Jump to content

Speciál: Posádka nadevše

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Community #1 Posted 18 May 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,247
Vypiplejte si svou posádku ještě dnes s těmito speciálními misemi a nabídkami!

Úplný text položky novinek

Ghostly3 #2 Posted 18 May 2018 - 06:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11321 battles
  • 432
  • [CSWB] CSWB
Zase odflaknuty vikend.. chtelo by to zmenu, nikoliv porad stejne specialy...

Hollohlaway #3 Posted 18 May 2018 - 07:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35187 battles
  • 843
  • [-SGT-] -SGT-
Halooo, zpětná vazba!! Můžete mi říct, když už jsou podobné víkendové mise, a nejsou na nic extra naročného a drahého, tak proč sakradrát je to pouze třikrát za den? Takže u toho musím sedět dva dny po sobě a nemůžu to nahrát jeden den najednou, když mám čas? To snad nemá vliv, jestli hraju dvakrat dvě hodiny, nebo jednou čtyři.Tohle není poprvé a dost to štve.

Miri37 #4 Posted 18 May 2018 - 07:23 AM

General

• Player
  • 48100 battles
  • 8,093

Nevidím tam nikde napsané, že je to jen za goldy.

50% SLEVA
Výcvik posádky nebo přetrénování posádky
Moc moc prosím ať je to jen za goldy, protože pokud ne, tak mě to bude stát statisíce stříbra a do bitev bude připravené obrovské množství techniky, co mi asi více než rok rezaví v garáži. Ty posádky v těch strojích nejsou dobré a tak jsem byl zatím rád, že jsem ty stroje "nemohl expit".
Při posledních 5x jsem byl rád, že jsem je uhrál na všech 5 neprémiových bojeschopných strojí. Pokud by se jejich počet rozšířil na 20, tak mě příště klepne.

Hugo_bear #5 Posted 18 May 2018 - 08:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23158 battles
  • 3,032
  • [_AF_] _AF_

View PostHollohlaway, on 18 May 2018 - 07:08 AM, said:

Halooo, zpětná vazba!! Můžete mi říct, když už jsou podobné víkendové mise, a nejsou na nic extra naročného a drahého, tak proč sakradrát je to pouze třikrát za den? Takže u toho musím sedět dva dny po sobě a nemůžu to nahrát jeden den najednou, když mám čas? To snad nemá vliv, jestli hraju dvakrat dvě hodiny, nebo jednou čtyři.Tohle není poprvé a dost to štve.

zpětná vazba nebude, Ivana bude zase pryč. a až se vrátí, tak nebude stíhat odpovídat a pojede zase někam pryč. prostě málo obsazená pozice.

k vypuštění konce WWII se taky nikdo nevyjádřil. prostě na nás prděj

CaptainPatyn #6 Posted 18 May 2018 - 09:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22123 battles
  • 870
Nudny vikend tohle nedonuti hrace sednout k wot na par hodin.

ShadowR #7 Posted 18 May 2018 - 10:11 AM

Sergeant

• Player
  • 26571 battles
  • 216
  • [CZMAF] CZMAF

View PostCaptainPatyn, on 18 May 2018 - 08:35 AM, said:

To je fakt, já posledních 14 dní už když sednu na chvíli k PC tak si radši pustím staré dobré CaC než WOT a pobavim se u nich víc než u tanku 

FallenLegie #8 Posted 18 May 2018 - 11:09 AM

Private

• Player
  • 22047 battles
  • 20
  • [A2HOS] A2HOS
Proč nedají Viktorku rovnou  do stálé nabídky?Tento rok už tu je po druhé a to to měl být unikátní stroj!!!Defender nepřijde,to je poslední VIII kterou bych byl ochoten zakoupit..(možná by byla dobrá i premková Arty VIII úrovně,je tu jen leFH)

Miri37 #9 Posted 18 May 2018 - 11:16 AM

General

• Player
  • 48100 battles
  • 8,093

View PostCaptainPatyn, on 18 May 2018 - 08:35 AM, said:

Asi jsem divnej, ale já každou hru hrál proto, že mě bavila, nebo mi krátila nějaký čas čekání atd a nikoliv podle akcí.

Jo, když jsem u toho seděl a byla nějaké akce, tak jsem tomu dal třeba víc času, ale že bych si podle akcí organizoval čas to ne. I kdyby WG dávalo za každou vyhranou bitvu T8 prémiák a já měl tou dobou být na dovolené, tak jí nezruším a rovněž nějaký sraz atd.

Také nehraju WoWs (tady nenůžu pro Banán) a ani WoWp abych měl goldy, nebo PÚ do WoT. Prostě mě ty hry nebaví, tak nevidím důvod je pro nějaké akce hrát.

Prostě když si budu WoT chtít zahrát, tak si zahraju i kdyby nebylo ani těch dvojnásobků za první výhru.     

Mzilla #10 Posted 18 May 2018 - 02:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44809 battles
  • 472
Zase zálohy?! Já je už ani nezapínám, bo když je zapnu tak automaticky mám 100% RNG a Karmu..

CaptainPatyn #11 Posted 18 May 2018 - 02:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22123 battles
  • 870

View PostMiri37, on 18 May 2018 - 11:16 AM, said:

Asi jsem divnej, ale já každou hru hrál proto, že mě bavila, nebo mi krátila nějaký čas čekání atd a nikoliv podle akcí.

Jo, když jsem u toho seděl a byla nějaké akce, tak jsem tomu dal třeba víc času, ale že bych si podle akcí organizoval čas to ne. I kdyby WG dávalo za každou vyhranou bitvu T8 prémiák a já měl tou dobou být na dovolené, tak jí nezruším a rovněž nějaký sraz atd.

Také nehraju WoWs (tady nenůžu pro Banán) a ani WoWp abych měl goldy, nebo PÚ do WoT. Prostě mě ty hry nebaví, tak nevidím důvod je pro nějaké akce hrát.

Prostě když si budu WoT chtít zahrát, tak si zahraju i kdyby nebylo ani těch dvojnásobků za první výhru.     

Asi si me nepochopil ja to myslel z toho pohledu ze vikendove akce by meli nalakat lidi vic hrat hlavne o vikend je to spis takovy marketing ale takova akce proste tolik lidi nenalaka...ne ze hraju nebo hrajes wot kvuli akcim ;)

Miri37 #12 Posted 18 May 2018 - 10:30 PM

General

• Player
  • 48100 battles
  • 8,093

View PostCaptainPatyn, on 18 May 2018 - 01:24 PM, said:

Asi si me nepochopil ja to myslel z toho pohledu ze vikendove akce by meli nalakat lidi vic hrat hlavne o vikend je to spis takovy marketing ale takova akce proste tolik lidi nenalaka...ne ze hraju nebo hrajes wot kvuli akcim ;)

Opravdu nic ve zlém a ve stejné duchu.

Opravdu jsi formuloval myšlenku správně?

Já asi vím, jak jsi to asi myslel, nicméně výsledek byl takový, že bez akcí by to nikdo nehrál. 

Miri37 #13 Posted 19 May 2018 - 02:58 AM

General

• Player
  • 48100 battles
  • 8,093

Dorazil jsem domů a přiznávám, že pod vlivem a tak nějak netrpělivě očekávám (nebo se děsím) co bude s těma slevama na posádku.

Zatím pevně doufám, že jen za goldy, abych se mohl vymluvit, že na expení není podpora od WG a tak nemám posádky. Už dlouho nemám rád expení a na tož pod low T5 a to jsem to tam svého času celkem slušně zvládal.

5 měsíců samých super akcím co v klidu ignoruju a jsem na pohodu a nyní se na veteránské kolena třesu, jak jen to bude.

PS: Jsem směšný a o to víc je to komický.   

Miri37 #14 Posted 19 May 2018 - 08:48 AM

General

• Player
  • 48100 battles
  • 8,093

Uf.

Díky WG.

Ulevilo se mi.

Sleva (přeškolení pouze za goldy) nezměnila počet bojeschopných neprémiových strojů v mojí garáži.

Spoiler

Už strašně dlouho nerad expím a když mě občas chytne nutkání pohnout s výzkumem, tak mám co dělat, abych odjezdil násobky jen toho s čím v současnosti v garáži mohu.

Z pohledu F2P mám s WG stejný názor, že je výzkum zbytečný. :)   

Sierea #15 Posted 19 May 2018 - 11:41 AM

Private

• Player
  • 18058 battles
  • 19
  • [N-F-A] N-F-A
já jsem spokojen :) žádná mise která potřebuje výhru, super :) už se těším až večer zapnu wot a v klidu si udělám svoje :)

Ivana_Drago #16 Posted 22 May 2018 - 04:27 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostHollohlaway, on 18 May 2018 - 06:08 AM, said:

Ahoj Hollohlaway,

díky za příspěvek a za podnět. Potvrzuji, že byl předán! :honoring:

View PostHugo_bear, on 18 May 2018 - 07:51 AM, said:

zpětná vazba nebude, Ivana bude zase pryč. a až se vrátí, tak nebude stíhat odpovídat a pojede zase někam pryč. prostě málo obsazená pozice.

k vypuštění konce WWII se taky nikdo nevyjádřil. prostě na nás prděj

Hugo_bear, mohu potvrdit, že připomínky ohledně absence speciálu ke konci WWII byly rovněž předány. Již v rámci zpětné vazby z minulého týdne.

View PostLegie_MD, on 18 May 2018 - 10:09 AM, said:

Proč nedají Viktorku rovnou  do stálé nabídky?Tento rok už tu je po druhé a to to měl být unikátní stroj!!!Defender nepřijde,to je poslední VIII kterou bych byl ochoten zakoupit..(možná by byla dobrá i premková Arty VIII úrovně,je tu jen leFH)

Legie_MD, Viktorka se v obchodě objevuje, protože byla hráči dobře přijata a je o ni stále zájem. Do stálé nabídky se ale nechystá.

sirkajirka #17 Posted 22 May 2018 - 09:49 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostIvana_Drago, on 22 May 2018 - 04:27 PM, said:

Ahoj Hollohlaway,

Hugo_bear, mohu potvrdit, že připomínky ohledně absence speciálu ke konci WWII byly rovněž předány. Již v rámci zpětné vazby z minulého týdne.

Legie_MD, Viktorka se v obchodě objevuje, protože byla hráči dobře přijata a je o ni stále zájem. Do stálé nabídky se ale nechystá.

Rád bych se zeptal, zda budete také reagovat na pokračující podpisovou akci "Otevřený dopis". Předem děkuji za odpověď.

Hugo_bear #18 Posted 23 May 2018 - 08:34 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23158 battles
  • 3,032
  • [_AF_] _AF_

View PostIvana_Drago, on 22 May 2018 - 04:27 PM, said:

Ahoj Hollohlaway,

škoda, že se nedostane taky ta zpětná vazba zpětné vazby, asi se jako něco zlepší nebo tak :-( nebo je to prostě nahoře pouze smazáno jako spam

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users