Jump to content

Zkrocení hřebce: Progetto M35 mod 46 je připraven k boji

• Please log in to reply
768 replies to this topic

paiwer #761 Posted Yesterday, 04:04 PM

Sergeant

• Player
  • 22047 battles
  • 235

View PostJmeno1, on 24 April 2018 - 05:07 AM, said:

Můžeš dát printscreen obrazovky nabíjení druhého náboje?

Dik

to není třeba .. první zobrazi cas cca9,5 a pak tam skoci cas mezi strelami ( 2s ) a tim to konci pak se mi jen nactou prazdna pole která jsou jak u jiného zasobniku  ... reinstal ? coz se mi nechce ...

není to grafika jak v propagačních videích..

Edited by paiwer, Yesterday, 05:46 PM.

Minuette #762 Posted Yesterday, 04:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30438 battles
  • 688
  • [FFP] FFP

View Postpaiwer, on 24 April 2018 - 04:04 PM, said:

to není třeba .. první zobrazi cas cca9,5 a pak tam skoci cas mezi strelami ( 2s ) a tim to konci pak se mi jen nactou prazdna pole která jsou jak u jiného zasobniku  ... reinstal ? coz se mi nechce ...

není to grafika jak v propagačních videích..

Dělá to i při spuštění hry v bezpečném režimu? Zatím nemohu vyzkoušet v praxi,takže jen nápad..

paiwer #763 Posted Yesterday, 05:20 PM

Sergeant

• Player
  • 22047 battles
  • 235

View PostMinuette, on 24 April 2018 - 04:35 PM, said:

Dělá to i při spuštění hry v bezpečném režimu? Zatím nemohu vyzkoušet v praxi,takže jen nápad..

Dik

nejake mody mam ale zadne na zamerovac... zitra az budu u PC to skusim... ale po aktualizaci se mi nezobrazuji statistiky tak bude asi stejne reinstal.. po nocni skusim ten bezpecny rezim a pripadne reinstal po  cas spanku :)

Edited by paiwer, Yesterday, 05:46 PM.

lovec26 #764 Posted Yesterday, 05:24 PM

Private

• Player
  • 16546 battles
  • 26
  • [CZGG] CZGG

Tak dnes se dostanu na 8. fazi. Pak ho koupím. Ne že bych to nestihnul, ale uz se mi nechce.

Je ale super, ze jsem si tím expenim vydělal na jednu desitku, jednu devítku a jednu sedmičku a ještě něco zustalo.

:-)

Edited by lovec26, Yesterday, 07:59 PM.

Bender64 #765 Posted Yesterday, 07:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26767 battles
  • 77
Mám len ja taký pocit, že random je počas akcie dosť nehratelný ? Posledné 2 týždne sa mi strašne nedarí, už neviem kde robím chybu proste to nejde. Ak hrám opatrne tak spoluhráči idú druhou stranou yolo a za 3 min ich prevalcujú a som rád ak si nastrieľam aspoň 2k. A inokedy som zase na opačnej strane ja, čiže nás prevalcujú 3:15 proste des 

Lasman67 #766 Posted Yesterday, 07:29 PM

Corporal

• Player
  • 29647 battles
  • 110
  • [HALUS] HALUS

Ja by som ho aj chcel vyjazdit, ale rodinne povinnosti (aj cez vikend) a praca mi neumoznuju hrat tak dlho aby som si ho vyjazdil, tak co mam robit? Fialka nie som, tak neostava len doplatit to co nevyjazdim

View PostSsnialiah, on 24 April 2018 - 01:43 PM, said:

tak, co se tak divam, tak dost lidi to vzdava pred koncem maratonu...

to neni pozitivni, ve smyslu hra/zabava/odmena.

pozitivni je to pro wg. tank je zajimavy, lidi ho chteji, ale hranim ho nedaji

u t44/100 to nebylo tak markantni jako se spagetou.

zajimal by me pomer hracu -tedy srovnani t44 vs spageta a pomer kolik hracu vyjelo poctive t44 a kolik spagetu.
muj odhad je, ze v tomto maratonu si tank poridi vetsina za penize s nejakou slevou, ktera ale bude mensi, nez v predeslem maratonu, takze tank je vyjde draz.

porad jeste mame 3 dny... ale nekteri nemaji ani 5 levl? presto koupi? a jezdi jich dost.

no, uvidime ...

paiwer #767 Posted Yesterday, 08:12 PM

Sergeant

• Player
  • 22047 battles
  • 235
T44 100 jsem ani nezkousel protoze jsem nemel od kazdeho naroda stroj coz me ke koupi nedonutilo spis odradilo. Pilot byl narocny ale mohl jsem si vybrat z tech misi ty ktere jsem schopny udelat ... sice vazane na den ale slo to a mam ho zdarma.. a ted maraton na spagetu je sice narocny casove ( 2 tydny 312k expu )  ale ne dny coz se da pokud je na to cas... je mel cas jen na 70% slevy ( realny zivot jinak byla 100% ) za jeden den jsem dal i 40k expu tak to neni tak imposible... a pro ty co si mysli ze je to hard tak neni .. nebudou se kazdemu prizpusobovat ... za me je tento maraton ok az na dingani nebo velke raze s 10t

rajko650 #768 Posted Yesterday, 11:36 PM

Private

• Player
  • 48889 battles
  • 18
  • [POHAN] POHAN

Všimli jste si také někdo toho podvodu který na nás WG zase ušilo v prémiovém obchodě?

Dokud jsem neměl vyježděnou 9tou úroveň a s ní 90% slevu tak to psalo, že k tanku dostanu i ranec bonusů navíc (jako 2 prémiové dny, osobní zálohy atd...)

Ale teď jsem dokroutil 9tou úroveň tím dostal 90% slevu a po bonusech se v obchodě slehla zem, přitom základní cena balíčku ze kterého se pak vypočítává sleva je stále stejná cca 1500,-

Jsem zvědavý jestli tohle někdo rozumně vysvětlí, ale spíš čekám že ne.:sceptic:

YellowFlash4 #769 Posted Today, 12:19 AM

Private

• Player
  • 5556 battles
  • 49

View Postrajko650, on 24 April 2018 - 11:36 PM, said:

Všimli jste si také někdo toho podvodu který na nás WG zase ušilo v prémiovém obchodě?

Dokud jsem neměl vyježděnou 9tou úroveň a s ní 90% slevu tak to psalo, že k tanku dostanu i ranec bonusů navíc (jako 2 prémiové dny, osobní zálohy atd...)

Ale teď jsem dokroutil 9tou úroveň tím dostal 90% slevu a po bonusech se v obchodě slehla zem, přitom základní cena balíčku ze kterého se pak vypočítává sleva je stále stejná cca 1500,-

Jsem zvědavý jestli tohle někdo rozumně vysvětlí, ale spíš čekám že ne.:sceptic:

Ja som si všimol hneď na začiatku že tie veci ktore dostaneš za jednotlivú  fázu ti z balička proste zmiznú, je to preto aby si vedel čo dostaneš keď kúpiš baliček hneď teraz, pri 90 % zľave máš už len tank a posádku ako odmenu takže logicky že v baličku ked ho kupiš hned teraz už bude len to... Cena je v poriadku.. na začiatku bola stanovená a za každú fazu ti z balička odráta 10 % je jedno aké veci si dostal za jednotlivé fázy na cenu to nema žiadny vpliv. proste to odráta tých 10 % Takže neni to žiadny podvod. Ako povedzme že máš pravdu? Aku cenu by si si predstavoval? Ten tank samostatne sa kupit zatial na EU servery nedá, tak z čoho  by si vypočitaval zlavu? :D 

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

RadecekH