Jump to content

Polityka Fair Play – aktualizacja

• Please log in to reply
443 replies to this topic

Community #1 Posted 24 April 2018 - 03:30 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,509
Walka o czyste współzawodnictwo trwa nadal i wyciągnęliśmy konsekwencje w stosunku do kolejnych graczy przyłapanych na używaniu zabronionych modyfikacji.

Pełna treść wiadomości

ankuba57 #2 Posted 24 April 2018 - 03:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 35906 battles
  • 3,379
  • [WGSR] WGSR

https://youtu.be/FD4PxkezaO4

Sorki za plagiacik ale jest świetne  :)

Olowiany_Zolnierz #3 Posted 24 April 2018 - 04:06 PM

Private

• Player
  • 34932 battles
  • 18
  • [SDDR] SDDR

"Walka o czyste współzawodnictwo" to jest śmiechu warte, ta wasza walka to jest "walka z wiatrakami" chcecie walczyć z nielegalnymi modami ? To nawiążcie współprace z twórcami legalnych modów, zablokujcie możliwości samodzielnego dodawania modów tak jak jest teraz  i dodajcie w opcjach klienta gry zakladke "mody" tam dodajcie legalne i każdy sobie zaznaczy te które mu pasują. Jak nawiazać współprace ? Jak zablokujecie możliwość samodzielnego dodawania modów, załóżcie temat na forum i każdy kto tworzy mody i bedzie chciał je dalej tworzyć niech sie zgłosi i po sprawie.

Dla tych co zaraz napiszą że kolejny przyszedł sie wypłakać, owszem dostałem bana na 7 dni , nie będę płakał i ściemniał że nie używałem, owszem dodałem jakis czas temu 3 mody niedozwolone (tundra,reload,kontury), dlaczego ? Właśnie dlatego że ta wasza walka jest śmiechu warta, grałem bardzo długo bez modów ,ale krew mnie czasem zalewała jak dostałem strzał padł magazyn amunicji-naprawiłem -dostałem drugi strzał -padł magazyn amunicji , to samo z podpaleniami niezależnie od czołgu ,bo jadą na tych zasranych aimbotach (tego to bym nigdy nie użył, jak dla mnie gra z czymś takim stracila by całkowicie sens) albo "słupki" czy jak ten mod sie nazywa, nie raz miałem taką sytuacje że nie będąc wyspotowanym nie łamiąc nic po drodze dostawałem raz za razem i to nie stojąc w standardowych miejscach. Właśnie dlatego coraz wiecej ludzi się decyduje na nielegalne mody, żeby jakoś wyrównać swoje szanse , bo WY stwarzacie tylko pozory walki z tymi modami.

Spoko przezyje te 7 dni , mody juz wywaliłem został tylko ASLAIN podobno czysty, skoro sami tak twierdzicie.

Ciekaw jestem tylko jak szybko wkleicie mi bana na stałe przy używaniu tylko ASLAINA, bo znam takie osoby które po pierwszym banie grały tylko na ASLAINIE a i tak dostały bana na stałe. Community odpowiesz ?

P.S. Dla tych co snują teorie spiskowe bany też dostaja ci którzy maja konto premium- mam jeszcze na okolo 330 dni.

Sullust #4 Posted 24 April 2018 - 04:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34904 battles
  • 688
  • [KAM1] KAM1

View PostOlowiany_Zolnierz, on 24 April 2018 - 03:06 PM, said:

"Walka o czyste współzawodnictwo" to jest śmiechu warte, ta wasza walka to jest "walka z wiatrakami" chcecie walczyć z nielegalnymi modami ? To nawiążcie współprace z twórcami legalnych modów, zablokujcie możliwości samodzielnego dodawania modów tak jak jest teraz  i dodajcie w opcjach klienta gry zakladke "mody" tam dodajcie legalne i każdy sobie zaznaczy te które mu pasują. Jak nawiazać współprace ? Jak zablokujecie możliwość samodzielnego dodawania modów, załóżcie temat na forum i każdy kto tworzy mody i bedzie chciał je dalej tworzyć niech sie zgłosi i po sprawie.

Dla tych co zaraz napiszą że kolejny przyszedł sie wypłakać, owszem dostałem bana na 7 dni , nie będę płakał i ściemniał że nie używałem, owszem dodałem jakis czas temu 3 mody niedozwolone (tundra,reload,kontury), dlaczego ? Właśnie dlatego że ta wasza walka jest śmiechu warta, grałem bardzo długo bez modów ,ale krew mnie czasem zalewała jak dostałem strzał padł magazyn amunicji-naprawiłem -dostałem drugi strzał -padł magazyn amunicji , to samo z podpaleniami niezależnie od czołgu ,bo jadą na tych zasranych aimbotach (tego to bym nigdy nie użył, jak dla mnie gra z czymś takim stracila by całkowicie sens) albo "słupki" czy jak ten mod sie nazywa, nie raz miałem taką sytuacje że nie będąc wyspotowanym nie łamiąc nic po drodze dostawałem raz za razem i to nie stojąc w standardowych miejscach. Właśnie dlatego coraz wiecej ludzi się decyduje na nielegalne mody, żeby jakoś wyrównać swoje szanse , bo WY stwarzacie tylko pozory walki z tymi modami.

Spoko przezyje te 7 dni , mody juz wywaliłem został tylko ASLAIN podobno czysty, skoro sami tak twierdzicie.

Ciekaw jestem tylko jak szybko wkleicie mi bana na stałe przy używaniu tylko ASLAINA, bo znam takie osoby które po pierwszym banie grały tylko na ASLAINIE a i tak dostały bana na stałe. Community odpowiesz ?

P.S. Dla tych co snują teorie spiskowe bany też dostaja ci którzy maja konto premium- mam jeszcze na okolo 330 dni.

Twój przykład ewidentnie pokazuje że ta walka ma sens. Jednego oszusta mniej na 7 dni. 

ankuba57 #5 Posted 24 April 2018 - 04:12 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 35906 battles
  • 3,379
  • [WGSR] WGSR
Takie pytanko. Czy wywalenie WOTa z kompa i jego pełna instalacja od nowa powoduje skasowanie historii używanych wcześniej modów ?

klosiu_1 #6 Posted 24 April 2018 - 04:14 PM

Major General

• Player
  • 52014 battles
  • 5,647
  • [_CHS_] _CHS_

Olowiany: Ale jak śmiechu warta jak dostałeś bana za czity?

Jak wielu słabych i średnich graczy mocno przesadzasz jeśli chodzi o ilość modów w wocie. Wydaje się wam że każdy lepszy albo każdy kto wie gdzie czołgi mają ammoracka czituje, nasłuchałem się takich teorii do znudzenia. Ale jak widać jakoś ten system działa, w każdym razie plus że nie ściemniasz że za xvma dostałeś tydzień bana :).

AmmitAnubis #7 Posted 24 April 2018 - 04:25 PM

Private

• Player
  • 65298 battles
  • 38
  • [AVIR] AVIR

A ja się zgodzę z Olowiany i przyznaję że walka WG z tzw czitami jest śmiechu warta i jest pełną hipokryzją skoro WG wykupiło war-paka i żadna z osób (tych co znam) która za niego płaci nie dostała bana. Skąd wiem? Kilka osób które znam nie miały jeszcze bana a mają tyle niedozwolonych modów że masakra. Reasumując WG okłamuje graczy i jest pełne hipokryzji. Szkoda tylko że WG nie widzi tego że to właśnie przez te niedozwolone mody mają coraz mniej graczy.

Pozdrawiam wszystkich co nie grają na g_ó_w_n_i_e a tym co nie umieją grać i muszą się wspomagać dopalaczami życzę szybkiego perm bana. 

Olowiany_Zolnierz #8 Posted 24 April 2018 - 04:27 PM

Private

• Player
  • 34932 battles
  • 18
  • [SDDR] SDDR

"Twój przykład ewidentnie pokazuje że ta walka ma sens. Jednego oszusta mniej na 7 dni.  "

A na moje miejsce pojawia sie następni, walka ma sens ale nie w taki żałosny sposób.

klosiu_1

mi nie chodzi o to jak jakiś " fiolet" walnie mi 2 razy ammo pod rząd tylko kiedy tak sie dzieje gdy strzela do ciebie "pomidor" z WN ~300 i to jeszcze w ruchu, zbyt często tak sie dzieje...

A system działa marnie bo jakoś poprzednia fala banów mnie omineła

A co tak ciezko wprowadzić coś takiego co opisałem na początku ? Skupiają sie na odpicowaniu grafiki, a problemu modów nie potrafią rozwiązać od lat

Falathi #9 Posted 24 April 2018 - 04:27 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19916 battles
  • 11,323
  • [WG] WG

No cóż, sam niedawno zostałem zwyzywany od cheaterów bo jak strzeliłem, to delikwentowi amunicja wybuchła. 

A tak bardziej serio: daleko nie wszyscy kantują, za to jak widać regularnie wyłapujemy kolejnych gagatków. 

PS

Block Quote

jest pełną hipokryzją skoro WG wykupiło war-paka i żadna z osób (tych co znam) która za niego płaci nie dostała bana. Skąd wiem? Kilka osób które znam nie miały jeszcze bana a mają tyle niedozwolonych modów że masakra

Przepraszam, że odpowiem zwięźle, ale to są jakieś chorobliwe brednie. 

Edited by Falathi, 24 April 2018 - 04:28 PM.

Atrus666 #10 Posted 24 April 2018 - 04:28 PM

Private

• WGL PRO Player
  • 53264 battles
  • 5
Przeciez wystarczy wylaczyc calkowicie mody i problem z glowy, kazdy gra na czystej grze i kazdy ma taka sama gre.

budgie6 #11 Posted 24 April 2018 - 04:34 PM

Private

• Player
  • 47445 battles
  • 34
moim zdaniem jest jeden i tylko jeden komentarz dla oszustow - cienki  bolek-a ten placz Olowiany Zolnierz ???????

Darciel #12 Posted 24 April 2018 - 04:35 PM

Brigadier

• Player
  • 24407 battles
  • 4,731

View PostAtrus666, on 24 April 2018 - 04:28 PM, said:

Przeciez wystarczy wylaczyc calkowicie mody i problem z glowy, kazdy gra na czystej grze i kazdy ma taka sama gre.

Oho . Kolejny specjalista z dziedziny informatyki.

Myślisz że jak usuniesz możliwość dodawania modów to sprawa rozwiązana? 

Dalej można grzebać w plikach , mieć odpalone programy w tle które będą ingerować w grę itd.

Atrus666 #13 Posted 24 April 2018 - 04:40 PM

Private

• WGL PRO Player
  • 53264 battles
  • 5

View PostDarciel, on 24 April 2018 - 04:35 PM, said:

Oho . Kolejny specjalista z dziedziny informatyki.

Myślisz że jak usuniesz możliwość dodawania modów to sprawa rozwiązana? 

Dalej można grzebać w plikach , mieć odpalone programy w tle które będą ingerować w grę itd.

Przeciez widac jaki informacje leca miedzy serwerem,a klientem. Myslisz ze teraz mody wykrywa wrozka?

Druga sprawa,wystarczy program anty-cziterski typu PunkBuster ktory do dzis jest uznawany za najlepszy tego typu program.

byczek4 #14 Posted 24 April 2018 - 04:40 PM

Private

• Player
  • 64874 battles
  • 14
  • [L-B-P] L-B-P
jakby WG chciało walczyć z cziterami dałoby możliwość raportowania gracza , którego podejrzewam o nielegalne oprogramowanie . Wiem , wiem zaraz obrońcy się odezwą , że tych raportów będzie mnóstwo , a oni nie mają możliwości sprawdzania wszystkich . Powiem tak , nie obchodzi mnie Wasze zdanie , Wasza gra , Wasz problem i Wasz obowiązek .

hubert280 #15 Posted 24 April 2018 - 04:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 45016 battles
  • 353
  • [_CHS_] _CHS_
Przynajmniej wiem że system działa i to mnie cieszy (wiem że 1 ze znajomych dostał nagrodę na 7 dni teraz czekam na info od drugiego).

jojank #16 Posted 24 April 2018 - 04:55 PM

Private

• Player
  • 12019 battles
  • 1
  • [PPBP] PPBP

Przerwa na tydzień za:

-[ZJ] MARKER RE-LOAD

-[ZJ] TARGET DIRECTION

-DEStROYED OBJECTS ON THE MINIMAP BY STEALTHZ

-LASERS – POLAR FOX

-3D SPHERE – MAKCT

-ARTY SPLASH BY SPOTER

-Tundra (nie pamiętam jaka)

-Aslain (ale raczej ban nie za to)

-Nie używałem nigdy auto sprzętów eksploatacyjnych ani aim-botów.

Mniej lub bardziej „legalnych” modów używam od 2014 do dziś (24.04.2018) 
Chyba się opłacało ;)
Po więcej informacji pisz na JanuszAnonim1939@gmail.com
Wszystkich pozdrawiam i życzę powodzenia.

_MuMeK_ #17 Posted 24 April 2018 - 04:59 PM

Corporal

• Player
  • 35577 battles
  • 118
  • [MVPS] MVPS

View Postjojank, on 24 April 2018 - 03:55 PM, said:

Przerwa na tydzień za:

-[ZJ] MARKER RE-LOAD

-[ZJ] TARGET DIRECTION

-DEStROYED OBJECTS ON THE MINIMAP BY STEALTHZ

-LASERS – POLAR FOX

-3D SPHERE – MAKCT

-ARTY SPLASH BY SPOTER

-Tundra (nie pamiętam jaka)

-Aslain (ale raczej ban nie za to)

-Nie używałem nigdy auto sprzętów eksploatacyjnych ani aim-botów.

Mniej lub bardziej „legalnych” modów używam od 2014 do dziś (24.04.2018) 
Chyba się opłacało ;)
Po więcej informacji pisz na JanuszAnonim1939@gmail.com
Wszystkich pozdrawiam i życzę powodzenia.

chyba ci za bardzo te mody nie pomogły (https://pl.wot-life..../player/jojank/)

Ataman_ #18 Posted 24 April 2018 - 05:08 PM

Colonel

• Player
  • 55277 battles
  • 3,968
  • [WQRW] WQRW

Mało. 

Wybiórczo. 

Nie konsekwentnie. 

Plus nadal jestem za tym żeby pokazywać listę graczy którzy dostali bana.

Feretrius #19 Posted 24 April 2018 - 05:13 PM

Private

• Player
  • 55665 battles
  • 46

Zawieszonych 666 kont. Przypadek ?

Nie sadze

WG kroczy sciezka lewej dloni

:trollface:

AmmitAnubis #20 Posted 24 April 2018 - 05:15 PM

Private

• Player
  • 65298 battles
  • 38
  • [AVIR] AVIR

View PostFalathi, on 24 April 2018 - 03:27 PM, said:

Przepraszam, że odpowiem zwięźle, ale to są jakieś chorobliwe brednie. 

Może tak może nie ale jeśli słyszysz to od różnych osób które płacą za te mody to ... no cóż w każdej plotce jest krzta prawdy czyż nie ?

Dodam tylko jeszcze że co za problem stanowi dodać programik do sprawdzania legalności modów coś w stylu jaki jest używany przez ESPORT ? Dlaczego tego WG nie zrobi ? Przecież dzięki temu nie było by problemu z nielegalnymi modami lub był by na znikomym poziomie niezauważalnym i nie przeszkadzającym w grze. Zrobić program i jeśli masz nielegalny modzik to nie wpuści cie do bitwy. Jednak lepiej jest mydlić oczy że coś się robi kiedy jest to tylko kropla w morzu. 

A może jednak jest coś więcej w tym co napisałem wcześniej i pozbawienie się dodatkowego dochodu za war-paka ... nie wnikam i nie oskarżam jednak daje to do myślenia czyż nie ?

Czekam aż WG w KOŃCU zacznie działać a nie tylko mydlić oczy pseudo akcjami które są tylko kroplą w morzu potrzeb.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users