Jump to content

About T26E4 SuperPershing / T26E4 SuperPershing Hakkında...

t26e4 t26e4 superpershing premium premium tank tank american american premium tank american tank medium tank american medium tank

• Please log in to reply
7 replies to this topic

2ndLuck_ #1 Posted 28 April 2018 - 05:29 PM

Private

• Player
  • 2396 battles
  • 3
  • [TR-U] TR-U

(TR) İyi akşamlar herkese. 1-2 hafta önce oyunda para kazanmak için T26E4 SuperPershing aldım. Ancak bu tank ile oynayamıyorum ne yaptım ne ettiysem bu tankta para kazanamıyorum. Sarf malzemesi olarak kola almaya sonradan başladım. Bir medium tanka göre çok yavaş bir ağır tanka göre ise alfa damagesi çok az. Ön saflarda savaşmayı denedim olmadı, geriden oynamayı denedim yine olmadı. Bu tankı geri iade etmeli miyim yoksa etmemeli miyim? Geri iade etmiyeceksem nasıl daha iyi oynayabilirim lütfen bana yardımcı olun. Teşekkürler!

(ENG) Good evening everyone. I bought T26E4 SuperPershing to make money 1 or 2 weeks ago. However, I can't play with this premium tank. I started to buy cola for the crew members later by the way. It has the low speed for a medium tank and it has the less alpha damage for a heavy tank. I tried to fight at the front, I trıed to fight at the back. Those couldn't help either. Should I refund this tank or not? If so, how do I play better with this tank? Please help me. Thank you!

typhonk #2 Posted 28 April 2018 - 05:38 PM

Private

• Player
  • 7374 battles
  • 15
Benim pershin garajda yatıyor oynanılacak gibi değil hantal yeri gelir jage100 den sektirrsin Is gelip seni deler süpriz bir tank sana tavsiyem ön saflarda oyna ağır tanklarla ilerle kendini çok tiske atmadan çık vur uzaktan sektirme şansın daha fazla yakın savaaşta artık herkes delinecek noktaları bildiği için hareketli ol taretini sabit tutma kolay vuramazlar. Haritanın durumuna göre orta hatlarda bekle hattı savunmaya çalış topun deliciliği şuan iyi eskiden 170 delerdi şuam 190 8 levelleri ve 9 ları delebilirain zorlanacağın tank sayısı az 7 saniyede 240 vurur sabırlı oyna 7 level ağırları gördüğün zaman affetme üstüne sür atacağın noktaları iyi bil. Gerektiğinde altın vur kazancı ortalama bir tank.

suskun_1905 #3 Posted 28 April 2018 - 05:50 PM

Colonel

• Player
  • 27530 battles
  • 3,964
  • [MUZ] MUZ

Aslında tank almadan önce kapsamli araştırma yapıp almak lazımdı sonuçta yüklü miktarda para verip tank alıyorsun.Bende var çok iyi değilim orta seviye de oynuyorum o tankla ama şu var ki çok yavaş olduğundan dolayı bazı konumlara gitmek oldukça sıkıcı, yoruyor bunaltıyor. Yani çok geriden değil çok da ön saflar da olmadan ağırlar ile beraber gidip destek amaçlı oynuyabilirsin ama çok on saflarda olmadan yoksa taretten çok rahat yiyor ya da on gövde de delik olan kısımdan.

Şu var ki diğer pre tankların da bi negatif tarafi vardir, T26E4 alışmaya bak YouTube da baya videolar var izlemeni öneririm onlar baya fayda sağlayacaktır.

Horatio__Caine #4 Posted 28 April 2018 - 07:00 PM

Brigadier

• Player
  • 27298 battles
  • 4,429
  • [SA-AS] SA-AS
Pre tankla savaş yaptıktan sonra iade edemiyorsun keşke foruma danışsaydın almadan önce. Neyse suskunun dediği gibi video izlemek faydalı olur ayrıca pmm tanklara ayar çekilecek bu yıl içerisinde umuyoruz ki t26e4 te güzel tanklar kervanına katılır bu ayardan sonra.

2ndLuck_ #5 Posted 28 April 2018 - 07:45 PM

Private

• Player
  • 2396 battles
  • 3
  • [TR-U] TR-U
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bundan sonra pre. tank alacağım zaman foruma danışacağım. Başa gelen çekilir diyerek devam edicem mecburen. Teşekkürler!

suskun_1905 #6 Posted 28 April 2018 - 07:55 PM

Colonel

• Player
  • 27530 battles
  • 3,964
  • [MUZ] MUZ
Savaş sayına ve hesap kuruluş tarihine bakılınca galiba yeni oyuncusun. Halihazırda pre tank ile oynamak yerine bence oyun mantığını, dinamiğini kavra daha sonra T26E4 ile oyna, yüksek seviye olduğu için ve hataların da çok olduğu için düşük seviye tanklar da kendini geniştir daha sonra yuksek seviye ile oynamanı öneririm. Ama sen bilirsin.

2ndLuck_ #7 Posted 28 April 2018 - 08:07 PM

Private

• Player
  • 2396 battles
  • 3
  • [TR-U] TR-U

View Postsuskun_1905, on 28 April 2018 - 07:55 PM, said:

Savaş sayına ve hesap kuruluş tarihine bakılınca galiba yeni oyuncusun. Halihazırda pre tank ile oynamak yerine bence oyun mantığını, dinamiğini kavra daha sonra T26E4 ile oyna, yüksek seviye olduğu için ve hataların da çok olduğu için düşük seviye tanklar da kendini geniştir daha sonra yuksek seviye ile oynamanı öneririm. Ama sen bilirsin.

​aslında ilk hesabımı 2015te açmıştım. 2k yakın maçım vardı. IS3'e kadar gelip hesabı arkadaşıma vermiştim.Sagolsun oradan az çok bilgim var açıymış, weak-pointmiş falan ama hala 4-4'lük bi oyuncu değilim çok eksiğim var. Ayrıca pre tank ile oynarken üzerime düşeni yapıyorum bir taraf tutulacaksa elimden geldiğince tutuyorum. Dikkat dağıtma ise yapıyorum spotmuş vs. Ancak daha harika denilecek bi oyun çıkaramadım. 

suskun_1905 #8 Posted 28 April 2018 - 08:14 PM

Colonel

• Player
  • 27530 battles
  • 3,964
  • [MUZ] MUZ

View PostBUTTercup0, on 28 April 2018 - 07:07 PM, said:

​aslında ilk hesabımı 2015te açmıştım. 2k yakın maçım vardı. IS3'e kadar gelip hesabı arkadaşıma vermiştim.Sagolsun oradan az çok bilgim var açıymış, weak-pointmiş falan ama hala 4-4'lük bi oyuncu değilim çok eksiğim var. Ayrıca pre tank ile oynarken üzerime düşeni yapıyorum bir taraf tutulacaksa elimden geldiğince tutuyorum. Dikkat dağıtma ise yapıyorum spotmuş vs. Ancak daha harika denilecek bi oyun çıkaramadım. 

Gayet normal bi durum çünkü kaç yıl oynamama rağmen halan basit hatalar yapıyorum mesela. Olay aslında haritaya odaklanıp çözüm stratejisi üretip o plan üzerinden ilerlemek ama gel gör ki takımlar berbat geliyor veya sen T26E4 ile maça girdiğinde seni med tarafına atıyor sen heavy tarafa gitsen tepeyi asmak zorundasın ve yavaşsın veya med tarafına ilerlemeye kalksan adamlar çoktan gitmiş olacak yani baya değişik durumlar arz ediyor.

Berbat değil wn8 savaş sayısı az olduğu için daha iyi maçlar da çıkartırsan wn8, rayting vs. artar. Zaman sabır mantığı kavrama ve video ile pekiştirme de olay bitiyor.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users