Jump to content

Żart na Prima Aprilis… ujawniony!

• Please log in to reply
50 replies to this topic

Community #1 Posted 01 April 2018 - 10:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,844
Czy daliście się nabrać trybem Grand Battle Royale? Niech nastrój dnia poniesie Was do piaskownicy!

Pełna treść wiadomości

King_Dragon #2 Posted 01 April 2018 - 10:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 53357 battles
  • 1,262
  • [ODIUM] ODIUM
Wy cały rok macie Prima Aprilis.

Edited by King_Dragon, 01 April 2018 - 10:14 AM.

_Patrol #3 Posted 01 April 2018 - 10:22 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40806 battles
  • 35,659
  • [AW-LE] AW-LE

Tryb słaby, żeby nie napisać kiepski. Wolę już zacisnąć zęby i sabotować bitwy, czy podglądać grę koksów na randomach, bo na ten tryb (battle royale) szkoda miejsca na dysku.

To jest moje zdanie.

Wy drodzy gracze możecie sprawdzić i ocenić w każdym razie "dzieciakom" powinien ten tryb pasić, więc jeśli dziecko chce grać w grę, daj mu zagrać w battle royale, a spodobają mu się dymki i inne takie ...

Edited by _Patrol, 01 April 2018 - 10:23 AM.

KAJW_PL #4 Posted 01 April 2018 - 10:38 AM

Private

• Player
  • 12910 battles
  • 30
  • [DR_TR] DR_TR
Nie dla mnie takie dymki i inne przemiany czołgów. Banda dzieciaków napierniczających w Fortnight może by się skusiła. Zróbcie kampanie dla jednego gracza tak jak na konsolach, a nie zrzynki z innych gier.

Sleszu #5 Posted 01 April 2018 - 10:47 AM

Private

• Player
  • 52827 battles
  • 47
  • [1-SDP] 1-SDP
Zaraz zaraz zaraz, żebym dobrze zrozumiał...w WT dostali okrety podwodne...w blitzu kaczki...na konsolach plywajace togi...a my...my dostaliśmy wysrobanego na szybko potworka, nawet nie oteksturowanego do końca...na piaskownicy...która ma pi razy drzwi 30% graczy...teraz trzeba mieć klienta normlanego, klienta piaskownica i klienta z CT żeby cieszyć się wszystkimi eventami? Wyborny żart milordzie...

bachu93 #6 Posted 01 April 2018 - 11:15 AM

Sergeant

• Player
  • 38307 battles
  • 206

Tryb dla dzieciaków, ale szczerze mówiąc jakoś mnie to nie dziwi. Od ładnych paru lat WarGAYming zmierza w kierunku stworzenia "czołgowego CS'a" z odrobiną pay2win, tak dla balansu "albo i nie".

Pomysł chory głównie z jednego powodu - balans pojazdów i kilku pomniejszych jak balans perków i modułów. W jaki sposób mam nawiązać sensowną walkę z taką WZ 5A, 430U albo innymi UFO, kiedy wjeżdżając w czerwoną flarę permanentnie losuje mi RHM'y, AMX'y 105, albo OP medy typu Leopard, czy E50M. W jaki sposób być konkurencyjnym, kiedy przeciwnikowi na farcie rzuci optykę i dosyłacz, a mi osłonę przeciw-odłamkową i mokry magazyn? Kto ma większą przewagę: przeciwnik z żarówą i rozeznaniem w sytuacji, czy ja z gaszeniem i stacją przekaźnikową?

Kolejnym problemem są gracze, którzy albo grają kompletną kampę, albo jeżdżą YOLO i z wyżej wymienionych powodów nie można nawiązać z nimi sensownej walki (zwłaszcza, że na ogół mają przewagę pierwszego strzału).

Fajnie też, że WG przemyślało kwestię spawnów i wcale nie można się wpakować pod kilku wrogów zaraz po starcie bitwy... (Niekumatym polecam definicję słowa "sarkazm")

O bugach i możliwościach oszukiwania z przyzwoitości nie wspomnę.

Może z jakimś ciekawym i możliwym do zrealizowania zestawem misji, nie drenującą portfela ekonomią i większą mapą, tryb by się przyjął NA CHWILĘ. Ale czego ja oczekuję od WG skoro pracownicy nie są w stanie odpowiedzieć na kilka prostych pytań. A skoro już przy tym jesteśmy... Na PW nie da rady, tematy są zamykane, to może tutaj ktoś będzie znał odpowiedzi:

1. Czy jest coś złego w zakładaniu tematów z rzeczowymi pytaniami na temat ofert specjalnych, niedopatrzeń WG albo wątpliwości związanych z przestrzeganiem zasad/regulaminów?

2. Dlaczego nie respektuje się zgłoszeń nagminnego łamania 2 i 3 punktu Regulaminu forum w związku z atakami na klan 5TAR5 i jego członków?

3. Czy zdaniem WG kwestia sprzedawania miejsc w klanach przez gracza NewMultiShow jest legalna? Co w takim razie ze zbanowanymi graczami i rozwiązanymi klanami w czasie ostatnich Kampanii?

4. Ile osób zostało ukaranych w pierwszym sezonie Bitew Rankingowych? 

eldar00 #7 Posted 01 April 2018 - 11:29 AM

Private

• Player
  • 2607 battles
  • 1
Ja nie mogę się nawet zalogować w normalnym kliencie wszystko gra a w tym całym sandboxie nie da rady ;)

_MichCiu_ #8 Posted 01 April 2018 - 11:46 AM

Private

• Player
  • 13797 battles
  • 4
  • [M_D_K] M_D_K
Widzę, że już płacz samych dorosłych graczy, bo "tryb dla dzieciaków". Sam pomysł jest bardzo fajny, wykonanie jest wystarczające, patrząc na to, jak bardzo ukryty przed społecznością był ten projekt. Błędów było dużo (w piątek i sobotę), mam nadzieję że dziś zostały naprawione. Bardzo bym chciał zobaczyć ten tryb dopracowany i oby został z nami na długo. 

Loonar #9 Posted 01 April 2018 - 11:49 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 27307 battles
  • 508
  • [M--K] M--K

Także nie mogę się zalogować na Sandboxa...

_Gregory87_ #10 Posted 01 April 2018 - 11:52 AM

Corporal

• Player
  • 39425 battles
  • 163
  • [NONET] NONET
Jak ten tryb wejdzie to bede tylko gral w niego .

Mysliwy11 #11 Posted 01 April 2018 - 11:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 64279 battles
  • 768
  • [PMHC2] PMHC2
Kupiłem golda- prima aprilis:P

6y78 #12 Posted 01 April 2018 - 12:01 PM

Corporal

• Player
  • 10988 battles
  • 118
  • [10TH] 10TH

Powiem tak, tryb wyglada bardzo fajnie imo, ALE nie bede specjalnie pobierac piaskownicy zeby w niego pograc szkoda miejsca i czasu. Ale sama inicjatywa na plus dobrze ze cos z ta gra robicie, ale i tak nie kazdemu dogodzicie, a ze dojrzali, dorosli gracze z zaczynajacym sie kryzysem wieku sredniego wybrzydzaja to nic nie zrobimy ;).

P.S. nie chcialem nikogo urazic

uszaty_060 #13 Posted 01 April 2018 - 12:05 PM

Private

• Player
  • 28588 battles
  • 21
  • [M_D_K] M_D_K

View Postbachu93, on 01 April 2018 - 10:15 AM, said:

Tryb dla dzieciaków, ale szczerze mówiąc jakoś mnie to nie dziwi. Od ładnych paru lat WarGAYming zmierza w kierunku stworzenia "czołgowego CS'a" z odrobiną pay2win, tak dla balansu "albo i nie".

Pomysł chory głównie z jednego powodu - balans pojazdów i kilku pomniejszych jak balans perków i modułów. W jaki sposób mam nawiązać sensowną walkę z taką WZ 5A, 430U albo innymi UFO, kiedy wjeżdżając w czerwoną flarę permanentnie losuje mi RHM'y, AMX'y 105, albo OP medy typu Leopard, czy E50M. W jaki sposób być konkurencyjnym, kiedy przeciwnikowi na farcie rzuci optykę i dosyłacz, a mi osłonę przeciw-odłamkową i mokry magazyn? Kto ma większą przewagę: przeciwnik z żarówą i rozeznaniem w sytuacji, czy ja z gaszeniem i stacją przekaźnikową?

Kolejnym problemem są gracze, którzy albo grają kompletną kampę, albo jeżdżą YOLO i z wyżej wymienionych powodów nie można nawiązać z nimi sensownej walki (zwłaszcza, że na ogół mają przewagę pierwszego strzału).

Fajnie też, że WG przemyślało kwestię spawnów i wcale nie można się wpakować pod kilku wrogów zaraz po starcie bitwy... (Niekumatym polecam definicję słowa "sarkazm")

O bugach i możliwościach oszukiwania z przyzwoitości nie wspomnę.

Może z jakimś ciekawym i możliwym do zrealizowania zestawem misji, nie drenującą portfela ekonomią i większą mapą, tryb by się przyjął NA CHWILĘ. Ale czego ja oczekuję od WG skoro pracownicy nie są w stanie odpowiedzieć na kilka prostych pytań. A skoro już przy tym jesteśmy... Na PW nie da rady, tematy są zamykane, to może tutaj ktoś będzie znał odpowiedzi:

1. Czy jest coś złego w zakładaniu tematów z rzeczowymi pytaniami na temat ofert specjalnych, niedopatrzeń WG albo wątpliwości związanych z przestrzeganiem zasad/regulaminów?

2. Dlaczego nie respektuje się zgłoszeń nagminnego łamania 2 i 3 punktu Regulaminu forum w związku z atakami na klan 5TAR5 i jego członków?

3. Czy zdaniem WG kwestia sprzedawania miejsc w klanach przez gracza NewMultiShow jest legalna? Co w takim razie ze zbanowanymi graczami i rozwiązanymi klanami w czasie ostatnich Kampanii?

4. Ile osób zostało ukaranych w pierwszym sezonie Bitew Rankingowych? 

Kolego, mógłbym wywodzić się nad tymi głupotami co piszesz równie tak długo jak Twój bez sensowny post hejtujący WG za wszystko i zawsze ale są święta więc nie mam ochoty... lecz prosiłbym Cię bardzo abyś wstawił fotkę leoparda w tym trybie. Jak Ci ciągle losuje te leopardy to na pewno możesz to zrobic ;)

P.S. oryginalny avatar, godzien prawdziwego Edytowano.

Edited by BunnyCommander, 03 April 2018 - 10:42 AM.
Ten post został wyedytowany z powodu niestosownych uwag/słownictwa.

mkjohny #14 Posted 01 April 2018 - 12:34 PM

Private

• Player
  • 22465 battles
  • 20
  • [-DTH-] -DTH-
Fakt faktem jest taki ze po aktualizacji ta gra to już prima aprilis  mapy wygladaja jak placki  ciągłe lagowanie , nie rozumiem postawy wg chcąc coś zmienić wprowadzając tyle porpawek i tyle błedow tęskni się czasem za stary początkowym wot  teraz to coraz bardziej leca na kase , bez premki nie da się grac ,

barakuda5 #15 Posted 01 April 2018 - 12:36 PM

Private

• Player
  • 33540 battles
  • 7
Żartem to jest wasza aktualizacja 1.0, gdzie co parę bitew gra się wysypuje do systemu.

Dosq #16 Posted 01 April 2018 - 01:02 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 156
  • [KFOR1] KFOR1

View Postbarakuda5, on 01 April 2018 - 11:36 AM, said:

Żartem to jest wasza aktualizacja 1.0, gdzie co parę bitew gra się wysypuje do systemu.

Po ostatniej mini łatce co 3-4 bitwy gra się zamyka i wyrzuca do pulpitu. Wcześniej nie było takich problemów. Zamiast naprawiać bugi to je tworzą...

Wichrun #17 Posted 01 April 2018 - 01:30 PM

Corporal

• Player
  • 28078 battles
  • 156
  • [CMCS] CMCS
Gra się o wiele lepiej niż się spodziewałem. Powiew świeżości, który nie musi każdemu się podobać, gdyż wymaga innego podejścia i taktyki. A co najważniejsze - NIE MOŻNA WINIĆ DRUŻYNY ZA PORAŻKĘ. Może dlatego większość tak kręci nosem. Trochę dystansu panowie

_Gregory87_ #18 Posted 01 April 2018 - 01:42 PM

Corporal

• Player
  • 39425 battles
  • 163
  • [NONET] NONET
Pobralem ale nie da sie wejsc trzeba miec zaproszenie do tej piaskownicy .

Izwor #19 Posted 01 April 2018 - 02:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25438 battles
  • 63
  • [RUN_X] RUN_X

Szkoda że piaskownica. Z chęcią spróbowałbym tego trybu gry w normalnym kliencie. Bardzo fajnie byłoby jeśli czasowo lub na stałe były obecne w grze (i do wyboru! a nie losowo) inne tryby gry. Zwykły Randomek, Rankingówki, Wielka bitwa, Twierdze, Clan Wars, Battle Ground, gra na kołowcach, ten pikselowy tryb, czy nawet meczyki w piłkę to już by było coś! No ale musiała by być rotacja wydarzeń, dopracowane zasady oraz przyciągające graczy nagrody.

Bardzo szkoda, że WG od dłuższego czasu nie udostępnia czasowo czołgów premium lub pojazdów specjalnych podczas wydarzeń, aby móc szkolić załogi. Kiedyś takie wydarzenia zdarzały się, a tego typu zasady były genialnym pomysłem przyciągającym graczy.

shadoxsas #20 Posted 01 April 2018 - 02:34 PM

Sergeant

• Player
  • 12552 battles
  • 204
Jezu już się bałem, że powiedzą "No nie żeby coś, ale z tym drzewkiem polskim to żartowaliśmy hehe"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users