Jump to content

Hodnocené bitvy: Poslední šance zúčastnit se!

• Please log in to reply
114 replies to this topic

Artanis321 #41 Posted 12 March 2018 - 04:14 PM

Private

• Player
  • 28525 battles
  • 7
  • [BIA-] BIA-

Myslím si, že vyhadzovať kedy bol článok a vlákno post-nuté a zvaľovať vinu na WG je už fakt krok zúfalca a ignoranta. Každý robí chyby a nikto nieje výnimkou ani jednotlivý hráči a kto tvrdí opak akurát klame sám seba. Je mi jedno kedy to bolo publikované a uvedomte si, že nie Ste 5 ročné deti aby ste si neboli schopný dať pozor kedy sezóna končí.

Postrehy a hodnotenie sezóny

Oproti predchádzajúcim sezónam v ktorých som sa neumiestnil a po chvíľke hrania ma to aj odradilo hrať ďalej, je táto sezóna pre mňa veľmi úspešná. Síce som skončil iba v 2 lige čo mi aj úplne stačí a vlastne ak som si našiel systém ako to hrať hodnosti sa dali ľahko získať. 

Systém udeľovania jednotlivých ševronov a 15 hodností je super a veľmi sa mi páčil najviac asi štítky ktoré zabraňovali padnúť nižšie z hodnosti (dokonca aj mne sa podarilo padnúť z takejto hodnosti) čo hodnotím veľmi pozitívne. Tejto sezóny som sa účasnil hlavne kvôli kampani ak tam bolo už umožnené vymeniť bony za tank, účastnil som sa hlavne preto aby som mal nejakú tú zásobu bonov ak bude takáto možnosť zase v ďalšej kampani (zbierať 1500 bonov po kampani v random a veľkých bitkách sa mi už fakt nechce opakovať).

Odmeny ma veľmi potešili hlavne 2750 bonov v podstate len po 12 hodnosť za čo som bol veľmi spokojný a aj keby som nejako padol z 2. ligy ani by mi to nevadilo. Ďalším plusom boli zálohy a kredity a možnosť rozšírenia slotov v garáži veľmi pozitívne vnímam takýto krok a odmeny.

Do sezóny som za zapojil asi tak po 4 dňoch a stačilo mi to hrať som sa naučil od pondelka do štvrtku vtedy sa najviac darilo a najviac hodností sa vtedy dalo získať od piatka do nedele to už bola bieda a bolo ťažké získať nejaké ševrony a hodnosti a padol som po prvom víkende o 3 či 4 hodnosti a musel som to doháňať znova ale beriem to ako poučenie do ďalšej sezóny. V podstate som toho ani veľa nehral možno tak cca 10-12 dní z celej sezóny čo mi stačilo na 2. ligu.

Čo sa týka skladania tímov to nekomentujem je to free to play hra a možnosť účastniť sa má každý a je to potom len o hráčoch ako si to vedia zahrať a nevyfailiť to. Čo ma ale najviac zarážalo a bolo to už to pár krát spomenuté je udeľovanie XP po bitke. Nie som typ hráča ktorý niekde vysedáva a strieľa preverujem viac agresívnejší spôsob hry (čo sa mi niekedy aj vypomstí hlavne z vlastnej nerozvážnosti alebo že tým ma problém pokryť hráča ale aj to sa stáva) zarážalo ma to že hráč s cca 1000 dmg a 1 killom a nulovou asistenciou mal viac XP ako ja s cca 3000 dmg ako viem že tam zavážia rôzne faktory ale to mi prišlo až nelogické. Dúfam, že sa Vám to nejako podarí vyriešiť a moja spätná väzba Vám stačila ako hodnotenie môjho pohľadu na túto sezónu. Ak sa nejako dramaticky a razantne nezmenia pravidlá hodnotených bitiek a sezóny a budú sa niesť v znamení tejto sezóny určite a rád sa zúčastním aj nasledujúcej sezóny s tým, že už aspoň budem vedieť čo si môžem dovoliť a čo nie. :)

BulitSven #42 Posted 12 March 2018 - 04:24 PM

Corporal

• Player
  • 31460 battles
  • 115

View PostFF_Hamburger, on 12 March 2018 - 01:18 PM, said:

Ja jsem o jedno místo 2. liga. Včera jsem byl ještě první o několik desítek míst... Teď je 1. liga do 6079 a já jsem 6080... Nechápu. Snad někoho přede mnou vyhodí za cheaty, ale pochybuju...

já byl hned za tebou právě :D
no co, goldy si koupím a na znak jim kašlu  

sagisak425 #43 Posted 12 March 2018 - 04:35 PM

Private

• Player
  • 13703 battles
  • 9
  • [M-H-D] M-H-D

Počkat, takže když jsem 4 místa od s. ligy a bude nějaký cheater vyhozen postoupím ještě třeba do s. ligy?

Wolfi #44 Posted 12 March 2018 - 04:48 PM

Private

• Beta Tester
  • 41134 battles
  • 20
  • [ELLIE] ELLIE
Ja jsem si take myslel, ze ten jeden den byl pridan jako nahrada za vypadky.
Vcera vecer bylo v kalendari, ze jeste bude mozne hrat dnes od 16 do 23h.
Jsem oznamenim konce sezony docela nastvany, protoze mi chybelo par chevronu na 2. ligu :(

bluebluestar #45 Posted 12 March 2018 - 04:51 PM

Private

• Player
  • 8901 battles
  • 9
  • [50000] 50000

Za mne se opravdu povedlo. Chválím i volbu herního času. Sice jsem to mohla pustit až mezi devátou a desátou, když šly děti spát, ale ono to do 23 stačilo. Ráno vstávám a kdyby se hrálo déle, bylo by to zničující, protože dobrovolně bych to asi nevypnula.

Občas to nahodil i manžel a pak to byla legrace. U jednoho stolu já s artynou volám "Puťa puťa" na ty chudáky vykukující za skálou  a u druhého on nahlas s těžkým tankem proklíná  všechny artynáře  ("kreténi" a "duševně vyšinutí jedinci" bylo jedno z nejslušnějších oslovení;).

Ale vážně. Rozdělování prýmků bylo tentokrát spravedlivé, navíc s prvkem překvapení vzhledem k občas divnému rozdělování expů. Oproti publicu daleko větší zábava.

Já jsem si vydělala přes 2 mega na vybavení a dost bonů na ježdění se žárovkou na tankách, kde nemám vycvičenou posádku. Manžel střílel jenom goldy, takže byl těžce v mínusu a nakonec jsme skončili skoro stejně (hahaha), do ligy jsme se nedostali. Ale bylo to na pohodu, tomu říkám rodinný život. :-)

Takže vážně spokojenost. Těším se na příště.

willer67 #46 Posted 12 March 2018 - 04:53 PM

Sergeant

• Player
  • 39746 battles
  • 266

View PostArtanis321, on 12 March 2018 - 03:14 PM, said:

Myslím si, že vyhadzovať kedy bol článok a vlákno post-nuté a zvaľovať vinu na WG je už fakt krok zúfalca a ignoranta. Každý robí chyby a nikto nieje výnimkou ani jednotlivý hráči a kto tvrdí opak akurát klame sám seba. Je mi jedno kedy to bolo publikované a uvedomte si, že nie Ste 5 ročné deti aby ste si neboli schopný dať pozor kedy sezóna končí.

Postrehy a hodnotenie sezóny

Oproti predchádzajúcim sezónam v ktorých som sa neumiestnil a po chvíľke hrania ma to aj odradilo hrať ďalej, je táto sezóna pre mňa veľmi úspešná. Síce som skončil iba v 2 lige čo mi aj úplne stačí a vlastne ak som si našiel systém ako to hrať hodnosti sa dali ľahko získať. 

Systém udeľovania jednotlivých ševronov a 15 hodností je super a veľmi sa mi páčil najviac asi štítky ktoré zabraňovali padnúť nižšie z hodnosti (dokonca aj mne sa podarilo padnúť z takejto hodnosti) čo hodnotím veľmi pozitívne. Tejto sezóny som sa účasnil hlavne kvôli kampani ak tam bolo už umožnené vymeniť bony za tank, účastnil som sa hlavne preto aby som mal nejakú tú zásobu bonov ak bude takáto možnosť zase v ďalšej kampani (zbierať 1500 bonov po kampani v random a veľkých bitkách sa mi už fakt nechce opakovať).

Odmeny ma veľmi potešili hlavne 2750 bonov v podstate len po 12 hodnosť za čo som bol veľmi spokojný a aj keby som nejako padol z 2. ligy ani by mi to nevadilo. Ďalším plusom boli zálohy a kredity a možnosť rozšírenia slotov v garáži veľmi pozitívne vnímam takýto krok a odmeny.

Do sezóny som za zapojil asi tak po 4 dňoch a stačilo mi to hrať som sa naučil od pondelka do štvrtku vtedy sa najviac darilo a najviac hodností sa vtedy dalo získať od piatka do nedele to už bola bieda a bolo ťažké získať nejaké ševrony a hodnosti a padol som po prvom víkende o 3 či 4 hodnosti a musel som to doháňať znova ale beriem to ako poučenie do ďalšej sezóny. V podstate som toho ani veľa nehral možno tak cca 10-12 dní z celej sezóny čo mi stačilo na 2. ligu.

Čo sa týka skladania tímov to nekomentujem je to free to play hra a možnosť účastniť sa má každý a je to potom len o hráčoch ako si to vedia zahrať a nevyfailiť to. Čo ma ale najviac zarážalo a bolo to už to pár krát spomenuté je udeľovanie XP po bitke. Nie som typ hráča ktorý niekde vysedáva a strieľa preverujem viac agresívnejší spôsob hry (čo sa mi niekedy aj vypomstí hlavne z vlastnej nerozvážnosti alebo že tým ma problém pokryť hráča ale aj to sa stáva) zarážalo ma to že hráč s cca 1000 dmg a 1 killom a nulovou asistenciou mal viac XP ako ja s cca 3000 dmg ako viem že tam zavážia rôzne faktory ale to mi prišlo až nelogické. Dúfam, že sa Vám to nejako podarí vyriešiť a moja spätná väzba Vám stačila ako hodnotenie môjho pohľadu na túto sezónu. Ak sa nejako dramaticky a razantne nezmenia pravidlá hodnotených bitiek a sezóny a budú sa niesť v znamení tejto sezóny určite a rád sa zúčastním aj nasledujúcej sezóny s tým, že už aspoň budem vedieť čo si môžem dovoliť a čo nie. :)

ty ses teda rozepsal,ale dobré, souhlasím s tebou.

Fluttershy_pony_ #47 Posted 12 March 2018 - 04:55 PM

Corporal

• Player
  • 39840 battles
  • 195
Pro všechny kdo tu brečí ohledně konce sezony, kdyby jste byli co k čemu, kouknete se na stránky wot do pravidel. Já to včera večer udělal a bylo tam napsáno že 12.3. končí sezona v 9:00. Prostě to že lidi jsou neschopní v kombinaci chyby wg tady spustilo lavinu postů které tu jen zabírají místo. Ohledně téhle sezony jsem spokojen, 15. rank a gold liga. Systém pracoval v pohodě jen to udělování xp je někdy divné. Jinak odměny a vše ostatní v pořádku a palec nahoru, jestli wg bude pokračovat tímto směrem budu spokojen.

Appem #48 Posted 12 March 2018 - 05:14 PM

Private

• Player
  • 21777 battles
  • 5
  • [W-E-L] W-E-L
Aspoň kdyby do žebříčku dali vyhledavání podle jména... Prokousávat se tolika stránkama mě fakt nebaví...

Tucek007 #49 Posted 12 March 2018 - 05:34 PM

Private

• Player
  • 29434 battles
  • 32
  • [HAS-E] HAS-E

Konečně konec. Snad zase budou fungovat klanové aktivity.

S efektivitou 17,65% jsem to po dvou dnech vzdal s výsledkem 0 prýmek. (ještě že to nešlo do mínusu a nemusel jsem bony vracet) 

Může mi někdo kompetentní vysvětlit, jak se hráč Smile_PL_  mohl s efektivitou 37,41% dostat na 10 místo ve zlaté lize?

Díky

SG_semda #50 Posted 12 March 2018 - 05:35 PM

General

• Player
  • 34116 battles
  • 8,034
  • [ELLIE] ELLIE

View PostTucek007, on 12 March 2018 - 05:34 PM, said:

S efektivitou 17,65% jsem to po dvou dnech vzdal s výsledkem 0 prýmek. (ještě že to nešlo do mínusu a nemusel jsem bony vracet) 

Může mi někdo kompetentní vysvětlit, jak se hráč Smile_PL_  mohl s efektivitou 37,41% dostat na 10 místo ve zlaté lize?

Díky

k tomu jsou kompetentní všichni... prostě nolifer

Frost_DeatH #51 Posted 12 March 2018 - 05:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47173 battles
  • 1,006
  • [CSA] CSA

opraviť systém XP a bude to v pohode ...vznikali tam strašné absurdity , keď IS-7 s 400 dmg sa po prehre dostala na top 5 a tank s 2 killmi a 1000dmg + nie ...a iné bola ich kopa.

a tiež som postrehol miešanie rankov bol som 14 rank ....mali sme 3 z 15 ranku enemy tím až 7 z 15 ranku tuším.....viem že ide o skladbu tankov ale tie ranky sú práve na to aby to vyvážilo hru.

Frost_DeatH #52 Posted 12 March 2018 - 05:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47173 battles
  • 1,006
  • [CSA] CSA

View PostTucek007, on 12 March 2018 - 05:34 PM, said:

Díky

snáď to počet hier vysvetlí: https://i.imgur.com/VQPTRYe.jpg , po 15 ranku si v pohode lebo body získaš "jednoduchšie". >> už nepadáš.

acid23 #53 Posted 12 March 2018 - 06:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 45500 battles
  • 1,411
  • [PRASE] PRASE

View PostArtanis321, on 12 March 2018 - 04:14 PM, said:

View PostFluttershy_pony_, on 12 March 2018 - 04:55 PM, said:

Pro všechny kdo tu brečí ohledně konce sezony, kdyby jste byli co k čemu, kouknete se na stránky wot do pravidel.

a technicka otazka - jsou VZDY spravne informace v klientovi nebo na portalu?

jestli se nepletu chyby WG seka na vsech frontach, takze orientovat se ma clovek podle ceho?

z meho pohledu je vzdy lepsi brat tu horsi variantu a pak byt clovek muze byt maximalne prekvapen a ne nastvan...

za ignoranstvi treba beru zbytecnou prudu do hracu, kteri jen nevedi co ma wg skutecne za lubem.. ale jo, jinak ste borci, co vsechno vedi...

edit:typo

Edited by acid23, 12 March 2018 - 06:02 PM.

12Stig12 #54 Posted 12 March 2018 - 06:09 PM

Corporal

• Player
  • 22660 battles
  • 101
  • [SL4V] SL4V

Já se musím ohradit, proti těm, co chtějí zkrátit sezonu. Za mě byla dlouhá tak akorát, protože vzhledem ke studiu na VŠ a internetu na intru nepřející WoTku, jsem mohl hrát jen pá-ne a až tenhle víkend jsem se dostal do 1 ligy. Možná bych ještě trochu upravil prýmky pro poražené (dal bych druhému taky jeden prýmek, ale snížil bych počet těch co nedostanou ani neztratí o 1). A pak jsou tu expy, ale četl jsem, že se řešili jinde, tak to nebudu znovu rozpitvávat.

Zatímco na bety jsem se vykašlal (na 1 betu po 3 dnech a na zbytek rovnou), tak teď jsem neměl nějaké problémy a na 10 rank jsem vyletěl téměř instantně a na 13 to taky šlo celkem snadno, ale 14 a 15 byl boj s modráskama a fialkama. A však ranky 16 a 17 šly lehce, protože na 15 už bylo mnohem méně modrásků a fialek.

certcz #55 Posted 12 March 2018 - 06:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34631 battles
  • 777
Divné že i ve druhé betě RB poslední sezóna skončila taky o den dřív. Proč ten kalendář neopraví ?

Edited by certcz, 12 March 2018 - 06:38 PM.

Ivana_Drago #56 Posted 12 March 2018 - 06:50 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View Postguthas, on 12 March 2018 - 01:38 PM, said:

Třeba se jednoho krásného dne dočkám odpovědi. :hiding:

Tak jsem zjišťovala, proč tam bylo zobrazeno to pondělí - může za to chyba v rozhraní.

Jinak jsem si všimla, že se tady diskutovalo i umístění na leader-boardu. Pokud k tomu budu mít nějaké bližší informace, vrátím se sem s nimi! :honoring:

Gremlaja #57 Posted 12 March 2018 - 06:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75794 battles
  • 596
Já jsem si zase po dlouhý době hezky zahrál  s 8T  :teethhappy: všichni byli na hodnocenejch bitvách a na randomu byl klid :D

guthas #58 Posted 12 March 2018 - 07:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35915 battles
  • 1,219
  • [BIA] BIA

View PostIvana_Drago, on 12 March 2018 - 05:50 PM, said:

Tak jsem zjišťovala, proč tam bylo zobrazeno to pondělí - může za to chyba v rozhraní.

Díky za odpověď :great:

EsCaper #59 Posted 12 March 2018 - 07:53 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 41127 battles
  • 205
  • [BBB] BBB

k tomu ukončení...všude bylo psáno, že hodnocené bitvy končí 12.3.2018, 9:00, tzn. 11.3.2018 poslední herní den...

Za mě, konečně povedená sezona, ukončena poprvé v I.lize, jen by to chtělo poladit následující:

1. Rozdělování XP hlavně (už bylo posáno výše a jinde) - možná by bodlo uvést na pravou míru za co je hlavní příděl xp a co má větší váhu nad čím, hlavně teda jestli některé tanky na některých mapách náhodou nedostávají zvýšené xp, atp.

2. Campery a jiné profíky, co jedou dopředu ze zbytkem týmu, pak to stáhnou na červenou čáru a valí dmg dokud to jde, jen aby skončili první nebo mezi top 5 (zmenšování mapy jako v PUBG by hodně pomohlo)

3. Zaměřit se na to, jak je možné, že v bitvě na 15. úrovni, kde se potkají na obou stranách vyrovnaně top hráči s osobním hodnocením 9k++, dokáži hru tak vyfailovat, že bitva skončí 1:15

SG_semda #60 Posted 12 March 2018 - 08:03 PM

General

• Player
  • 34116 battles
  • 8,034
  • [ELLIE] ELLIE

View PostEsCaper, on 12 March 2018 - 07:53 PM, said:

k tomu ukončení...všude bylo psáno, že hodnocené bitvy končí 12.3.2018, 9:00, tzn. 11.3.2018 poslední herní den...

Za mě, konečně povedená sezona, ukončena poprvé v I.lize, jen by to chtělo poladit následující:

1. Rozdělování XP hlavně (už bylo posáno výše a jinde) - možná by bodlo uvést na pravou míru za co je hlavní příděl xp a co má větší váhu nad čím, hlavně teda jestli některé tanky na některých mapách náhodou nedostávají zvýšené xp, atp.

2. Campery a jiné profíky, co jedou dopředu ze zbytkem týmu, pak to stáhnou na červenou čáru a valí dmg dokud to jde, jen aby skončili první nebo mezi top 5 (zmenšování mapy jako v PUBG by hodně pomohlo)

3. Zaměřit se na to, jak je možné, že v bitvě na 15. úrovni, kde se potkají na obou stranách vyrovnaně top hráči s osobním hodnocením 9k++, dokáži hru tak vyfailovat, že bitva skončí 1:15

3. tam stačí jeden malej fail a už se to valí, ten druhý tým vidí tu možnost a už se jí chytí a nepustí, a když má pak větší mapcontrol, tak není prakticky šance to zvrátit

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users