Jump to content

Kolekcjonerska perełka tygodnia: Ram II

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Community #1 Posted 17 April 2018 - 06:01 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 25,696
Dacie radę złapać barana za rogi?

Pełna treść wiadomości

Paythos #2 Posted 17 April 2018 - 08:53 AM

Major

• Player
  • 55639 battles
  • 2,670
  • [RAZUR] RAZUR

... myślisz, że złapałeś barana tarana... a tu czarna owca:P

Póki nie otrzyma jakiegoś buffa, pozostaje jedną z przeciętnych 5tierowych premek, nadrabiających apcr'ami w wielu potyczkach:(

Mam nadzieję, iż w ramach rebalansu otrzyma 57 mm 6pdr Mk V L/50 i finalny kadłub...

... choć po prawdzie... dużo mu to i tak nie da, przynajmniej nabierze lepszego wyglądu:teethhappy:

spokojnie_to_tylko_gra #3 Posted 17 April 2018 - 11:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39263 battles
  • 687
  • [PLAMA] PLAMA

W obecnym MM kompletny gniot.

Jego pancerz i pula HP znaczyła coś jak spotykał 3 tiery. Teraz to on spotyka co bitwa 3 x 7 tier i 5 x 6 tier, reszta 5 których nie wszystkie przebije bez golda.

Jest wolny, więc nie objedzie, nie wjedzie szybko na wolną flankę.

Skupianie tragiczne, strzelać z daleka nie ma sensu, z bliska spotkanie z byle kw1 to gold bo zwykłe się odbijają a celność tak żenująca że o celowaniu w słabe miejsca można zapomnieć.

Nie zarabia bo gold, szkoli tylko przy wyjątkowo udanym MM i sprzyjającym rng.

Woziłem w nim 6 skilowa załogę... nie pomaga.

Po prostu bieda. Jak ktoś chce dużo postrzelać to lepiej kupić Churchila III.

IRSanchez #4 Posted 17 April 2018 - 11:33 AM

Lieutenant

• Player
  • 51579 battles
  • 1,869
  • [CELL] CELL

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 17 April 2018 - 11:26 AM, said:

Jego pancerz i pula HP znaczyła coś jak spotykał 3 tiery. Teraz to on spotyka co bitwa 3 x 7 tier i 5 x 6 tier, reszta 5 których nie wszystkie przebije bez golda.

Skupianie tragiczne, strzelać z daleka nie ma sensu, z bliska spotkanie z byle kw1 to gold bo zwykłe się odbijają a celność tak żenująca że o celowaniu w słabe miejsca można zapomnieć.

Moje odczucia są podobne.

Z tym, że jak na pojazd za 875 golda (dawniej Ram był dostępny z klienta gry + zniżka 50% przy okazji jednego z wielu eventów) to nie oczekiwałem niczego nadzwyczajnego, służył do szkolenia załogi a teraz się głównie kurzy:P

Edited by IRSanchez, 17 April 2018 - 11:36 AM.

spokojnie_to_tylko_gra #5 Posted 17 April 2018 - 11:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39263 battles
  • 687
  • [PLAMA] PLAMA

Dodajmy,ze spotem też nie zarobi bo jest koszmarnie ślepy - z 330m bazowego się szału nie zrobi.

Bitwa przed chwilą, T1 Heavy wesoło sobie dingał wieżą APCRy, wycelować w cokolwiek nie sposób bo działo rozrzuca wszędzie tylko nie w cel. Jedyna opcja wyskoczyć na niego i tłuc w zwarciu po bokach.

hutnik13 #6 Posted 18 April 2018 - 05:27 PM

Sergeant

• Player
  • 18057 battles
  • 275

Nie grałem nim chyba ze dwa lata :( Z medów V poziomu lepiej mi się gra jopońskim ,którego wygrałem :) bo ma kozackie działo 125 DM na strzał .Ponoć T 25 też jest dobry .

Tak więc lepiej kupić inną maszynkę np.: jak ktoś nie ma to Typek 64 :) daje dużo, frajdy, DM, spota i kasy.

Falathi #7 Posted 19 April 2018 - 10:16 AM

General

• WG Staff
  • 16702 battles
  • 9,508
  • [WG] WG

View Posthutnik13, on 18 April 2018 - 05:27 PM, said:

Nie grałem nim chyba ze dwa lata :( Z medów V poziomu lepiej mi się gra jopońskim ,którego wygrałem :) bo ma kozackie działo 125 DM na strzał .Ponoć T 25 też jest dobry .

Tak więc lepiej kupić inną maszynkę np.: jak ktoś nie ma to Typek 64 :) daje dużo, frajdy, DM, spota i kasy.

Z V Chi Nu Kai jest IMO bardzo dobry, właśnie z uwagi na to działo. Penetracja i celność też zasadniczo dają radę. 

Mysliwy11 #8 Posted 19 April 2018 - 12:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61086 battles
  • 738
  • [PMHC2] PMHC2

View PostPaythos, on 17 April 2018 - 07:53 AM, said:

... myślisz, że złapałeś barana tarana... a tu czarna owca:P

Póki nie otrzyma jakiegoś buffa, pozostaje jedną z przeciętnych 5tierowych premek, nadrabiających apcr'ami w wielu potyczkach:(

Mam nadzieję, iż w ramach rebalansu otrzyma 57 mm 6pdr Mk V L/50 i finalny kadłub...

... choć po prawdzie... dużo mu to i tak nie da, przynajmniej nabierze lepszego wyglądu:teethhappy:

Spokojnie, to będzie nowa premka. 

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 17 April 2018 - 10:26 AM, said:

Churchil III to też już nie ten killer co kiedyś. Boty nauczyły się go przebijać. A OI Exp. i OI robią z nim co chcą. Buff mu się należy, albo nerf tym dziwolągom. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users