Jump to content

İtalyan Tankları ile İlgili Görüşleriniz?

italya

• Please log in to reply
15 replies to this topic

innocenT_deviL #1 Posted 07 May 2018 - 06:22 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422

Çoğunuz serbest deneyimi basıp belli bir seviyeden açmıştır muhtemelen, ben ilk seviyeden itibaren oynaya oynaya ilerlemeyi tercih ettim. İlerledikçe bu mesajı güncelleyip her seviyedeki tank hakkında düşüncelerimi paylaşacağım. Sizler de oynadığınız tankları yorumlarsanız sevinirim. Hangileri iyi, hangileri çöp, hangilerini garajda tutmayı düşünüyorsunuz vs...

Seviye 1 - Fiat 3000 : Bu seviyedeki en kötü tanklardan birisi. Hiç keyif almadım, çöp.

Seviye 2 - M14/41 ve L6/40 : Bence ikisi de kendi seviyelerinde oynanabilir tanklar. Özellikle M14/41 gayet iyi. %75 mürettebat ile bile gayet iyi isabeti var. Atış başına hasarı da güzel. Garaj yuvası sıkıntısı çekmezsen tutacağım. L6/40 ile ilgili fikrim değişti, biraz daha oynayınca o seviyedeki kötü tanklardan birisi olduğunu anladım.

Seviye 3 - M15/42 : M14/41'den sonra hiç yabancılık çekmedim. Gene %75 mürettebat ile gene çok iyi isabet ama atış başına hasar bir alt seviyeyle aynı kalmış.

Seviye 4 - P26/40 : Eğlenceli ve potansiyelli bir tank. Gene %75 mürettebatla başladım, Havalandırma taktım o yüzden %80 diyelim, daha 2. maçımda 1709 hasar atarak tank ası aldım. İsabeti iyi, atış hızı iyi... tek sıkıntısı mobilitesi biraz zayıf, beklediğimden yavaş kalıyor. Bir de patlayıcı mermi olayı iyi ama diğer patlayıcı mermi atan tanklar gibi her atışta garanti hasar vermiyor. Bazen hiç hasar veremediği oluyor, örneğin Amx 40'a falan kesinlikle işlemiyor. Onun dışında beğendiğim ve garajımda tutacağım tanklarımdan birisi olacak. Hantallığı bir süre sonra usandırıyor, o yüzden pek oynamadım ve sattım.

shot_164.jpgshot_165.jpgshot_166.jpg

Seviye 5 - P.43 : Berbat bir orta tank. Büyük ihtimalle İtalya ağacındaki en kötü tanktır seviyesine göre kıyaslayınca. Bir an önce bir üst modeli açıp bunu satmak için sabırsızlanıyorum. Böyle kötü bir mobilite, bu kadar zayıf bir ateş gücü ve tüm özellikleri yetersiz olan berbat bir tank daha görmedim. Serbest basmadan açacaktım bütün parçaları ama dayanamayıp bazılarına bastım serbesti çünkü çekilecek çile değil bu tank. Buna rağmen sonraki tankı açmak için gereken 25k deneyimi anca 48 maçta toplayabildim düşünün. Premium hesap olmasa 70-80 maçı bulurdu herhalde. O 48 maç bana sanki 480 maç gibi geldi tabi.

Seviye 6 - P.43 bis : Mobilite olarak hayal kırıklığına uğradım ama ateş gücü gerçekten çok iyi. Bu seviyede, bu top ile oynanır, yani değer. Seviyesinde 240 ortalama hasara sahip bir top için atış hızı da gayet yerinde bence, fazlası abartı azı ise yetersiz olurdu. Daha ikinci maçımda 2k üstü hasar attım rahatlıkla, bu tankla zor değil birçok maçınızda bunun üstüne çıkarsınız kolayca. 15 küsür özgül güç ve 50 km/h hız kağıt üstünde güzel görünüyor ama mobilite gerçekten hayal kırıklığı, orta tank kıvamında değil. Hız olarak 50'yi görüyorsunuz ama hissetmiyorsunuz, bi acaip. Ha bu arada zırhı da fena değil, biraz açı verdiğinizde bu seviyelerdeki tanklardan sektirebiliyorsunuz. Oynamaya ya da en azından denemeye değer bir tank. Daha doğrusu serbest basıp geçilecek kadar kötü değil kesinlikle. Ama bu seviyede Cromwell B ile Cromwell, T-34-85M, VK 30.01 (P) ve Type 64 gibi tanklar varken onların yanında 2.sınıf gibi kalıyor tabi.

Seviye 7 - P.43 ter : Bence çok iyi bir tank. Gene çok hızlı sayılmaz ama önceki seviye tankın hantallığı yok bunda. Ayrıca ön taret zırhı falan iş yapıyor zaman zaman. Bu seviyedeki diğer tanklardan üstünlüğü de yok eksiği de yok. Çok dengeli, oynaması zevkli ve oldukça potansiyelli bir tank. Deliş gücü 8 ve 9.seviyelere karşı zayıf kalıyor tabi ama bu seviyedeki 13 orta tank arasında deliş gücü en yüksek 5.tank konumunda.

Tam bir 2.hat/kanat destek tankı. Top tier çıktığımda ise ağır tank sayısı da düşük olursa ağır hattına gidiyorum genelde. Tabi dikkatli ve sabırlı oynayıp doğru anları kollamak gerekiyor. Sakin Sahil ve Paris gibi haritalarda bu şekilde çok iyi maçlar çıkardım. Atış hızınız ağırlara göre yüksek, orta ve hafif tanklara göreyse biraz daha düşük kalıyor. Ağır hattına gittiğinizde hem bunu hem de bazı ağrılarla yarışacak gayet iyi olan alfa hasarınızı daha verimli kullanmış oluyorsunuz. Orta tanklarla teketek kaldığınızda fazla can puanı kaybetme riskiniz var. Yükleme süreniz %100 mürettebatla mürettebat yeteneği ve donanım olmadan 7,67sn çünkü. O yüzden top tier olsanız bile "yolo"dan kaçınmalısınız. Orta tank hattına giderseniz mutlaka yanınızda destek olsun yoksa tek gitmeyin.

Seviye 8 - P.44 Pantera :

Seviye 9 - Standard B :

Seviye 10 - Progetto 65 :

Premium - Progetto M46 : Kısa sürede en sevdiğim tanklarımdan birisi oldu. Harika bir tank bence, zırhı olmaması önemli değil. Diğer özellikleriyle bu açığını kapatıyor zaten. Hatta abartıyorsun diyeceksiniz ama bana göre oyundaki en verimli tank bu. 10 seviye dahil tüm maçlarda kendini gösteriyor, Cephe kipinde de en çok tercih edilen araçlardan birisi.

Edited by innocenT_deviL, 12 July 2018 - 10:05 AM.

Bagora #2 Posted 07 May 2018 - 08:22 PM

Brigadier

• Player
  • 38416 battles
  • 4,561
  • [_AVEL] _AVEL
tier 4 olanının he mermileri çok etkili :D 70 delişe sahipler , o tierlerde bir çok araca tam hasar verebiliyolar :D

listen_little_man #3 Posted 08 May 2018 - 02:21 PM

General

• Player
  • 49993 battles
  • 8,967

P.43 Ter bazı 8 seviyelere karşı ve çoğu 9 seviyeye karşı delicilik açısından sıkıntılı. gold mermisinin bile deliciliği kötü. muhtemelen kamuflaj açısından fena değil ama net emin olamadım bendeki mürettebat henüz gelişmedi. mermi hızı yavaş ve hafif bombeli gidiyor dolayısıyla dikkatli uzun atışlar sıkıntılı. ama kısa ve orta mesafede gayet güzel atıyor. ilginç bir özelliği var çevir at atışlarda garip bir şekilde yüksek isabet yüzdesi var. sektirme konusunda kendisinden alt seviyeler için feba değil ama sağlam delişi olan bir tank gelirse karşınıza taret, gövde aynen patates oluyorsunuz.

tank leo benzeri ama onun kadar kıvrak değil.

bence tankın yalnızca gold mermi delişi 10-15 mm arttırılabilir. onun dışında dengeli bir tank olduğunu düşünüyorum. puanım 10 üzerinden 7.:honoring:

innocenT_deviL #4 Posted 08 May 2018 - 09:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422
Benim en çok dikkatimi çeken şey İtalyan tanklarının genel olarak isabet konusunda kağıt üstündekinden bile daha iyi performans göstermesi. Bunu ilk Progetto 46 ile deneyimledik, şimdi 2-3 seviyeleri oynadığımda dediğim gibi %75 mürettebatla bile 0,47-0,42 dağılım değerlerine karşın atışlarda çok çok iyi bir isabetlilik gördüm. Keza izlediğim videolarda da başta 4.seviye olmak üzere diğerleri de son derece isabetli gibi. Yani bu hattın en belirgin en öne çıkan özelliği bu bence.

Bagora #5 Posted 08 May 2018 - 10:39 PM

Brigadier

• Player
  • 38416 battles
  • 4,561
  • [_AVEL] _AVEL

View Postlantirn, on 08 May 2018 - 01:21 PM, said:

P.43 Ter bazı 8 seviyelere karşı ve çoğu 9 seviyeye karşı delicilik açısından sıkıntılı. gold mermisinin bile deliciliği kötü. muhtemelen kamuflaj açısından fena değil ama net emin olamadım bendeki mürettebat henüz gelişmedi. mermi hızı yavaş ve hafif bombeli gidiyor dolayısıyla dikkatli uzun atışlar sıkıntılı. ama kısa ve orta mesafede gayet güzel atıyor. ilginç bir özelliği var çevir at atışlarda garip bir şekilde yüksek isabet yüzdesi var. sektirme konusunda kendisinden alt seviyeler için feba değil ama sağlam delişi olan bir tank gelirse karşınıza taret, gövde aynen patates oluyorsunuz.

tank leo benzeri ama onun kadar kıvrak değil.

bence tankın yalnızca gold mermi delişi 10-15 mm arttırılabilir. onun dışında dengeli bir tank olduğunu düşünüyorum. puanım 10 üzerinden 7.:honoring:

reis şöyle bi durum var tier 7 orta yarısından çoğu 165 ten düşük delişe sahip 165 ten yüksek delişe sahip olanlar

panter   =198

t 34-1    =175

a-44      = 167

t34-100  =175

geri kalanlar 144 ile 160 arasında değişiyor o yüzden bence 165 çokta az bi deliş değil

innocenT_deviL #6 Posted 21 May 2018 - 10:34 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422
İlk mesaj güncellendi...

Ioannia #7 Posted 21 May 2018 - 11:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37672 battles
  • 1,489
  • [3V] 3V
P43 bis tier6dayım, seviyesine göre verdiği yüksek hasar dışında hiçbir özelliğini beğendiğimi söyleyemem.

Progetto için ise söylediklerimin hep arkasındayım, tank iyi ellerde net Op. 
Kaç seviye maça düştüğünün pek bir önemi yok cidden.

innocenT_deviL #8 Posted 31 May 2018 - 12:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422
Güncel: P.43 bis eklendi.

BOZO6464 #9 Posted 31 May 2018 - 10:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 2797 battles
  • 305
Ben şu anda 6. seviyedeyim ve söyleyeceğim odaklanması 7 saniye falan sürüyor  ani atışlarda berbat bir isabeti var mermi direk yere düşüyor ve ben hala merminin yere düşmesini ne fizik ne kimya ne pozitif ilimlerle açıklayabilmiş değilim  mermi namludan çıktıktan 10 metre sonra yere vurması mümkün değil ama maalesef bu son güncelleme ile bütün tanklarda çok fazla yaşadığımız birşey ama odağı kötü olan nişanı kötü olan tanklarda bu daha belirgin halde .Hızını da sanırım yanlış yazmışlar çünkü ben daha 50km hızı göremedim . Vuruşu fena değil buda sanırım italyanlara verilen şu anda + RNG değerlerinden herkes kassın yakında herkes mızıldanmaya başlar delmiyor diye namlu eğimi güzel ben beğendim  en azından şimdilik sıkıntı çekmedim. mermi doluş süresi bana uzun geldi ama bilmiyorum belkide normaldir belki  1 saniye falan kısalsa daha güzel olacak gibi geliyor ama tabi şimdi personel yok o yüzden ham haliyle oynadığım içinde böyle geliyor olabilir. 

Hic dikkatinizi çektimi bilmiyorum İtalyanların odakları kapanmıyor ve nişan süresi orda verilen süreyle yakından uzaktan alakası yok  şu anda 6. seviyedeyim ve son namlu açık tank full donanımlarım takılı sadece personel yok ve odaklanma süresi yani nişan alma süresi orda 2.25 yazmasına rağmen ben sabit halde ateş ettim ve tekrar odağın büyüyüp küçülmesi tam 6 saniye sürdü hareket halince olsam odağın bu saniyelere uzamasını anlarımda sabit halde  nişanı bu yani WOT bir kez daha yalan söylüyor .

innocenT_deviL #10 Posted 05 June 2018 - 04:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422

View PostBOZO6464, on 05 June 2018 - 05:43 PM, said:

Hic dikkatinizi çektimi bilmiyorum İtalyanların odakları kapanmıyor ve nişan süresi orda verilen süreyle yakından uzaktan alakası yok  şu anda 6. seviyedeyim ve son namlu açık tank full donanımlarım takılı sadece personel yok ve odaklanma süresi yani nişan alma süresi orda 2.25 yazmasına rağmen ben sabit halde ateş ettim ve tekrar odağın büyüyüp küçülmesi tam 6 saniye sürdü hareket halince olsam odağın bu saniyelere uzamasını anlarımda sabit halde  nişanı bu yani WOT bir kez daha yalan söylüyor .

Personel (mürettebat) seviyesi çok etkiler onu. 6.seviye için konuşalım;

%100 mürettebat ile nişan alma süresi 2.3 sn, dağılım ise 0.38

%75 mürettebat ile nişan alma süresi 2.6 sn, dağılım ise 0.43

%50 mürettebat ile nişan alma süresi 2.98 sn, dağılım ise 0.5

Kaldı ki hareket halinde ve tareti çevirdiğinde yaptığın atışlarda süre ve dağılım daha da artıyor. Hareket ederken ateş edersen dağılım 0.19 daha artar, tank dönüş halindeyse gene 0.19 daha artar, taret dönerken 0.15 daha artar.

Bu arada nişan alma ile dağılımı çok karıştırıyor bazı kişiler. Nişan alma bir hedefe odaklandığın an başlar ve hedeften ayrılmadığın sürece çemberin küçülmesinin durduğu an biter. Çemberin boyutu ise dağılımı gösterir, ne kadar büyükse dağılım o kadar fazla olur.

Mürettebatın yetenek kazanmaya başladığında yani Anlık Atış, Konforlu Yolculuk, BiA gibi yeteneklere sahip olduğunda bütün bu değerler daha düşük olacak sonuçta. Oyunu monotonluktan çıkartan detaylar bunlar zaten.

İtalyan tanklarının en önemli özelliği ateş gücü. Topları çok etkili ve isabetli genel olarak. Bence mürettebatın iyi seviyeye geldikten sonra tekrar değerlendir, tabi atışlarını yaparken eğer çok acele ediyorsan ve çemberin tam olmasa bile yeteri kadar kapanmasını beklemiyorsan yüksek bir isabet oranı tutturman zor.

Edited by innocenT_deviL, 05 June 2018 - 04:57 PM.

BOZO6464 #11 Posted 06 June 2018 - 11:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 2797 battles
  • 305

View PostinnocenT_deviL, on 05 June 2018 - 04:55 PM, said:

Personel (mürettebat) seviyesi çok etkiler onu. 6.seviye için konuşalım;

%100 mürettebat ile nişan alma süresi 2.3 sn, dağılım ise 0.38

%75 mürettebat ile nişan alma süresi 2.6 sn, dağılım ise 0.43

%50 mürettebat ile nişan alma süresi 2.98 sn, dağılım ise 0.5

Kaldı ki hareket halinde ve tareti çevirdiğinde yaptığın atışlarda süre ve dağılım daha da artıyor. Hareket ederken ateş edersen dağılım 0.19 daha artar, tank dönüş halindeyse gene 0.19 daha artar, taret dönerken 0.15 daha artar.

Bu arada nişan alma ile dağılımı çok karıştırıyor bazı kişiler. Nişan alma bir hedefe odaklandığın an başlar ve hedeften ayrılmadığın sürece çemberin küçülmesinin durduğu an biter. Çemberin boyutu ise dağılımı gösterir, ne kadar büyükse dağılım o kadar fazla olur.

Mürettebatın yetenek kazanmaya başladığında yani Anlık Atış, Konforlu Yolculuk, BiA gibi yeteneklere sahip olduğunda bütün bu değerler daha düşük olacak sonuçta. Oyunu monotonluktan çıkartan detaylar bunlar zaten.

İtalyan tanklarının en önemli özelliği ateş gücü. Topları çok etkili ve isabetli genel olarak. Bence mürettebatın iyi seviyeye geldikten sonra tekrar değerlendir, tabi atışlarını yaparken eğer çok acele ediyorsan ve çemberin tam olmasa bile yeteri kadar kapanmasını beklemiyorsan yüksek bir isabet oranı tutturman zor.

Hayır karıştırmıyorum tanka kitlendim ve hiç bir şekilde taretim hareket etmiyor sabit ateş ediyorum daire kocaman oluyor küçülmesi 6 saniye sürüyor dediğin şeyi ayırt edemeyecek kadar acemi değilim. Atışlarımda acele etmiyorum ben isabet konusunda aslında sana katılmıyorum en azından 6. seviye için bunu söyleyebilirim genelde zaten daha gerid estek tankı olduğu için uzak atış yapmak zorundasın evet topun deliciliği seviyesine göre iyi oda sanırım İtalyan ağacı yeni geldiği için özendirmek adına yüksek tutulan RNG oranlarından kaynaklanıyor ama odak konusunda dağılma konusunda ve isabet konusunda o fikre katılmıyorum anlık atış zaten bu tankda hayal gibi birşey ben KV2 ile oynamayı çok severim , biliyorsun nasıl bir devasa dağılma oranına sahip bir tank ama inan onunla bile anlık atışda isabet oranım çok çok fazladır  aslında baktığın zaman namlu kısa olduğu için namlu mermiden çıktığı anda daha fazla savrulacak ve hedefi ıskalaman o kadar fazla olacak ama  tam tersine ben italyanlarda anlık atışta isabet hiç denk getiremedim hatta o kadar alakasız yerlere gitti ki benim en çok anlayamadığım şeylerden biriside uzun bir namludan çıkan mermi 10 metre öteye nasıl düşer normalde namlu ileri bakıyor ve fizik kurallarına veya herhangi bir bilimsel kuralla bağdaşan birşey değil  . Dağılma yakın metrelerde başlamaz uzak mesafelerde başlar her neyse zaten oyun her yönüyle saçmalamaya başladı bir çok kaliteli oyuncular bıraktı veya bırakacak noktaya geldi bunun sebebide Rusların herşeyde olduğu gibi bu oyundada istikrarı sağlayamamaları adaletli olamamaları illegali engelleyememeleri ki ben önlemek bir yana modları destekleyen bir sistemi kendileri finanse ettiğine inanan birisiyim ayrıca Tankların ülkelere göre tarihsel gerçekliğinden çok uzaklaştı ve bu sayede oyunu içinden çıkılmaz bir hale getirdiler sadece kendi egolarını tatmin ettiler ve bence çok güzel bir oyunu ve dünyanın en oynanabilir oyununu ayaklar altına aldılar. daha söylenecek çok şey varda neyse konu bu değil. demem o ki  o eski günler ne güzeldi.:trollface:

Edited by BOZO6464, 06 June 2018 - 12:12 PM.

Ioannia #12 Posted 06 June 2018 - 12:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37672 battles
  • 1,489
  • [3V] 3V
Tier6 P43 Bis.'i tamamladım ve Tier7 P43 Ter 'e geçtim . 
41 oyun 1700 dmg ortalaması tutturdum, istatistiki olarak iyi oynamış gibi gözüksem de iyi oynadığım söylenemez.(Şöyle ki ; bir maç 3k vurup 2nci maç 500 vurup ölebiliyorum, genele yayamadım) Full gold yükledim(Apcr) 195 penetrasyon değeri var, hemen hemen her maç Tier9'lar içine düştüğümüzü düşünürsek oynaması gerçekten sıkıcı ve güç. 
Top tier olduğumuz maçlarda nispeten dengeli ,iş yapıyor.
Oynayıp en keyif almadığım tank listesine 1 numaradan giriş yaptı ve Tvp Vtu'yu tahtından etti.

Olumlu yanlarına bakacak olursak P43Bis'te olan hantallık yok, mobilitesi güzel, oynanış isveç Tier7 Leo ile birebir diyebilirim.
41 maçta 50k deneyim kastım yani yarısı tamamlandı. Altını yada free exp olanlara hiç kasmalarını önermem, basın geçin.

Edited by Ioannia, 06 June 2018 - 12:14 PM.

BOZO6464 #13 Posted 06 June 2018 - 12:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 2797 battles
  • 305

View PostIoannia, on 06 June 2018 - 12:12 PM, said:

Tier6 P43 Bis.'i tamamladım ve Tier7 P43 Ter 'e geçtim . 
41 oyun 1700 dmg ortalaması tutturdum, istatistiki olarak iyi oynamış gibi gözüksem de iyi oynadığım söylenemez.(Şöyle ki ; bir maç 3k vurup 2nci maç 500 vurup ölebiliyorum, genele yayamadım) Full gold yükledim(Apcr) 195 penetrasyon değeri var, hemen hemen her maç Tier9'lar içine düştüğümüzü düşünürsek oynaması gerçekten sıkıcı ve güç. 
Top tier olduğumuz maçlarda nispeten dengeli ,iş yapıyor.
Oynayıp en keyif almadığım tank listesine 1 numaradan giriş yaptı ve Tvp Vtu'yu tahtından etti.

Olumlu yanlarına bakacak olursak P43Bis'te olan hantallık yok, mobilitesi güzel, oynanış isveç Tier7 Leo ile birebir diyebilirim.
41 maçta 50k deneyim kastım yani yarısı tamamlandı. Altını yada free exp olanlara hiç kasmalarını önermem, basın geçin.

Bende şimdi bitirdim 6 seviyeyi ve çok yoruldum italyanlardan 1 ay falan bir ara vermeyi düşünüyorum yoksa insan gerçekten soğuyor o seriden ara verdiğim Çin serisine devam edeceğim Çin seriside top isabetsizliği konusunda çok yormuştu birde üstüne delmeyen toplarla çok uğraşmıştım  bakalım 110 bana neleri getirecek

Tankın 7. seviyesini aldım ve stok halde benim gibi oynayacaklara tek tavsiyem tankı almasınlar serbest biriktirip full açsınlar yoksa Edited  tank gitmiyor en büyük sorunlardan birisi 20 km hızla gidiyor  yokuşlarda 6-7 ye kadar düşüyor hızın odak yok  yani odaklanıp ateş etmeye fırsatın olmuyor sen odaklanasıya ölüyorsun zaten yavaşsın kaçamıyorsun oynayacaklara tavsiyem arty nin yanından ayrılmayın yaklaşık aynı nişan alma sürelerine sahipsiniz çünkü yani  tankın yanında verilen bilgilerin hiç birisi gerçeği göstermiyor. Wotun herşeyi yalan olduğu gibi burdada yalan .

Bu post moderasyon ekibi tarafından, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by VMX, 10 June 2018 - 05:24 PM.

innocenT_deviL #14 Posted 12 July 2018 - 10:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422
Güncel: P.43 ter eklendi...

MaNYaX_BoY #15 Posted 13 July 2018 - 02:13 PM

Corporal

• Player
  • 1537 battles
  • 103

p43 bis in kamosu da iyi tankın açıklamasındakiyle alakası yok bariz daha iyi.

birde ben %80 crewle başlamıştım aim tam kapanmadan atışlar fena değildi beklediğimden daha isabetleydi, taa ki 2 gündür berbat buarada crew %100 oldu:teethhappy: ters giden bişiler var

innocenT_deviL #16 Posted 25 July 2018 - 07:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23630 battles
  • 1,422

Tanınan yayıncılardan Litvanyalı skill4ltu aynı bu konunun videosunu yapmış. Kötü ses kalitesi ve Rusgilizce aksanına takılmazsanız buyurun:

izlemek istemeyenler için kısaca özetlemek gerekirse; 5.seviyeden itibaren değerlendirmeye başlamış.

5.seviye için oldukça kötü bir tank diyor. 6.seviye için kötü ama oynanabilir, iyi alfa hasar, vasat mobilite, vasat hatta kötü denilebilecek zırha sahip diyor. 7.seviye için ehh işte, oynanabilir bir tank diyor. T20 ile kıyaslıyorlar ama bence ondan çok daha kötü diyor. 8.seviye Pantera için iyi bir tank, o seviyenin iyilerinden ancak kıyaslama yapılırsa Progetto 46 ondan daha iyi diyor. 9.seviye için en iyi 9.seviye tanklardan biri ve onunla oynarken çok güçlü hissediyorum diyor. 10.seviye için de ağacın en iyi tankı, favori tankım ancak iyi oyuncular almalı fazla tecrübesi olmayan için oynaması zor bir tank diyor.

İngilizce terimleriyle şu şekilde özet geçmiş:

tier 10 - godlike

tier 9 - good

tier 8 - good

tier 7 - playable

tier 6 - playable

tier 5 - sh*t

Also tagged with italya

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users