Jump to content

Nowe konto czy stare?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

_TankSlayer #1 Posted 17 May 2018 - 02:44 PM

Private

• Player
  • 6115 battles
  • 10

Witam wszystkich,

mam następujące pytanie moje obecne konto na którym gram od zawsze ma dosyć słabe statystki (wiadomo uczyłem się na nim grać itd.). Oglądam troszkę na youtubie wota i kilka razy usłyszałem ,że przy słabych statach i powyżej 5 tysięcy bitew lepiej zaczynać od nowa tzn. resetować konto ponieważ statystki trudno poprawić przy takiej ilości bitew. Ja osobiście resetować konta bym nie chciał bo szkoda mi czasu włożonego na grę jednak czy w przyszłości do jakiegoś lepszego klanu będę miał szansę się dostać czy lepiej stworzyć od nowa konto bo tego nie da się już za bardzo poprawić?(Oczywiście nie gram cudownie,super itd. ale na pewno dużo lepiej niż te pierwsze 5 tysięcy bitew). Mam bardzo dużo frajdy z gry ale nie chciałbym aby okazało się iż podobijałem do dych a ze względu na staty nikt za bardzo nie będzie chciał mnie dodać do klanu. Czy może statystki konta to lekki mit pod względem rekrutacji? 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi!

Edited by _TankSlayer, 17 May 2018 - 02:46 PM.

RAZ_uR #2 Posted 17 May 2018 - 02:49 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 34282 battles
  • 3,010
  • [RAZUR] RAZUR
5k to mała ilość i łatwo wyciagnac staty. Skup się na mocnym recencie i dobrych wynikach na X tierach to bez problemu dostaniesz się do dobrego klanu. 

_Oberschlesien_ #3 Posted 17 May 2018 - 02:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40212 battles
  • 1,154
  • [SNOV] SNOV
Nie resetuj konta, graj dla przyjemności nie dla statystyk bo stracisz przyjemność z grania.

RAZ_uR #4 Posted 17 May 2018 - 02:58 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 34282 battles
  • 3,010
  • [RAZUR] RAZUR

View Post_Oberschlesien_, on 17 May 2018 - 02:51 PM, said:

Nie resetuj konta, graj dla przyjemności nie dla statystyk bo stracisz przyjemność z grania.

Jedni czerpią przyjemność z robienia za mięso armatnie,a inni z wygrywania bitew. Gość wyraźnie napisał,że chciałby w przyszłości dołączyć do lepszego klanu,a będąc warzywem "4fun" nie może na to liczyć.

Falathi #5 Posted 17 May 2018 - 02:59 PM

General

• WG Staff
  • 16452 battles
  • 9,433
  • [WG] WG

View Post_Oberschlesien_, on 17 May 2018 - 02:51 PM, said:

O tak. Dodam jeszcze: graj, ale rzuć okiem na poradniki, zapytaj jak grać takim czy innym czołgiem w grze. Statystyki statystykami, ale przyjemność z grania jest większa, gdy grasz dobrze, a przynajmniej znośnie. 

_TankSlayer #6 Posted 17 May 2018 - 03:08 PM

Private

• Player
  • 6115 battles
  • 10
Super, to jestem spokojny. Mam bardzo dużo frajdy z gry tylko wkurza mnie troszkę jak zostanę wylosowany np. jako top tier i zanim coś zrobię już jestem wyzywany (jako iż jestem na czerwono) a jak mi bitwa nie wyjdzie to wiadomo "report bot" etc. a najgorsze jest to ,że w ostatnim czasie bardzo dużo przegrywam mimo ,że 70% bitew jestem top 1-3 w drużynie ,a to troszkę irytuje jak team ginie a na was rzuca się 5 czy 6 wrogów i nic się nie da zrobić. Mimo to czuję progres i będę starał się poprawić i skupić na 10. tierach jak do nich dojdę. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! :)

Edited by _TankSlayer, 17 May 2018 - 03:09 PM.

malutoros #7 Posted 17 May 2018 - 03:10 PM

Captain

• Player
  • 20459 battles
  • 2,414
  • [TPW] TPW

View PostFalathi, on 17 May 2018 - 01:59 PM, said:

O tak. Dodam jeszcze: graj, ale rzuć okiem na poradniki, zapytaj jak grać takim czy innym czołgiem w grze. Statystyki statystykami, ale przyjemność z grania jest większa, gdy grasz dobrze, a przynajmniej znośnie. 

Nie oszukujmy sie.W ERZE botow ktore zalały random raczej o przyjemnosc trudno.

Najrosądniej bedzie zasugerowac autorowi wątku aby nie bawil sie w resetowanie czy zakladanie nowego konta.

.

Block Quote

Super, to jestem spokojny. Mam bardzo dużo frajdy z gry tylko wkurza mnie troszkę jak zostanę wylosowany np. jako top tier i zanim coś zrobię już jestem wyzywany (jako iż jestem na czerwono) a jak mi bitwa nie wyjdzie to wiadomo "report bot" etc. a najgorsze jest to ,że w ostatnim czasie bardzo dużo przegrywam mimo ,że 70% bitew jestem top 1-3 w drużynie ,a to troszkę irytuje jak team ginie a na was rzuca się 5 czy 6 wrogów i nic się nie da zrobić. Mimo to czuję progres i będę starał się poprawić i skupić na 10. tierach jak do nich dojdę. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! 

Z czasem bedziesz coraz lepszy,a do bota ci daleko patrzac na statystyki.Graj i nic nie zmieniaj z kontem.

Edited by malutoros, 17 May 2018 - 03:12 PM.

straszny_cienias #8 Posted 17 May 2018 - 03:13 PM

General

• Player
  • 62827 battles
  • 8,284
  • [_CHS_] _CHS_
Przede wszystkim najpierw nauka. Teraz reset ci nic nie da, bo statystyki będziesz miał podobne (sprawdziłem, że ostatnio grasz na podobnym poziomie jak twoje wyniki całościowe). Jak już poprawisz swoją grę, to możesz pomyśleć nad resetem, czy nowym kontem. Ale pomyśl czy warto. Ja odradzam. Klan będzie raczej patrzył na twoje aktualne wyniki, nie na całościowe. Robić wszystko od nowa? Po co? Dla kolorku? Moim zdaniem to bez sensu. A akurat na randomach warto mieć gorszy kolor. Wierz lub nie, ale wielu graczy ma zainstalowanego XVMa i na cel bierze najpierw "większe zagrożenie", czyli lepszych graczy. Lepiej grać sobie spokojnie. Lepiej zostań przy tym, co masz.

ankuba57 #9 Posted 17 May 2018 - 04:07 PM

Captain

• Player
  • 31615 battles
  • 2,213
 Nie idź tą drogą. Było już wiele narzekań ,,dobrych" graczy że ich focusują bo mają za dobre staty.  :)

PantokratoR667 #10 Posted 17 May 2018 - 04:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44569 battles
  • 733
Nie idź tą drogą. Focus wbrew pozorom to najmniej istotna kwestia. Kiedyś jak będziesz grał lepiej i tak się go dorobisz. Nie warto resetować, bo w tej grze największy skarb stanowią wyszkolone załogi. Czy na prawdę warto znowu szkolić wszystkie od zera?

Mafiq_pl #11 Posted 17 May 2018 - 04:42 PM

Corporal

• Player
  • 660 battles
  • 106
  • [PPKA] PPKA

Jeśli chcesz przestać grać w wota to reset nie jest złym pomysłem. Znam 3 osoby, którym po zresetowaniu konta odechciało się zupełnie grać w ta grę (co najmniej 2 to nie były nieudane resetuj recent +3k). Ja sam nie rozumiem sensu zmarnowano tak długiego czasu. 

Edited by Mafiq_pl, 17 May 2018 - 04:43 PM.

Daimler1916 #12 Posted 17 May 2018 - 04:59 PM

Brigadier

• Player
  • 19442 battles
  • 4,329
  • [FNPRO] FNPRO

View Post_TankSlayer, on 17 May 2018 - 02:44 PM, said:

Witam wszystkich,

mam następujące pytanie moje obecne konto na którym gram od zawsze ma dosyć słabe statystki (wiadomo uczyłem się na nim grać itd.). Oglądam troszkę na youtubie wota i kilka razy usłyszałem ,że przy słabych statach i powyżej 5 tysięcy bitew lepiej zaczynać od nowa tzn. resetować konto ponieważ statystki trudno poprawić przy takiej ilości bitew. Ja osobiście resetować konta bym nie chciał bo szkoda mi czasu włożonego na grę jednak czy w przyszłości do jakiegoś lepszego klanu będę miał szansę się dostać czy lepiej stworzyć od nowa konto bo tego nie da się już za bardzo poprawić?(Oczywiście nie gram cudownie,super itd. ale na pewno dużo lepiej niż te pierwsze 5 tysięcy bitew). Mam bardzo dużo frajdy z gry ale nie chciałbym aby okazało się iż podobijałem do dych a ze względu na staty nikt za bardzo nie będzie chciał mnie dodać do klanu. Czy może statystki konta to lekki mit pod względem rekrutacji? 

Nie wiem kto wydawał takie poradniki ale olej resety.

Raz szkoda tylko Twojego włożonego czasu w grę.

Dwa 5 tys bitew to mało. Wiec bez sensu robić reseta.

Trzy jak już koledzy wspomnieli wyżej staty idzie zawsze poprawić. Także nie ma spiny.

Tylko dobra rada nie idź droga pewnego kolegi który jest „PRO” w biciu początkujących graczy na lolkach. Co prawda staty sobie mocno tam nabijesz no ale każdy klan z wyższej polki zapewne zwróci uwagę na to czym najczęściej grasz. 

View PostFalathi, on 17 May 2018 - 02:59 PM, said:

Witaj Falathi widzę ze już złowiłeś Suma i skończyłeś boostowac koleżankę na III tierach. 

Także rozumiem więc ze teraz odpowiesz na moje pytanie związane z rekompensatami których do dziś my gracze nie otrzymaliśmy. Chodzi o rok 2017 i wieczne zepsute serwery. Przypominam ze wtedy sporo graczy straciło co nieco z podpałek na doświadczenie czy hajs ( o premce nie wspominając).:B

Edited by Daimler1916, 17 May 2018 - 05:03 PM.

Mysliwy11 #13 Posted 17 May 2018 - 09:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60517 battles
  • 738
  • [PMHC2] PMHC2
Graj na tym koncie co masz i już, jak już będziesz robił recent na poziomie + 3500-4000 to wtedy możesz założyć sobie nowe konto, zainwestować w golda na free exp i iść w stronę gry w topowych klanach na serwerze, spróbować sił w e sporcie, jeśli nigdy nie dojdziesz do takiego poziomu to nie ma jakiegokolwiek sensu resetów lub zakładania innych kont, bo to i tak będzie gra for fun. 

profes79 #14 Posted 17 May 2018 - 09:24 PM

General

• Player
  • 19222 battles
  • 8,984
  • [FENOM] FENOM

View PostRAZ_uR, on 17 May 2018 - 02:58 PM, said:

Jedni czerpią przyjemność z robienia za mięso armatnie,a inni z wygrywania bitew. Gość wyraźnie napisał,że chciałby w przyszłości dołączyć do lepszego klanu,a będąc warzywem "4fun" nie może na to liczyć.

Czym innym jest przyjemność z wyciągania statystyk a czym innym przyjemność z grania. Mnie nie cieszy to, że "wow, wykręciłem 5000 wn8 w bitwie" ale cieszy to, że zagrałem dobrą, porządną bitwę. A z doświadczenia wiem, że jak jakimś pojazdem gra się dobrze i przyjemnie, to i wyniki za tym idą. Gra na siłę na wn8 niekoniecznie musi dawać frajdę z gry.

MOON_n1 #15 Posted 18 May 2018 - 01:57 AM

Private

• Player
  • 8352 battles
  • 36

Witam wszystkich,

1. Nie masz żadnej X = nie nauczyłeś się grać na wysokich tierach, nie znasz czołgów, nie znasz weakspotów, nie znasz niczego. A klanówki gra się na X

2. WN8 konta to 965 a recent 1200, czyli nie widać prawie żadnej poprawy w grze. Robienie nowego konta nie ma sensu bo i tak będziesz mieć 1200wn8 a może nawet i mniej bo od nowa szkolenie załogi itp

3. 5k bitew to malutko, chcesz podbić wn8 to graj czołgami lekkimi. jednak wymagają one delikatnej gry, ostrożnego zajmowania miejscówek by spotować albo snajpić.

4. Resetowanie nie ma sensu, dobre (fioletowe) staty nie dają nic, nie dadzą Ci żadnych pieniędzy, w tej grze nie ma esportu, w turniejach możesz wygrać tylko złoto które jest prawie bezużyteczne. A tracąc 5k bitew będziesz żałować poświęconego czasu.

5. Konto założone w 2012 więc w ogóle nie grasz w tą grę, a jeśli grasz to pewnie max 2 miesiące i rzucasz grę na 2 lata. Nie jesteś maniakiem więc kolejny powód dla którego nie warto

WarMachine_31 #16 Posted 18 May 2018 - 03:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1473 battles
  • 535

Witam wszystkich,

Po co resetować konto na którym nie masz żadnego czołgu premium? Co zyskasz resetem? Stracisz tylko wyszkolone załogi i postępy w grze.

Jeśli uważasz, że Twój skill wzrósł to załóż sobie drugie konto i zobaczysz jak Ci będzie szło. Wówczas obecne konto dasz do skasowania lub zachowasz na pamiątkę.

SeekerKuba #17 Posted 18 May 2018 - 07:55 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 31685 battles
  • 1,168

View Postprofes79, on 17 May 2018 - 10:24 PM, said:

Czym innym jest przyjemność z wyciągania statystyk a czym innym przyjemność z grania. Mnie nie cieszy to, że "wow, wykręciłem 5000 wn8 w bitwie" ale cieszy to, że zagrałem dobrą, porządną bitwę. A z doświadczenia wiem, że jak jakimś pojazdem gra się dobrze i przyjemnie, to i wyniki za tym idą. Gra na siłę na wn8 niekoniecznie musi dawać frajdę z gry.

Powiedz mi kto normalny gra na wn8?

Gram po to by zrobić jak najlepszy wynik( dmg + spot, ew kille). Jeśli to ja wniosłem sporo do wyniku bitwy, tj przechyliłem szale zwycięstwa/wyciągnąłem bitwe/prawie wyciągnąłem bitwę to odczuwam wtedy satysfakcję i przyjemność, Jeśli padnę na początku jak szmata to jestem zły na siebie, że ktoś po przeciwnej stronie zrobił 'otwarcie' bitwy lepiej niż ja... 

Dobra umiejętność pozycjonowania na polu bitwy, znajomość i umiejętność wykorzystywania krzaków, znajdywanie depresji działa, maksymalizacja zasięgu widzenia itp pozwala mi na uzyskiwanie zadowalających wyników. 

Jeśli czuję ze popadam w stagnację, oglądam skill4ltu, anfielda lub sirfocha aby podpatrzeć coś ciekawego. Oglądam ich aby nie lepiej nabijać wn8 lecz aby lepiej/szybciej/bardziej efektywnie ogrywać przeciwnika, żeby się nie dawać się ponieść emocją, zwłaszcza jak się dobija 3moe.

A co do wn8, to zakładam że zdecydowana większość fioletów wolała by grać z xvm camo tzn mieć staty słabego gracza lub w ogóle schowane oraz ze schowanymi znaczkami klanu i za rankingówki. Te 3 rzeczy to magnes dla bezmózgich klikerów a na ich uniknięcie nie ma skutecznej metody.

Wn8 mogą się jarać co najwyżej mniej lub bardziej udane resety...

HoHoLK44 #18 Posted 18 May 2018 - 07:56 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21050 battles
  • 5,490

Oglądam troszkę na youtubie wota i kilka razy usłyszałem ,że przy słabych statach i powyżej 5 tysięcy bitew lepiej zaczynać od nowa tzn. resetować konto ponieważ statystki trudno poprawić przy takiej ilości bitew. 

Porady za 5 PLN ?

Tak tylko pytam ;)

Nic nie resetuj bo to nie ma sensu żadnego.

Z tego co widzę to masz odkryte wartościowe pojazdy, na których możesz się uczyć grać lepiej.

Zostań sobie na 6 tierze, oglądnij moje poradniki, które są skierowane właśnie dla takich graczy jak ty i ucz się grać na:

T-34-85, KV-85, Pz.Sfl.IVc i AMX 12t

To bardzo dobre czołgi w swojej klasie. Potrafią odwdzięczyć się epickimi wynikami jeżeli dać im szansę.

Naukę zacznij od mechaniki gry:

https://www.youtube....h?v=JeJZJNkRd7w

https://www.youtube....h?v=lJEuikKFN_0

Potem oglądnij moje filmy o technice gry:

https://www.youtube....LrxbWBKHptGTWMo

Potem wrzuć sobie na tapetę mój poradnik Rozwijanie konta od zera:

http://forum.worldof...3#entry14932143

PS. Wyślij mi na priv zdjęcia z garażu swoich załóg na tych czołgach i jakie masz na nich wyposażenie to skorygujemy ewentualne błędy.

Będziesz miał pytania to pisz w moim wątku z poradnikiem, zawsze pomogę.

Edited by HoHoLK44, 18 May 2018 - 08:05 AM.

profes79 #19 Posted 18 May 2018 - 08:54 AM

General

• Player
  • 19222 battles
  • 8,984
  • [FENOM] FENOM

View PostSeekerKuba, on 18 May 2018 - 07:55 AM, said:

Powiedz mi kto normalny gra na wn8?

Gram po to by zrobić jak najlepszy wynik( dmg + spot, ew kille). Jeśli to ja wniosłem sporo do wyniku bitwy, tj przechyliłem szale zwycięstwa/wyciągnąłem bitwe/prawie wyciągnąłem bitwę to odczuwam wtedy satysfakcję i przyjemność, Jeśli padnę na początku jak szmata to jestem zły na siebie, że ktoś po przeciwnej stronie zrobił 'otwarcie' bitwy lepiej niż ja... 

Dobra umiejętność pozycjonowania na polu bitwy, znajomość i umiejętność wykorzystywania krzaków, znajdywanie depresji działa, maksymalizacja zasięgu widzenia itp pozwala mi na uzyskiwanie zadowalających wyników. 

Jeśli czuję ze popadam w stagnację, oglądam skill4ltu, anfielda lub sirfocha aby podpatrzeć coś ciekawego. Oglądam ich aby nie lepiej nabijać wn8 lecz aby lepiej/szybciej/bardziej efektywnie ogrywać przeciwnika, żeby się nie dawać się ponieść emocją, zwłaszcza jak się dobija 3moe.

A co do wn8, to zakładam że zdecydowana większość fioletów wolała by grać z xvm camo tzn mieć staty słabego gracza lub w ogóle schowane oraz ze schowanymi znaczkami klanu i za rankingówki. Te 3 rzeczy to magnes dla bezmózgich klikerów a na ich uniknięcie nie ma skutecznej metody.

Wn8 mogą się jarać co najwyżej mniej lub bardziej udane resety...

Normalny nikt ale z tą normalnością różnie bywa :P Ja widuję w grze zarówno graczy z wysokim wn8 którzy jak ich oglądam po swoim zgonie (albo mam okazję kątem oka patrzeć, co robią w bitwie) to ręce się same składają do oklasków ale i widywałem takich, co nabijali staty kampiąc pod czerwoną linią i potem pisali "że oni to zrobili we trzech 12 fragów" starannie pomijając to, że drużyna przegrała 12-15 dlatego, że tego plutonu fioletowych medów zabrakło w kluczowym momencie w kluczowym miejscu przez co nasze HT spadały jak liście z drzew jesienią...

Mysliwy11 #20 Posted 18 May 2018 - 09:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 60517 battles
  • 738
  • [PMHC2] PMHC2

View PostMOON_n1, on 18 May 2018 - 12:57 AM, said:

w tej grze nie ma esportu,

Nie? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users