oynuyorsun lafın ucu sana mı dokundu ne oldu ? Yada o arkadaş hızlı win8 atlayacak diye korktun da onu mu engellemeye çalışıyorsun ? Boş konu açma muhabbet deyince forumda müthiş bir potansiyel var. Ve dediğim doğru. O arkadaşın hafif bir mantığı varsa dediğimi yapar. Herkes onu yapıyor zaten. 1 ayda win8'ini düzeltir sonra normal oyununa döner. Yoksa şu anki win8 ile kendi win8'ini zor düzeltir 4k 3k ortalama ile oynamalı ki düzeltsin.

MrBotosh #22 Posted 14 March 2018 - 08:24 AM

Brigadier

• Community Contributor
  • 43403 battles
  • 4,226
  • [3V] 3V

2k wn8 ve %59 wr ile 9 seviyede bile para kasarsin. 7 seviyede arap seyhleri gibi gezmen lazim.

Ya cok gold mermi atiyorsun ya da azik, buyuk tamir gibi sarf malzemelerini maclik temin edip 20k krediyi oraya gomuyorsun. Baska aciklamasi yok.

Bu oyun ortalama bir oyuncuyu(1300-1600 wn8) 8 seviye dahil olmak uzere parasiz birakmaz. Ortalama oyuncu 8den itibaren zorlanir para konusunda. Biraz daha iyi oyuncu 9seviyeye tasir bunu. Artik olayi cozmus olanlar ise 10 seviyede bile gunu zararsiz kapatirlar.

Yukarida bir suru oneri var. Onlari uygularsan 8seviye altinda oynadigin surece para icinde yuzersin oyunda. 

Sharp1903 #23 Posted 14 March 2018 - 09:13 AM

Lieutenant

• Player
  • 37213 battles
  • 1,697

View PostMrBotosh, on 14 March 2018 - 10:24 AM, said:

2k wn8 ve %59 wr ile 9 seviyede bile para kasarsin. 7 seviyede arap seyhleri gibi gezmen lazim.

Ya cok gold mermi atiyorsun ya da azik, buyuk tamir gibi sarf malzemelerini maclik temin edip 20k krediyi oraya gomuyorsun. Baska aciklamasi yok.

Bu oyun ortalama bir oyuncuyu(1300-1600 wn8) 8 seviye dahil olmak uzere parasiz birakmaz. Ortalama oyuncu 8den itibaren zorlanir para konusunda. Biraz daha iyi oyuncu 9seviyeye tasir bunu. Artik olayi cozmus olanlar ise 10 seviyede bile gunu zararsiz kapatirlar.

Yukarida bir suru oneri var. Onlari uygularsan 8seviye altinda oynadigin surece para icinde yuzersin oyunda. 

Paramı daha fazla nasıl arttırabilirim ? :trollface:

Artık yayın aç bak başıma vurdu yayınsızlık, ama yarın aç bu akşam yine BJK'nin maçı var :D 

Attached Files

• Attached File   shot_203.jpg   1.24MB

Lona_ #24 Posted 14 March 2018 - 09:49 AM

Sergeant

• Player
  • 1080 battles
  • 233
  • [FRTNA] FRTNA

View PostMrBotosh, on 14 March 2018 - 08:24 AM, said:

Oyunlarım var bakabilirsin hatta. Ben çok gold mermi atmam. Hepsini atmadım oraya ama. Büyük tamir çantası kullanmıyorum hepsi küçük. http://forum.worldof...guezel-bir-mac/ Bunlar hepsi değil ama bazıları. 5 6 k maximum para alabiliyorum. Başka da alamıyorum. Premium hesap istiyor oyun illa premium hesap aç diyor bana.

Lona_ #25 Posted 14 March 2018 - 09:50 AM

Sergeant

• Player
  • 1080 battles
  • 233
  • [FRTNA] FRTNA
Bu kadar damage atmalıyım illa yoksa azını atınca olmuyor. Ben sürekli bu şekilde oynayamam ki :S

MrBotosh #26 Posted 14 March 2018 - 11:02 AM

Brigadier

• Community Contributor
  • 43403 battles
  • 4,226
  • [3V] 3V

Replaylerin raporlarina baktim, sarf malzemelerini maclik aliyorsun. İndirim geliyor onlara zaman zaman. Geldiginde yuzlerce al onlardan. Boylece mac basina kar etmen artar. Daha cok para kasarsin. Bir de dusmanlarini palet kirarak sabitle. Boylece baskalari onlrar vurdugunda asist hasari da alirsin.  Oradan da ciddi para gelir.

View PostSharp1903, on 14 March 2018 - 11:13 AM, said:

Paramı daha fazla nasıl arttırabilirim ? :trollface:

Artık yayın aç bak başıma vurdu yayınsızlık, ama yarın aç bu akşam yine BJK'nin maçı var :D 

Bu aksam acicam sana inat :p  Namludaki altin kaplamalari bozdurursan baya para gelir :D

PurpleNoob_TR #27 Posted 14 March 2018 - 01:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7703 battles
  • 1,198
  • [JUN] JUN

View PostLona_, on 13 March 2018 - 11:32 PM, said:

Herkesin yaptığını yapacaksın. Light tankları kasıp hasar atıp balonlama yapacaksın. Bak bakalım 1k savaş sonra win8'in ne oluyor. 1 2 k oyna hemen düzelir. Light tanklarda win8 kasmak çok kolay. O yüzden herkes rus light kasıyordu bir ara lttp diye o tankı alıp maç yapıyordu. Neden balonlama yapacaklar win8'lerine sonra hava atacaklar. Sende aynısını yap. Çok anlaşılmaz zaten takılmazsın o kadar ondan sonra.

Sırrı ortaya çıkardın reis nabıyosun ya

Deathstation #28 Posted 14 March 2018 - 01:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 21536 battles
  • 1,806
  • [JUN] JUN

View PostMrBotosh, on 14 March 2018 - 10:24 AM, said:

Moe kasarken her maç nasıl para kastığımı (tersten) bir ben bilirim bir de wg. 10 tierde 2 saatte 500k para rahat bitiyor. 

MrBotosh #29 Posted 14 March 2018 - 02:57 PM

Brigadier

• Community Contributor
  • 43403 battles
  • 4,226
  • [3V] 3V

View PostDeathstation, on 14 March 2018 - 03:34 PM, said:

Moe kasarken her maç nasıl para kastığımı (tersten) bir ben bilirim bir de wg. 10 tierde 2 saatte 500k para rahat bitiyor. 

MoE kasmak aşırı masraflı bir olay. Gerekli gereksiz altın mermi atılıyor. Haliyle tersten gördüğün krediler çok normal. Fakat standart bir random maçında zararsız/çok az zararla kapatılıyor çoğu zaman. (standart hesapla)

Unicum bir oyuncu için;

10 seviye maçta yaklaşık 3k hasar + 1k asist  attığında (Toplamda 4k+ kombin) 40-45k kredi alınıyor ortalama

15 mermi atılır, bunun 3-4 tanesi gold olsa 25-30k mermi masrafı ortalama

%40-50 hayatta kalma oranıyla oynasan ortalama 10-15k tamir verirsin. 

Sarf malzemelerini maç başına kullanmaz, önceden depoladıklarını harcarsın. Burada masraf yok.

Gün sonunda ya çok az zararla kapatır ya da ne kar ne zararla kapatırsın. Eskiden olsa(2-3 sene önce) kar bile ediliyordu. Artık kar etmek zor. Ama ciddi zarara girmiyorsun. 

Lona_ #30 Posted 14 March 2018 - 07:44 PM

Sergeant

• Player
  • 1080 battles
  • 233
  • [FRTNA] FRTNA

Barış bey benden 3 4 beden büyük. Onun için standart hesap bile oynasa para kasması sorun olmaz. Hatta belki 10 tierde bile kasabilir. Ama ben ortalama bir oyuncuyum hatta kötü bir oyuncu bile olabilirim. Ama ben 8k ortalama getiri ile oynuyorum. Bu bana yetmiyor. Ve oyun sana uzun süreli oynaman gerektiğini hatırlatıyor hep. Yada premium hesap alman gerektiğini hatırlatıyor. Ben zarar etmiyorum. Allahtan çok nadir zarar ediyorum. Onda da maça çıkıyorum kesebileceğim kimse yok. O zaman zarar ediyorum. Her neyse. Ben o yüzden açtım bu konuyu.

Şimdi bu arkadaşa yanıt vereceğim.

View PostPurpleNoob_TR, on 14 March 2018 - 01:09 PM, said:

Sırrı ortaya çıkardın reis nabıyosun ya

Gereksiz bir konuşma tarzı ile neden konuma dahil oldun bilmiyorum. Ama bu dediğimi yapan çok fazla hesap var. Bunları bilmeyen yoktur. 2 3 yıldır bu oyunu oynayıp bunu bilmeyen biri varsa. Ot gelmiş ot gidiyordur. Gelip buraya eleştirmenin anlamı ne ? Doğru bir yol gösteriyorum. Tabi senin hesabını izleyip. En kolay oynanan premium ve tankları alıp sadece onlar ile oynayıp 3k da hepsini açıp geri kalan 4k maçı da onlar ile yapıp win8 kasabilir. Senin yöntemini de önerebiliriz.

se8iz #31 Posted 14 March 2018 - 10:15 PM

Private

• Player
  • 4654 battles
  • 21
Tank görevlerine de odaklanmayı deneyebilirsin. Tabii onda ilerleme sağlamak için biraz tank çeşitliliği de gerekiyor ama olduğu kadar artık.
Mesela yanlış hatılamıyorsam T28 HTC için tüm görevleri takdirle yaptığın zaman 5 milyon civarı doğrudan kredi alabiliyorsun. Sarf mazlemeler de cabası.

Pek tabii görevlerden de bir yere kadar ilerleyebilirsin. En nihayetinde iş yine premium tank ya da premium hesaba geliyor.
Bunun için de T6 ve T8  turnuvalara katılıp altın kazanmaya çalışabilirsin.

Ancak tüm bu görev, turnuva olaylarında bir şeyler yapabilmek için sadece Alman tankları ile fazla yol alamazsın, biliyorsun.

tank_butcher34 #32 Posted 21 March 2018 - 02:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33797 battles
  • 503
  • [JUN] JUN

View PostLona_, on 11 March 2018 - 01:36 PM, said:

Ya illa para yapmak için premium hesap mı almalıyım. Ya iyi de oynuyorum kötü de oynamıyorum. Premium mühimmatta harcamıyorum. Ama yok ya hesapladım 230 maç daha yapmalıyım ya o tankı almak için. Ben iyice sıkıldım ya bu tanktan. Zaten kos kocaman bir şey orta tank diye koymuşlar cüssesi O-I ile yarışıyor. Ya oyun içi para yapabileceğim bir etkinlik yapın bari iyi oynadığımda para kazanayım. Sıkıldım ya gerçekten :( Çok ayıp ya. Gerçekten öyle...

Eskiden dediğin gibi etkinlikler gelirdi lakin uzun zamandir oyun parasi veren etkinlik gelmiyor ancak bazen 6-8 tier maraton oluyor o sekilde tank alıp klan yedek açtığında fln para kasabilirsin benim tavsiyem type 64 al 6 seviye oldugu için ucuzdur kişisel yedeklerden pre hesap veren bir görev yapan o gün full para kas yada etkinliklerden vs pre hesap geliyor bazen 1 günlük o gunlerde sadece para kas

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users