Jump to content

Výběr středního tanku - VIII. tier

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Sikus32 #1 Posted 14 May 2018 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 19439 battles
  • 13
  • [HURC] HURC

Zdravím,

během posledních pár let došlo k mnoha změnám co se týče středních tanků osmého tieru a momentálně uvažuju o koupi jednoho z těch, které mam vyjeté. Jsou to: Centurion mk.1, T69, Pershing, T44, TVP VTU. Všechny mám v topu a tak se ptám... jaky z nich se v současné době vyplatí koupit zpět? ... Předem díky za odpovědi.

tomik262 #2 Posted 14 May 2018 - 04:04 PM

Private

• Player
  • 77889 battles
  • 13
  • [RLKS] RLKS
Ahoj tak doporučil bych ti asi centra tvrdá věž a dobrá pene na základní munici. No a jinak taky záleží co chceš pak za IX

Mungo_13 #3 Posted 15 May 2018 - 09:37 AM

Lieutenant

• Player
  • 16234 battles
  • 1,544

Mam / mal som Cent a Pershing. Zvysok nepoznam, akurat na TVP sa dost nadava.

Tie 2 su si kusok podobne podla dostupnych udajov by Cent mal "oficialne" mat o cosi horsi gun handling. Ma ale v zaklade vyrazne lepsiu penetraciu, sucasne vyrazne drahsiu municiu pri nizsej alfe. Persa ma o kusok lepsi "gold". Cent dost casto chytal municiu, amerikanci (Persa, Patriot, Korejec) mi nejako v poslednej dobe mali zase tendenciu chytat poziare motorov a obcas aj tu municiu - je ale doba Jedi-ov, takze to beriem pragmaticky. Cent mi prisiel sviznejsi, Persa tak trochu neohrabany, aj ked napr. udaje o zatacani by mali hovorit o opaku.

Ja osobne som mal radsej Cent-a. Ale v sucasnej dobe sa mi zda byt malinko lepsie hravat 9-kovy tier, ak mas na to kredity (co sa ale myslim da aj bez premka).

Ak T-44 na Frontline je to, co klasicka herna, tiez nie je zla, minimalne je svizna. Ale zase ma prestrelilo snad vsetko, co nemalo zly den

SWAT0013 #4 Posted 15 May 2018 - 11:36 AM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,616
  • [KHIL] KHIL
T-44, T-44 a ještě jednou T-44. Buff tohoto tanku (spolu s T-44-100 a T-54 mod. 1) prakticky ze všech ostatních osmiček udělal MTčka vhodná jen k přeexpení...

Jediný jiný tank, nad kterým bych uvažoval, tak je Centurion. Ale v současném stavu bych ho asi vyměnil v pohodě za Caerna.

Centurion má naprosto nesmyslně špatné DPM a soft staty děla. Věž ani pohyblivost není taková, aby tento fakt ospravedlnila...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users