Jump to content

Seznamte se s komunitním týmem World of Tanks!

• Please log in to reply
179 replies to this topic

Mr_Missclick #41 Posted 05 September 2018 - 06:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9979 battles
  • 1,218
  • [DISS] DISS
Toxicita... já ti nevím, ale vidím ji tu pořád ve stejný míře. Moderátoři maj taky gamescom rýmičku? Rozmáhá se tu to, co na jakýmkoliv jiným herním fóru, kde je existence komunitního staffu vlastně nepostřehnutelná. Takže než hrozit pěstí, bylo by lepší pracovat na pozvolný nápravě, aniž by nám cokoliv muselo být hlášeno. Uvědom si, že tyhle slova neadresuješ skupině třeba tří lidí, který navíc znáš, aby to mělo nějakej tebou kýženej efekt. Adresuješ to mase, na kterou to žádnej kárnej dopad mít nebude, místo toho tím tak zase akorát dráždíš... nevím, jestli to dělá tvůj nedostatek zkušeností nebo absence citu pro takovou práci, ale buď prosím opatrnější. Myslím, že si nikdo nepřejeme situace, kdy se zase někdo bude divit, že je tu flame a toxicita, ač se na jejím vzniku nevhodnými slovy podílel i on sám.

Kayi4ek #42 Posted 05 September 2018 - 06:16 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19304 battles
  • 3,016

View PostMr_Missclick, on 05 September 2018 - 06:03 PM, said:

Toxicita... já ti nevím, ale vidím ji tu pořád ve stejný míře. Moderátoři maj taky gamescom rýmičku? Rozmáhá se tu to, co na jakýmkoliv jiným herním fóru, kde je existence komunitního staffu vlastně nepostřehnutelná. Takže než hrozit pěstí, bylo by lepší pracovat na pozvolný nápravě, aniž by nám cokoliv muselo být hlášeno. Uvědom si, že tyhle slova neadresuješ skupině třeba tří lidí, který navíc znáš, aby to mělo nějakej tebou kýženej efekt. Adresuješ to mase, na kterou to žádnej kárnej dopad mít nebude, místo toho tím tak zase akorát dráždíš... nevím, jestli to dělá tvůj nedostatek zkušeností nebo absence citu pro takovou práci, ale buď prosím opatrnější. Myslím, že si nikdo nepřejeme situace, kdy se zase někdo bude divit, že je tu flame a toxicita, ač se na jejím vzniku nevhodnými slovy podílel i on sám.

Tady nejde o nevhodná slova, alepřesně jak jsi zmínil jde o inaktivitu, která je velký problém pokud onemocním nebo odjedu na offline akci, protože máme jen jednoho českého CM.

guthas #43 Posted 05 September 2018 - 06:24 PM

Captain

• Player
  • 37301 battles
  • 2,227
  • [BIA] BIA

A to je opravdu takový problém hodit do oznámení, že budeš mimo? 
Ivana to tak dělala a nikdo nenapsal ani slovo.

Asi jiná škola.. :facepalm:

_Imperium #44 Posted 05 September 2018 - 06:43 PM

Major

• Player
  • 31165 battles
  • 2,606

Pokud má CM problém s komunikací směrem k zákazníkům firmy pro kterou pracuje, tak to není chyba zákazníků, ale chyba CM.

Minimálně by si měl nastudovat základní komunikační dovednosti a nedělat ze zákazníků hlupáky.

Už to tu bylo řečeno víckrát nejen dnes, a bylo to řečeno i v době "velkého návratu"  Iva byla v tomto ohledu mnohem mnohem chytřejší.

Ehm.. výmluva na offline akci v době chytrých telefonů a wi-fi v každé kavárně....

Uplynul nějaký čas, ale stále tu jsou nezodpovězené otázky.

Už se tomu budeš věnovat?

Karaya12 #45 Posted 05 September 2018 - 07:10 PM

Colonel

• Player
  • 19132 battles
  • 3,650
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 06:46 PM, said:

Legrace stranou. Kája je zpět ...:(

Omlouvám se za menší nebo nulovou aktivitu v posledních týdnech. Nejprve nám do toho skočil Gamescom a po něm "gamescomová rýmička", takže jsem si poležel s antibiotiky. Od zítřka bych měl být plně k dispozici a aktivní na fóru, což mě přivádí k další věci. Všiml jsem si, že jakmile je nižší aktivita z naší strany, rozvíjí se nám na fóru jeden takový nešvar a to je ... toxicita (potrefené husy se jistě ozvou), která nebude nadále tolerována. Nechci znít jako "Kája je zpět, budou lítat hlavy", ale pokud se situace neuklidní a někteří (potrefené husy do toho!) nepřestanou, hlavy lítat budou.

Tak když jsi to tak krásně diplomaticky napsal, tak musím jako jako jedna z těch potrefených hus zareagovat:

Toxicitou máš na mysli otázky na téma cheatů ? Otázky na téma práce moderátorů ? Otázky na téma práce CM ? Otázky na evidentní ignorování feedbacku k problémům ve hře ? Otázky na katastrofální práci content teamu ?  Jakékoli otázky ?

A aby otázek nebylo málo tak se musím ještě zeptat: Jak si představuješ "uklidnění situace" ? Při svém znovunástupu jsi psal o snaze o vytvoření pozitivní, přátelské atmosféře plné důvěry. Jakými mechanismy jí chceš dosáhnout ? Myslíš si, že trend nastavený během a po kauze K11 je ten správný? 

Mr_Missclick #46 Posted 05 September 2018 - 07:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9979 battles
  • 1,218
  • [DISS] DISS

Kayi: Jenže jde i o ty nevhodný slova, třebaže to tak nevnímáš. Mám dojem, že "ofiko" jde jen o to, co pálí tebe, ale pozapomínáš, že i komunitu může něco točit. Jen s tím rozdílem, že ty si musíš zachovat profi tvář, ale komunita vážně nemusí, a dokonce ji k tomu ani nelze nutit. Proto se každej zkušenej komunitní staff primárně soustředí na to "vzít vítr z plachet", tzn. nevytvářet k reakcím určitýho druhu jakoukoliv šanci a  hlavně důvod. Příčina i řešení tkví vždy čistě ve staffu. V komunitě jen ten následek. Už jenom proto nemá smysl s komunitou bojovat nebo s ní nedejbože písemně argumentovat. Komunita je jako zrcadlo. Jak k ní přistoupíš, takovej pohled ti poskytne.

Komunitní staff je mimo, komunita má jeden malej problém, kterej sám o sobě není nijak vážnej. Jenže mnoho malých ran podetne i statný dub, takže když tahle malá nespokojenost trvá dlouhodobě, přichází frustrace... a pak přichází přesně tohle. Výsledkem je podrážděná komunita. A ty pak ještě takovou rétorikou riskuješ přilití do ohně. Ono pokud se něco takovýho opakuje jednou dvakrát, asi se ještě nic nestane, ale pokud se taková situace bude opakovat víckrát, nezbude nic jinýho než říct "Nesouhlasím s tím, jak se chováte, ale máte na to plný nárok.". Zkušený totiž od komunity neočekává slušnost a ještě zkušenější k ní ani nenabádá.

SG_semda #47 Posted 05 September 2018 - 07:47 PM

General

• Player
  • 37625 battles
  • 8,163
  • [PERL] PERL

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 05:46 PM, said:

Legrace stranou. Kája je zpět a ví, co je sčot!

Omlouvám se za menší nebo nulovou aktivitu v posledních týdnech. Nejprve nám do toho skočil Gamescom a po něm "gamescomová rýmička", takže jsem si poležel s antibiotiky. Od zítřka bych měl být plně k dispozici a aktivní na fóru, což mě přivádí k další věci. Všiml jsem si, že jakmile je nižší aktivita z naší strany, rozvíjí se nám na fóru jeden takový nešvar a to je ... toxicita (potrefené husy se jistě ozvou), která nebude nadále tolerována. Nechci znít jako "Kája je zpět, budou lítat hlavy", ale pokud se situace neuklidní a někteří (potrefené husy do toho!) nepřestanou, hlavy lítat budou.

To ale neni nas problem a nase chyba... nic ve zlem.

Leeroy_YOLO #48 Posted 05 September 2018 - 11:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 5800 battles
  • 1,708

View PostMr_Missclick, on 05 September 2018 - 08:16 PM, said:

Kayi: Jenže jde i o ty nevhodný slova, třebaže to tak nevnímáš. Mám dojem, že "ofiko" jde jen o to, co pálí tebe, ale pozapomínáš, že i komunitu může něco točit. Jen s tím rozdílem, že ty si musíš zachovat profi tvář, ale komunita vážně nemusí, a dokonce ji k tomu ani nelze nutit. Proto se každej zkušenej komunitní staff primárně soustředí na to "vzít vítr z plachet", tzn. nevytvářet k reakcím určitýho druhu jakoukoliv šanci a  hlavně důvod. Příčina i řešení tkví vždy čistě ve staffu. V komunitě jen ten následek. Už jenom proto nemá smysl s komunitou bojovat nebo s ní nedejbože písemně argumentovat. Komunita je jako zrcadlo. Jak k ní přistoupíš, takovej pohled ti poskytne.

Komunitní staff je mimo, komunita má jeden malej problém, kterej sám o sobě není nijak vážnej. Jenže mnoho malých ran podetne i statný dub, takže když tahle malá nespokojenost trvá dlouhodobě, přichází frustrace... a pak přichází přesně tohle. Výsledkem je podrážděná komunita. A ty pak ještě takovou rétorikou riskuješ přilití do ohně. Ono pokud se něco takovýho opakuje jednou dvakrát, asi se ještě nic nestane, ale pokud se taková situace bude opakovat víckrát, nezbude nic jinýho než říct "Nesouhlasím s tím, jak se chováte, ale máte na to plný nárok.". Zkušený totiž od komunity neočekává slušnost a ještě zkušenější k ní ani nenabádá.

A hlavně pokud se chce dosáhnout lepšího prostředí, je občas nutné - po nastalých situacích - uvědomit si vlastní chyby, které byly hlavním zdrojem oleje v ohni a vybruslit z toho lépe, než jen dalším vyhrožováním o padání hlav... někoho k něčemu vyprovokovat a pak ho ještě potrestat - to má být profesionalita veliké firmy?... Kdyby se ta údajná toxicita "přehlédla " a začalo se pracovat, zmizela by ta toxicita mnohem dříve, než vytloukáním jedné toxicity jinou, kdy ve výsledku stejně zůstane, byť jiná, ale zůstane...aby to pak nedopadlo jako v Černobylu...radiace zůstala i přes vylidněné prostředí...takže když tu pak nikdo krom pár údržbářů nezůstane, nebude to hned znamenat, že je toxicita konečně pryč...

A na ty časté nemoci by to chtělo více vitaminů...

Agon24 #49 Posted 06 September 2018 - 12:00 AM

Sergeant

• Player
  • 18545 battles
  • 298
  • [XOTIC] XOTIC

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 04:46 PM, said:

Legrace stranou. Kája je zpět a ví, co je sčot!

Kája se vracet nemusel,beztak nám nebude moc velkým přínosem :D

RozaMadMax #50 Posted 06 September 2018 - 12:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 70024 battles
  • 748
  • [_SBK_] _SBK_

View PostLeeroy_YOLO, on 05 September 2018 - 10:42 PM, said:

A hlavně pokud se chce dosáhnout lepšího prostředí, je občas nutné - po nastalých situacích - uvědomit si vlastní chyby, které byly hlavním zdrojem oleje v ohni a vybruslit z toho lépe, než jen dalším vyhrožováním o padání hlav... někoho k něčemu vyprovokovat a pak ho ještě potrestat - to má být profesionalita veliké firmy?... Kdyby se ta údajná toxicita "přehlédla " a začalo se pracovat, zmizela by ta toxicita mnohem dříve, než vytloukáním jedné toxicity jinou, kdy ve výsledku stejně zůstane, byť jiná, ale zůstane...aby to pak nedopadlo jako v Černobylu...radiace zůstala i přes vylidněné prostředí...takže když tu pak nikdo krom pár údržbářů nezůstane, nebude to hned znamenat, že je toxicita konečně pryč...

A na ty časté nemoci by to chtělo více vitaminů...

Já si myslim, že vitamínů W a G je přímo předávkován.:justwait:

Cerb4rus #51 Posted 06 September 2018 - 12:52 AM

Player

• Player
  • 46373 battles
  • 4,236
Opetovne se ukazuje , ze CM si mysli ,ze zakaznik je tu pro nej ,ne on pro zakaznika, pravdu profesionalni pristup.

Thellwinux #52 Posted 06 September 2018 - 01:23 AM

Lieutenant

• Player
  • 57042 battles
  • 1,539
  • [DAG0D] DAG0D

Já bych byl pro další stávku. Pokud teď není za co stávkovat, tak aspoň takovou výstražnou pro nic, aby nepřítel věděl, že nesmí polevit ve své bdělosti!

Bude to méně "bolesti" pro obě strany a výsledek bude tak jako tak stejný, jako kdyby stávka nebyla:)

Idahou #53 Posted 06 September 2018 - 08:24 AM

General

• Veteran
  • 36454 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 04:46 PM, said:

Všiml jsem si, že jakmile je nižší aktivita z naší strany, rozvíjí se nám na fóru jeden takový nešvar a to je ... toxicita

Hm, všiml jsis toho, ale že by jsi s tím něco dělal, to ne, co? A jinak to fakt vyžadovalo brilantní pozorovací schopnosti aby jsi zjistil, že když nefunguje základní/standardní servis a všem je jasné, že jde o cílenou ignoraci, vyústí to v naštvanost uživatelů.

Poslední nějaká kloudná zpráva od tebe byla, že stávkuješ, což si pak proložil snad měsíčním, či delším mlčením. Po tom, co nám absolutně nikdo z WG nemohl ani říct "Hele, sorry, kája je nemocnej, obracejte se kdyžtak na...." si ještě dovolíš stěžovat si, že jsme toxičtí. Ještě navíc, když za poslední měsíc tu nic nefungovalo tak jak mělo.

K tomu se ještě pokusíš vymluvit na to, že jsi tu jedinej. Tím si za jedno pěkně poukázal na to, že za poslední měsíc se tu vůbec nesbíral feedback, což je prezentovaný účel fóra, za druhé jsi opět vyzdvihl to, že jako jediného CM tě mohlo napadnou dát nám vědět, že tu nebudeš.

Sečteno a podtrženo - za onu toxicitu můžeš z velké části sám, protože ty a WG celkově neovládáte základy komunikace s uživateli

Edited by Idahou, 06 September 2018 - 08:37 AM.

Hugo_bear #54 Posted 06 September 2018 - 08:34 AM

Major

• Player
  • 21556 battles
  • 2,613
  • [_AF_] _AF_

škoda, ža WG své zaměstnance nenechá vyškolit, aby věděli, jak by se na svých pozicích měli chovat. :-(

nebo by museli mít zaměstnance, kteří si to uvědomí sami, jak se mají chovat.

jinak jsou prostě za šašky.

SWAT0013 #55 Posted 06 September 2018 - 08:53 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 28890 battles
  • 3,350
  • [ANV-V] ANV-V

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 06:46 PM, said:

Všiml jsem si, že jakmile je nižší aktivita z naší strany, rozvíjí se nám na fóru jeden takový nešvar a to je ... toxicita (potrefené husy se jistě ozvou), která nebude nadále tolerována. Nechci znít jako "Kája je zpět, budou lítat hlavy", ale pokud se situace neuklidní a někteří (potrefené husy do toho!) nepřestanou, hlavy lítat budou.

Je vážně super, že ti tohle trvalo zjisti jen asi měsíc! Už konečně chápu, proč WG trvá tak dlouho cokoliv opravit...

No a já si zase všiml, že náš milovaný CM tu věčně není, že nic nedělá a že neplní nic z toho, co slíbil, akorát umí vyhrožovat, nadávat, aplikovat asi tak deset metrů na pravidla atd.

A že se zvedá toxicita? A není to náhodou tím, že si za to může WG?

Podívej se třeba na to fiasko teď s tím maratonem - vymyslíte, že všechno budete dělat ručně jak (EDITED). Jak to dopadne? Samozřejmě dle očekávání - již asi po 3 dnech se stav neaktualizuje apod.

Ta tvá stávka byla úplně na (EDITED) a jak si myslíš, že to vypadá z našeho pohledu? Že jsi neudělal vůbec nic a že jsi jen dělal mrtvého brouka, protože jak se říká: "Slibem nezarmoutíš." ...

Přesně tak to zní, stejně jako to znělo za tvého minulého působení...

View PostKayi4ek, on 05 September 2018 - 07:16 PM, said:

Tady nejde o nevhodná slova, alepřesně jak jsi zmínil jde o inaktivitu, která je velký problém pokud onemocním nebo odjedu na offline akci, protože máme jen jednoho českého CM.

Už minule když se řešila tvá nepřítomnost, tak se mluvilo o tom, že jste si tady jakožto WG udělali topic, kde se hlásí nepřítomnost. A možná tak za měsíc se stane co? Samozřejmě, CM mizí z povrchu zemského bez jediné zmínky, přičemž poslední jeho slova byla, že stávkuje pro naše lepší překlady...

To je vážně tak těžké napsat DD.MM. - DD.MM. - Gamescom, případně třeba od DD.MM. nemoc??? Nebo k tomu potřebuješ obrázkový návod a postup krok za krokem??? :facepalm:

Edited by SWAT0013, 06 September 2018 - 08:58 AM.

Kayi4ek #56 Posted 06 September 2018 - 10:29 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19304 battles
  • 3,016

View PostIdahou, on 06 September 2018 - 08:24 AM, said:

Poslední nějaká kloudná zpráva od tebe byla, že stávkuješ, což si pak proložil snad měsíčním, či delším mlčením. Po tom, co nám absolutně nikdo z WG nemohl ani říct "Hele, sorry, kája je nemocnej, obracejte se kdyžtak na...." si ještě dovolíš stěžovat si, že jsme toxičtí. Ještě navíc, když za poslední měsíc tu nic nefungovalo tak jak mělo.

Nesnáším slovo stávka, já jsem jenom řekl, že nebudu chodit na fórum, pokud 9/10 z mých postů budou omluvy za chyby v článcích. Podařilo se mi tím alespoň dosáhnout toho, že teď můžu články kontrolovat před vydáním a další kroky budou následovat. Upozorňuju, že nejsem profesionální překladateů nebo proofreader, takže to není 100%. Snažil jsem se najít řešení pro vás, ale většina si z toho akorát dělá srandu. Hodně motivující pro člověka, který se snaží něco změnit.

View PostIdahou, on 06 September 2018 - 08:24 AM, said:

K tomu se ještě pokusíš vymluvit na to, že jsi tu jedinej. Tím si za jedno pěkně poukázal na to, že za poslední měsíc se tu vůbec nesbíral feedback, což je prezentovaný účel fóra, za druhé jsi opět vyzdvihl to, že jako jediného CM tě mohlo napadnou dát nám vědět, že tu nebudeš.

Na nic jsem nepoukázal, zpětnou vazbu jsem sbíral, neměj strach. Pokud podobná situace nastane, budu vám o mé nepřítomnosti psát na fórum.

View PostSG_semda, on 05 September 2018 - 07:47 PM, said:

To ale neni nas problem a nase chyba... nic ve zlem.

Semdo díky moc za konstatování zřejmého. Bez Semdy bychom byli všichni ztraceni.

View PostCerb4rus, on 06 September 2018 - 12:52 AM, said:

Opetovne se ukazuje , ze CM si mysli ,ze zakaznik je tu pro nej ,ne on pro zakaznika, pravdu profesionalni pristup.

To, že je někdo zákazník, ho neopravňuje k tomu, aby porušoval pravidla morálního kodexu, aby urážel jinou lidskou bytost, o které nemá ani potuchy.

Edited by Kayi4ek, 06 September 2018 - 10:32 AM.

SG_semda #57 Posted 06 September 2018 - 10:33 AM

General

• Player
  • 37625 battles
  • 8,163
  • [PERL] PERL

To má být nějaká provokace? Na mě to zkoušet nemusíš, já se vybanovat nenechám, vzhledem k tomu že mám 4 warning pointy (3 za nějakou číčovinu). Souhlasím s klukama, i když jsi nekomunikoval, tak jsi mohl aspoň nadatlovat krátkou větu do topicu s "omluvenkami" že tu prostě nejsi. 

Z překladů si děláme srandu, protože už jsme ztratili všechny naděje a tohle je zkrátka jen náš způsob, jak se s tím vyrovnat.

Howgh.

Kayi4ek #58 Posted 06 September 2018 - 10:35 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19304 battles
  • 3,016

View PostSG_semda, on 06 September 2018 - 10:33 AM, said:

Z překladů si děláme srandu, protože už jsme ztratili všechny naděje a tohle je zkrátka jen náš způsob, jak se s tím vyrovnat.

Z překladů si klidně legraci dělejte, ale mě z toho vynechte. Pokud napíšete do topicu, že je překlad špatný s nějákým vtipem - OK. Ale netahejte do toho mě, který se s tím snaží něco udělat. Každý se tu ohání chováním k zákaznkovi, ale 90% lidí tu chybí základní slušnost.

Jmeno1 #59 Posted 06 September 2018 - 10:36 AM

General

• Player
  • 47208 battles
  • 9,411
  • [_AF_] _AF_

View PostKayi4ek, on 06 September 2018 - 11:29 AM, said:

Nesnáším slovo stávka, já jsem jenom řekl, že nebudu chodit na fórum, pokud 9/10 z mých postů budou omluvy za chyby v článcích. Podařilo se mi tím alespoň dosáhnout toho, že teď můžu články kontrolovat před vydáním a další kroky budou následovat. Upozorňuju, že nejsem profesionální překladateů nebo proofreader, takže to není 100%. Snažil jsem se najít řešení pro vás, ale většina si z toho akorát dělá srandu. Hodně motivující pro člověka, který se snaží něco změnit.

Měl jsem BAN, tak jsem tady chodil sporadicky, ale tahle informace mi od tebe unikla. Možná kdybychom to věděli, tak dostaneš upozornění do PM a nemusí se to rozebírat ani na fóru. Tím, že se tam objevovaly hrubé chyby, tak teď se z toho stal sport tam vždy něco najít a pobavit se. Snad se ti podaří to "učesat".

Na nic jsem nepoukázal, zpětnou vazbu jsem sbíral, neměj strach. Pokud podobná situace nastane, budu vám o mé nepřítomnosti psát na fórum.

Tady máš obrovské mezery a nezapomeň, že je i vidět kdy jsi byl na fóru naposledy. Vidíme, že 8 dní na fórum ani nepáchneš, ne že něco nedejbože napíšeš. A pokud je tvoji pracovní náplní sbírání feedbacku a ty tu ani nechodíš, tak co si máme o tobě myslet? Nebo tady snad chodíš pod jiným nickem, tedy proti pravidlům fóra?

Semdo díky moc za konstatování zřejmého. Bez Semdy bychom byli všichni ztraceni.

Ach jo. :facepalm:

Kayi4ek #60 Posted 06 September 2018 - 10:52 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19304 battles
  • 3,016

SWAT0013, on 06 September 2018 - 10:45 AM, said:

Tak si to laskavě ujasni, jak to tedy je. Buď můžeš kontrolovat články před vydání, tudíž ty chyby jdou i na tvůj vrub, nebo s tím nic do vydání nezmůžeš - pak ale to tvoje stávkování je úplně k ničemu, takže buď dělej něco, co něco změní, nebo aspoň funguj v jiných oblastech tak, jak bys fungovat měl.

Se svým chováním jsi začal ty. My ti šanci na začátku dát chtěli, ty jsi ji vzal, pošlapal a pak zahodil.

Reakce ostatních logicky následovala - je totiž naprosto normální, že si lidé nenechají do nekonečna (EDITED) na hlavu bez jakékoliv reakce na to...

Ty jsi byl první, kdo se začal chovat jak arogantní (EDITED), který vládne celé zeměkouli. Jestli sis myslel, že lidé to ocení a budou tě plácat po zádech, tak běž prosím na nějaké školení ohledně jednání a chování k lidem - protože takhle to fakt nefunguje...

A bum, to netrvalo dlouho. Bavíme se tu o slušnosti a ty začneš takhle.

Edited by Kayi4ek, 06 September 2018 - 10:53 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users