Jump to content

Test publiczny wersji 1.0.1

• Please log in to reply
115 replies to this topic

shadoxsas #101 Posted 18 April 2018 - 10:05 PM

Sergeant

• Player
  • 12000 battles
  • 200

View PostMichaleczek2007_JOTPE_69, on 18 April 2018 - 04:54 PM, said:

hejka :D ja z takim zapytaniem, dlaczego zakończyli testy ? przecież on potrwał 3dni (chyba) odpalą go jeszcze czy nie ?

z góry dzięki

Pozdrawiam

Teraz będzie druga seria serwera testowego ze zmianami w czołgach (jeśli takie nastąpią)

Michaleczek2007_JOTPE_69 #102 Posted 19 April 2018 - 01:57 AM

Private

• Player
  • 1928 battles
  • 12
  • [WJS] WJS

View Postshadoxsas, on 18 April 2018 - 10:05 PM, said:

Teraz będzie druga seria serwera testowego ze zmianami w czołgach (jeśli takie nastąpią)

a to szybko sie z pierwszą serią uwineli :) ale dzięki za informacje ;) 

walcz_y #103 Posted 19 April 2018 - 08:55 AM

Corporal

• Player
  • 19944 battles
  • 124
  • [AZYLX] AZYLX

View Postmaremel, on 17 April 2018 - 07:55 PM, said:

Mnie nurtuje tylko jedna myśl. Dlaczego to wg miało by ograniczać swoje dochody ograniczając dostęp do premammo...?

Nie ograniczają dochodów w sposób znaczny bo i tak widzą że mało kto płaci czystym złotem za amunicję premium. Dla nich to czysty zabieg PR bez większych konsekwencji finansowych. Wiesz - taka informacja to zawsze dodatkowy slajd, dodatkowa przemowa, dodatkowa pochwała na spotkaniu z graczami że niby coś się zrobiło w danym kierunku

Tak się zastanawiałem czy ludzie którzy faktycznie grają dużo na goldzie nie są chętni aby statystyki oficjalne pokazywały ile golda zużywają? Jaki jest tok rozumowania takich osób? Będą się wstydzić że kręcą wyniki tylko dzięki złotu? Nie kumam.

I jeszcze jedna sprawa - coś nierealnego ale co gdyby gracze którzy dostają złotem dostawali po bitwie jakiś ekwiwalent srebra za otrzymane w ten sposób uszkodzenia. Dalej MAUSY i Typy dostawałyby więcej trafień z golda ale chociaż byłoby to im rekompensowane. Jak sądzicie?

KCM #104 Posted 19 April 2018 - 09:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12815 battles
  • 97
Pewnie juz ktoś pisał, ale jak wyglądałaby gra, gdyby lepsza amunicja kosztowała 4 razy więcej niż obecnie? :)

Takie coś powinno zredukować ilość premammo na polach bitwy, pytanie tylko jak wiele by to przyniosło korzyści DLA GRACZY.. Czy zmiany bylyby odczuwalne?

Michaleczek2007_JOTPE_69 #105 Posted 19 April 2018 - 11:52 AM

Private

• Player
  • 1928 battles
  • 12
  • [WJS] WJS

View Postwalcz_y, on 19 April 2018 - 08:55 AM, said:

Nie ograniczają dochodów w sposób znaczny bo i tak widzą że mało kto płaci czystym złotem za amunicję premium. Dla nich to czysty zabieg PR bez większych konsekwencji finansowych. Wiesz - taka informacja to zawsze dodatkowy slajd, dodatkowa przemowa, dodatkowa pochwała na spotkaniu z graczami że niby coś się zrobiło w danym kierunku

Tak się zastanawiałem czy ludzie którzy faktycznie grają dużo na goldzie nie są chętni aby statystyki oficjalne pokazywały ile golda zużywają? Jaki jest tok rozumowania takich osób? Będą się wstydzić że kręcą wyniki tylko dzięki złotu? Nie kumam.

I jeszcze jedna sprawa - coś nierealnego ale co gdyby gracze którzy dostają złotem dostawali po bitwie jakiś ekwiwalent srebra za otrzymane w ten sposób uszkodzenia. Dalej MAUSY i Typy dostawałyby więcej trafień z golda ale chociaż byłoby to im rekompensowane. Jak sądzicie?

hmm, uważasz że każdy kto gra z golda kręci dobre wyniki? to teraz się zastanów, grasz np. takim is7, a ty na ryj wyjeżdża Ci albo typ 5debil albo object 268 v4. Przebijesz to bez golda od frontu ? jeżeli tak, zrób o tym krótki filmik i mi wyślij, a i jeszcze jedno, jak są w ruchu ich przebij ;) 

MortimerPL #106 Posted 19 April 2018 - 12:10 PM

Lieutenant

• Player
  • 30492 battles
  • 1,519

View PostGROT_Tank, on 17 April 2018 - 10:36 AM, said:

Ale zaraz, zaraz - czy to coś złego?

Jak ktoś jest lepszy, to chyba powinien wygrywać pojedynki.

Jeżeli ktoś jest dużo lepszy, to chyba powinien wygrywać pojedynek w sposób miażdżący.

Jak ktoś umie użyć pancerza, to chyba po to jest pancerz, żeby się obronić przed obrażeniami?

O to chyba chodzi w tej grze? Bo jeżeli nie o to, to po co być dobrym?

[sarkazm] Może wprowadźmy atomówki dla najgorszych, naciska guzik i wszyscy przeciwnicy giną - trzeba zmniejszać dysproporcje... [/sarkazm]

Ekstrapolujmy Twoje poglądy na sport, dajmy na to - piłkę nożną.

Jeżeli Legia ma zagrać mecz z Realem, to nasi powinni dostać odpowiednik gold ammo (nie wiem co by to miało być, może rakietowe buty) żeby zmniejszyć dysproporcję między dobrym a przeciętnym zespołem? (Sorry kibice, wg UEFA Legia jest przeciętnym zespołem. Takie fakty.)

Jak gracz jest przeciętny, to powinien popracować nad skilem. Jak nie umie przebić pancerza, to niech poogląda poradniki, pogra bitwy treningowe, nauczy się. Do tego nie jest powiedziane że takiego Type 5 masz przebić od przodu. Trzeba pomyśleć, zagrać taktycznie, objechać z flanki - a nie hajda bezmyślnie do przodu.

Dobrze mówię?

Wódki ktoś poleje?  :)

Twój wywód jest logicznym inwalidą. 

To nie jest tak, jak piszesz, że nasi/gorsi powinni dostać gold ammo w starciu z miszczami w celu wyrównywania szans. Zasady gry są takie, że gold ammo mają lepsi gracze i gorsi gracze. Nikt nie boostuje słabych. Natomiast usunięcie golda spowoduje, że gracze bardziej otrzaskani z grą będą mieli jeszcze większą przewagę nad gorszymi graczami, jak zauważył Muriceps. 

Reprezentujesz tu trochę sposób myślenia Krwawej Rozprawy, który wieloperkowymi załogami strzela do noobów na II tierze.  Umów się z nim na plutony, to będziecie razem siać postrach i zniszczenie wykorzystując większego skilla wobec graczy, którzy nawet często nie wiedzą, że jest gold ammo. Na tierze I i II jest spełnienie Twoich marzeń. :trollface:

walcz_y #107 Posted 19 April 2018 - 03:01 PM

Corporal

• Player
  • 19944 battles
  • 124
  • [AZYLX] AZYLX

View PostMichaleczek2007_JOTPE_69, on 19 April 2018 - 10:52 AM, said:

hmm, uważasz że każdy kto gra z golda kręci dobre wyniki? to teraz się zastanów, grasz np. takim is7, a ty na ryj wyjeżdża Ci albo typ 5debil albo object 268 v4. Przebijesz to bez golda od frontu ? jeżeli tak, zrób o tym krótki filmik i mi wyślij, a i jeszcze jedno, jak są w ruchu ich przebij ;) 

No niestety musisz zdać sobie sprawę że czasami w sytuacji 1vs1 nie dasz rady nic zrobić. Osobiście golda włączam bardzo rzadko - zazwyczaj jak od tego zależy wygrana mapy na randomach np 1vs3 albo na TW jak od tego zależy wynik potyczki. Dużo częściej ładuje HE i walę pod brzuch między gąski i staram się objeżdżać ... 

Edited by walcz_y, 19 April 2018 - 03:26 PM.

Michaleczek2007_JOTPE_69 #108 Posted 19 April 2018 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 1928 battles
  • 12
  • [WJS] WJS

View Postwalcz_y, on 19 April 2018 - 03:01 PM, said:

No niestety musisz zdać sobie sprawę że czasami w sytuacji 1vs1 nie dasz rady nic zrobić. Osobiście golda włączam bardzo rzadko - zazwyczaj jak od tego zależy wygrana mapy na randomach np 1vs3 albo na TW jak od tego zależy wynik potyczki. Dużo częściej ładuje HE i walę pod brzuch między gąski i staram się objeżdżać ... 

nie da rady ? to chyba dla Ciebie, dobre umiejętności gracza i daje rade w 1vs1 :) i powiedz ty mi, jaka jest koncepcja tego skoro, załadujesz burzaki, ładujesz koło gąsienic i zazwyczaj max. wchodzi Ci za 100 (w zależności od kalibru działa) a przeciwnik może mieć naprawke i Ciebie wtedy zatrzyma na kółko ? zastanów się chwile i pomyśl :) podejrzewam że amunicja w twoim czołgu np. na 85m wynosi 25ap, 5goldów i reszta he.

walcz_y #109 Posted 19 April 2018 - 04:46 PM

Corporal

• Player
  • 19944 battles
  • 124
  • [AZYLX] AZYLX

View PostMichaleczek2007_JOTPE_69, on 19 April 2018 - 02:41 PM, said:

nie da rady ? to chyba dla Ciebie, dobre umiejętności gracza i daje rade w 1vs1 :) i powiedz ty mi, jaka jest koncepcja tego skoro, załadujesz burzaki, ładujesz koło gąsienic i zazwyczaj max. wchodzi Ci za 100 (w zależności od kalibru działa) a przeciwnik może mieć naprawke i Ciebie wtedy zatrzyma na kółko ? zastanów się chwile i pomyśl :) podejrzewam że amunicja w twoim czołgu np. na 85m wynosi 25ap, 5goldów i reszta he.

Wiesz, teraz licytujemy się co komu bardziej pasuje. Ja po pierwsze staram się nie doprowadzać do sytuacji gdzie złoto jest konieczne. Należę do tej grupy graczy która, jak już musi strzelać, woli  5 razy dingnąć próbując się wcelować niż wcisnąć 2. Oczywiście nie staram się z mojej revki walić w typa5h od frontu z penetracją 200mm do wyczerpania zapasów. Jak już sytuacja mnie zmusi to staram się zgąskować lub zabrać te chociaż 100hp burzakami. Gdyby został tylko type5H vs moja skromna osoba to zapewne przełączyłbym się na golda (chociaż 250peny też na typie często nie robi wrażenia :sceptic:) i to są te wyjątkowe sytuacje - wszystko albo nic. Jeżeli jednak zostaje 5 na 5 to staram się kombinować i odnajduje w tym frajdę - nawet jeżeli lecą mi przy tym staty.

Co do sytuacji że nie dasz rady nic zrobić w 1 na 1 miałem na myśli sytuacje tragiczne a nie każdą solówkę :D dobre umiejętności mogą zawsze trafić na jeszcze lepsze i pozamiatane. Zresztą. Na tym polega frajda z gry - Ty decydujesz jak się uczysz i jakie wyniki osiągasz. Można jechać yolo do przodu i mieć wiecznie węgiel w statach albo można wyciągać z tego wnioski i tak nie robić. Jeżeli stoję 1vs1 np MAUS vs MAUS i ja się gimnastykuję AP/HE a on wali złotem no to trudno niczego się nie nauczę od przeciwnika bo zwyczajnie pokonał mnie lepszą amunicją (no chyba że mam się nauczyć ładować złoto to dziękuję postoję, wolę przegrać próbując pokonać go zwykłą amunicją).

Ps. swoją drogą jako fan pz4H mam pewien sentyment do HE :teethhappy:

Ps.2 Gold nie gwarantuje dobrych wyników ale gwarantuje większą szansę przebicia co z kolei daje lepsze wyniki. Bot trafiający do garażu po 2 celnych strzałach z golda to dalej bot. Jednak jeżeli ktoś oddaje 15 celnych strzałów w bitwie z czego 8 z penetracją a na goldzie miałby tych przebić 13 to już robi różnicę w wyniku.

tomasnfs #110 Posted 19 April 2018 - 09:07 PM

Private

• Player
  • 1833 battles
  • 31

Da się w ogóle wejść na server testowy, bo ja mam problem?

Działa, wpisałem stare hasło
Szału nie ma

Edited by tomasnfs, 19 April 2018 - 11:03 PM.

GROT_Tank #111 Posted 20 April 2018 - 12:13 PM

Private

• Player
  • 18505 battles
  • 35

View PostMortimerPL, on 19 April 2018 - 12:10 PM, said:

Twój wywód jest logicznym inwalidą. 

To nie jest tak, jak piszesz, że nasi/gorsi powinni dostać gold ammo w starciu z miszczami w celu wyrównywania szans. Zasady gry są takie, że gold ammo mają lepsi gracze i gorsi gracze. Nikt nie boostuje słabych. Natomiast usunięcie golda spowoduje, że gracze bardziej otrzaskani z grą będą mieli jeszcze większą przewagę nad gorszymi graczami, jak zauważył Muriceps. 

Reprezentujesz tu trochę sposób myślenia Krwawej Rozprawy, który wieloperkowymi załogami strzela do noobów na II tierze.  Umów się z nim na plutony, to będziecie razem siać postrach i zniszczenie wykorzystując większego skilla wobec graczy, którzy nawet często nie wiedzą, że jest gold ammo. Na tierze I i II jest spełnienie Twoich marzeń. :trollface:

Najwyraźniej tag [sarkazm] Ci umknął - wziąłeś za moje stanowisko, to z czego sobie kpię.

Gold niweluje skila. To jest fakt. Walisz gdzie popadnie i w większości wchodzi.

To jest boostownie słabszych graczy - mimo, że się zarzekasz, że tak nie jest.

Golda możesz kupić, skila nie.

Odpisałeś na mojego posta, ale pominąłeś kluczową kwestię - czy gracze bardziej otrzaskani nie powinni wygrywać - czy nie taki jest sens gry?

Piszesz o Krwawej rozprawie. Wg mnie jest to ok. Jeżeli fiolet walczy z czerwonymi, to powinna być miazga, ale... pytanie brzmi, czy fiolet powinien mieć okazję do walki z czerwonymi?

Wg mnie nie, dlatego proponuję dobieranie drużyn w oparciu o skila, co skutecznie ukróci Krwawe rzezie na dowolnym tierze - takim oto jesteś mistrzem, w odczytywaniu cudzych marzeń :)

Czy naprawdę jest nie do ogarnięcia, że źródłem problemów jest stawianie do meczów (bitew) mistrzów olimpijskich wymieszanych losowo z totalnymi amatorami. Ekstrapoluj to na dowolną grę zespołową. To nie może działać dobrze.

Czy po wytłumaczeniu, nadal uważasz mój tok myślenia za upośledzony?

Edited by GROT_Tank, 20 April 2018 - 12:42 PM.

ares354 #112 Posted 20 April 2018 - 03:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 73366 battles
  • 3,012

Block Quote

Gold niweluje skila. To jest fakt. Walisz gdzie popadnie i w większości wchodzi.

To jest boostownie słabszych graczy - mimo, że się zarzekasz, że tak nie jest.

To nie jest prawda. Gold boostuje wszystkich, a skończyło by się jeżdżenie na full APCR w SQ gdyby WG zmniejszyło dmg na tych pociskach. Nie czerwonych a właśnie fioletowych spotykam na full goldzie w SQ, jak to ma się do twoich argumentów?. To fiolety ładują sobie HEATY w przeważającej ilości do MT X poziomu i lecą walczyć czołowo z HT, to należy zmienić. Jeśli fiolet wsiada w 907 lub Patton i idzie się trzaskać na mordownie z Typem 5 do powinien to przegrywać, bo MT nie służy do walki czołowej z HT tego samego poziomu, a HEAT na to pozwala. 

Maksymus #113 Posted 22 April 2018 - 11:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 57856 battles
  • 1,275
  • [P_R_T] P_R_T

View Postares354, on 20 April 2018 - 02:44 PM, said:

To nie jest prawda. Gold boostuje wszystkich, a skończyło by się jeżdżenie na full APCR w SQ gdyby WG zmniejszyło dmg na tych pociskach. Nie czerwonych a właśnie fioletowych spotykam na full goldzie w SQ, jak to ma się do twoich argumentów?. To fiolety ładują sobie HEATY w przeważającej ilości do MT X poziomu i lecą walczyć czołowo z HT, to należy zmienić. Jeśli fiolet wsiada w 907 lub Patton i idzie się trzaskać na mordownie z Typem 5 do powinien to przegrywać, bo MT nie służy do walki czołowej z HT tego samego poziomu, a HEAT na to pozwala. 

W zasadzie to powinna nazywać się cheat.

BlackHawkPL999 #114 Posted 22 April 2018 - 02:46 PM

Private

• Player
  • 8958 battles
  • 2
  • [P---W] P---W

tu jest pełno błędów nawet czołgów nie moge badać za free expa bo pisze jakiś server error maintrance czy coś ehh

Mroczny_Tygrys #115 Posted 25 April 2018 - 03:37 PM

Lieutenant

• Player
  • 41198 battles
  • 1,571
  • [R-P-W] R-P-W
Choćby nie wiem co robił nie ma możliwości przetestować pojazdów z poziomów 1, 2, 3, 4. W takich wypadkach powinno dawać nawet te drużyny 2 vs 2 .

Mroczny_Tygrys #116 Posted 25 April 2018 - 04:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 41198 battles
  • 1,571
  • [R-P-W] R-P-W
i jeszcze do tego połączenie z serwerem się zrobiło interupted czy coś

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users