Jump to content

Sběratelský skvost týdne: FV201 (A45)

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 24 April 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,319
Prohlédněte si britské bestie, kterým byl tento týden přiřknut status sběratelského skvostu!

Úplný text položky novinek

__Taz_ #2 Posted 24 April 2018 - 06:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 75681 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE
Mozna, az tehle chudince date opravdovy pancir a jine delo, nez je tier 5 TD/tier 6 MT 17 pounder, budu o nem uvazovat. Do te doby si ho strcte do sveho nenazraneho chrtanu a zaduste se, dojici penezenek.

unhappy360 #3 Posted 24 April 2018 - 06:33 AM

Lieutenant

• Player
  • 43815 battles
  • 1,573

už som písal o tomto tanku. Ako jediný Brit nedostal buff panciera veže (okolo mantletu je cca 150 - 160mm) . V dnešnej mete je veľmi slabo hrateľný, keďže na nových HD mapách ubudlo pozícií, kde sa dá využiť depresia dela a tým aj náklon veže, kedy sa hrúbka panciera zefektívni. Tak isto pancier funguje občas proti tieru V, VI možno VII - ale ako som povedal, dnešná meta MM mu dovolí vidieť nižšie úrovne len málokedy. 

Pre ľudí, čo hľadajú prémiový Britský HT je to zatiaľ lepšia voľba ako TOG II* Posádka sedí na tanky Churchill VII a vyššie. Od VIII po X budete mať navyše radistu (čo nevadí;) 

Len upozorním, že:

- prémiová munícia je strašne drahá, na to koľko DMG spôsobuje

- nikam nejazdite sami 

- efektívna depresia dela funguje len po bokoch korby 

- často trpí na klasickú britskú vadu, jeden výstrel vie poškodiť kolečko (track) a muníciu - toto sa práve často stáva keď hráč chce využiť maximum depresie dela a za týmto účelom uhluje tank na kopečku a tým ukáže predné kolečko (niekedy to vie zabiť šoféra miesto munície)

- málo horí (vozím tam puding), ale keď zahorí, tak to stojí zato (raz za 1250 HP )

- kadencia je obrovská, ale pravda je, že s nízkou alfou sa musí človek obracať aby nastrieľal aspoň svoje HPčka - pozor tank je naozaj pomalý,

- tank si pýta buff, tak ako ho dostalo FV4202 - trocha posilniť vežu a pridať dačo na mobilite

- Nezabudnite na to, že sa chystá Caernarvon AX - ktorý zatiaľ vyzerá solídne, dátum jeho vydania zatiaľ nezverejnili. 

Artin_19msd #4 Posted 24 April 2018 - 07:18 AM

Corporal

• Player
  • 59115 battles
  • 121

View Postunhappy360, on 24 April 2018 - 05:33 AM, said:

už som písal o tomto tanku. Ako jediný Brit nedostal buff panciera veže (okolo mantletu je cca 150 - 160mm) . V dnešnej mete je veľmi slabo hrateľný, keďže na nových HD mapách ubudlo pozícií, kde sa dá využiť depresia dela a tým aj náklon veže, kedy sa hrúbka panciera zefektívni. Tak isto pancier funguje občas proti tieru V, VI možno VII - ale ako som povedal, dnešná meta MM mu dovolí vidieť nižšie úrovne len málokedy. 

Pre ľudí, čo hľadajú prémiový Britský HT je to zatiaľ lepšia voľba ako TOG II* Posádka sedí na tanky Churchill VII a vyššie. Od VIII po X budete mať navyše radistu (čo nevadí;) 

Len upozorním, že:

- prémiová munícia je strašne drahá, na to koľko DMG spôsobuje

- nikam nejazdite sami 

- efektívna depresia dela funguje len po bokoch korby 

- často trpí na klasickú britskú vadu, jeden výstrel vie poškodiť kolečko (track) a muníciu - toto sa práve často stáva keď hráč chce využiť maximum depresie dela a za týmto účelom uhluje tank na kopečku a tým ukáže predné kolečko (niekedy to vie zabiť šoféra miesto munície)

- málo horí (vozím tam puding), ale keď zahorí, tak to stojí zato (raz za 1250 HP )

- kadencia je obrovská, ale pravda je, že s nízkou alfou sa musí človek obracať aby nastrieľal aspoň svoje HPčka - pozor tank je naozaj pomalý,

- tank si pýta buff, tak ako ho dostalo FV4202 - trocha posilniť vežu a pridať dačo na mobilite

- Nezabudnite na to, že sa chystá Caernarvon AX - ktorý zatiaľ vyzerá solídne, dátum jeho vydania zatiaľ nezverejnili. 

Skvěle napsané a naprosto to sedí!!!

luk22CZ #5 Posted 24 April 2018 - 07:44 AM

Private

• Player
  • 1072 battles
  • 1
  • [_LDN] _LDN
Diky to stojí za to. určitě ho nekoupím to je plečka,ale poradna plečka.Vubec nechapu že ho WG nabízí a ještě za něho chce peníze.

SWAT0013 #6 Posted 24 April 2018 - 07:46 AM

Brigadier

• Player
  • 31000 battles
  • 4,529
  • [KHIL] KHIL

Toto je další z tanků, u kterých to vypadá, že byly balancovány jako tanky s omezeným MM a že by se na to i krásně hodily, ovšem potom se někdo rozhodl, že jim ten omezený MM nedají, přičemž nějak zapomněli na buff...

Tenhle tank bych nechtěl ani zadarmo, natož za něj ještě platit... :facepalm:

Edited by SWAT0013, 24 April 2018 - 07:46 AM.

Idahou #7 Posted 24 April 2018 - 09:09 AM

General

• Veteran
  • 36652 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Existence tohohle tanku jako premiáku nějak nemá smysl. nějak nevidím důvod, proč zavést něco takového. Nicméně pořídil jsem ho a to tenkrát z nějakého zvláštního popudu, kdy jsem ho viděl v bitvě a prostě se mi zalíbil. Dlouho jsem s ním nehrál (což o ničem nesvědčí, mám cca 80 tanků a ne zrovna nějak velkou chuť hrát ), ale nepříjde mi špatný. Kromě ROF v ničem neexceluje, ale zároveň ani výrazněji neztrácí. Penetrace je problém vs tier9 čelně, ale jinak pohoda.

Celkově ovšem nemá smysl tenhle tank kupovat jen tak. Je prostě jen pro ty kterým se z nějakého důvodu líbí, herně toho moc nenabízí

MIB_Agent_J #8 Posted 24 April 2018 - 09:29 AM

Corporal

• Player
  • 53634 battles
  • 146
  • [HTBKT] HTBKT

Smutný tank. Mám ho již dlouho v garáži a sedá mi na něj prach. Dělo stejné jak u Toga, pancíř papír a je opravdu málo pohyblivý.  Jako top tier jsem tak 1 bitvu z 10 a tak se musí pořád goldit, tudíž vydělávat se s ním nedá. Být na místě WG, dal bych jej zadarmo a ne za peníze. 

BlueTomcat #9 Posted 24 April 2018 - 11:01 AM

Major

• Player
  • 25178 battles
  • 2,667
  • [KHIL] KHIL
No chtěl jsem napsat co je to za šrot ale jak vidím hromada lidí mě s tím předběhla. 

JaroslavIV #10 Posted 24 April 2018 - 02:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37204 battles
  • 755
  • [ELLIE] ELLIE
Slabý tank, ktorý si mohli pri jeho uvedení do hry iné regióny vyjazdiť v maratóne, to však neplatilo pre EU...

RMartin #11 Posted 24 April 2018 - 02:25 PM

Private

• Player
  • 36008 battles
  • 10
Zajímavé, že poslední dobou kdykoliv vidím titulek sběratelský skvost tak se za tím ukrývá nějaká plečka :D.

Mr_Missclick #12 Posted 24 April 2018 - 02:48 PM

Captain

• Player
  • 13453 battles
  • 2,431
  • [DISS] DISS
Nebyl by pro mě atraktivní na hru ani zadarmo.

MIB_Agent_J #13 Posted 24 April 2018 - 05:06 PM

Corporal

• Player
  • 53634 battles
  • 146
  • [HTBKT] HTBKT
Kdyby jste raději místo tohoto šrotu dali do prodeje Defendera. To by mělo větší smysl a pro Vás velké zisky.:P.

CaptainPatyn #14 Posted 24 April 2018 - 07:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22255 battles
  • 870

View Post__Taz_, on 24 April 2018 - 06:12 AM, said:

Mozna, az tehle chudince date opravdovy pancir a jine delo, nez je tier 5 TD/tier 6 MT 17 pounder, budu o nem uvazovat. Do te doby si ho strcte do sveho nenazraneho chrtanu a zaduste se, dojici penezenek.

S tim co mas pod komentem ohledne te prace si me rosekal :D

unhappy360 #15 Posted 25 April 2018 - 07:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 43815 battles
  • 1,573

Tak som ho vytiahol. Nie to na čo myslíte, ale A45tku. Mám tam 2nd mark na 89,9 - 90,0% Videl som včera jedného hráča (priznajte sa kto to bol) v bitke, tak som si povedal, že tohto žrebca prevetrám. Páni a dámy, skoro som zožral klávesnicu. Jedna hra čistých 680 DMG, jedna okolo 2000 DMG a jedna ani neviem koľko, pretože ma zapálila Lorr artyna. 

Prečo to sem píšem:

- tento tank naozaj zúbkuje / okúskava nepriateľa - málokedy je možnosť niečo spraviť  viacej, keď väčšina nepriateľov hrá na trade - ja dám low rol za 140 on mi dá za 350. 

Ničo zo sešn:

- mal som podarenú akciu, podarilo sa mi držať IS-3 na kolečku, samozrejme ja som jej dal za cca 600 ona mne za 400, ja som na to potreboval 4 strely, než ona prebila (akonáhle vystrelila vykukol som s poza kopečka a kolečkoval som ju)

- mal som podarenú akciu, podarilo sa mi držať IS na kolečku, samozrejme som jej dal za cca 400 dmg, lebo si to všimli naši a kým ja som fľusal prileteli dve strely od IS-3 a O-NI a mal som cca 700 dmg asistencie (ten istý match ako IS-3)

- nepriateľský LOWE mal podarenú akciu na mape Abbey - ja som si našiel "hull down" vedľa mňa stála naša IS, Lowe bol nováčik, do mňa nestrielaľ samozrejme po 3 minútach sa rozhodol (ja som medzitým goldil na nepriateľský O-NI)  , že vyskúša moju vežu, samozrejme hneď na prvý krát penetrácia a potom už pálil len po mne, stratil som okolo 700-800 HP, tak som si povedal, že ee idem ja stadeto preč. Samozrejme si ma všimla Lorrka a poslala mi to na kapotu. Pekne som horel. 

Ten tank fakt potrebuje zlepšiť pancier a vymeniť delo. Aj keby nie to delo, tak ten pancier veže posilniť. A45tka je vlastne stockový Caernarvron (asi jeho prototyp, resp. prororyp centuriona) ale nespráva sa tak. Je  pravda, že rebalanc nižších tierov príde až sa skončí na úrovni X a prémiovej VIII ale fakt na neho nezabudnite. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users