Jump to content

Měsíc odměn – 3. týden

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Community #1 Posted 17 May 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 26,026
Podívejte se na mise pro 3. týden na cestě za vaší velkou odměnou!

Úplný text položky novinek

Ghostly3 #2 Posted 17 May 2018 - 06:59 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10617 battles
  • 365
  • [CSWB] CSWB
Skoda, ze mise nelze plnit ve Frontlinu... 

Derwaldar #3 Posted 17 May 2018 - 09:13 AM

Corporal

• Player
  • 27255 battles
  • 118
  • [NO-EU] NO-EU
Tyhle mise jsou pohoda. Jen mám pocit, že mě WG za něco trestá, protože od rána dostávám týmy, které končí s výsledkem 3:15 a podobně.

MartinBombardak #4 Posted 17 May 2018 - 10:11 AM

Private

• Player
  • 1112 battles
  • 4
Záleží na tom, s čím se plní. Já na to mám jen Valentina II a PZB2, takže už tenhle týden (10000 exp.) je na 3-4 hodiny a příští (nastřílet 7000 hp.) bude ještě větší makačka....

Edited by MartinBombardak, 17 May 2018 - 10:11 AM.

makak_1 #5 Posted 17 May 2018 - 10:31 AM

Sergeant

• Player
  • 11076 battles
  • 207

View PostDerwaldar, on 17 May 2018 - 08:13 AM, said:

Tyhle mise jsou pohoda. Jen mám pocit, že mě WG za něco trestá, protože od rána dostávám týmy, které končí s výsledkem 3:15 a podobně.

neboj nejsi sam prohry typu 0/15 a podob jsou i statisticky nesmysl, jen ve wotu to jde,mam  xvm a vidim ze na me strane je vic  zelenejch, modrejch a presto nejakym podivnou "souhrou" druhy tym slozeny ze zlutejch, oranzovejch prvni sejme  vsechny " lepsi" hrace a pak uz jem vidis jak nase strana nic netrefi, trefi-ly neprostreli ale druha strana strily a trefuje a probiji, je to jednoduchy, system je nahran na serveru  nekde v nemecku a mi nevime jak je to nastavene a jak  je to nastavene pro kazdy ucet se system chova, jen koukas jak je prohra 0/15 a jeste kdyz te ten system te posle do proher treba 20x za den tak to  neni tva chyba ale bohuzel jen tahas za kratsi  konec provazu.

ty podivnosti ve hre mne jen utvrzujou ze wot aktivne ovlivnuje  hru, meni ti parametry dela a pancire a dokonce camo i pohyblivost, myslim ze se zas strhne vlna nenavisti ze strany "dobrejch" hracu ze jim se to nedeje a tak kdyz nekdo napise neco jineho tak je jasne ze si jen vymysli:-)

decka ste jen tak dobry jak vam to dovoli system!!! to je cely,ty neovlivnis zda nekoho uvidis, uvidis-li a zameris, trefis-li, trefis-li probijes, probijes-li tak za kolik das poskozeni,tohle vse ma v plny moci system  na  serveru  wotu, staci si to jen uvedomit.

doufam ze jsou tu i hraci co mi daji za pravdu:-)

ma stala smula je ta ze na mem uctu zas jak jsou 3x a 5x tak mam klasicky 3/4  hry total prohry a pak je prvni vytezna a ja nic netrefim a neudelam a doslova nejhorsi vysledek vsech her za ten den, a tak ma z nasobku uplny h....no!! a tao se mi deje neustale a pokazde, urcite nejsem sam komu se tohle deje. aha a samo ze po teto hre a x nasobek uz neni tak je hra a je primo skvela a system mi dovoli delat co chci  a vysledek je tez vyborny ale bohuzel x nasobek uz neni. a tak pisu  asi nahoda ze strany  wotu:-)  ale nesmeju se ale jsem pekne vytocenej a dostat ty kaspary do ruky tak uz nikdo nehraje

wotu zdar:-)

Edited by makak_1, 17 May 2018 - 10:34 AM.

undertakersk #6 Posted 17 May 2018 - 02:07 PM

Private

• Player
  • 26162 battles
  • 30

View PostDerwaldar, on 17 May 2018 - 08:13 AM, said:

Take vysledky su v poslednej dobe caste az znechucujuce hrat dalej. Gj WG

willer67 #7 Posted 17 May 2018 - 02:19 PM

Sergeant

• Player
  • 40946 battles
  • 280

View Postmakak_1, on 17 May 2018 - 09:31 AM, said:

neboj nejsi sam prohry typu 0/15 a podob jsou i statisticky nesmysl, jen ve wotu to jde,mam  xvm a vidim ze na me strane je vic  zelenejch, modrejch a presto nejakym podivnou "souhrou" druhy tym slozeny ze zlutejch, oranzovejch prvni sejme  vsechny " lepsi" hrace a pak uz jem vidis jak nase strana nic netrefi, trefi-ly neprostreli ale druha strana strily a trefuje a probiji, je to jednoduchy, system je nahran na serveru  nekde v nemecku a mi nevime jak je to nastavene a jak  je to nastavene pro kazdy ucet se system chova, jen koukas jak je prohra 0/15 a jeste kdyz te ten system te posle do proher treba 20x za den tak to  neni tva chyba ale bohuzel jen tahas za kratsi  konec provazu.

ty podivnosti ve hre mne jen utvrzujou ze wot aktivne ovlivnuje  hru, meni ti parametry dela a pancire a dokonce camo i pohyblivost, myslim ze se zas strhne vlna nenavisti ze strany "dobrejch" hracu ze jim se to nedeje a tak kdyz nekdo napise neco jineho tak je jasne ze si jen vymysli:-)

decka ste jen tak dobry jak vam to dovoli system!!! to je cely,ty neovlivnis zda nekoho uvidis, uvidis-li a zameris, trefis-li, trefis-li probijes, probijes-li tak za kolik das poskozeni,tohle vse ma v plny moci system  na  serveru  wotu, staci si to jen uvedomit.

ma stala smula je ta ze na mem uctu zas jak jsou 3x a 5x tak mam klasicky 3/4  hry total prohry a pak je prvni vytezna a ja nic netrefim a neudelam a doslova nejhorsi vysledek vsech her za ten den, a tak ma z nasobku uplny h....no!! a tao se mi deje neustale a pokazde, urcite nejsem sam komu se tohle deje. aha a samo ze po teto hre a x nasobek uz neni tak je hra a je primo skvela a system mi dovoli delat co chci  a vysledek je tez vyborny ale bohuzel x nasobek uz neni. a tak pisu  asi nahoda ze strany  wotu:-)  ale nesmeju se ale jsem pekne vytocenej a dostat ty kaspary do ruky tak uz nikdo nehraje

včera jsem začal mít +- stejné pocity jako ty popisuješ. vždycky jsem hledal chybu jen v sobě,ale od 1.0 nechápu tuto hru. mám sice přes 38k bitev,ale poslední dobou jako bych apsolutně nevěděl jak vlastně tato hra funguje. před 1.0 jsem měl měsíční vn8 +- 2100 a wr 55. ted nemůžu nic zahrát ,ale apsolutně nic. včera už to vyvrcholilo když jsem několikrát po sobě neprobil tvp 50 mojí 140tkou. je to snad pomsta od wg ,že jsem napsal před časem, že někteří zaměstnaci jsou jen darmožrouti,nebo já nevím.  potom co se mně stalo včera v několika bitvách po sobě ti dávám prostě za pravdu.

Edited by willer67, 17 May 2018 - 02:20 PM.

CaptainPatyn #8 Posted 17 May 2018 - 03:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14663 battles
  • 695
Ono je to spis tim kam to WG vede tu hru. Hraju to sice jen 2 roky necele ale za tu dobu se ta hra neskutecne zmenila co se gameplay tyka. Asi nejvetsi a zaroven nejhorsi zmena je MM a ty WG 3 minutove bitvy. Kdyz jsem hral Wot rok a pul zpet neznal jsem prakticky bitvu pod 10 minut dnes ji povazuji za vzacnost spis 5 minutove bitvy jsou uz vzacnost dnes ma kazdy druhy tank dpm spousta hracu se neboji pouzivat gold munici prislo do hry spousty OP stroju a zaroven mapy vypadaji vic a vic jako koridory aby nahodou netrvala bitva vic nez je zdravo a k tomu hraci vo nemaji absolutne zadny skill a maji 1-2k bitev a prakticky pomalu nevi kam probijet tanky maji X tiery takze tam uz jsou proste kostky vrzeny...

ZK69 #9 Posted 17 May 2018 - 04:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16276 battles
  • 55

View Postwiller67, on 17 May 2018 - 01:19 PM, said:

včera jsem začal mít +- stejné pocity jako ty popisuješ. vždycky jsem hledal chybu jen v sobě,ale od 1.0 nechápu tuto hru. mám sice přes 38k bitev,ale poslední dobou jako bych apsolutně nevěděl jak vlastně tato hra funguje. před 1.0 jsem měl měsíční vn8 +- 2100 a wr 55. ted nemůžu nic zahrát ,ale apsolutně nic. včera už to vyvrcholilo když jsem několikrát po sobě neprobil tvp 50 mojí 140tkou. je to snad pomsta od wg ,že jsem napsal před časem, že někteří zaměstnaci jsou jen darmožrouti,nebo já nevím.  potom co se mně stalo včera v několika bitvách po sobě ti dávám prostě za pravdu.

Nevím už ve kterém topicu to bylo, ale jeden z hráčů sdělil, že jakmile vynadal podpoře a vlastně celému Wargamingu podobně jako ty, přestalo se mu dařit. Znělo mi to už moc jako Akta X, ale vidím, že nebyl sám. S makak_1 naprostý souhlas. Nastřílíš hodně, prohra. Nastřílíš nula, je x5.

Hollohlaway #10 Posted 17 May 2018 - 04:38 PM

Sergeant

• Player
  • 31440 battles
  • 253
  • [-SGT-] -SGT-
Nesouhlas. Já s tím problémy nemám, rozhodně ne v nijak výrazné míře. někdy se prostě daří, někdy ne. Taky bych to občas rozmlátil, ale konspirační teorie z toho nedělám.

Ulman_the_Hunter #11 Posted 17 May 2018 - 09:47 PM

Private

• Player
  • 43767 battles
  • 16
Ty teorie nade mnou  jsou docela směšné, ale pššt jinak vás zjebou za bůh ví co. Mise jsou jednoduché pro každého a odměny nice, takže nevím jak si můžete stěžovat na lidský faktor a obviňovat z něj wg.  :D Mnoho z vás si pravděpodobně neuvědomuje, že mise jsou něco navíc, něco co je free a není to povinné, takž být vámi, tak jsem rád. :) 

CaptainPatyn #12 Posted 18 May 2018 - 05:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14663 battles
  • 695

View PostUlman_the_Hunter, on 17 May 2018 - 09:47 PM, said:

Ty teorie nade mnou  jsou docela směšné, ale pššt jinak vás zjebou za bůh ví co. Mise jsou jednoduché pro každého a odměny nice, takže nevím jak si můžete stěžovat na lidský faktor a obviňovat z něj wg.  :D Mnoho z vás si pravděpodobně neuvědomuje, že mise jsou něco navíc, něco co je free a není to povinné, takž být vámi, tak jsem rád. :) 

Smesne? Jako vazne? Tobe pprijde MM v poradku? Ty 2-3 minutove bitvy s vysledky 15:1.2.3? Nevidis jak to firma zene P2W? OP stroje, koridorove mapy, nemyslne pancire a k tomu neadekvatni pene...pokud tyhle veci nevidis tak promin ale jsi slepy.

Majkyna_CZ #13 Posted 18 May 2018 - 06:06 AM

Private

• Player
  • 46510 battles
  • 8

View Postwiller67, on 17 May 2018 - 01:19 PM, said:

Myslím, že je to vše o penězích. Když jsem měl roční prémiák, tak jsem si chrochtal a šel jsem pěkně nahoru. Prémko skončilo ​a jedu zase dolů.. Kdo platí a kupuje tanky, podle mého bude určitě zvýhodněn. Když si ohlídají Valentine na vašem účtu aby nehrál s tier 5, tak proč by neohlídali toto, že? 

willer67 #14 Posted 18 May 2018 - 06:58 AM

Sergeant

• Player
  • 40946 battles
  • 280

View PostUlman_the_Hunter, on 17 May 2018 - 08:47 PM, said:

ty jsi asi špatně četl. já si neztěžuju na žádné mise a ty mně ani vlastně nezajímají,zálohy mně spíš příbyvají a credity si umím vydělat jak potřebuju.  jen píšu že se ze mně stal skoro den ze dne hráč ,který má o 700 nižší vnko. a 10 procent nižší wr. a to už trvá od vydání 1.0.  ne jeden nebo dva dny.  

undertakersk #15 Posted 18 May 2018 - 08:47 AM

Private

• Player
  • 26162 battles
  • 30

View Postwiller67, on 18 May 2018 - 05:58 AM, said:

ty jsi asi špatně četl. já si neztěžuju na žádné mise a ty mně ani vlastně nezajímají,zálohy mně spíš příbyvají a credity si umím vydělat jak potřebuju.  jen píšu že se ze mně stal skoro den ze dne hráč ,který má o 700 nižší vnko. a 10 procent nižší wr. a to už trvá od vydání 1.0.  ne jeden nebo dva dny.  

Len s tebou suhlasim. Od aktualizacie 1.0 a noveho MM vnko cisty minus

Edited by undertakersk, 18 May 2018 - 08:48 AM.

Hugo_bear #16 Posted 18 May 2018 - 08:47 AM

Captain

• Player
  • 20682 battles
  • 2,091
  • [O-S-G] O-S-G

View PostMajkyna_CZ, on 18 May 2018 - 06:06 AM, said:

Myslím, že je to vše o penězích. Když jsem měl roční prémiák, tak jsem si chrochtal a šel jsem pěkně nahoru. Prémko skončilo ​a jedu zase dolů.. Kdo platí a kupuje tanky, podle mého bude určitě zvýhodněn. Když si ohlídají Valentine na vašem účtu aby nehrál s tier 5, tak proč by neohlídali toto, že? 

ale ne, není to tim, ať mám premiák nebo ne, tak je to furt jen houpačka, jednou je to lepší podruhé, potřetí a počtvrté horší :-)

to horší se trošku množí. ale je to hráčema, a i se zelenejma a modrejma hráčema v týmu se prohravá.

uvidíme pak zase k podzimu, asi bude další premiovej účet, nebo už ne

Miri37 #17 Posted 18 May 2018 - 08:59 AM

Major General

• Player
  • 45263 battles
  • 5,267

View Postwiller67, on 18 May 2018 - 05:58 AM, said:

Taky bych se chtěl jen tak ze dne bez přičinění zhoršit.

Spoiler

willer67 #18 Posted 18 May 2018 - 09:51 AM

Sergeant

• Player
  • 40946 battles
  • 280

View PostMiri37, on 18 May 2018 - 07:59 AM, said:

Taky bych se chtěl jen tak ze dne bez přičinění zhoršit.

Spoiler

ano, včera se mně poprvé podařilo něco zahrát.jo je to tak,ale kdyby jsi viděl minulý a před minulý týden tak to byl fakt humus. 

Derwaldar #19 Posted 18 May 2018 - 10:12 AM

Corporal

• Player
  • 27255 battles
  • 118
  • [NO-EU] NO-EU

View Postmakak_1, on 17 May 2018 - 10:31 AM, said:

Hm, tak tohle znám. V poslední době mě ke hře motivuje vícemeně jen QuickyBaby, protože  jeho videa hru vždycky podají jako děsně zajímavou. Pak si ale vyjedu se "star týmem" a rozkopal bych počítač.

Miri37 #20 Posted 18 May 2018 - 11:03 AM

Major General

• Player
  • 45263 battles
  • 5,267

View Postwiller67, on 18 May 2018 - 08:51 AM, said:

ano, včera se mně poprvé podařilo něco zahrát.jo je to tak,ale kdyby jsi viděl minulý a před minulý týden tak to byl fakt humus. 

Možná nejsem nejchytřejší, ale že by se ti od nové verze stále nedařilo a proto poslední měsíc cca 600 bitev vykazuje lepším WR a WN8, než je průměr účtu?

Tak až tak hloupej nejsem, že se to propadem WN o 700 a WR o 10% dosáhnout nedá.    

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users