Jump to content

Beczelne cziterstwo

cheat Wojownicy Wódy [W___W]

• This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

Szakster #1 Posted 04 April 2018 - 09:32 PM

Private

• Player
  • 14195 battles
  • 9

Hej, nieco się obruszyłem, więc tworzę tego posta :)
Moje obruszenie wzmogło jeszcze bardziej to zdanie: "Dział wsparcia **nie przetwarza zgłoszeń zawierających skargi na użycie zakazanych modyfikacji **klienta gry." what the f**k?
Przedstawiam wam "filmik rekrutacyjny" klanu "Wojownicy Wódy" z udziałem gracza "Chudek1425".
https://www.youtube....h?v=i9p5l5OBaVw
Jako że rzeczony gracz usiłuje mnie przekonać, że to "podstawowy aslain" :D, dostałem też link do drugiej powtóreczki :] ale w samym filmiku dość dobrze widać z czym mamy do czynienia.

http://wotreplays.eu/site/4276913
(pod koniec powtórki celownik wspaniale jeździ po Leopardzie 1, a na samym końcu ten skok przy celowaniu w ISa 7 jest wyśmienity)
Pozdro.

widmoxxx #2 Posted 04 April 2018 - 09:38 PM

Captain

• Clan Commander
  • 32261 battles
  • 2,484
  • [_COM] _COM

View PostSzakster, on 04 April 2018 - 09:32 PM, said:

Moje obruszenie wzmogło jeszcze bardziej to zdanie: "Dział wsparcia **nie przetwarza zgłoszeń zawierających skargi na użycie zakazanych modyfikacji **klienta gry." what the f**k?
Przedstawiam wam "filmik rekrutacyjny" klanu "Wojownicy Wódy" z udziałem gracza "Chudek1425".
Jako że rzeczony gracz usiłuje mnie przekonać, że to "podstawowy aslain" :D, dostałem też link do drugiej powtóreczki :] ale w samym filmiku dość dobrze widać z czym mamy do czynienia.

(pod koniec powtórki celownik wspaniale jeździ po Leopardzie 1, a na samym końcu ten skok przy celowaniu w ISa 7 jest wyśmienity)
Pozdro.

Przypominam tylko, że regulamin forum w punkcie 2 mówi wiele.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-50/announcement-129-regulamin-forum/

Szakster #3 Posted 04 April 2018 - 09:49 PM

Private

• Player
  • 14195 battles
  • 9
Zawsze unikałem bezpodstawnego oskarżania graczy o oszukiwanie. Gram w WoT od kilku lat i nigdy nie zdarzyło mi się natknąć na tak zuchwałe pogwałcenie regulaminu gry. Jestem wysoce zniesmaczony tym, że nie istnieje sposób podsunięcia pod nos pracownikom WG sprawy tak oczywistej do rozwiązania.

widmoxxx #4 Posted 04 April 2018 - 10:48 PM

Captain

• Clan Commander
  • 32261 battles
  • 2,484
  • [_COM] _COM

Podstawne czy bezpodstawne winne być bezimienne. Takie sprawy kieruj do supportu (wg większości graczy) do Supportu anglojęzycznego a nie na forum. Tutaj czeka Cię hejt, banicja i też hejt ;) (taki żart).

Millennium_Falcon_ #5 Posted 04 April 2018 - 10:59 PM

Major

• Player
  • 50202 battles
  • 2,813
  • [_CHS_] _CHS_

View PostSzakster, on 04 April 2018 - 09:32 PM, said:

Pozdro.

Jak widać jest to kolejny przykład na to, że słabym graczom cheaty nie pomagają. Jak był słaby, tak dalej jest i będzie, bo ze wspomagaczami niczego się nie nauczy. Zresztą może nie mieć okazji, bo ciężko gra się na zbanowanym koncie;)

zwitek1 #6 Posted 05 April 2018 - 10:00 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79098 battles
  • 452
  • [-XII-] -XII-

View PostMillennium_Falcon_, on 04 April 2018 - 10:59 PM, said:

Jak widać jest to kolejny przykład na to, że słabym graczom cheaty nie pomagają. Jak był słaby, tak dalej jest i będzie, bo ze wspomagaczami niczego się nie nauczy. Zresztą może nie mieć okazji, bo ciężko gra się na zbanowanym koncie;)

i oby zbanowali, ale i tak sie o tym nie dowiemy - to tajne/poufne.

A co do tego czy cheaty pomagają słabym graczom ?  zalezy ile kasy ma słaby gracz. Przy inwestycji rzędu 20 E może miec cheaty, które bardzo mu pomogą.

WG chwali sie kolejną "falą" banów - coś ok 500 - ale to informacja kompletnie niesprawdzalna i w świetle min "cichych" nerfów , buffów i zmian w dochodach za bitwę, ciągłego "naprawiania" MM, tolerowania botów i "sterowania " grą poprzez RNG - jest także informacją kompletnie niewiarygodną.

Edited by zwitek1, 05 April 2018 - 10:11 AM.

DeepackTheProphecy #7 Posted 05 April 2018 - 10:11 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39907 battles
  • 3,221
Pomidorowy klan, aimboty, filmy na YT ( tutaj szkoda mi tylko Prodigy w tle ) i forever red w XVMie. Jakie to wszystko jest dziwne. Jacy niedoinformowani gracze. Zero myślenia. Wojownicy Wódy. He.

zwitek1 #8 Posted 05 April 2018 - 10:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79098 battles
  • 452
  • [-XII-] -XII-

View PostDeepackTheProphecy, on 05 April 2018 - 10:11 AM, said:

Pomidorowy klan, aimboty, filmy na YT ( tutaj szkoda mi tylko Prodigy w tle ) i forever red w XVMie. Jakie to wszystko jest dziwne. Jacy niedoinformowani gracze. Zero myślenia. Wojownicy Wódy. He.

czy Twoim zdaniem problem dotyczy tylko pomidorowych klanów??

Zapewniam, że cheatami "zarażone są" także topowe polskie klany - mody na niszczenie przeszkód/drzewek i tundra są powszechnie używane

Edited by zwitek1, 05 April 2018 - 10:18 AM.

DeepackTheProphecy #9 Posted 05 April 2018 - 10:18 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39907 battles
  • 3,221

View Postzwitek1, on 05 April 2018 - 09:15 AM, said:

czy Twoim zdaniem problem dotyczy tylko pomidorowych klanów??

Zapewniam, że cheatami "zarażone są" także topowe polskie klany - mody na niszczenie przeszkód/drzewek i tundara są powszechnie używane

Ktoś kiedyś powiedział: ,,Jak chcesz cheatować to rób to z głową, żadnych screenów na forum, żadnych powtórek, żadnych filmów na YT to będziesz spał spokojnie,,.

I pewnie taka prawda jest.

A mi Panie Zwitek1 bardziej chodziło o to, że nawet jak używają cheatów dalej nie potrafią się podciągnąć.

_Patrol #10 Posted 05 April 2018 - 10:24 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 38883 battles
  • 30,928
  • [_COM] _COM
World Of Tanks jest jak Gwiezde Wojny i tu i tu jest ciemna strona mocy. Kusi potęgą ...

zwitek1 #11 Posted 05 April 2018 - 10:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79098 battles
  • 452
  • [-XII-] -XII-

View PostDeepackTheProphecy, on 05 April 2018 - 10:18 AM, said:

Ktoś kiedyś powiedział: ,,Jak chcesz cheatować to rób to z głową, żadnych screenów na forum, żadnych powtórek, żadnych filmów na YT to będziesz spał spokojnie,,.

I pewnie taka prawda jest.

A mi Panie Zwitek1 bardziej chodziło o to, że nawet jak używają cheatów dalej nie potrafią się podciągnąć.

"Miód prawdy płynie z Twoich ust"

zwitek1 #12 Posted 05 April 2018 - 10:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79098 battles
  • 452
  • [-XII-] -XII-

View Post_Patrol, on 05 April 2018 - 10:24 AM, said:

World Of Tanks jest jak Gwiezde Wojny i tu i tu jest ciemna strona mocy. Kusi potęgą ...

Jeżeli WoT jest jak Gwiezdne Wojny, to gdzie luke skywalker, Han Solo i Mistrz Yoda ???

Kasę liczą na wyspie???

Swoją droga powinni zamienic Cypr, którego nazwa pochodzi od miedzi na Argentynę lub Ghanę ( dawniej Złote Wybrzeże )

Edited by zwitek1, 05 April 2018 - 10:34 AM.

DeepackTheProphecy #13 Posted 05 April 2018 - 10:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39907 battles
  • 3,221

View Postzwitek1, on 05 April 2018 - 09:25 AM, said:

"Miód prawdy płynie z Twoich ust"

Tak to właśnie wygląda. Wiem, że masz racje co do topowych klanów i tych z niższych półek. Siedziałem na tylu TS-ach w różnych klanach jako gość to się nasłuchałem co mają, czego używają i jak się śmieją otwartą gębą z WG i ich systemów wykrywania. Ja tam WoTa zostawiłem, mam dość. Te bany to jedna wielka OBŁUDA. Już się nawet nie śmieje, to jest żałosne. Wciskanie wiecznych kitów o banowaniu. Dostało się raz Misiowi00001 lat 9 i Krzysiowi202076 lat 7 nawet nie wiedzieli co instalowali. Wielkie fale banów. Teraz gdy człowiekowi już całkowicie przestało zależeć na tej grze, takie gówienka będą wypływały coraz częściej. Nie ode mnie ale od innych. Tylko tam gdzie ja pisałem topowy klan będą szły konkretne nicki, baa nawet screeny. I to całymi seriami. Tundry, cienie, aimboty, X-raye. TO JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM !!! Każdy z IQ większym od wyniku mnożenia 7 x 7 wie co wpisać w Google, co ściągnąć i jak zainstalować. Warunek jeden - siedź cicho. Mi to zwisa bo wiem, że zaraz mogę dostać bana za Aslaina czy XVMa. Niby dozwolone co? Ahahahaha. Chcesz uderzyć psa to kij się znajdzie. Kilku z nas już zostało tak potraktowanych, jutro możesz być TY. Pamiętaj.

zwitek1 #14 Posted 05 April 2018 - 11:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79098 battles
  • 452
  • [-XII-] -XII-

View PostDeepackTheProphecy, on 05 April 2018 - 10:51 AM, said:

Tak to właśnie wygląda. Wiem, że masz racje co do topowych klanów i tych z niższych półek. Siedziałem na tylu TS-ach w różnych klanach jako gość to się nasłuchałem co mają, czego używają i jak się śmieją otwartą gębą z WG i ich systemów wykrywania. Ja tam WoTa zostawiłem, mam dość. Te bany to jedna wielka OBŁUDA. Już się nawet nie śmieje, to jest żałosne. Wciskanie wiecznych kitów o banowaniu. Dostało się raz Misiowi00001 lat 9 i Krzysiowi202076 lat 7 nawet nie wiedzieli co instalowali. Wielkie fale banów. Teraz gdy człowiekowi już całkowicie przestało zależeć na tej grze, takie gówienka będą wypływały coraz częściej. Nie ode mnie ale od innych. Tylko tam gdzie ja pisałem topowy klan będą szły konkretne nicki, baa nawet screeny. I to całymi seriami. Tundry, cienie, aimboty, X-raye. TO JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM !!! Każdy z IQ większym od wyniku mnożenia 7 x 7 wie co wpisać w Google, co ściągnąć i jak zainstalować. Warunek jeden - siedź cicho. Mi to zwisa bo wiem, że zaraz mogę dostać bana za Aslaina czy XVMa. Niby dozwolone co? Ahahahaha. Chcesz uderzyć psa to kij się znajdzie. Kilku z nas już zostało tak potraktowanych, jutro możesz być TY. Pamiętaj.

heh..... zaliczyłem ban za "topienie sie artą". Przyjąłem z pokorą, bo skoro to "nielegalne"(?). No ale miałem "niewyparzoną klawiaturę"   na Forum....

Moim zdaniem problem polega na tym, że brak zdecydowania ze strony WG, tolerowanie cheataów, albo jak kto woli traktowanie ich "z przymrużeniem oka" daje bardzo czytelny sygnał graczom o słabej konstrukcji moralnej - róbta co chceta, byle nie dac sie złapać.

Tzw 'polityka fair play", to w istocie "ściganie króliczka" dla samego ścigania, ale napewno nie po to aby go łapać.

No i robia co chcą, BO TO JEDNAK DAJE PRZEWAGĘ.

A co do słabych/pomidorowych cheaterów...... Może faktycznie nie staną sie przez, to "zieloni" wg XVM, ale nawet pomidorowy cheater potrafi skutecznie i oszukańczo popsuc grę dobremu, uczciwemu graczowi - np 4 pestki z TVP na płatnym aimbocie V....a

( gąska, gąska, magazyn i wybuch) wyeliminuje kazdego, bez wzgledu na kolor.

I niestety WG nie chce zauważyć, że taka sytuacja daje efekt "kuli śnieżnej" - skoro inni oszukują i daje im to przewagę, to dlaczego mam być "frajerem" i nie "bronić się" w ten sam sposób? "Jedno zgniłe jabłko psuje wszystkie pozostałe"

I niestety Misio lat 7 i Krzysio lat 9 szybko sie tego uczą.

A event na Intela, to niby co to jest?

Edited by zwitek1, 05 April 2018 - 11:32 AM.

_Patrol #15 Posted 05 April 2018 - 11:41 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 38883 battles
  • 30,928
  • [_COM] _COM

View Postzwitek1, on 05 April 2018 - 11:30 AM, said:

Jeżeli WoT jest jak Gwiezdne Wojny, to gdzie luke skywalker, Han Solo i Mistrz Yoda ???

Zwinęli mandżur i poszli w nieznane szukać lepszego jutra ...

M4niecK #16 Posted 05 April 2018 - 12:46 PM

Lieutenant

• Player
  • 27237 battles
  • 1,751
  • [S1GMA] S1GMA
Piniondz od cheatera nie śmierdzi przecież ;)

Paythos #17 Posted 05 April 2018 - 12:47 PM

Major

• Player
  • 55841 battles
  • 2,679
  • [RAZUR] RAZUR

View Postzwitek1, on 05 April 2018 - 11:30 AM, said:

Jeżeli WoT jest jak Gwiezdne Wojny, to gdzie Luke Skywalker, Han Solo i Mistrz Yoda ???

Przecież nie żyją....:P

Shreed #18 Posted 05 April 2018 - 01:40 PM

Corporal

• Player
  • 24596 battles
  • 154
  • [D__W] D__W

View PostSzakster, on 04 April 2018 - 08:32 PM, said:

Pozdro.

Czytając ten post nasuwa mi sie jedno pytanie. Po co komu aimbot w walce z leopardem 1?

Tomark #19 Posted 05 April 2018 - 03:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19963 battles
  • 534
  • [FNPRO] FNPRO

View PostMillennium_Falcon_, on 04 April 2018 - 09:59 PM, said:

A dobrym? (pytanie retoryczne)

Może tym słabym nie pomagają, ale za to ci słabi skutecznie psuja rozrywkę i przyjemność z gry.

Naiwnie sadziłem że wprowadzając WoT 1.0 pojawi się jakiś wewnętrzny punkbuster czy coś.

Tak jak to przewidział MHB w dniu premiery na amatorów już czekały gotowe cheaty pod najnowsza wersje.

Strony które udostępniają te programy istnieją bez żadnych przeszkód ze strony wargaming(brawo wy).

@shreed

Jak to po co? By pierwszym strzałem zdjąć gąsienice a następnymi walić po modułach...

Edited by Tomark, 05 April 2018 - 03:07 PM.

Tomark #20 Posted 05 April 2018 - 04:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19963 battles
  • 534
  • [FNPRO] FNPRO

Zrobiłem małe doświadczenie, sam używam celownika serwerowego z paczki Aslaina.

Obejrzałem własną powtorke, i mój celownik tez dziwnie skacze ( można pomyśleć aimbot)

to ta powtórka: http://wotreplays.eu...first_prototype

Wiec prawdopodobnie oskarżyłeś niewinnego gracza

edit: Z wrodzonego lenistwa nie obejrzałem tej zapodanej powtórki z wotreplays.

Tylko zasugerowałem się tym filmem z youtube.

Ale właśnie sobie obejrzałem:

Ten gracz jest niewinny jak dziewica!

Nie umie odłożyć poprawki podczas strzału do jadącego 121.

Popełnia masę innych błędów podczas strzelania.

Gdzie tu widziałeś aimbota to ja nie wiem?

Zamknąć temat, a autorowi dać ostrzeżenie czy coś.

acha proszę o połączanie posta pod postem

Edited by Tomark, 05 April 2018 - 04:50 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users