Jump to content

Total War: Arena vstupuje do otevřené bety

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Community #1 Posted 15 March 2018 - 02:20 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,156
Wargaming Alliance představuje novou týmovou strategickou hru!

Úplný text položky novinek

Frost_DeatH #2 Posted 15 March 2018 - 02:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 48404 battles
  • 1,097
  • [CSA] CSA

neoslovilo ma to v alfe či closed bete ....vidím to na daľší prepadák v štýle World of Warplanes. Miesto vývoja nových hier , sa sústredte na tie ktoré vám tvoria zisky...napr. WoT 

kurcatovium #3 Posted 15 March 2018 - 02:56 PM

Colonel

• Player
  • 43947 battles
  • 3,715
  • [KHIL] KHIL
Podobná "zkušenost" jako Frost. Podíval jsem se na pár videí a usoudil jsem, že tohle mi nestojí ani za prosurfovaná data ke stažení... A to jsem ve "standardních TW hrách" utopil stovky a stovky hodin, hlavně v Medievalu 1/2.

kocour75 #4 Posted 15 March 2018 - 02:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61347 battles
  • 800
  • [AV-M] AV-M

Zkoušel jsem to před půl rokem a můžu říct, že jsem čekal něco jiného hra je náročná na spolupráci, jednotky se musí správně otáčet a použít proti správným nepřátelům,  musí se většinou hrát proti jednotkám na vyšší úrovni.

Není to prostě snadná rychlá akční hra kde chytneš jednotky a už jenom klikáš kde mají útočit. Musí se hlídat příliš mnoho aspektů  a spoléhat se na spojence, na mne celkem složité pokud to chci hrát správně.

Po grafické stránce na dnešní dobu  to tehdy nebylo také nic moc.

V každém případě hra je zdarma a každý si ji může sám vyzkoušet a pak smazat kdyby se nelíbila což je jistě plus.

Idahou #5 Posted 15 March 2018 - 03:04 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Nevstoupili do OB už někdy před týdnem či dvouma? Já jen, že už jsem pár bitev odehrál...

Jinak to asi není hra která by oslovila každého, ale něco do sebe to má. I tak zůstávám u Darkest Dungeon

guthas #6 Posted 15 March 2018 - 03:33 PM

Major

• Player
  • 37834 battles
  • 2,751
  • [BIA] BIA

Jak jsem velký fanda značky Total War, tak tohle je fakt hnus velebnosti. 

Hrál jsem dvě bitvy.. teda jednu, během té druhé jsem vypnul, odinstaloval a už to nechci ani vidět. 

Být to jedna vsjedna, možná by se dalo přimhouřit oko s tím, že druhé bude zavřené, ale spoléhat se na tým náhodně vybraných lidí..? 
Si raději vydloubnu oči, než se znova na tohle byť jenom podívat. 

Edited by guthas, 15 March 2018 - 03:44 PM.

glock17 #7 Posted 15 March 2018 - 04:57 PM

Captain

• Player
  • 39412 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

who cares?

P.S. Hrál jsem všechny TW od úvodního Shoguna az po Atillu. Od Warhammera dál to není TW.

Edited by glock17, 15 March 2018 - 05:00 PM.

SpartanWarriorCZ #8 Posted 15 March 2018 - 07:12 PM

Private

• Player
  • 30743 battles
  • 26
Mě osobně to dost baví a líbí se mi to. Ty názory co tu jsou "viděl jsem pár videí a na základě toho je to blbost" díky bohu za takové lidi. potkat je na své straně v bitvě je to nejhorší co by mohlo být. tak ještě že to nehrají. Ono hrát hru u které musíte přemýšlet a nejdou Vám nabíjet goldy není pro každého. Graficky je to celkem pěkné a právě ta možnost že si nemůžete vyskakovat s kdečím na kde koho z toho dělá celkem dobrou zábavu ve které se musí taktizovat. Je tam velmi kladen důraz na spolupráci, sám toho většinou moc neuděláte, i když potrápit soupeře stále můžete(není nad kůly od pěchoty schované v lese xD), ostatně ve WOTku sám proti enemy teamu taky [edited]uděláte. proto je super možnost hrát to ve čtyřech - a to už při správné kombinaci a podpoře dokážete zvrátit bitvu. Každý si musí udělat obrázek sám, co ho baví a co ne. za mě osobně je to povedená hra u které je i celkem povedený MM. nikdy jsem nebyl u více jak +1. Po asi 300 bitvách musím uznat že čím výše postupuji v levelech  tím je to zábavnější a hratelnější. 

cNNk #9 Posted 15 March 2018 - 07:53 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,567
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostFrost_DeatH, on 15 March 2018 - 03:32 PM, said:

Miesto vývoja nových hier , sa sústredte na tie ktoré vám tvoria zisky...napr. WoT 

Ono je potreba si uvedomit, ze je rozdil mezi Wargaming studiem, ktera dela WoT a mezi Wargaming vydavatelem ...

kurcatovium #10 Posted 15 March 2018 - 10:47 PM

Colonel

• Player
  • 43947 battles
  • 3,715
  • [KHIL] KHIL

View PostSpartanWarriorCZ, on 15 March 2018 - 07:12 PM, said:

Mě osobně to dost baví a líbí se mi to. Ty názory co tu jsou "viděl jsem pár videí a na základě toho je to blbost" díky bohu za takové lidi. potkat je na své straně v bitvě je to nejhorší co by mohlo být. tak ještě že to nehrají. Ono hrát hru u které musíte přemýšlet a nejdou Vám nabíjet goldy není pro každého. Graficky je to celkem pěkné a právě ta možnost že si nemůžete vyskakovat s kdečím na kde koho z toho dělá celkem dobrou zábavu ve které se musí taktizovat. Je tam velmi kladen důraz na spolupráci, sám toho většinou moc neuděláte, i když potrápit soupeře stále můžete(není nad kůly od pěchoty schované v lese xD), ostatně ve WOTku sám proti enemy teamu taky [edited]uděláte. proto je super možnost hrát to ve čtyřech - a to už při správné kombinaci a podpoře dokážete zvrátit bitvu. Každý si musí udělat obrázek sám, co ho baví a co ne. za mě osobně je to povedená hra u které je i celkem povedený MM. nikdy jsem nebyl u více jak +1. Po asi 300 bitvách musím uznat že čím výše postupuji v levelech  tím je to zábavnější a hratelnější. 

Předpokládám, že tohle bylo cíleno na mě, takže doporučuju přečíst i druhou část, kde píšu, že v TW hrách (než se k tomu přimotal WG) mám odehrány stovky a stovky hodin. A teprve na základě tohoto píšu, že je to blbost, která mi nestojí ani za traffic. A nemáš pravdu ani v té své druhé části, protože goldy střílím velice sporadicky - s radostí tě můžu odkázat na VBaddict, kde uploaduju všechny své záznamy...

TWA je pro mě naprosto mrtvá hra a troufám si docela směle tvrdit, že po právu skončí naprosto stejně, jako všechny ostatní WG "bokovky" = víceméně propadákem, o který nebude valný zájem.

Sigmar111 #11 Posted 15 March 2018 - 11:38 PM

Sergeant

• Player
  • 24861 battles
  • 249
total war hry hraju co vyšel Rome I ale tohle je tragédie .. nejvíce mě zklamalo, že nejde rozmístit formaci .. že je předem nastavená formace se kterou se navíc blbě reaguje podle potřeby rozmístit ... složité otáčení kamery až debilní si dovolím napsat 

OId_n00b #12 Posted 16 March 2018 - 12:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14707 battles
  • 1,363
  • [UNGDI] UNGDI
No nevim. Ja v tom puvodnim tw rome ubranil vzdy mesto s par vojacky proti vicero armadam. A diplomacie taky vykvet. Co tah to pul rok. A vojevudci za par tahu mrtvi. Teda jednou jsem loadoval a mel jsem cesara co zil stovky let obsadil cely svet no. Kazdopadne za me se cela serie tw moc precenuje. Je to stereotyp a pada to s umelou inteligenci. Kdy jste nuceni kvuli nefunkci diplomacii valcit donekonecna.

kurcatovium #13 Posted 16 March 2018 - 07:31 AM

Colonel

• Player
  • 43947 battles
  • 3,715
  • [KHIL] KHIL

View PostOId_n00b, on 16 March 2018 - 12:56 AM, said:

No nevim. Ja v tom puvodnim tw rome ubranil vzdy mesto s par vojacky proti vicero armadam. A diplomacie taky vykvet. Co tah to pul rok. A vojevudci za par tahu mrtvi. Teda jednou jsem loadoval a mel jsem cesara co zil stovky let obsadil cely svet no. Kazdopadne za me se cela serie tw moc precenuje. Je to stereotyp a pada to s umelou inteligenci. Kdy jste nuceni kvuli nefunkci diplomacii valcit donekonecna.

Možná proto se to jmenuje Total War a ne Total Diplomacy... ;-)

OId_n00b #14 Posted 16 March 2018 - 09:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14707 battles
  • 1,363
  • [UNGDI] UNGDI

View Postkurcatovium, on 16 March 2018 - 06:31 AM, said:

Možná proto se to jmenuje Total War a ne Total Diplomacy... ;-)

Jj to chapu. Pokud nekoho bavi pri velke risi kazdy tah absolvovat treba 5-7 bitev, aby se dostal do dalsiho turnu a tam ho ceka to stejne  a bavi ho to, tak proc ne :))) Me osobne  by bavilo vybojovavat nake velke a zasadni bitvy za urcity casovy usek. 

Takze me osobne prave total war arena v tomhle smeru prijde mnohem zajimavejsi. Online boj s lidskymi hraci. Podle me to ma mnohem vetsi potencial nezli klasicky (nudny) Tw. Jako jo, mohl bych tam hrat jednotlive bitvy pres sit. Ale jako strategie je to dost nepovedene .... Od strategie cekam mohem vic.

Edited by OId_n00b, 16 March 2018 - 09:27 AM.

Arne_CZ #15 Posted 16 March 2018 - 09:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18636 battles
  • 780
  • [R-U-R] R-U-R

Nainstaloval, vyzkoušel, odinstaloval.. 

1) V klasických Total War hrách jde o mix strategie na velké mapě a taktiky v jednotlivých bitvách. Soustředit se jen na jedno je jak useknout někomu nohu a říct mu, že jedna přece stačí.

2) Další důvod tu již zmiňovali někteří přede mnou - ty nejlepší bitvy z TW single playeru jsou takové, kdy vaše čtyři maximálně vypiplané jednotky čelí desetinásobné přesile nepřátel - a stejně heroicky zvítězí. To jde bohužel přímo proti konceptu téhle onlinovky.

Stejně jako u letadel se ale ke hře po roce vrátím, abych okoukl, co se změnilo - jestli bude ještě v provozu. Ale pochybuji, že se dočkám doplnění strategické složky a PVE, takže to dopředu vidím černě.

il_lucky #16 Posted 16 March 2018 - 05:14 PM

Sergeant

• Player
  • 31266 battles
  • 270
  • [-H_K-] -H_K-
No...dnes som to stiahol a musim povedat ze je to doslova a do pismena p.pičovka,hned ma to pohltilo a hram to doteeraz. dlho som si nezahral takuto strategiu kde sa musis posuvat aj dalej a ano taky ludia pozrel som si videa a maam dost nech sa strcia do m.p... ale urcite veci by som tam zmenil. ale inak BIG LIKE FOR ME. aspon sa odreagujem od wotka na chvilu a tych degesov co to hraju,ako tu pritomny niektori

cNNk #17 Posted 17 March 2018 - 02:51 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,567
  • [9-TDE] 9-TDE

View Postkurcatovium, on 15 March 2018 - 11:47 PM, said:

Předpokládám, že tohle bylo cíleno na mě, takže doporučuju přečíst i druhou část, kde píšu, že v TW hrách (než se k tomu přimotal WG) mám odehrány stovky a stovky hodin. A teprve na základě tohoto píšu, že je to blbost, která mi nestojí ani za traffic. A nemáš pravdu ani v té své druhé části, protože goldy střílím velice sporadicky - s radostí tě můžu odkázat na VBaddict, kde uploaduju všechny své záznamy...

TWA je pro mě naprosto mrtvá hra a troufám si docela směle tvrdit, že po právu skončí naprosto stejně, jako všechny ostatní WG "bokovky" = víceméně propadákem, o který nebude valný zájem.

Jenze za to jaka ta hra je muze vyvojar - https://en.wikipedia...eative_Assembly a ne WG

Jongeen #18 Posted 17 March 2018 - 09:20 PM

Private

• Player
  • 32547 battles
  • 7
  • [CZTP] CZTP
Hra nenašla dedikovanou grafiku geforce mx150. Stalo se to někomu?  Na integrované se mi to nechce ani zapínat.

Mr_Missclick #19 Posted 17 March 2018 - 09:29 PM

Captain

• Player
  • 12430 battles
  • 2,041
  • [DISS] DISS

Vůbec nechápu, jak se jim povedlo totálně vypustit strategii... protože tady na ní fakt není místo.

Když označím všechny jednotky a dám jim rozkaz k přesunu, proč nedrží formaci, ale naběhnou všechny na ten jeden pixel? Lučištníci pak předběhnou kopí a je to všechno v...
A proč musím velitele odemykat? A proč je rozhraní tak přeplácaný a chaotický?

Edited by Mr_Missclick, 17 March 2018 - 09:30 PM.

saturn897 #20 Posted 18 March 2018 - 01:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12875 battles
  • 1,290
  • [HALUS] HALUS

View PostMr_Missclick, on 17 March 2018 - 09:29 PM, said:

Vůbec nechápu, jak se jim povedlo totálně vypustit strategii... protože tady na ní fakt není místo.

Když označím všechny jednotky a dám jim rozkaz k přesunu, proč nedrží formaci, ale naběhnou všechny na ten jeden pixel? Lučištníci pak předběhnou kopí a je to všechno v...
A proč musím velitele odemykat? A proč je rozhraní tak přeplácaný a chaotický?

Splnil jsi tutoriál? Myslím, že tam je to vysvětleno(ohledně přesunu jednotek). 

Proč musíš odemykat velitele?  Takhle to bylo odnepaměti, ještě kdysi dávno, když s tím nemělo WG nic společného tak se velitelé museli odemykat. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users