Jump to content

Nowy bohater: Loza's M4-A2 Sherman

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Community #1 Posted 01 May 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,607
Mamy dla Was pojazd inspirowany historią, wraz z którym pojawia się także dobrze znany Cromwell B!

Pełna treść wiadomości

Mroczny_Tygrys #2 Posted 01 May 2018 - 06:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 43920 battles
  • 1,954
Troszkę późno piszecie o tym, kupiłem go już przedwczoraj :)

Wyder #3 Posted 01 May 2018 - 07:34 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31335 battles
  • 346
  • [NSZP] NSZP

View PostMroczny_Tygrys, on 01 May 2018 - 05:46 AM, said:

Troszkę późno piszecie o tym, kupiłem go już przedwczoraj :)

zamiast kupować nowe premki wykup jakieś korepetycje albo coś co spowoduje u ciebie chociaż minimalne myślenie

zawszę mam bekę jak czytam twoje posty i sprawdzam twoje staty:D zastanawiam się wtedy jak można być tak kiepskim tak miałkim tak nijakim ale dalej ślepo brnąć w coś co nie ma sensu

gdybym wygrał w totka za połowę tego hajsu bym uruchomił wam EU3 przecież to jest nielogiczne i chore przegrać 40k bitew a mieć staty jak ktoś z 2kbitew.....

najlepsze jest to że ty te dno które reprezentujesz znakomicie jeszcze przebijasz bo widzę że spadasz w statach i pytanie jak to jest możliwe :D:D:D

Mroczny_Tygrys #4 Posted 01 May 2018 - 07:55 AM

Lieutenant

• Player
  • 43920 battles
  • 1,954

View PostWyder, on 01 May 2018 - 07:34 AM, said:

zamiast kupować nowe premki wykup jakieś korepetycje albo coś co spowoduje u ciebie chociaż minimalne myślenie

zawszę mam bekę jak czytam twoje posty i sprawdzam twoje staty:D zastanawiam się wtedy jak można być tak kiepskim tak miałkim tak nijakim ale dalej ślepo brnąć w coś co nie ma sensu

gdybym wygrał w totka za połowę tego hajsu bym uruchomił wam EU3 przecież to jest nielogiczne i chore przegrać 40k bitew a mieć staty jak ktoś z 2kbitew.....

najlepsze jest to że ty te dno które reprezentujesz znakomicie jeszcze przebijasz bo widzę że spadasz w statach i pytanie jak to jest możliwe :D:D:D

A no jakoś tak :) zamiast ściskać tyłek żeby mieć jakieś tam niczemu mi tam niepotrzebne staty, wolę sobie po prostu grać, cieszyć się rozrywką i sobie tak o z lekkim duchem jeździć po polach bitew :) Czasami sporo zrobię a czasami mam większą satysfakcję że pojadę przed gracza na dobiciu, zasłonię go mnie zabiją a on sobie jeszcze pojeździ a potem widzę jak uratowany jest w top DMG i XP też nieco radości :) wczoraj to miałęm taką sytuację w sumie kilkakrotnie, po prostu staram się fajnie grać a nie staty nabijać, gdyż to ciśnienie na statystyki radości mi tam nie daje, znalazłem własny sposób na rozgrywkę która mnie cieszy i odkryłem jak czerpać przyjemność z tej gry gdy wokoło tylko słyszę nerwy, leci mięco na MM i wszechobecny nerwowy stan nastroju, a że sobie od czasu do czasu sobie wykupię licencje na używanie wirtualnej maszyny … no to co :coin:

Edited by Mroczny_Tygrys, 01 May 2018 - 07:59 AM.

Wyder #5 Posted 01 May 2018 - 08:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31335 battles
  • 346
  • [NSZP] NSZP

View PostMroczny_Tygrys, on 01 May 2018 - 06:55 AM, said:

A no jakoś tak :) zamiast ściskać tyłek żeby mieć jakieś tam niczemu mi tam niepotrzebne staty, wolę sobie po prostu grać, cieszyć się rozrywką i sobie tak o z lekkim duchem jeździć po polach bitew :) Czasami sporo zrobię a czasami mam większą satysfakcję że pojadę przed gracza na dobiciu, zasłonię go mnie zabiją a on sobie jeszcze pojeździ a potem widzę jak uratowany jest w top DMG i XP też nieco radości :) wczoraj to miałęm taką sytuację w sumie kilkakrotnie, po prostu staram się fajnie grać a nie staty nabijać, gdyż to ciśnienie na statystyki radości mi tam nie daje, znalazłem własny sposób na rozgrywkę która mnie cieszy i odkryłem jak czerpać przyjemność z tej gry gdy wokoło tylko słyszę nerwy, leci mięco na MM i wszechobecny nerwowy stan nastroju, a że sobie od czasu do czasu sobie wykupię licencje na używanie wirtualnej maszyny … no to co :coin:

ale to że psujesz zabawę innym utrudniasz grę osobą które chcą coś pograć ale też ze sobą reprezentować już się dla ciebie nie liczy:)? czysta hipokryzja i egoizm ja chcieć reszta mnie nie interesować :D nie oszukujmy się ty sytuacji że coś wyciągniesz z bitwy sam masz 1 na 1000 albo lepiej więc jest to tylko mała kropla czystej wody w szambie w którym siedzisz i nazywasz to grą ;-;

btw. twój sposób na grę to stać w miejscu w 1 krzaku i dostawać od arty 5 trafień i dopiero po tym się ruszyć do 2 krzaków dalej no iście doskonały plan milordzie ^_^

Edited by Wyder, 01 May 2018 - 08:09 AM.

PrzytrzymanyDydek #6 Posted 01 May 2018 - 08:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21154 battles
  • 953

View PostWyder, on 01 May 2018 - 06:34 AM, said:

najlepsze jest to że ty te dno które reprezentujesz znakomicie jeszcze przebijasz bo widzę że spadasz w statach :D:D:D

A teraz zagadka. Który wykres jest czyj? :B

Spoiler

Ale żeby nie było off-topu i durnych dyskusji połączonych z szermierką na e-penisy.

Kromki B nie polecam, chyba że dla załogi, albo jak ktoś lubi takie plujki strzelające żwirkiem dla kotów. Ja osobiście wymiękam przy takiej grze :P

I pytanie do WG. Dlaczego ten sowiecki Sherman jest wyraźnie gorszy od swoich kapitalistycznych braci? :trollface: :izmena:

Wyder #7 Posted 01 May 2018 - 09:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31335 battles
  • 346
  • [NSZP] NSZP

View PostPrzytrzymanyDydek, on 01 May 2018 - 07:34 AM, said:

A teraz zagadka. Który wykres jest czyj? :B

Spoiler

Ale żeby nie było off-topu i durnych dyskusji połączonych z szermierką na e-penisy.

Kromki B nie polecam, chyba że dla załogi, albo jak ktoś lubi takie plujki strzelające żwirkiem dla kotów. Ja osobiście wymiękam przy takiej grze :P

I pytanie do WG. Dlaczego ten sowiecki Sherman jest wyraźnie gorszy od swoich kapitalistycznych braci? :trollface: :izmena:

ależ oczywiście że mi spada już dawno to wytłumaczyłem

nie posiadłem konta premium jakoś za wybitnie często granie z "osobami" pokroju wiadomo kogo kończy się po 4 minutach

i co z tego że mu rośnie jak on po 40k bitew nie ogarnia tego że po 1 strzale od arty się przestawia nasz kolega potrafi być zjechany do 0hp dostając od arty co chwilę gdyż jego taktyka ulubiona to stanie w 1 lepszym buszu :D

na koniec mi może wn8 spadać ale nigdy nie spadnie do poziomu takiego jak ów "gracz" wymieniony wyżej

zresztą jest to jałowa debata bo zawsze się znajdą obrońcy "graczy" którzy nie reprezentując nic w bitwie jedynie darmową pulę dmg

tak jak w USA ślepy chłopczyk gra w futbol amerykański jedyne co robi na boisku to biega jak kurczak bez głowy no ale MOŻNA?MOŻNA!!!

a takie małe btw:P on przy 40k bitek ma 806 wn8 więc pokazywanie tego wykresu jest wręcz policzkiem dla niego:D

Edited by Wyder, 01 May 2018 - 09:53 AM.

malutoros #8 Posted 01 May 2018 - 09:53 AM

Major

• Player
  • 24040 battles
  • 2,734

Bot mu sie zepsuł ?:teethhappy:

Vnquish #9 Posted 01 May 2018 - 10:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38816 battles
  • 878
  • [ISOUL] ISOUL

Wyder - przyznaj, że będąc w brygadzie pancernej papy smerfa tak po prawdzie to chciałeś się zakręcić koło smerfetki, ale się nie udało i frustruje Cię, że Mrocznemu Tygrysowi udało się wkupić w takie towarzycho premium tankami! 

Też jestem oburzony!

1Pikachu #10 Posted 02 May 2018 - 04:40 PM

Sergeant

• Player
  • 23740 battles
  • 242
  • [FNPRO] FNPRO
ale masz ból d.. @Wyder.Pewnie wieczorem stoisz przed lustrem i robisz sobie sefie z myślą"ale mam zaj...staty".A patrząc na wykres to jemu staty rosną a Tobie lecą w dół więc póki co to on ma powód do śmiechu i tłumaczenie tu nic nie da.A wracając do tematu..Ruski klon Shermana jest ok,Polski klon ruskich czołgów już nie?

Edited by Victhor_, 02 May 2018 - 04:41 PM.

Mroczny_Tygrys #11 Posted 02 May 2018 - 04:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 43920 battles
  • 1,954

View PostWyder, on 01 May 2018 - 09:46 AM, said:

ależ oczywiście że mi spada już dawno to wytłumaczyłem

Daj linka do tego tłumaczenia bo nie każdy wie :) ja np. nie wiem :)

Edited by Mroczny_Tygrys, 02 May 2018 - 04:42 PM.

MirZnamir #12 Posted 02 May 2018 - 07:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33616 battles
  • 312

View PostWyder, on 01 May 2018 - 07:07 AM, said:

ale to że psujesz zabawę innym utrudniasz grę osobą które chcą coś pograć ale też ze sobą reprezentować już się dla ciebie nie liczy:)? czysta hipokryzja i egoizm ja chcieć reszta mnie nie interesować :D nie oszukujmy się ty sytuacji że coś wyciągniesz z bitwy sam masz 1 na 1000 albo lepiej więc jest to tylko mała kropla czystej wody w szambie w którym siedzisz i nazywasz to grą ;-;

btw. twój sposób na grę to stać w miejscu w 1 krzaku i dostawać od arty 5 trafień i dopiero po tym się ruszyć do 2 krzaków dalej no iście doskonały plan milordzie ^_^

Że niby słabi gracze psują zabawę innym? Jest dokładnie odwrotnie. Na mojej liście psujów dobrej zabawy za patologią w rodzaju wypychaczy, wyzywaczy i zdrajców są dobrzy gracze z przeciwnej drużyny. Bo jak to tak? Zamiast jechać mi jak stado baranów pod lufę, to chowają się za przeszkodami terenowymi, krzakami, robią uniki, kontują się itd. itp. I jeszcze bezczelnie strzelają do mojego czołgu. Co za chamy :angry:  A dobrzy gracze w mojej drużynie też nie są lepsi, bo kradną mi fragi i uszkodzenia sprzed nosa. Co za banda! Pewnie nikt im nie wytłumaczył, że ich rolą w bitwie jest tylko to, żeby dla mnie spotować i ściągać na siebie ogień przeciwnika. No więc jak u licha mam zdobyć medale Poola i Bohaterów Rosieni jak zarówno w swojej, jak i w przeciwnej drużynie ciągle mam takich sabotażystów :sceptic: ?

ps. To tylko taki tekst do pośmiania. A teraz na poważnie. Jeśli twoje umiejętności dorównywały by twojemu ego, to w każdej bitwie zdobywałbyś worek epickich odznaczeń wraz z Medalem Bohaterów Rosieni na czele. I to nawet w sytuacji, gdyby cała twoja drużyna byłaby zgrają partaczy.

banan1983 #13 Posted 02 May 2018 - 09:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37120 battles
  • 458
  • [MISIU] MISIU

nie chcę się czepiać ale  zachowujesz się jak typowy tępy cwaniak rzucając się do słabszych i na dodatek udajesz jeszcze polonistę:facepalm:, zachowanie typowego wsiura na forum...każdy gra jak potrafi i jak uważa ;) jeden gra dla zabawy i bez stresu (co lepiej na tym wychodzi) a drugi się wczuwa ciul wie po co bo i tak nic z tego nie ma :P

tita6 #14 Posted 03 May 2018 - 01:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21640 battles
  • 710
do czego to doszło forumeg broni premium bota 46% win ratio

Wyder #15 Posted 03 May 2018 - 04:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31335 battles
  • 346
  • [NSZP] NSZP

View Postbanan1983, on 02 May 2018 - 08:32 PM, said:

nie chcę się czepiać ale  zachowujesz się jak typowy tępy cwaniak rzucając się do słabszych i na dodatek udajesz jeszcze polonistę:facepalm:, zachowanie typowego wsiura na forum...każdy gra jak potrafi i jak uważa ;) jeden gra dla zabawy i bez stresu (co lepiej na tym wychodzi) a drugi się wczuwa ciul wie po co bo i tak nic z tego nie ma :P

wsiura? a wdziałeś chociaż pare meczy mrocznego? człowieku on potrafi stać w 1 miejscu i dostawać od arty raz za razem i się nie ruszyć i co on wnosi do danego meczu? NIC  zajmuje tylko slota dla kogoś kto by coś zrobił....

nie czepiam się słabych graczy bo sam nie jestem jakiś wybitny ale to co mroczny reprezentuje to nwaet nie jest DNO....

ludzie artami VII-VIII poziomu robią więcej w bitwie niż on na X

no ale oczywiście jego gra zachowanie w bitwie nie psuje rozgrywki wcale:)

Wyder #16 Posted 03 May 2018 - 04:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31335 battles
  • 346
  • [NSZP] NSZP

View PostMirZnamir, on 02 May 2018 - 06:46 PM, said:

Że niby słabi gracze psują zabawę innym? Jest dokładnie odwrotnie. Na mojej liście psujów dobrej zabawy za patologią w rodzaju wypychaczy, wyzywaczy i zdrajców są dobrzy gracze z przeciwnej drużyny. Bo jak to tak? Zamiast jechać mi jak stado baranów pod lufę, to chowają się za przeszkodami terenowymi, krzakami, robią uniki, kontują się itd. itp. I jeszcze bezczelnie strzelają do mojego czołgu. Co za chamy :angry:  A dobrzy gracze w mojej drużynie też nie są lepsi, bo kradną mi fragi i uszkodzenia sprzed nosa. Co za banda! Pewnie nikt im nie wytłumaczył, że ich rolą w bitwie jest tylko to, żeby dla mnie spotować i ściągać na siebie ogień przeciwnika. No więc jak u licha mam zdobyć medale Poola i Bohaterów Rosieni jak zarówno w swojej, jak i w przeciwnej drużynie ciągle mam takich sabotażystów :sceptic: ?

ps. To tylko taki tekst do pośmiania. A teraz na poważnie. Jeśli twoje umiejętności dorównywały by twojemu ego, to w każdej bitwie zdobywałbyś worek epickich odznaczeń wraz z Medalem Bohaterów Rosieni na czele. I to nawet w sytuacji, gdyby cała twoja drużyna byłaby zgrają partaczy.

no słabi gracze psują rogrywkę a czemu:

bo wchodzą za szybko na wysokie tiery i myślą że można teraz grać na pałę

bo używają czołgów bez pojęcia czyli tedekiem jadą na spota lajtem grają jak tedekiem ht jadą jak med medem jak HT no i ok bo można dostosować taktykę do danej sytuacji ale oni tego nie robią

bo wchodzą do bitwy i jak biedronki przed zimą grupują się i jadą w jedno miejsce gdzie radośnie sobie giną

bo wchodząc do bitwy już patrzą na XVM i jak widzą że będzie ciężko ale można wygrać ale to olewają

bo pchają ryja w miejsca gdzie nie powinno ich być przeszkadzają innym a jak giną zaczynają klikać w minimape i wyzwać

bo bo bo bo bo i moge Ci tak do rana wypisywać BO więc jak chcesz uskuteczniać swoją myśl że słaby gracz jest taki fajny i super to zaprzestań tego bo jest to śmieszne zwłaszcza jak sobie zobaczysz parę powtórek od niektórych orłów z tego forum z wr 45% zobacz sobie jak mając czyste sytuacje do wygranej olewają to i przegrywają

on po 40k bitew winien chociaż ogarniać podstawy a on dalej mentalnie jest na 2k bitew zero rozwoju jedynie równia pochyła nie czepiam się ludzi co mają 2k 3k 10k bitew wiadomo można jeszcze czegoś nie ogarniać ale mroczny już powinien coś ogarniać a jedyne co ogarnia to do przodu do krzaków i stać.....

Mroczny_Tygrys #17 Posted 03 May 2018 - 06:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 43920 battles
  • 1,954

View PostWyder, on 03 May 2018 - 04:28 AM, said:

wsiura? a wdziałeś chociaż pare meczy mrocznego? człowieku on potrafi stać w 1 miejscu i dostawać od arty raz za razem i się nie ruszyć i co on wnosi do danego meczu? NIC  zajmuje tylko slota dla kogoś kto by coś zrobił....

nie czepiam się słabych graczy bo sam nie jestem jakiś wybitny ale to co mroczny reprezentuje to nwaet nie jest DNO....

A ja jestem ciekawy gdzie ty te bitwy widziałeś :)

MirZnamir #18 Posted 03 May 2018 - 10:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33616 battles
  • 312
No i tak to dziwnym trafem tematem dyskusji stał się "stary bohater WoTa" Mroczny_Tygrys, a tymczasem miało być o nowym bohaterze czyli czołgu Loza's M4-A2 Sherman. Powiem tak - może go kiedyś kupię, ale pod warunkiem, że pojawi się w jakiejś promocji w MOCNO obniżonej cenie :coin:  A jedynym powodem, dla którego chciałbym ten pojazd mieć w garażu jest to, że to historyczna maszyna. 

banan1983 #19 Posted 03 May 2018 - 01:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37120 battles
  • 458
  • [MISIU] MISIU

View PostWyder, on 03 May 2018 - 03:28 AM, said:

ja nie muszę widzieć akurat jego meczy, trafiam na podobnych w bitwach i widzę co potrafią :P ale zdarza się im nawet fioletów zaskoczyć :P i jakoś im nie ubliżam tylko w myślach podziwiam wytrwałości i cierpliwości mimo niepowodzenia bo mi jej czasem brakuje

Falathi #20 Posted 03 May 2018 - 01:35 PM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592

Panowie, bez słabych graczy nie byłoby dobrych graczy i na tym możemy chyba zakończyć ten offtop. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users