Jump to content

Czołgi z Warhammera 40,000 szturmują pole bitwy!

• Please log in to reply
296 replies to this topic

maeroxxx #241 Posted 18 May 2018 - 05:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 76335 battles
  • 983
  • [MT67] MT67

View PostJagger1985, on 18 May 2018 - 03:15 PM, said:

Rzeczywiście parenaście stron hejtu od paru(nastu/dziesięciu) graczy w porównaniu do liczby graczy, mają się czego bać.

1. reszta graczy  tak często wchodzi na forum  jak Ty często piszesz na forum 

2. bać się WG nie musi ale jest taka zasada klient ma kasę a WG produkt

3.forum jest po to aby wyrażać swoje zdanie, a to co robi WG mi się nie podoba

Mscislav_sister #242 Posted 18 May 2018 - 05:41 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

View PostPrzytrzymanyDydek, on 16 May 2018 - 01:03 PM, said:

Dopóki w grze nie pojawią się jakieś Namelessy, Edelweissy, GuP, itp., to nie zamierzam rozdzierać szat :P

View PostNullmaruzero, on 16 May 2018 - 04:55 PM, said:

Hehehe, a jak mówiłem że i na PC (tudzież EU) prędzej czy później wszystkie Warhammery, My Little Pony czy premki X poziomu trafią to klakiery szczekały.

Czekam na różowego Hetzera z Girlz und Panzer

Wiecie, nie jestem za dodawaniem do gry płatnego contentu z GuP ale nie wiem co wy macie do tych czołgów. Nie ma żadnego "różowego" Hetzera.

och straszne! Dwa niehistoryczne emblematy! Ale mamy przecież mnostwo niehistorycznych naklejek i loga klanowe.

No to pewnie KW2 to jest straszna abominacja.

znowu niehistoryczna naklejka łeee:(

No tak. Czougi z anime takie niehistoryczne.

View Postslawi111, on 16 May 2018 - 09:04 PM, said:

za góra tydzień pojawi się mod z powyższym skinem na zwykłego KV-2 :D

Taki mod to ja widziałem pierwszego dnia po dodaniu tego czegoś do sklepu.

View Postpawlo969, on 17 May 2018 - 11:54 AM, said:

WG bada rynek tym kawulcem i skórką dla bdra.
Zapewne niedługo zobaczymy OIa w skórce girls und panzer.

Specjalnie dla Ciebie

Kot_04 #243 Posted 18 May 2018 - 05:47 PM

Brigadier

• Player
  • 22874 battles
  • 4,508
:facepalm:

bolo99 #244 Posted 18 May 2018 - 06:02 PM

Colonel

• Beta Tester
  • 50660 battles
  • 3,758
  • [NIEUL] NIEUL

akurat ostatnio odkurzam steamowe półki, propozycja następnej kooperacji

Spoiler

Fajterski #245 Posted 19 May 2018 - 10:59 AM

Private

• Player
  • 17759 battles
  • 15
  • [SC034] SC034
WG bez sensu ludzie nie chca takiego gówna w grze jak chcecie dalej polerowac swoje grosze to lepiej zlikwidujcie amunicje za srebro i wprowadzcie ammo tylko za zlotowki powiedzmy 100 pestek = 100zł :) wtedy hajs sie bedzie zgadzal:)

Thaarael #246 Posted 19 May 2018 - 08:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9842 battles
  • 88

View PostMscislav_sister, on 18 May 2018 - 04:41 PM, said:

Wiecie, nie jestem za dodawaniem do gry płatnego contentu z GuP ale nie wiem co wy macie do tych czołgów. Nie ma żadnego "różowego" Hetzera.

Nie jest ważne, że nie ma, ważne że Janusze hejtu sobie wryły w pamięć, że taki rzekomo był, i teraz będą przy każdej okazji przytaczać GuP jako przykład obrzydliwych skinów z animu, których nie chcą w swojej "historycznej" grze z ufomedami :V

A różowy czołg faktycznie się na odcinek czy dwa w GuP pojawił, tyle że to nie był Hetzer, tylko M3 Lee, którego po pierwszej przegranej (przez ten kretyński kamuflaż zresztą - parabola "skustomizowanych" kamuflaży w WoT?) bitwie dziewczyny przemalowały z powrotem na amerykański brąz, jak regulamin przykazał.

@EDIT

Zresztą, chichot historii z GuP: to anime świetnie wypunktowało wszystkie absurdy (obecne i historyczne - pamiętacie jeszcze taktykę z "pułapką" na Mausa?) WoT-a.

Edited by Thaarael, 19 May 2018 - 08:05 PM.

GpgotSwag #247 Posted 20 May 2018 - 12:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30348 battles
  • 679
  • [KLRZ] KLRZ

View PostThaarael, on 19 May 2018 - 08:03 PM, said:

Nie jest ważne, że nie ma, ważne że Janusze hejtu sobie wryły w pamięć, że taki rzekomo był, i teraz będą przy każdej okazji przytaczać GuP jako przykład obrzydliwych skinów z animu, których nie chcą w swojej "historycznej" grze z ufomedami :V

A różowy czołg faktycznie się na odcinek czy dwa w GuP pojawił, tyle że to nie był Hetzer, tylko M3 Lee, którego po pierwszej przegranej (przez ten kretyński kamuflaż zresztą - parabola "skustomizowanych" kamuflaży w WoT?) bitwie dziewczyny przemalowały z powrotem na amerykański brąz, jak regulamin przykazał.

Pewnie też mają w głowie oflagowanego StuGa.

Ale takiego reskina, podobnie jak różowego M3 Lee, nawet w Blitzie nie odważyli się dodać.

Tylko Kuro Mori Mine, Pz. IV Anko SP i ww. Hetzera Kame SP.

Spoiler

Francuskie maszyny są bardziej oczoj… oczobitne.

DED87 #248 Posted 20 May 2018 - 12:31 AM

Staff Sergeant

• Community Contributor
  • 70180 battles
  • 481
  • [INVIL] INVIL

View PostHurry_Hans, on 17 May 2018 - 05:12 AM, said:

Ded ma w garażu Liberte-Pasztecika i Patriota-Kapitana Amerykę, Defendera, P.Victorię  Są one bardziej pstrokate od tego KV2.

Nie rozumiem reakcji Deda ponieważ z KV2 premium można zdjąć skórkę, ma te same parametry co drzewkowy. Nie ma płaczu, że premka lepsza jak w przypadku wymienionych ósemek.

Gdy wymieniali Patrioty lub Liberte, Defendera Ded stwierdził, że nie będzie zmieniał na wersję normalną...pstrokaty czołg mu nie przeszkadza, a pomalowany w stonowane kolory KV2 kole go w oczy???

Kolega Deda- Multi pomyka różowymi/fioletowymi czołgami oraz choinkowymi. Chcesz być jak Multi? pomaluj czołg na różowo. WG zaciera ręce z wydanego złota.

Od dwóch lat w grze jest Patriot. Co was bardziej razi Patriot czy KV2?

Ded kupując Liberte, Ptriota, Defendera jest w zasadzie współwinien pojawienia się KV2 Valhalla. 

Jeżeli chcesz podpierać się moją osobą w jakiś swoich teoriach to warto może dopytać u źródła a nie pisać pierdoły. Co do samego filmu o KW-2 premium potem nagrałem drugi dużo dłuższy filmik. 

Nie mam Defendera - to raz. Jak była możliwość wymiany czołgów typu Liberte czy Patriot - nie wymieniałem ich gdyż - w takiej formie je otrzymałem od widzów. Uznałem, że wymiana ich była by nie fair wobec osób, które wydały swoje pieniądze bym taki pojazdem mógł zagrać.   Mówiłem o tym wielokrotnie na filmach i streamach. To samo Tyczy się P. Victorii.( nie ma możliwości wymiany na inny, poza tym sam jej nie kupiłem) 

Moje pytanie jest więc takie. Dlaczego kłamiesz?!

Edited by DED87, 20 May 2018 - 12:35 AM.

Mscislav_sister #249 Posted 20 May 2018 - 03:26 AM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

View PostGpgotSwag, on 20 May 2018 - 01:19 AM, said:

Pewnie też mają w głowie oflagowanego StuGa.

Ale takiego reskina, podobnie jak różowego M3 Lee, nawet w Blitzie nie odważyli się dodać.

Tylko Kuro Mori Mine, Pz. IV Anko SP i ww. Hetzera Kame SP.

Spoiler

Francuskie maszyny są bardziej oczoj… oczobitne.

Te wszystkie "kustomizacje" były dla jaj w jednym meczu (złoty Pz., różowy M3 Lee, StuG z flagami). Nigdzie indziej się coś takiego nie pojawia.

Premki z GUP byłyby po prostu klonami maszyn które są w WoT, tylko z historycznym wyposażeniem i niehistorycznymi emblematami.

Tylko po co?

Zostawmy moderom to co należy do moderów. Co najwyżej można wypuścić oficjalny modpack jaki był do pobrania na wgmods.net, teraz jest pewnie uaktualniany, zawsze im trochę z tym schodzi.

HeinzBagieta #250 Posted 20 May 2018 - 04:36 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11242 battles
  • 368
Ze zwykłych szóstek dosyć popularnych jako funk taki został jeszcze O-I. Tylko patrzeć jak  taki Durex rzuci Wargaymingowi trochę sałaty i będzie w sklepie premium do kupienia pancerny kondom.

MisioDobijak #251 Posted 20 May 2018 - 04:46 AM

Private

• Player
  • 809 battles
  • 33

View PostHeinzBagieta, on 20 May 2018 - 04:36 AM, said:

Ze zwykłych szóstek dosyć popularnych jako funk taki został jeszcze O-I. Tylko patrzeć jak taki Durex rzuci Wargaymingowi trochę sałaty i będzie w sklepie premium do kupienia pancerny kondom.

:teethhappy: To będzie piękny dzień.

GpgotSwag #252 Posted 20 May 2018 - 12:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30348 battles
  • 679
  • [KLRZ] KLRZ

View PostHeinzBagieta, on 20 May 2018 - 04:36 AM, said:

Ze zwykłych szóstek dosyć popularnych jako funk taki został jeszcze O-I. Tylko patrzeć jak  taki Durex rzuci Wargaymingowi trochę sałaty i będzie w sklepie premium do kupienia pancerny kondom.

Stanowcze NIE

Ale tylko dlatego, że to by była OP-premka. Takich nie potrzeba więcej.

00anj00 #253 Posted 20 May 2018 - 12:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33263 battles
  • 401
  • [M2RKO] M2RKO

View PostGpgotSwag, on 20 May 2018 - 11:09 AM, said:

Stanowcze NIE

Ale tylko dlatego, że to by była OP-premka. Takich nie potrzeba więcej.

Problemem jest balans między nowymi i starymi graczami, którzy wydają kasę na grę... Ci drudzy są wążnym elementem drenaży portfeli dla WG, a jeśli nie kolekcjonują czołgów (czyli mają BARDZOOO duzo sieki) to jeśli nowa premka nie będzie OP, to jej nie kupią i kółko się zamyka... Po ostatnich 2 latach zmian by WG obawiam się, że balans czołgów na obecną chwilę jest lekko mówiąc mało realny...

Robertttttt #254 Posted 20 May 2018 - 01:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13813 battles
  • 60

Tak sprawa z tą waszą historycznością nie wiedziałem, że jakiś Niemiec np w Tigerze na łuku kurskim krzyczy przez radio ej wyślijcie do przodu lekkie czołgi bo inaczej nie zobaczę ruskiego czołgu stojącego 450 metrów przede mną bo spota nie mam odpowiedniego, a powyżej 550 metrów to już wgl mission impossible było zobaczenie czołgu bo wychodził po za zakres widzenia :D  

Co do tych waszych zdjęć historycznych pokażcie zdjęcie historyczne pokazujący zniszczony czołg przez to, że został trafiony we właz dowódcy. 

Edited by Robertttttt, 20 May 2018 - 01:16 PM.

SlowDeepAndHard #255 Posted 20 May 2018 - 02:37 PM

Private

• Player
  • 40423 battles
  • 45

Wiadomo, WOT to nie symulator, nie sprowadzajmy zagadnienia do absurdu.

Ja tam kupiłem Ragnaroka, i jestem zadowolony. Skórka jest świetna i pasuje do tego konkretnego czołgu jak ulał, nie zamierzam jej zdejmować.

Historyczność? Została dawno pogrzebana Patriotami, Defenderami, i przydeptana Primo Victorią (tych skórek w opcjach nie wyłączysz). 

Dla fanów "historyczności" WuGie serwuje niskotierowe kupy, takie jak Sherman Łoza, czy Tiger 131... Dzięki, postoję.

Tutaj mamy fajnego fun tanka w miłej dla oka oprawie, przy tym parametry takie jak w drzewku. Jednym się spodoba, innym niekoniecznie, do kupna nikt nie zmusza.

Edited by Still_Love_You, 20 May 2018 - 02:38 PM.

7adamski7 #256 Posted 20 May 2018 - 03:10 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 52427 battles
  • 3,124
  • [LICHO] LICHO
A dla mnie taki KV2 w wersji premium to taki must have, skórkę od razu zmieniłem na zwykłe kamo. Mam tylko nadzieję, że będzie się pojawiał tak rzadko jak Obj/Def

Edited by 7adamski7, 20 May 2018 - 06:41 PM.

MirZnamir #257 Posted 20 May 2018 - 07:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33616 battles
  • 312
W moich oczach zarząd WG to frajerzy. Dlaczego? Odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy spotkał ktoś w bitwie BDR G1 B w kamuflażu mordiańskim? Bo ja ani razu. Tymczasem KW-2 Ragnarok jeździ na randomach całkiem sporo. Co to znaczy? Otóż większość graczy WoT ma całe to uniwersum bojowego młota czterdzieści tysięcy głęboko w d....pie (niedomówienie) i ani myśli płacić ciężkie pieniądze za coś takiego. Natomiast gracze chcieli dostać Kawulca 2 w wersji premium. Więc go kupują choć zarówno wygląd, jak również cena są kompletnie "nie z tej bajki". Dla mnie jest oczywiste, że taka wysoka cena za KW-2 ® wynika z tego, że trzeba "odpalić działkę" z zysków tej bandzie pazernych kolesiów z "gierkowego warsztatu". Więc gdyby WG zrobiło ten pojazd samodzielnie, nawet w jakimś niehistorycznym stylu np. mundialowym, to i tak sprzedało by ich całą kupę. Na dodatek mógłby być ten pojazd znacznie tańszy :coin:  i paradoksalnie przynieść firmie jeszcze większy zysk, bo raz, że większa rzesza graczy by ten czołg zakupiła, a dwa, to cały zysk zgarnął by Wargaming. 

Mad_Goblin #258 Posted 20 May 2018 - 08:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4333 battles
  • 92

View PostMirZnamir, on 20 May 2018 - 07:34 PM, said:

...Dla mnie jest oczywiste, że taka wysoka cena za KW-2 ® wynika z tego, że trzeba "odpalić działkę" z zysków tej bandzie pazernych kolesiów z "gierkowego warsztatu". Więc gdyby WG zrobiło ten pojazd samodzielnie, nawet w jakimś niehistorycznym stylu np. mundialowym, to i tak sprzedało by ich całą kupę. Na dodatek mógłby być ten pojazd znacznie tańszy...

Gdyby zrobili w stylu mundialowym to ten KV-2 kosztowałby ze 200zł najmniej. W kwestii pazerności goście z GW nie dorastają tym z FIFA do pięt. Tańszy byłby tylko jeśli WG zrobiłoby swoją własną skórkę np. historyczną.

WarMachine_31 #259 Posted 20 May 2018 - 08:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1952 battles
  • 840

View PostMirZnamir, on 20 May 2018 - 07:34 PM, said:

W moich oczach zarząd WG to frajerzy. Dlaczego? Odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy spotkał ktoś w bitwie BDR G1 B w kamuflażu mordiańskim? Bo ja ani razu. Tymczasem KW-2 Ragnarok jeździ na randomach całkiem sporo. Co to znaczy? Otóż większość graczy WoT ma całe to uniwersum bojowego młota czterdzieści tysięcy głęboko w d....pie (niedomówienie) i ani myśli płacić ciężkie pieniądze za coś takiego. Natomiast gracze chcieli dostać Kawulca 2 w wersji premium. Więc go kupują choć zarówno wygląd, jak również cena są kompletnie "nie z tej bajki". Dla mnie jest oczywiste, że taka wysoka cena za KW-2 ® wynika z tego, że trzeba "odpalić działkę" z zysków tej bandzie pazernych kolesiów z "gierkowego warsztatu". Więc gdyby WG zrobiło ten pojazd samodzielnie, nawet w jakimś niehistorycznym stylu np. mundialowym, to i tak sprzedało by ich całą kupę. Na dodatek mógłby być ten pojazd znacznie tańszy :coin:  i paradoksalnie przynieść firmie jeszcze większy zysk, bo raz, że większa rzesza graczy by ten czołg zakupiła, a dwa, to cały zysk zgarnął by Wargaming. 

Frajerzy?

WG ma bardzo dobrych marketingowców.

Dla przykładu hejtowany maraton na Progetto 46 zakończył się z 96 tys. tych czołgów na serwerze EU. 

Ludzie wydawali tysiące złotych na paczki choinkowe aby dorwać type59 który przestał być unikatem, legendą.

Zastanów się dlaczego WG wypuściło KV2+ skórkę w cenie czołu 8 tieru oraz skórkę dla BDR w cenie czołu premium???

Ta oferta jest testem. Możemy się spodziewać kolejnych podobnych ofert w przyszłości.

Edited by WarMachine_31, 20 May 2018 - 08:48 PM.

Pancerny_Samuraj #260 Posted 20 May 2018 - 08:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7051 battles
  • 873

Przy okazji warto napomnieć, że skórkę z Warhammera można ściągnąć co sprawia iż cała akcja jest jeszcze bardziej śmiechu warta. Okazuje się bowiem, że nigdy tak naprawdę uniwersum Warhammera nie było celem Wargamingu co po prostu najtańsze zagranie w postaci wypuszczenia odpowiedników premium "zwykłych" czołgów. Słów mi brakuje na ten patologiczny stan rzeczy. Co następne? WG zamierza zrobić wersję premium każdego czołgu w grze? A może jeszcze lepiej? Uczynić to a następnie zlikwidować zwyczajne maszyny ponieważ "nie są już potrzebne" ? :amazed: Mogli wprowadzić zdobyczną wersję KW-2 oraz KW-1 którą kupiło by wielu graczy, ale w zamian postanowili wykonać ruch, który jest całkowicie bezsensu. Po co tworzyć czołgi z Warhammera skoro można z nich ściągnąć kamuflaż? Dafuq? Przecież to tak jakby pozwolić usunąć czarny kolor z np. T34 Black przy jednoczesnym zostawieniu w grze zwykłego T34. Nie wiem co się dzieje z tą grą oraz spółką nią zarządzającą. Wiem tylko tyle, że za czasów gdy rządził tu SerB to wiele można było Wargamingowi zarzucić, ale logikę szanowano. Teraz natomiast nie jestem w stanie napisać co kieruje tą firmą. Pieniądze? Wcześniej też kierowały a nie robiono takich cyrków. A jeśli już takowe urządzano to szło je jeszcze jakkolwiek zrozumieć. Dziś działania firmy nie dość, że są absurdalnie głupie to dodatkowo zaprzeczają wszelkiemu rozumowi. Nikt nie jest już w stanie pojąć o co tu chodzi.

Edited by Pancerny_Samuraj, 20 May 2018 - 09:10 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users