Jump to content

Měsíc odměn - 4. týden

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Community #1 Posted 24 May 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,934
Podívejte se na mise pro čtvrtý týden, zatímco míříte za velkou cenou!

Úplný text položky novinek

kurcatovium #2 Posted 24 May 2018 - 06:18 AM

Brigadier

• Player
  • 46233 battles
  • 4,249
  • [KHIL] KHIL

A opět se na fóru nic nedozvíme. Skvělá práce content týme!

Block Quote

Poškoďte 15 různých nepřátelských vozidel v jakémkoli množství bitev

Jmeno1 #3 Posted 24 May 2018 - 06:22 AM

Field Marshal

• Player
  • 51684 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Ještě, že tyhle motivační akce mne nemotivují. Nástroje jsou k ničemu, bino a síť až na výjimky taky, záloh má každý několik set ( přičemž jedna konspirační teorie říká, že jejich zapnutím se zhorší MM a přicházejí samé prohry :trollface:  ), žrádlo a velké spotřebáky většinou hráči neumí využívat. Když bych to v součtu posčítal a prodal, tak vydělám cca 2 mega a to mám za pár hodin hraní ve FL. Prostě pokud je to dlouhodobá mise s cílem přitáhnout hráče, tak musí být náležitá odměna, aby se to skutečně vyplatilo hrát denně. Tohle je slaboduchý smolík, zvlášť když je venku pěkně. :popcorn:

Miri37 #4 Posted 24 May 2018 - 06:45 AM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,948

Co bych jen tak ke 4 týdnu napsal.

Třeba stání do garáže by se mi i hodilo, jen netuším jak ho získat.

V posledních týdnech jsem neměl ve velkém počtu dní možnost hrát - přednost měl reálný život. Tragický stav bitev mě od většího hraní ve dnech, kdy jsem mohl hrát poměrně brzo odradil. Před týdnem jsem hledal kolik mám nějakých žetonů a v dokonale přehledném intuitivním rozhraní jsem to nenašel. Zato tam bylo neuvěřitelným množství balastu, který mě nezajímal a bylo obtížné se v tom orientovat.

Celkem bych uvítal jednoduše přepnout jedním tlačítkem garáž do modu sólo hráče náhodných bitev a vše ostatní, aby se někam schovalo. Nepohrdl bych třeba ani klientem vyloženě pro solo hráče s možností hraní čet.

Jelikož netuším, kolik mám žetonů, asi málo, tak je 4 týden nesplnitelný. Za mě tento týden zbytečná akce.

PS: Doufám, že jsem někde nepřehlédl nějakou podstatnou věc a neudělal tady ze sebe idiota, což mi občas jde dobře.    

Jmeno1 #5 Posted 24 May 2018 - 06:51 AM

Field Marshal

• Player
  • 51684 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Miri37: Tak zrovna to stání do garáže mne u tebe překvapuje. Myslel jsem, že nejsi sběratel, tanků máš relativně málo k počtu bitev a za ty roky už bylo tolik akci kde se stání rozdávala, že jich musíš mít přece dostatek. :unsure: Já mám 22 volných stání a nikdy jsem žádné nekupoval. 

kurcatovium #6 Posted 24 May 2018 - 06:55 AM

Brigadier

• Player
  • 46233 battles
  • 4,249
  • [KHIL] KHIL
Já jich kdysi několik koupil, protože ze začátku to bylo fakt nedostatkové zboží. Je až smutné, jak tuhle hodnotu naprosto devalvovali, protože dnes mám cca 100 tanků a 30 volných míst k tomu. Dnes ty místa kolem sebe prakticky rozhazují lopatami, asi proto, že je stejně nikdo nekupuje a jako odměna to pro nováčky vypadá dobře - "to musí být super, když to jde koupit jen za goldy"...

global_asa_wenca #7 Posted 24 May 2018 - 07:22 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93558 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View Postkurcatovium, on 24 May 2018 - 07:55 AM, said:

Já jich kdysi několik koupil, protože ze začátku to bylo fakt nedostatkové zboží. Je až smutné, jak tuhle hodnotu naprosto devalvovali, protože dnes mám cca 100 tanků a 30 volných míst k tomu. Dnes ty místa kolem sebe prakticky rozhazují lopatami, asi proto, že je stejně nikdo nekupuje a jako odměna to pro nováčky vypadá dobře - "to musí být super, když to jde koupit jen za goldy"...

Veteráni jako Ty nebo já se nad stáním jakožto odměnou jen ušklíbnou, protože s nima můžeme dláždit. Ale pro někoho kdo začíná to může být odměna docela cenná. A když ho WG udrží u hry, třeba časem koupí něco jinýho, tak proč ho omezovat v rozletu omezenou kapacitou garáže? To mu WG radši vrazí stání zadarmo (a nám všem ostatním s ním), a ušetří mu nepříjemný rozhodování kterej tank pustit aby mohl rozjet něco dalšího. Navíc časem bude mít víc tanků v garáži - což znamená i víc osádek, a větší šanci že časem bude přetrénovávat nebo resetovat skilly - což je IMO mnohonásobně vyšší zdroj příjmů než nějaký garážplacy.

Koubic_m #8 Posted 24 May 2018 - 07:30 AM

Corporal

• Player
  • 14771 battles
  • 119
  • [H_O_W] H_O_W
Dvacaty zeton jsem ziskal uz vcera, a z pohledu novacka akci hodnotim velice dobre. Pristi tyden zkusim FL, dalsich sedm zetonu nepotrebuju. Jedinou motivaci hrat ted random by byla vikendova akce s nejakou zajimavou odmenou.

Rutr #9 Posted 24 May 2018 - 07:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9502 battles
  • 98
  • [BKN1] BKN1
Tahle akce je smesna. I pres to ze jsé do hry vrazil tolik penez mam wargaming po krk. Jsou to akorat ulhanci a ted navic jeste nabizej na VI kramech za 1700 kc ze dostanete vybaveni co lze koupit za bony. Je to hnus stejne jako kv 2 ragnarok. Doufam ze brzy vyjde podobna hra at mam co hrat. Ale od wargamingu bych uz nechtel ani zlatou cihlu vexlaci.

MartinBombardak #10 Posted 24 May 2018 - 08:57 AM

Private

• Player
  • 1144 battles
  • 4

Podmínky pro získání žetonů se v jednotlivých týdnech neskutečně liší (hlavně pro mne, když hraju jen s Pz B2 a Valentine II).

1.týden - 5x do desítky (max 7 bitev),

2.týden - 10 000 exp.  (max 3 hodiny),

3.týden - 7000 poškození (min 4 hodiny a tolik času mám jen 2x týdně),

4.týden - 15 poškozených vozidel (max 7 bitev - dnes 7 poškozených tanků/700Hp v jedné bitvě).

Navíc místo v garáži a jídlo WG dávalo o víkendu na přehlídce, zálohy minulý víkend...

Ale stejně se o to místo v garáži pokusím, ať mám kam dát Pz I. :-)

Martin

kurcatovium #11 Posted 24 May 2018 - 09:01 AM

Brigadier

• Player
  • 46233 battles
  • 4,249
  • [KHIL] KHIL

View Postglobal_asa_wenca, on 24 May 2018 - 07:22 AM, said:

Veteráni jako Ty nebo já se nad stáním jakožto odměnou jen ušklíbnou, protože s nima můžeme dláždit. Ale pro někoho kdo začíná to může být odměna docela cenná. A když ho WG udrží u hry, třeba časem koupí něco jinýho, tak proč ho omezovat v rozletu omezenou kapacitou garáže? To mu WG radši vrazí stání zadarmo (a nám všem ostatním s ním), a ušetří mu nepříjemný rozhodování kterej tank pustit aby mohl rozjet něco dalšího. Navíc časem bude mít víc tanků v garáži - což znamená i víc osádek, a větší šanci že časem bude přetrénovávat nebo resetovat skilly - což je IMO mnohonásobně vyšší zdroj příjmů než nějaký garážplacy.

Jasně, to neodporuju. Já jen, že těch ústupků novým hráčům je dnes už fakt příliš. Když si vzpomenu na začátky "za nás", tak jsme dostali tier 1 s 50% posádkou a nas*at. Ano, v té době byly oproti dnešku i víkendové akce jako +100% kreditů s T5 tankem, ale to dnes směle smazávají zálohy, spotřebáky a další balast, který se dá využít či prodat.

Derwaldar #12 Posted 24 May 2018 - 09:02 AM

Corporal

• Player
  • 34219 battles
  • 177
  • [NO-EU] NO-EU
Já jsem to odjezdil tak nějak v rámci normálního hraní. Stání navíc moc nepotřebuji, binokulárů mám za tu dobu už také hromadu, tak jsem se těšil na bednu s nářadím a na den PÚ. Ačkoli byla slíbená jedna bedna, zjistil jsem, že mám dvě (a to jsem žádnou zcela určitě nekupoval).

annc79 #13 Posted 24 May 2018 - 09:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 28268 battles
  • 556
  • [KHIL] KHIL

View Postkurcatovium, on 24 May 2018 - 08:01 AM, said:

Jasně, to neodporuju. Já jen, že těch ústupků novým hráčům je dnes už fakt příliš. Když si vzpomenu na začátky "za nás", tak jsme dostali tier 1 s 50% posádkou a nas*at. Ano, v té době byly oproti dnešku i víkendové akce jako +100% kreditů s T5 tankem, ale to dnes směle smazávají zálohy, spotřebáky a další balast, který se dá využít či prodat.

Nováčky je potřeba hýčkat, aby neutekli k jiným hrám - nabídka je dneska obrovská. Dřív lidi s WoT začínali jako fanoušci tanků z 2.sv války. Dnes jde více o zábavnost.

glock17 #14 Posted 24 May 2018 - 10:37 AM

Captain

• Player
  • 39412 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE
2,5 milionu kreditů jsem získal za včerejší hraní Frontline od 18:30 do 23:00 = za hodinu jsem si přišel na cca 555 000 kreditů čistého. Tedy nemám žádný důvod dělat mise v Měsíci odměn.

Miri37 #15 Posted 24 May 2018 - 11:13 AM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,948

View PostJmeno1, on 24 May 2018 - 05:51 AM, said:

Miri37: Tak zrovna to stání do garáže mne u tebe překvapuje. Myslel jsem, že nejsi sběratel, tanků máš relativně málo k počtu bitev a za ty roky už bylo tolik akci kde se stání rozdávala, že jich musíš mít přece dostatek. :unsure: Já mám 22 volných stání a nikdy jsem žádné nekupoval. 

Nejsem sběratel a stání nemám nějak extra málo, ale jsou dost plné.

Ano, bývalo svého času hodně akcí na stání. Já si neorganizuji život podle WoT a dost víkendů nebývám doma a to byla většina těch akcí na stání.

Nyní čísla z hlavy a nemusí být přesná. 53 stání celkem, 15-20 stání s PÚ technikou, nebo zapůjčenou na pár bitev. To, co nejde zpětně pořídit za stříbro neprodávám i když s tím moc nejezdím. Zbývá asi 30 míst, které zaplňuji ve slevách technikou pro pozdější zkoumání, když na to mám finance a taky podle toho, jak často na to WG dává slevu.

Kdysi dávno v době, kdy nebylo moc stříbra na účtu a sólohraní bylo MM těžce penalizované na WR jsem si dal dohromady konečnou podobu pravidel své pouti WoT. Ty se snažím držet dokud to WG dovolí a v rámci toho došlo k vyčerpání kapacity mé garáže.     

Il_mio_nome_e_Nessuno #16 Posted 24 May 2018 - 11:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28351 battles
  • 56

View PostRutr, on 24 May 2018 - 07:32 AM, said:

Tahle akce je smesna. I pres to ze jsé do hry vrazil tolik penez mam wargaming po krk. Jsou to akorat ulhanci a ted navic jeste nabizej na VI kramech za 1700 kc ze dostanete vybaveni co lze koupit za bony. Je to hnus stejne jako kv 2 ragnarok. Doufam ze brzy vyjde podobna hra at mam co hrat. Ale od wargamingu bych uz nechtel ani zlatou cihlu vexlaci.

A co to je prosím za krám? V nabídce nic takového nevidím.

Dneska bych měl mít dvacátý žeton, ale zase ty poslední mise jsou tak snadné, že to na tu chvíli zapnu i v posledním týdnu. Já osobně jsem rád i za mise na spotřebáky, nějak jsem si přestal hlídat sklady a protože mám skoro všude jen velké, nedávno jsem s údivem zjistil, že mi došly opravárenské sady :)
A ta "konspirace", že zapnutím záloh přichází série proher, je prostě fakt, ale pšt...:hiding:

Edited by Il_mio_nome_e_Nessuno, 24 May 2018 - 11:18 AM.

__Taz_ #17 Posted 24 May 2018 - 12:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 78473 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostIl_mio_nome_e_Nessuno, on 24 May 2018 - 11:14 AM, said:

A ta "konspirace", že zapnutím záloh přichází série proher, je prostě fakt, ale pšt...:hiding:

Tak určitě, zálohy mám zaplé neustále, bez nich bitvu nepouštím. A hrozně mi to kazí MM a WR. Fakt. Čestně. Věř mi, nelžu, předsedo. ;)

Tohle je zpráva pro všechny uplakánky, nejdřív se naučte hrát a až potom choďte brečet na forum. Ulehčíte život sobě i ostatním. 

Edited by __Taz_, 24 May 2018 - 12:46 PM.

Il_mio_nome_e_Nessuno #18 Posted 24 May 2018 - 01:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28351 battles
  • 56

View Post__Taz_, on 24 May 2018 - 12:44 PM, said:

Tak určitě, zálohy mám zaplé neustále, bez nich bitvu nepouštím. A hrozně mi to kazí MM a WR. Fakt. Čestně. Věř mi, nelžu, předsedo. ;)

Tohle je zpráva pro všechny uplakánky, nejdřív se naučte hrát a až potom choďte brečet na forum. Ulehčíte život sobě i ostatním. 

Tak když už máš potřebu mě nazývat uplakánkem, soudím, že budeš nejspíš vegetarián... Kromě toho jsi úplně OT.

Spoiler

zdenek125 #19 Posted 24 May 2018 - 02:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 58665 battles
  • 416

View PostRutr, on 24 May 2018 - 06:32 AM, said:

Nakoukl jsem pod "šutr" a tohle tam bylo :trollface:

p.s. Nehrej WoT, nepiš na fórum a uvidíš, jak ti odlehne :P (no a nám taky)

Edited by zdenek125, 24 May 2018 - 02:50 PM.

xlup #20 Posted 24 May 2018 - 03:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29340 battles
  • 316
  • [KST] KST
Po nejake době se každý postupne prehoupne do stavu, kdy další garaz uz je vlastne k nicemu. Ale drive jsem tyhle akce hodne ocenoval, a pro novacky super akce.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users