Jump to content

Ital nezná ten zázrak a tak mu chátrá tělo.....

• Please log in to reply
46 replies to this topic

annc79 #41 Posted 18 May 2018 - 08:01 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23317 battles
  • 363

Dopis byl napsaný pěkně, ale pokud to nemá mezinárodní přesah, tak je to stejné, jako by nebyl.

WG je a zůstane východoevropskou firmou se vším všudy. Není možné očekávat, že bude přistupovat k hráčům a hlasům komunity jako americká firma. To prostě není reálné.

Práce sběračky feedbacku je daná její pracovní smlouvou a pokud by ji nedodržovala, tak by ji asi už vyhodili. S pohledu zaměstnavatele svoji práci tedy dělá dobře. V hierarchii firmy je někde na spodu, takže i kdyby chtěla fungovat jako obhájce komunity, stejně by nic nezmohla. Sebrala data z fóra, poslala to kam má a výsledek nám zde prezentovala. Že se nám možná nelíbí, není její chyba. Na kauzu kytka měl WG reagovat jinak, viz. můj příspěvěk v jiném vlákně. Pro dopis ( a požadavek na obecnou změnu CC programu ) - viz. moje první věta tohoto příspěvku.

Celá ta událost mě štve a sám za sebe jsem se potrestal tím, že jsem si např. nekoupil Type 62. K soutěži jsem připravený nastoupit, cena pro vítěze - 1M prémka nebo 2500 goldů platí - kdo by nechtěl - mám v hlavě hmotnou odměnu, pro kterou bych ale pak následně potřeboval znát nějaké osobní údaje.

Formát soutěže - pokud nás teda bude aspoň několik, šel bych do soutěže T6, T7, T8 a T9 - počet bitev bych potřeboval takový, aby mně umožnil vždycky vyexpit následující tier, volné zkušenosti moc použivát nebudu.

SWAT0013 #42 Posted 18 May 2018 - 08:50 AM

Major

• Player
  • 27676 battles
  • 2,578
  • [A-N-V] A-N-V

View Postelsadistico, on 17 May 2018 - 10:12 PM, said:

Ad situace kolem CC.  

Osobne to považujem za búrku v šerbli.

Už pred rokom-dva tu putovali odkazy na video Carrambovho kamoša, kde to tiež vyzeralo všelijako ( aimbot ) a sám Carramba vtedy písal do komentov,že to je spôsobené freekamerou a že apeluje na dotyčného, aby ju prestal vo videách používať.

Teraz aj Marty spravil test, že natočil videá len s freekamerou, a sám napokon uznal, že aj jeho vlastné 100% čisté hry zrazu vyzerajú velice podobne ako spomínané kúsky z produkcie CC. Navyše keď ani WG tool na identifikáciu číterov nenašiel nič, mňa osobne to presvedčilo že aimbot bolo len falošné obvinenie.

Potom sú tu tri hry z turnaja. OK, ale povedzme si, malo by to takú údernú silu keby neexistovala kauza aimbot? Asi nie, že áno.

Ďalej je tu časový faktor. Padacia kauza je tak stará, že pochádza z obdobia keď sa WG stavalo k nelegálnym modom stavalo pštrosou politikou. Pretože som v tej dobe aktívne hrával CW, tak vo všetkých klanoch, kde som bol sa padací mód používal. Pravda, vedenie klanu ani velitelia to neboli, ale vždy sa našiel v zostave niekto, kto hlásil kde na mape čo spadlo ( potom sa pripravovali aj taktiky, kde sa poslal light alebo baťák zhadzovať stromčeky, zatiaľčo zvyšok tímu si to štrikoval inakade )

Z právneho pohľadu to proste pripomína hon na čarodejnicu. ( do úvahy neberiem kvalitu produkcie CC, každý má právo točiť na youtubku, ak to niekto sleduje, jeho vec ) 

Ano, volná kamera z toho dělá strašně podezřelé hýbání - a jestli sis všiml, většina hráčů také po vyzkoušení nebo zhlédnutí videí s volnou kamerou od jiných hráčů od 100% autoaimu ustoupila.

Nicméně to jeho bezchybné chytání tanků do autoaimu dokonce za překážkou doposud WG nevysvětlilo - jediný mód, který to uměl, tak je zakázaný - z čehož se logicky dá usuzovat, že i jiné podobné jsou zakázané, takže minimálně tady nějaký zakázaný mód je. Nedává nijak super velkou výhodu, ale dává dostatečně velkou výhodu, která jeho zákaz opodstatňuje.

Nerad bych, aby se to zvrhlo do diskuze ohledně EDITovi i tady, tak snad jen víceméně závěrem poznamenám, že když pominu všechno tohle, ta kauza se víceméně změnila na to, zda má komunitní kontributor být někdo, kdo komunitu takto rozděluje (když ji má přímo dle citace WG spojovat) a kdo naprosto vědomě lže?

Jak věrohodně na tebe působí, když někdo takovýto prohlásí, že NIKDY žádné zakázané módy nepoužíval, abys poté zjistil, že je používal dokonce k tomu, aby vyhrál v turnaji? Nevím, jak to vidíš ty, ale dle mě by někdo takový CC asi být vážně neměl, zejména když takto štěpí komunitu ;)

Ad soutěž - já čekám až dorazí nová anténa a pak se uvidí, kdy bude čas ji u nás instalovat. Toto spolu s navýšením rychlosti by snad problémy s internetem mělo vyřešit, takže bych pak snad čistě teoreticky měl být schopen se účastnit.

Pocity mám úplně stejné jako kurča, ale objektivně by to mohl být zase impuls, který by mě ke hře znovu přitáhl, protože by zase vnesl aspoň nějakou pozitivitu do světa WoT.

Nicméně vzhledem k tomu, co se stalo, tak určitě potřebuji takové množství bitev, aby se daly tanky přeexpit do topu a pak něco s nimi odehrát i bez free expů (vůbec nemám představu, jak na tom jsem s možnostmi a jak velké plečky to jsou ve stocku, ale myslím si, že bych docela velkou část expil normálně). Proto bych se určitě přikláněl k názoru Kučuse ohledně počtu bitev tímto způsobem.

6 - 50

7 - 100

8 - 150

9 - 200

Ovšem ceny a odměny z WG shopu jsou pro mě momentálně jasné tabu (nutno podotknout že to není jen kauzou EDIT, ale i jinými důvody). Uvidíme, situace se za těch x měsíců může zlepšit/změnit, takže bych nevylučoval, že třeba nakonec i já nějaké ceny přijmu nebo odešlu (asi si pro jistotu vyhlásím svou stabilní medailovou soutěž, jen zatím za neznámou odměnu :D ), ale taky se může stát, že mé odměny mohou být přátelská a pochvalná poplácání po ramenou ;)

Edited by SWAT0013, 18 May 2018 - 08:57 AM.

UKO_JESHITA #43 Posted 18 May 2018 - 09:03 AM

Colonel

• Player
  • 46152 battles
  • 3,945
  • [_LDN] _LDN
Ja to beru jinak, WG stvořilo hru, která me neskutečně baví. Nic jineho me nikdy takhle nechytlo. Pokud se mi něco libí/nelíbí napíšu do příslušného vlákna kvůli feedbacku. Víc udelat nemůžu a pak nemá cenu se rozčilovat.Servery jedou, tanky střílí. Tak hraju a zatím je ve hre dost prostoru abych si našel něco co me baví a donutí me zmáčknout tlačítko bitva. Pojďme hrát a soutežit dokuď to jde. Je potřeba z této hry vydojit co nejvice zábavy dokud existuje.

annc79 #44 Posted 18 May 2018 - 09:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23317 battles
  • 363

View PostUKO_JESHITA, on 18 May 2018 - 08:03 AM, said:

Ja to beru jinak, WG stvořilo hru, která me neskutečně baví. Nic jineho me nikdy takhle nechytlo. Pokud se mi něco libí/nelíbí napíšu do příslušného vlákna kvůli feedbacku. Víc udelat nemůžu a pak nemá cenu se rozčilovat.Servery jedou, tanky střílí. Tak hraju a zatím je ve hre dost prostoru abych si našel něco co me baví a donutí me zmáčknout tlačítko bitva. Pojďme hrát a soutežit dokuď to jde. Je potřeba z této hry vydojit co nejvice zábavy dokud existuje.

6 - 50

7 - 100

8 - 150

9 - 200

je toto finální verze soutěže?

kurcatovium #45 Posted 18 May 2018 - 09:37 AM

Colonel

• Player
  • 41073 battles
  • 3,660

Můj poslední příspěvek zde o EDITovi: anglicky mluvící poprosím o zčeknutí na faktické chyby: https://www.reddit.c...stens_to_their/ a případně dodání pluska, aby se to dostalo do "hot" a přečetlo si to tak víc lidí.

Co se týká soutěže, tak ano, 50/100/150/200 je rozumné. Během dne nebo snad nejpozději zítra založím finální vlákno jako tomu bylo posledně.

Kucus_brainless_zombie #46 Posted 18 May 2018 - 12:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24340 battles
  • 952
  • [_LDN] _LDN

UKO, já tě chápu. To jsi prostě ty. A je to pěkné.

Ale i chápu kluky, protože mám stejné pocity. Na soutěžení se těším, ale už ne tak jako dříve. Je tam prostě taková pachuť na jazyku.

Je to vidět i zde, že podobnou náladu má víc lidí. Dříve tyhle vlákna byly o dost živější a to i z počátku těchto soutěží před lety, nyní je to tu polomrtvé.

EDIT je samozřejmě lehce nafouklá kauza, ventilují se skrze ní nahromaděné emoce. A EDIT vlastně není o EDITovi, ale o WG jako takovém. Mimochodem, tahle kauza je zabitá ještě z jednoho důvodu, že Ivana evidentně končí, zase si vzala dovolenou, takže není nikdo, kdo by to řešil a ani nebude. Hotovo, tečka, můžeme si tak akorát pohonit děla. ;)

A k soutěži:

Včera jsem vlastně poprvé pořádně zahrál WoTko pár hodin. Zkoušel jsem tu Frontovou linii - jako za mě dobrý, hezky pohodová věc, bavilo mě to.

Do toho jsem zkusil poexpit nějaký ty taliány, no WR 30% s WN 988 na M15/42 je děs běs a jsem prostě šílená lůza, která ani na Tier III není schopné nic zahrát. :trollface:

A mám dotaz ohledně chatu a zpráv ve hře. To to stále blbne všem nebo je chyba jen u mě? Včera ani ťuk, psal jsem pár lidem co se jevili online, Kurča od tebe se jevilo, že i něco přišlo, ale nic tam nebylo, prostě se jen rozblikalo okno s tvojí zprávou.

Edited by Kucus_CZ, 18 May 2018 - 12:57 PM.

kurcatovium #47 Posted 18 May 2018 - 01:22 PM

Colonel

• Player
  • 41073 battles
  • 3,660
Ano, zase to mají rozjebaný. Podle všeho můžeme čekat půl roku na opravu jako posledně... :-D

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users