Jump to content

střeďák IX a X tier

• Please log in to reply
11 replies to this topic

mozkit #1 Posted 11 May 2018 - 09:09 AM

Corporal

• Player
  • 12820 battles
  • 160
  • [ARMOS] ARMOS
Zdravím, chtěl bych se zeptat (ikdyž je to děsně vzdálená budoucnost), ale jakej střeďák posledních tierů se vyplatí vyjezdit. Jde už vlastně od začátku o výběr stromu jak se rozhodnout, kde začít, kam se má cenu postupně expit. Který IX a X stojí za to se k nim propracovat. díky.

SG_semda #2 Posted 11 May 2018 - 09:21 AM

General

• Player
  • 39144 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
RU a US medka

Stinek #3 Posted 11 May 2018 - 09:35 AM

Private

• Player
  • 28140 battles
  • 35
Mě baví všechna medka, které mám a žádným nějak výrazně neprohloupíš.
Protože jsi přece jen pořád v začátcích, doporučil bych střední tank, který tě dokáže podržet.

Takže
1) E 50 Ausf. M (E 50 je taky super) - přesné dělo, slušný pancíř, výborný na ramování. Umožňuje bojovat na dálku, mnohdy podrží i na blízko.
2) Centurion Action X (Centurion Mk. 7/1 je taky dobrý;) - tyto tanky se především hodí pro vykukování přes kopec, kdy především jejich věže umí hodně odrazit. Ale teď záleží i na tvém playstylu, zda by ti něco takové sedělo.
3) Ruské střední tanky jsou všeobecně velmi dobré. Téměř neprůstřelné věžky, služný podvozek, přesné i za jízdy, obratné a velmi pohyblivé. Momentálně především Object 430U má velice zajímavý pancíř - ale nehrál jsem s ním.

Nicméně by ti spíše bodlo okoukat pár triků od zkušenějších hráčů. Pokud nemáš s kým jezdit, zkus se podívat na nějaká videa youtuberů. Tam můžeš taky hodně pochytit. A nebo jezdi dál a dál a ono to přijde samo. Hlavně se snažit neopakovat chyby a zaměřit se na nějaké cíle. Pro začátek zkus nastřílet s tankem poškození v hodnotě tvých HP. Kdykoliv se to nepovede, zamyslet se nad tím, proč tomu tak je. Neriskoval jsi příliš? Nebylo by lepší hrát opatrněji? Nejezdíš někde sám - zkusit se připojit ke spoluhráčům a podporovat je v tom co dělají oni. Soustředit palbu na stejný tank. Ale bacha, hlavně nezavázet!

SG_semda #4 Posted 11 May 2018 - 09:38 AM

General

• Player
  • 39144 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostStinek, on 11 May 2018 - 09:35 AM, said:

Mě baví všechna medka, které mám a žádným nějak výrazně neprohloupíš.
Protože jsi přece jen pořád v začátcích, doporučil bych střední tank, který tě dokáže podržet.

Takže
1) E 50 Ausf. M (E 50 je taky super) - přesné dělo, slušný pancíř, výborný na ramování. Umožňuje bojovat na dálku, mnohdy podrží i na blízko.
2) Centurion Action X (Centurion Mk. 7/1 je taky dobrý;) - tyto tanky se především hodí pro vykukování přes kopec, kdy především jejich věže umí hodně odrazit. Ale teď záleží i na tvém playstylu, zda by ti něco takové sedělo.
3) Ruské střední tanky jsou všeobecně velmi dobré. Téměř neprůstřelné věžky, služný podvozek, přesné i za jízdy, obratné a velmi pohyblivé. Momentálně především Object 430U má velice zajímavý pancíř - ale nehrál jsem s ním.

Nicméně by ti spíše bodlo okoukat pár triků od zkušenějších hráčů. Pokud nemáš s kým jezdit, zkus se podívat na nějaká videa youtuberů. Tam můžeš taky hodně pochytit. A nebo jezdi dál a dál a ono to přijde samo. Hlavně se snažit neopakovat chyby a zaměřit se na nějaké cíle. Pro začátek zkus nastřílet s tankem poškození v hodnotě tvých HP. Kdykoliv se to nepovede, zamyslet se nad tím, proč tomu tak je. Neriskoval jsi příliš? Nebylo by lepší hrát opatrněji? Nejezdíš někde sám - zkusit se připojit ke spoluhráčům a podporovat je v tom co dělají oni. Soustředit palbu na stejný tank. Ale bacha, hlavně nezavázet!

epadina má papírovou turretu a obecně se na randomu moc nejezdí, ten tank má hlavně to dělo a ramovací schopnosti

CAX - nemá nic oproti Pattonovi, kromě trošku lepšího pancíře věže a malinko lepší maximálky

Stinek #5 Posted 11 May 2018 - 09:51 AM

Private

• Player
  • 28140 battles
  • 35

View PostSG_semda, on 11 May 2018 - 08:38 AM, said:

epadina má papírovou turretu a obecně se na randomu moc nejezdí, ten tank má hlavně to dělo a ramovací schopnosti

CAX - nemá nic oproti Pattonovi, kromě trošku lepšího pancíře věže a malinko lepší maximálky

Vidíš, a mě CAX sedí daleko více jak Patton. Ten mám z medek nejméně oblíbený.
Turreta E 50 zase tak papírová není. Pořád ten tank nadingá daleko více než kdejaké jiné medko. A to i na blízko. Můžou za to z části hráči, z části RNG.

mozkit #6 Posted 18 May 2018 - 12:36 PM

Corporal

• Player
  • 12820 battles
  • 160
  • [ARMOS] ARMOS
asi sem zapomel podekovat za prispevky :) diky

kurcatovium #7 Posted 18 May 2018 - 12:48 PM

Colonel

• Player
  • 43922 battles
  • 3,714
  • [KHIL] KHIL

V první řadě bych doporučil RU nebo US linii jako Semda. Ne tak ani kvůli konečnému tanku samotnému, ale kvůli tomu, že každá ta linie jako taková je dobrá a nejsou v ní na žádném tieru úplné plečky (minimálně v top konfiguraci), takže expení jde docela dobře.

Mungo_13 #8 Posted 26 May 2018 - 11:14 AM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,519

Hmm, mne sa subjektivne na T8 hral lepsie Cent ako Pershing. Ten mi pripadal byt taky neohrabany. Delo subjektivne privetivejsie na Centovi. Na T9 mam Centa v TOP a da sa s nim zahrat, US suputnika mam este len odomknuteho, takze ma caka hromada expenia.

Ale taka otazka, kedze som sa prave dohrabal na sovietsku T-44:

Ktora linia sovietskch mediek T9-10 je najlepsia?

Mam myslim moznost ist na vsetky 3 a ta debata o klasikach Obj140/T62 vs. nove OBJ430(II) je vcelku zaujimava od 430-ok oznacovanych za nehutne OP po nie prilis zabavne kramy.

bledos1 #9 Posted 26 May 2018 - 02:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 90231 battles
  • 652
  • [HUGO] HUGO

Ja by som na tvojom mieste siel na klasicku 140, inak skus si obcas zahrat aj nejake zasobniky, batak alebo ceska skodovka tiez nie je na zahodenie...

Inak ako si uz mohol vsimnut kazdemu sedi nieco ine, takze na tvoju otazku je najlepsia odpoved - stiahni si teraz test novej aktualizacie a tam si vyskusaj vsetky tanky a uvidis ;)

Mungo_13 #10 Posted 26 May 2018 - 07:29 PM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,519

View Postbledos1, on 26 May 2018 - 02:44 PM, said:

Ja by som na tvojom mieste siel na klasicku 140, inak skus si obcas zahrat aj nejake zasobniky, batak alebo ceska skodovka tiez nie je na zahodenie...

Inak ako si uz mohol vsimnut kazdemu sedi nieco ine, takze na tvoju otazku je najlepsia odpoved - stiahni si teraz test novej aktualizacie a tam si vyskusaj vsetky tanky a uvidis ;)

Zasobnik som mal 6-kovu skodovku, ale momenalne pracujem na vyssom Tiere s "Lesbian is Arms" :trollface: posadkou. Lenze sa musim prekusat cez TVP na ktore som sa nedavno dohrabal ... Ale som zvedavy, kedze prave tie ludia chvalili.

No a kedze u sovietov som sa dohrabal na 8. Tier, tak samozrejme riesim, kam smerovat vyskum - kedze moznosti su az 3 a debaty o tom, co je lepsie, su plne zvratov.

Kylarfaith #11 Posted 04 June 2018 - 05:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7379 battles
  • 324

Ono se obecně líp hraje s lepší depresí, i když mě RU medka baví, fakt trpím na (bezmála) nulovou depresí, i -7° na T-44 mi přišlo hraniční, 5 už je pro mě limitka, se kterou mám fakt problémy na kopcovitých krajinách...Nemám zas tolik bitev, abych dokázal přečíst, kde vyjedu tak, abych to tam mohl poslat. Takže deprese je důvod, proč uvažuji nad UK bo US linii.

Na druhou stranu, když byl loni testserver na HD mapy, tak jsem si zkoušel pro sebe M48 Pattona a Obj. 140 a s Objectem jsem mel citelně lepší výsledky. S Pattonem jsem měl pocit, že foukne a mě to penetruje, ale zas supertest...každý tam pálí goldy a hry jsou tam jiné, víc open, bez extra campení, jako se děje na klasickým randomu...Ale i tak. Každýmu prostě sedí něco.

nezz182 #12 Posted 25 June 2018 - 01:21 PM

Corporal

• Player
  • 8799 battles
  • 169
  • [R2ALM] R2ALM

Já mám jak o140 tak T-62A, ale baví mě z rusů víc o430, tenhle tank něco mezi midkem a heavy mi hrozně sedí, těším se až dodělám kredity na o430U.

o140 a 62A je fajn, ale ta malá alfa mě nějak přestala bavit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users