Jump to content

Sadece zoom out lazım+6.his lambasını değiştirmek istiyorum

6.his sixth sense altıncı his xvm

• Please log in to reply
3 replies to this topic

innocenT_deviL #1 Posted 05 April 2018 - 06:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23937 battles
  • 1,469

Altıncı his lambası ve sesini değiştirmek istiyorum ama sadece bir ikon ve ses dosyasını değiştirmekle olmuyor sanırım. XVM şart mı bunun için?

Ayrıca bana sadece zoom out lazım, onu nasıl kurabilirim veya nereden bulabilirim bir mod paketiyle beraber kurmadan tek başına.

innocenT_deviL #2 Posted 05 April 2018 - 06:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23937 battles
  • 1,469

Altıncı his lambasını değiştirme yolunu öğrendim, SixthSense.png adı ve png formatıyla kaydetmek şartıyla şu dizine atmak yeterliymiş anladığım kadarıyla:

res_mods/mods/shared_resources/xvm/res/SixthSense.png

Uyarı sesini değiştirmeyi ise daha bulamadım, bulursam onu da eklerim.

Bir sorum daha var altıncı his lambası ile ilgili: Ekranın uygun bir noktasında (skorun hemen altı olabilir) kalıcı bir lamba ikonu olacak sönük halde, spotlanınca yanacak normaldeki gibi. Bunu yapmak mümkün mü xvm ile falan?

Edited by innocenT_deviL, 05 April 2018 - 06:40 PM.

MrBotosh #3 Posted 05 April 2018 - 06:53 PM

Brigadier

• Community Contributor
  • 43704 battles
  • 4,285

XVM olması gerekiyor bunlar için.

Zoom out, 6.his logosu ve sesleri için benim mod paketi konumdaki sık sorulan sorulara bakabilirsin. Tüm XVM'ler için bu ayarlar aynıdır. 6.his sesi için XVM'e gerek yok bu arada. Oyunun kendi özelliği artık o.

Sürekli sönük şekilde yanan, spotlandığında renk değiştiren lamba zaten XVM'in standart özelliği. Modxvm.com'daki settingsten tüm ayarları açarsan, takım listesindeki isminin yanına ampul gelir. Tıpkı düşmanlardaki gibi. Spotlandıkça renk değiştrir.

innocenT_deviL #4 Posted 05 April 2018 - 07:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23937 battles
  • 1,469

View PostMrBotosh, on 05 April 2018 - 08:53 PM, said:

XVM olması gerekiyor bunlar için.

Zoom out, 6.his logosu ve sesleri için benim mod paketi konumdaki sık sorulan sorulara bakabilirsin. Tüm XVM'ler için bu ayarlar aynıdır. 6.his sesi için XVM'e gerek yok bu arada. Oyunun kendi özelliği artık o.

Sürekli sönük şekilde yanan, spotlandığında renk değiştiren lamba zaten XVM'in standart özelliği. Modxvm.com'daki settingsten tüm ayarları açarsan, takım listesindeki isminin yanına ampul gelir. Tıpkı düşmanlardaki gibi. Spotlandıkça renk değiştrir.

Daha önce baya eski versiyonlarda denediğimde bende fps ve lag sorununa yol açmıştı o yüzden uzun süre kullanmadım mod, xvm falan. Şimdi bazı tekrarlarda falan izleyince zoom out olmadan oynamak haksız rekabet gibi bir şey oluyor karşıda onu kullanan bir çok oyuncu olduğunu düşününce. O yüzden az önce xvm kurdum tekrar denemek için ama istediğim özellikleri açıp kapama işini nerden yapacağımı bilemedim.

Altıncı his lambası önemli bir şey değil pek, o sadece görsel bir detay o açıdan istedim olmasa da olur.

modxvm'de settings'i bulamadım bu arada. Senin mod sayfana da bakıyorum şimdi, teşekkürler.

*Activate services yapınca çıkıyormuş settings butonu.

Edited by innocenT_deviL, 05 April 2018 - 08:27 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users