Jump to content

Formování Frontové linie: režim hry se vrací jako herní akce

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Community #1 Posted 19 April 2018 - 05:10 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,543
Zjistěte více o akci „Frontová linie: Cesta ke slávě“, která dorazí krátce po aktualizaci 1.0.1

Úplný text položky novinek

MaverickX76 #2 Posted 19 April 2018 - 06:56 PM

Corporal

• Player
  • 21659 battles
  • 155
  • [GANG-] GANG-

Muzete uz zacit delat neco s timto?????? V posledni dobe je to dost caste a vysledek 3:15 za 4 minuty hry...ano pro rejpaly jsem noob nebo lepe NOOB ze pouzivam xvm ale tohle je proste uz tragedie jak to rozdelujete a neverim ze jsem sam komu se tohle deje...grafika SUPER o tom zadna ale k cemu to je kdyz ty hra nejdou hrat!!!!!!

Hollohlaway #3 Posted 19 April 2018 - 08:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34569 battles
  • 691
  • [-SGT-] -SGT-
Prej v poslední době :-)

Ajimz #4 Posted 19 April 2018 - 08:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28411 battles
  • 72

No je pravda čo ste vo výukových videách ukázali len ste neukázali napr. to že ked má nepriatelský tank okolo 10% hp alebo menej tak ho často nezničia len preto že to niekto od vás WG takto EDIT nastavil , alebo ako je možné že ked mám presné delo na švédskych TD-čkach a zamierené mám na stred tanku dopadne to pred neho :/ alebo dalšia vec ako je možné že mi francúz  B-C lahký tank odrazí strelu ktorá ho zasiahla do boku na stred ??? proste to čo vy dokazujete v tejto hre je neskutočná kravina a potom že hráči si majú hru užiť :/ akurát tak nervov si užívame :( zvýhodnujete nepriatelov a hlavne ruské tanky :(

A ktomu zvýhodňovaniu nepriatelov ešte - nielenže im dávate lepšie tanky ale rozdelujete to tak že nepriatel má skúsenejších hráčov proti neskúseným preto končia bitvy 3-15 , a ešte je presnosťou strelby to je tiež zvýhodnený nepriatel. team :( nestačí že majú stiahnuté zakázané mody ešte aj vy ich zvýhodníte a potom to má niekoho baviť hrať :(

Edited by Kampa1987, 20 April 2018 - 07:09 AM.
Vulgarismus

Lordsword1977 #5 Posted 19 April 2018 - 09:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45081 battles
  • 971
Proboha, co je to zase za brečílky?

kocour75 #6 Posted 19 April 2018 - 09:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61841 battles
  • 825
  • [AV-M] AV-M

View PostJaroslav_Br_mmer, on 19 April 2018 - 08:02 PM, said:

Nediv se lidé by chtěli raději jasná pravidla než RNG +-50% za stejných podmínek se střela drazí i neodrazí, probije i neprobije, dá DMG +- a nebo také 3* po sobě to dáš do země i když by střela po balistické křivce se k zemi ani nepřiblížila atd... to je RNG jak vzniká? 

V Blitzu ho snížili na 25% proč to nejde i zde zcela jasná pravidla pro všechny.

Před 3 dny se mi povedl přímý zásah s Typem 5 houfničkou HE do Bat.Chationa 25 za 91 HP, shodilo mu to pás a poškodilo dělo, příjde ti to normální?

peyrak_No1 #7 Posted 19 April 2018 - 09:21 PM

Corporal

• Player
  • 27399 battles
  • 155

View PostAjimz, on 19 April 2018 - 08:19 PM, said:

No je pravda čo ste vo výukových videách ukázali len ste neukázali napr. to že ked má nepriatelský tank okolo 10% hp alebo menej tak ho často nezničia len preto že to niekto od vás WG takto EDIT nastavil , alebo ako je možné že ked mám presné delo na švédskych TD-čkach a zamierené mám na stred tanku dopadne to pred neho :/ alebo dalšia vec ako je možné že mi francúz  B-C lahký tank odrazí strelu ktorá ho zasiahla do boku na stred ??? proste to čo vy dokazujete v tejto hre je neskutočná kravina a potom že hráči si majú hru užiť :/ akurát tak nervov si užívame :( zvýhodnujete nepriatelov a hlavne ruské tanky :(

Presne toto ma nuti hru odinstalovat az mi skonci PU /aj tak to uz hram minimalne/ a nekupovat uz voobec nic. lebo s tym magori nic nerobia. TOTO NIE JE ZABAVNA HRA, toto je hra na NERVY. 

_IronAres_ #8 Posted 19 April 2018 - 09:58 PM

Private

• Player
  • 22000 battles
  • 37
  • [J0-KE] J0-KE
Přesně tak, můžete mě nazvat noobem, ale souhlasím s tím, že rng je totálně nevyzpytatelný. Občas dopad střel nedává smysl a často se i domířená střela ztratí a nic se neděje...Jak to má člověka bavit. Pak teprve ať vznikne něco nového ve hře...ale nyní by se to mělo vyladit...

Hollohlaway #9 Posted 19 April 2018 - 10:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34569 battles
  • 691
  • [-SGT-] -SGT-

View Postkocour75, on 19 April 2018 - 08:21 PM, said:

Nediv se lidé by chtěli raději jasná pravidla než RNG +-50% za stejných podmínek se střela drazí i neodrazí, probije i neprobije, dá DMG +- a nebo také 3* po sobě to dáš do země i když by střela po balistické křivce se k zemi ani nepřiblížila atd... to je RNG jak vzniká? 

V Blitzu ho snížili na 25% proč to nejde i zde zcela jasná pravidla pro všechny.

Před 3 dny se mi povedl přímý zásah s Typem 5 houfničkou HE do Bat.Chationa 25 za 91 HP, shodilo mu to pás a poškodilo dělo, příjde ti to normální?

Rng je 25% a v Blitz ho snížili na 15%.

Grulda #10 Posted 19 April 2018 - 10:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29701 battles
  • 747
  • [SC4F] SC4F

View Postkocour75, on 19 April 2018 - 09:21 PM, said:

Blbost, RNG je +/-25%.

Edited by Grulda, 19 April 2018 - 10:08 PM.

Zeroberg #11 Posted 19 April 2018 - 10:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 44702 battles
  • 1,348

View PostJaroslav_Br_mmer, on 19 April 2018 - 09:02 PM, said:

Tak to nečti a jdi si sednout ke hře.

BMCLauda #12 Posted 20 April 2018 - 12:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 60029 battles
  • 56
  • [BVP] BVP
tak nevim ,přemýšlejte !! to není hra ale obchodni produkt který ma majiteli vydělat prachy !! a ne že on bude dotovat nebo se jen divat jak vy si hrajete !!! lkdyby ta hra patřila vam tak by jste určitě přemyšleli jinak než tu tedka vypisujete a argument že uř musí mit nahrabane je taky MIMO !!!

kusiakGSR #13 Posted 20 April 2018 - 05:47 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 3347 battles
  • 400
  • [_AF_] _AF_
Práveže slabší hraci by mali byt za rng radi.. Chápte to ako niečo, co sa ako tak snaží mazať rozdiel medzi kvalitným hracom a začiatočníkom. Nebyť rng tak by wot veľa nových hráčov neprilakalo, resp.po 500 bitkách by s hrou skončili lebo skúsený hraci by ich doslova sikanovali.
Mne sa rng tiez nepáči, koľko krat od nervov hádžem slúchadla o zem ked mam alfu 390, enemak posledných 330hp a ja ho samozrejme nevypnem ale zostanú mu 2hp  a pod. ale chápem jeho významu v hre.
Možno by stačilo trochu ubrať z tych 25% a bolo by to fajn

rallytravel #14 Posted 20 April 2018 - 05:52 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21201 battles
  • 1,245
  • [PDH_] PDH_

View PostAjimz, on 19 April 2018 - 08:24 PM, said:

A ktomu zvýhodňovaniu nepriatelov ešte - nielenže im dávate lepšie tanky ale rozdelujete to tak že nepriatel má skúsenejších hráčov proti neskúseným preto končia bitvy 3-15 , a ešte je presnosťou strelby to je tiež zvýhodnený nepriatel. team :( nestačí že majú stiahnuté zakázané mody ešte aj vy ich zvýhodníte a potom to má niekoho baviť hrať :(

Evidentně používáš nekvalitní alobal  

MaverickX76 #15 Posted 20 April 2018 - 06:37 AM

Corporal

• Player
  • 21659 battles
  • 155
  • [GANG-] GANG-

View PostBMCLauda, on 20 April 2018 - 12:07 AM, said:

tak nevim ,přemýšlejte !! to není hra ale obchodni produkt který ma majiteli vydělat prachy !! a ne že on bude dotovat nebo se jen divat jak vy si hrajete !!! lkdyby ta hra patřila vam tak by jste určitě přemyšleli jinak než tu tedka vypisujete a argument že uř musí mit nahrabane je taky MIMO !!!

ale to je jasny. v tomto mas pravdu, ale pokud chci vydelavat mel bych to udelat tak aby se lide bavili a tim davali do toho vice penez a ne ze koncej bitvy jak koncej...to prece nemuze nikoho bavit natoz dotovat hru penezma ne? Ja kouknu na nejakej replay (podarenej replay) s chuti hru zapnu...odehraju par bitev a znechucenej ji zase vypinam...

Edited by MaverickX76, 20 April 2018 - 06:38 AM.

_Gazzkon_ #16 Posted 20 April 2018 - 06:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29086 battles
  • 1,203
  • [_VAL_] _VAL_

View PostAjimz, on 19 April 2018 - 07:19 PM, said:

No je pravda čo ste vo výukových videách ukázali len ste neukázali napr. to že ked má nepriatelský tank okolo 10% hp alebo menej tak ho často nezničia len preto že to niekto od vás WG takto EDIT nastavil , alebo ako je možné že ked mám presné delo na švédskych TD-čkach a zamierené mám na stred tanku dopadne to pred neho :/ alebo dalšia vec ako je možné že mi francúz  B-C lahký tank odrazí strelu ktorá ho zasiahla do boku na stred ??? proste to čo vy dokazujete v tejto hre je neskutočná kravina a potom že hráči si majú hru užiť :/ akurát tak nervov si užívame :( zvýhodnujete nepriatelov a hlavne ruské tanky :(

View PostAjimz, on 19 April 2018 - 07:24 PM, said:

A nenapadlo tě náhodou, že pro tvé nepřítele jsi ty taky nepřítel? Takže když to zvýhodňuje nepřítele, tak ti na druhé straně barikády jsou taky znevýhodnění...Už ti doklaplo, že bys měl nejdřív myslet a pak teprve psát blbosti? Prostě podmínky jsou pro všechny stejné a hotovo. Maximálně tady můžeme brečet nad nevyvážeností techniky, možná horší stranou mapy ale to je tak akorát všechno...

Za svoje výkony jsi z velké části zodpovědnej jen ty sám.

unhappy360 #17 Posted 20 April 2018 - 06:57 AM

Lieutenant

• Player
  • 42936 battles
  • 1,510

View PostkusiakGSR, on 20 April 2018 - 04:47 AM, said:

Práveže slabší hraci by mali byt za rng radi.. Chápte to ako niečo, co sa ako tak snaží mazať rozdiel medzi kvalitným hracom a začiatočníkom. Nebyť rng tak by wot veľa nových hráčov neprilakalo, resp.po 500 bitkách by s hrou skončili lebo skúsený hraci by ich doslova sikanovali.
Mne sa rng tiez nepáči, koľko krat od nervov hádžem slúchadla o zem ked mam alfu 390, enemak posledných 330hp a ja ho samozrejme nevypnem ale zostanú mu 2hp a pod. ale chápem jeho významu v hre.
Možno by stačilo trochu ubrať z tych 25% a bolo by to fajn

podľa mňa tu nevadí, že rozptyl RNG je +/- 25% ale skôr také veci, že:

- idem z rozbehnutov KV-2 poškodené delo, mŕtvy strelec vystrelím, trafím tank, ktorý letí po mape vo vzdialenosti 350m a dám mu za 400 DMG, hneď na to opravím delo, vzkriesim strelca poctivo zameriam a netrafím tank, kt. je odo mňa 150 metrov (video od jingelsa)

- stojím s 152mm delom na SU-152 vystrelím trafím deviatkovú vafflu do korby s HE granátom na nedá žiaden DMG (toto sa stalo mne, postuntý obrázok vo spovednici z minulého decembra)

- zlaté pravidlo, že z Lorrky trafím, prerazím a udelím poškodenie 2 granáty zo 4 v zásobníku

- letí LT po mape vystrelím s T110E4 AP granát trafím LT a LT ide ďalej ani ho len netrackne

- letím s LT po mape 60km/h kľučkujem a už  nespotnutý dostame zásah od atrty splash za 400 + stun + dvaja členovia posádky mŕtvy (toto sa mi deje pravidelne)

- granát letí 1000m/s - preletí vzdialenosť 500m za 0,5s, samozrejme hraj je nastavená tak, ako keby granát letel 1/3 rýchlosti (nekecejte mi tu o delay medzi klientom a serverom)

- a samozrejme mnoho iných drobných pravidiel (ochrana slabšieho hráča)

kusiakGSR #18 Posted 20 April 2018 - 07:09 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 3347 battles
  • 400
  • [_AF_] _AF_
Noo vidíš.. A možno keby je vsetko striktne dane, nemali by sme o čom diskutovať :) Ja som napr vcera s obj705 dingol s HE Škorpióna na vežu a? :) Par min dozadu som zase za jazdy v tej istej hre bez mierenia dal Type 4 čelne za 500 s AP :) Raz ti rng ukrivdi, raz pomôže.
Nebyť rng, nebola by taká sranda.. Naokolo by nelietali veže z Is7 po "malom štipnuti", s derpom by si za jazdy netrafil LT uhanajuceho 70km/h po mape atd..
Vypnutie rng by pomohlo tak cca 10% top hráčov wot ale FUN factor by išiel dole..

MaverickX76 #19 Posted 20 April 2018 - 07:10 AM

Corporal

• Player
  • 21659 battles
  • 155
  • [GANG-] GANG-

View Post_Gazzkon_, on 20 April 2018 - 06:53 AM, said:

A nenapadlo tě náhodou, že pro tvé nepřítele jsi ty taky nepřítel? Takže když to zvýhodňuje nepřítele, tak ti na druhé straně barikády jsou taky znevýhodnění...Už ti doklaplo, že bys měl nejdřív myslet a pak teprve psát blbosti? Prostě podmínky jsou pro všechny stejné a hotovo. Maximálně tady můžeme brečet nad nevyvážeností techniky, možná horší stranou mapy ale to je tak akorát všechno...

Za svoje výkony jsi z velké části zodpovědnej jen ty sám.

ale no taaaaaaaaaak ten screenshot co jsem sem dal to myslis jako vazne ze tu bitvu se dalo vyhrat jen kdybych chtel????

annc79 #20 Posted 20 April 2018 - 07:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26967 battles
  • 507
  • [KHIL] KHIL

View PostMaverickX76, on 20 April 2018 - 06:10 AM, said:

ale no taaaaaaaaaak ten screenshot co jsem sem dal to myslis jako vazne ze tu bitvu se dalo vyhrat jen kdybych chtel????

Odinstaluj si XVM a nebudeš se vztekat už na začátku bitvy nad blbostma. Budeš se moct soustředit na hru a vyhrát i něco takového.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users