Jump to content

Seznamte se s komunitním týmem World of Tanks!

• Please log in to reply
179 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 12 April 2018 - 11:25 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Ahoj tankisté,

World of Tanks je hra, která se neustále vyvíjí a aktualizace 1.0 pro nás znamenala další krok kupředu.  Abychom mohli lépe držet krok s vývojem hry, změnami, kterými hra kontinuálně prochází, a také s komunitou, rozhodli jsme se zrevidovat způsob, jak s vámi komunikujeme na všech našich kanálech.    

Během posledních několika měsíců jsme postupně zaváděli změny ve způsobu komunikace jak interně, tak také externě. Našim hlavním cílem přitom bylo zlepšit způsob, jak s vámi komunikujeme, jak sbíráme a sdílíme vaši zpětnou vazbu, jaké aktivity pro vás připravujeme atp. Chtěli jsme také vylepšit a zefektivnit to, jakým způsobem fungujeme jako spojnice mezi vámi a vývojáři. Výsledkem těchto změn je nově vzniklý tým komunitních manažerů, kteří se soustředí výhradně na World of Tanks.

Seznamte se s novým komunitním týmem World of Tanks:

Senior Komunitní manažer

Ph3lan

EN Komunitní manažeři

Kandly

vuque

PL Komunitní manažer

Falathi

CZ Komunitní manažer

Kayi4ek

FR Komunitní manažer

Actinid

DE Komunitní manažer

Momentálně ve fázi náboru

ES Komunitní manažer

DelhRoh

IT Komunitní manažerka

Sael_

TR Komunitní manažer

vuque

Můžete se setkat take s těmito kolegy:

Sabiha  - Komunitní Team Lead

Raspberet – Social Media manažer

Gepard_PH – Publishing Producer

voulevous – Associate eSports manažer

Berbo – eSports manažer
CLRG– eSports manažer

Pokud se chcete potkat s dalšími členy komunitního týmu, pak prosím navštivte fora našich ostatních her.

kurcatovium #2 Posted 12 April 2018 - 02:25 PM

Colonel

• Player
  • 42269 battles
  • 3,660
  • [R1127] R1127

View PostIvana_Drago, on 12 April 2018 - 11:25 AM, said:

Ahoj tankisté,

World of Tanks je hra, která se neustále vyvíjí a aktualizace 1.0 pro nás znamenala další krok kupředu.  Abychom mohli lépe držet krok s vývojem hry, změnami, kterými hra kontinuálně prochází, a také s komunitou, rozhodli jsme se zrevidovat způsob, jak s vámi komunikujeme na všech našich kanálech.    

Během posledních několika měsíců jsme postupně zaváděli změny ve způsobu komunikace jak interně, tak také externě. Našim hlavním cílem přitom bylo zlepšit způsob, jak s vámi komunikujeme, jak sbíráme a sdílíme vaši zpětnou vazbu, jaké aktivity pro vás připravujeme atp. Chtěli jsme také vylepšit a zefektivnit to, jakým způsobem fungujeme jako spojnice mezi vámi a vývojáři. Výsledkem těchto změn je nově vzniklý tým komunitních manažerů, kteří se soustředí výhradně na World of Tanks.

...

Bohužel, je to pořád tragédie.

Jestli něco ve WoT, resp. WG, absolutně nefunguje, pak je to právě komunikace směrem k hráčům. Je tu tisíc různých informačních kanálů (portál, fórum, facebook, twitch, hra samotná a kdo ví co ještě dalšího), ale různé informace se šíří různými kanály z pohledu hráče naprosto nahodile. Jedna věc je tam, druhá věc jinde a třetí raději není nikde jinde než ve hře, kde ale samozřejmě chybí tucet jiných. K tomu je potřeba přičíst i fakt, že v článcích jsou s železnou pravidelností nejen pravopisné, stylistické, ale bohužel i faktické chyby. A pokud už informace jde více kanály, často v nich není shodná anebo si různé kanály vysloveně odporují (například když hra tvrdí jako zadání mise něco jiného než portál).

Jak je to s komunikací opačným směrem, tedy co se děje s naší zpětnou vazbou, to si můžeme jen domýšlet. A po pravdě z toho, k jakým změnám ve hře "na základě zpětné vazby" dochází, si o funkčnosti tohoto kanálu taky nedělám iluze.

DoktorDC #3 Posted 13 April 2018 - 06:27 AM

Private

• Player
  • 22082 battles
  • 5
  • [TS-T] TS-T

Ahoj tankisté,

Ahoj Ivano,

tomu co tu píšeš, přeci ani sama nemůžeš věřit. Komunikace s hráči ??? Několikrát jem Vám vyplňoval dotazník. A odezva ? Nulová. Krok kupředu ???

Je to spíš úkrok stanou. Vymýšlíte stále nové tanky,ale aby jste udělali něco s tím, že tank strčí dělo do jiného a může klidně střílet, to vám nevadí. Přitom řešení je tak jednoduché.

Artinám jste sebrali poškození,ale cena granátu zůstala stejná. Že tanky mohou střílet jen "golgy", ubírá hře na nutnosti přemýšlet u ní. Napadlo Vás někdy se nad tím pozastavit???

A o tom, že mapy jsou stále více o kempení, ani nemá cenu mluvit.

Už se těším na odpověď: taky sřílej jenom goldy :-)

S pozdraven DoktorDC

Dracek_CZ #4 Posted 13 April 2018 - 07:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19567 battles
  • 823
Jak funguje komunitní team jsme krásně viděli po dobu tvé dovolené.
Za celou dobu ani jedna informace. Když nepočítám upoutávky na nesmyslné akce, které podle pravopisu stejně generuje google translator rovnou z ruštiny.

A slibů, že od teď už to bude jinak, bylo za dobu co hraju wot od WG víc než dost a je to pořád to samé.

Edited by Dracek_CZ, 13 April 2018 - 07:04 AM.

SG_semda #5 Posted 13 April 2018 - 08:40 AM

General

• Player
  • 37597 battles
  • 8,163
  • [PERL] PERL
Yabba je kde? A zbytek komunitniho tymu? Nevsiml jsem si ze by sem nekdo chodil, kdyz jsi byla na dovolene.

Ivana_Drago #6 Posted 13 April 2018 - 04:24 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostSG_semda, on 13 April 2018 - 07:40 AM, said:

Yabba je kde? A zbytek komunitniho tymu? Nevsiml jsem si ze by sem nekdo chodil, kdyz jsi byla na dovolene.

Ahoj, Yabba se věnuje výhradně WoWs, je teď součástí jiného týmu. Já jsem zůstala s WoT.

Vzhledem k tomu, že jsem na WoTko sama, tak bohužel po dobu mé nepřítomnosti zůstává fórum opuštěné. Jak to bude do budoucna uvidíme, nechci nic slibovat ani naznačovat, ale můžu potvrdit, že víme o tom, že tato situace není ideální.

Obecně si myslím, že se to tady na fóru v poslední době dost zlepšilo. Snažím se tady být, jak jen to je možné, ale mám samozřejmě i jiné povinosti a projekty, na kterých pracuji, takže nemůžu fóru věnovat 100% pozornosti.

Po návratu z dovolené jsem kvůli dalším úkolům ještě neměla pořádně čas se tady porozhlédnout, to uznávám, takže pokud jsem někde nezareagovala a je to potřeba, prosím o PM. Pracuji na tom, abych byla opět co nejdříve v obraze a mohla poskytnout odpovědi tam, kde je to potřeba!

SG_semda #7 Posted 13 April 2018 - 06:06 PM

General

• Player
  • 37597 battles
  • 8,163
  • [PERL] PERL
Souhlasim ze je to trosku lepsi, ale mel jsem za to ze komunitni tym se prave stara o vsechny hry napric portfoliem, byla nekde nejaka informace o yabbovi ze jde k lodickam? Mozna mi to uteklo, ale ted to vidim poprve...

Dr_Drunkenstein_xD #8 Posted 15 April 2018 - 10:04 AM

Private

• Player
  • 16557 battles
  • 6
  • [WOTBE] WOTBE
Je vtipný jak si lidi co používají na odpověď hráčům CTRL C CTRL V  říkají ,,Komunitní kontributor", čím nás ještě pobavíte? No jasně, uděláme třeba z wotka star wars a uděláme pro slabší hráče to, že upravíme MM,  že budou hrát spolu proti lepším hráčům, aby furt dokola prohrávali 0:15 apod. aby jsme jim to expení tanků zpříjemnili. 

Edited by Grejdrmen, 15 April 2018 - 12:27 PM.

Karaya12 #9 Posted 20 April 2018 - 09:46 PM

Colonel

• Player
  • 19123 battles
  • 3,642
  • [SVINE] SVINE

Tak dneska na mě po jedné bitvě vyskočilo toto:

Děkuji pěkně za nabídku, ale musím Vám sdělit abyste se mnou nepočítali... :B

Pokud by někdo měl zájem, tak tady jsou podmínky pro získání tohoto teplého místečka :harp:

Bery_CR #10 Posted 20 April 2018 - 09:53 PM

Major

• Player
  • 55915 battles
  • 2,597
  • [KOBD] KOBD

jj, taky jsem si udelal screenshot. :D

E: ale jinak nic proti, je dobre, ze se snazi nekoho ziskat i touto cestou.

Edited by Bery_CR, 20 April 2018 - 09:59 PM.

kurcatovium #11 Posted 20 April 2018 - 10:31 PM

Colonel

• Player
  • 42269 battles
  • 3,660
  • [R1127] R1127

Vyskočilo to i na mě. Jsem to i rozklikl a hned je vidět, proč je EU pobočka tam, kde je a asi i proč se WoT ubírá směrem, jakým se ubírá...

Block Quote

Expert knowledge on World of Tanks (a min. of 2k battles) and the Czech World of Tanks Community

anglickyclovek #12 Posted 26 May 2018 - 09:40 AM

Private

• Player
  • 9493 battles
  • 26
  • [RPCH] RPCH
Absolutně neposlouchate praní hráčů ! Co chceme vás nezajímá. Ta hra je špatná ač MM , spoustu podvodníků ve hře. Hru jsem mnel rad ale je uplne EDIT. Navíc mi chcete víc jeste omezeny MM za tank , který jste si za reálné peníze koupil a vy teď vezmete a nabídnete mi směšnou výměnu až 2k Jako řešení ! Všecko jen pokazite . Jakto ze v evropské servery jsou v háji ? Na ús a nebo ru všecko funguje ja ma . Uplne kaslete na Evropu a kaślétě na lidi co jeste do toho dávají peníze! Bez na co do toho cpeme peníze by jste byli v EDIT a neměl by vám kdo dělat výplaty .proste rovnou napište kaslem na vás komunitu jen dejde love a buďte potichu a aspoň řeknete pravdu . Než lež typu děláme pro hráče max . Jsou to jen kecy! 

Edited by Kampa1987, 26 May 2018 - 11:05 AM.
Vulgarismy

ShedCZ #13 Posted 26 May 2018 - 01:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7889 battles
  • 394
Chápu Tvé rozhořčení, ale ber že aspoň něco dělají. Ivana poslala všechny a to naprosto všechny důležité feedbacky do Paříže ohledně KV-5 a MM a to je podstatné, ale jak nakonec to dopadne, tak to nebude tak plně v kompetenci EU pobočky. Ta výměna za doplatek 2 000 goldů také není výmysl EU pobočky.

Edited by ShedCZ, 26 May 2018 - 01:14 PM.

Mr_Missclick #14 Posted 09 August 2018 - 10:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 9917 battles
  • 1,207
  • [DISS] DISS
Kdy na CZ nastoupí nějakej CM?

Hugo_bear #15 Posted 09 August 2018 - 11:05 AM

Major

• Player
  • 21541 battles
  • 2,611
  • [_AF_] _AF_
asi nenastoupí, když vedení vidí, že to tu jede i bez něj. jinak by se už něco dělo ne ? když se tu nikdo z CS komunit. už ani neukáže.

SWAT0013 #16 Posted 09 August 2018 - 11:12 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 28877 battles
  • 3,336
  • [ANV-V] ANV-V

Na druhou stranu - když mlčí a nesnaží se nám vysvětlovat 99,9% věcí, dokonce tu komunitu i docela spojuje :D

Jenom nechápu, proč je pořád Iva tady na fóru jako WG staff a CM... Ale vzhledem k tomu, jak dlouho trvá založit vlákno pro tank, tak možná v příští pětiletce ;)

_Imperium #17 Posted 10 August 2018 - 08:24 PM

Major

• Player
  • 31163 battles
  • 2,606

Tak asi si myslí, že se na ten jeho průšvih zapomene, když se tu nebude exponovat.

Nebo neunesl kritiku, která se snesla na jeho máslem opatřenou hlavu a tiše lká v koutku.

:facepalm:

Kucus_brainless_zombie #18 Posted 11 August 2018 - 07:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24555 battles
  • 952
  • [_LDN] _LDN

No, on spíš na to vše dlabe, a většinu veřejné práce delegoval zadarmo na Sstyxinu. ;)

Jo a taky nezapomínejte, že přece stávkuje... za nás... pro naše dobro... chudáček jeden jelimanskej. :(

Jery #19 Posted 31 August 2018 - 07:44 AM

Private

• Player
  • 41341 battles
  • 31
Jen poznámka, či dotaz : Žije tu Kájíček ještě nebo už ho vyhodili nebo ještě stávkuje?

MakeMeSweat #20 Posted 31 August 2018 - 11:37 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 15822 battles
  • 1,293
  • [R1127] R1127

View PostJery, on 31 August 2018 - 06:44 AM, said:

Jen poznámka, či dotaz : Žije tu Kájíček ještě nebo už ho vyhodili nebo ještě stávkuje?

A je v tom nejaký rozdiel?

Edited by MakeMeSweat, 31 August 2018 - 11:37 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users