Jump to content

Sebedestrukce a odchody

• Please log in to reply
160 replies to this topic

Adenai #1 Posted 26 May 2018 - 10:26 PM

Corporal

• Player
  • 42873 battles
  • 190
  • [_AF_] _AF_

Zajímá mě,jestli odcházíte během hry do garáže.Případně kdy..jestli už na startu,či na konci hry a nebo za stavu 0:7 apod.

Taky by mě zajímal všeobecný názor na sebedestrukci...Osobně to chápu,pokud arty čeká čas nabíjení 20 vteřin a přijíždí na ní zásobník...Ta frustrace je dost silná.. a pro odpůrce artyn...nejedná se jen o situaci okolo artyn.Dost často během hry čtu dost nenávistné reakce....ale co se týká mě,mám plné pochopení..

Edited by Adenai, 26 May 2018 - 10:27 PM.

Mr_Missclick #2 Posted 26 May 2018 - 10:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6578 battles
  • 838
Můj názor na to je silně negativní. Udělá to podle mě jedině úplnej pakůň.

Sstyx #3 Posted 26 May 2018 - 10:54 PM

Captain

• Community Contributor
  • 10946 battles
  • 2,021
  • [HESH_] HESH_
Ten kdo odejde z bitvy by do te bitvy nemel vůbec chodit. Každý by se měl snažit po tahat svuj tým co to půjde. 

Mr_Missclick #4 Posted 26 May 2018 - 10:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6578 battles
  • 838
Tak tímhle způsobem stejně většinou odchází totální rajčata, který v chatu nejvíc řvou "idiots", "morons"...

Grulda #5 Posted 26 May 2018 - 10:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28728 battles
  • 717
  • [SC4F] SC4F
Pokud někdy hraji svou jedinou arty, tak pokud na konci bitvy zůstanu sám, snažím se ještě dát nějakou dmg a když vím, že už nenabiju, otočím se bokem, zvednu dělo a někomu dopřeju tu dmg a kill. A klidně můžu stát metr od vody.

Edited by Grulda, 26 May 2018 - 10:59 PM.

J_C_H #6 Posted 27 May 2018 - 08:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 17750 battles
  • 437
Dezerce v boji - polní soud - popravčí četa... Tak to vždy bylo a tak by to mělo být i zde ve hře systémem poškození spoluhráče-spoluhráčů vyhodnoceno.

guthas #7 Posted 27 May 2018 - 08:07 AM

Lieutenant

• Player
  • 36481 battles
  • 1,549
  • [BIA] BIA

Leavery trestat jak se jenom dá. 

Buď chceš hrát a zapneš bitvu, nebo hrát nechceš a bitvu si nedáš. 

Pochopím, pokud někdo musí nutně a nečekaně jít pryč, jenže je slušnost to napsat týmu, že mu např. brečí malé a dotyčný/á musí k němu. 

wotxx9 #8 Posted 27 May 2018 - 09:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1618 battles
  • 489

View Postguthas, on 27 May 2018 - 08:07 AM, said:

Buď chceš hrát a zapneš bitvu, nebo hrát nechceš a bitvu si nedáš. 

Opravdu? A třeba to není tak černobílé jak myslíš. Třeba chce hrát, tak to zapne, ale pak za stavu 0:8 do prvních dvou minut zjistí, že ty dvě zbývající minuty, co se to dohrává bez šance na obrat, prostě nechce ztrácet a skočí rovnou s jiným strojem do jiné - snad lepší - bitvy. Jen podotýkám, že to nebyl nikdy můj případ, tak není třeba řešit to na osobní úrovni, ale k tématu vlákna.

PS: Moji filosofii už tu stejně každý zná :-)

guthas #9 Posted 27 May 2018 - 09:40 AM

Lieutenant

• Player
  • 36481 battles
  • 1,549
  • [BIA] BIA

S tím musí dotyčný počítat již v momentě kdy kliká na tlačítko " bitva ", že se bitva může vyvinout na tebou již zmíněný stav " 0:8 " 

Tohle není o žádném černobílém pohledu na svět, protože těch pár přeživších za stavu  0:8 třeba spoléhá na to, že jim dotyčný leaver třeba pokryje záda, když vidí jeho tank na minimapě. 

Ono je to opravdu k naštvání, když člověk příjde o tank jenom díky tomu, že dotyčný leavnul hru. 

Pokud již nemá naději, tak ať raději spáchá suicide jízdu mezi xxx nepřátel a zbytku týmu tím dá najevo, že je mimo hru. 

wotxx9 #10 Posted 27 May 2018 - 09:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1618 battles
  • 489

View Postguthas, on 27 May 2018 - 09:40 AM, said:

S tím musí dotyčný počítat již v momentě kdy kliká na tlačítko " bitva ", že se bitva může vyvinout na tebou již zmíněný stav " 0:8 " 

Tohle není o žádném černobílém pohledu na svět, protože těch pár přeživších za stavu  0:8 třeba spoléhá na to, že jim dotyčný leaver třeba pokryje záda, když vidí jeho tank na minimapě. 

Ono je to opravdu k naštvání, když člověk příjde o tank jenom díky tomu, že dotyčný leavnul hru. 

Pokud již nemá naději, tak ať raději spáchá suicide jízdu mezi xxx nepřátel a zbytku týmu tím dá najevo, že je mimo hru. 

Ano, ale co hráč, to jiné myšlení. Kdekomu vždy bylo na Randomu jedno co tam dělají ostatní. O krytí zad se nedalo hovořit. Na Randomu taktika, souhra, strategie společného postupu neexistovala. Nevěřím, že je to tam teď jiné. Někdo se spoléhal na XVM a šanci na výhru a odešel hned na začátku, jiný čekal jak se do vyvine právě do té druhé třetí minuty a pak se zapojil. Jiný se zapojil hned, ale nenechal se spotnout - zůstával na hranici spotu a ostřeloval z dálky na co dosáhl. Když došlo k přečíslení a hrozilo, že si vezmou jeho HP, zalomil to do nejbližší hluboké vody. Chápu tu frustraci z toho vzešlou, ale pořád si myslím, že za to mohou hráči jen z poloviny. Tu druhou má na triku WG a tkví v neochotě s tím stavem něco dělat (na Randomu). Většina hraje Random a WG jim vlastně říká, jestli chcete týmovou hru a lepší zážitek z ní, hrajte CW. My víme, že je Random [edited], ale měnit to nehodláme. Otázkou je, jestli to ze strany WG vůbec ještě změnit jde.

guthas #11 Posted 27 May 2018 - 10:05 AM

Lieutenant

• Player
  • 36481 battles
  • 1,549
  • [BIA] BIA

Random je random o tom žádná. Je to prostě mix neznámých lidí a myšlení. 

Wg v tom má prosty taky, jenže si myslím, že né z poloviny, tohle je čistě v režii hráčů jestli skočí do vody v momentě, kdy je kemper u červený nasvícen, nebo že se někdo řídí nějakými pochybnými čísly v Xvm a leavne. 

Proto by mělo být bezdůvodné topení a leavování s tankem, který má hápečka trestáno mnohem přísněji, než doposud. 

Problém leavování  není jenom ve WoT, ale i v mnoha jiných hrách.

Např. SC II nebo OW .. 

OW má ještě více nasírací MM... Ono připojit se do prohrané hry 2-3 sekundy před koncem třeba 3-4x za sebou je opravdu frustrující. 

Edited by guthas, 27 May 2018 - 10:12 AM.

wotxx9 #12 Posted 27 May 2018 - 10:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1618 battles
  • 489

View Postguthas, on 27 May 2018 - 10:05 AM, said:

Random je random o tom žádná. Je to prostě mix neznámých lidí a myšlení. 

Wg v tom má prosty taky, jenže si myslím, že né z poloviny, tohle je čistě v režii hráčů jestli skočí do vody v momentě, kdy je kemper u červený nasvícen, nebo že se někdo řídí nějakými pochybnými čísly v Xvm a leavne. 

Proto by mělo být bezdůvodné topení a leavování s tankem, který má hápečka trestáno mnohem přísněji, než doposud. 

Tresty tam už jsou a fakt si myslím, že při stavu 0:8, který jak jsem z posledních diskusí tady vypozoroval, se děje čím dál tám častěji, nemůže mít nikdo nikomu za zlé, že se na to v půlce bitvy vykašle.

Na začátku budiž, ale při rozhodnutém stavu? To sorry. Jestli jsou tresty za opuštění bitvy dostatečné nebo ne, to si musí pošéfovat WG. Ať se ukáže, jak naslouchá komunitě, stačí vypsat anketu ingame a sebrat relevantní data. Stejně ti tam do garáže skáče určitě spousta jiných upoutávek a blbostí, co si můžeš koupit v e-shopu. Jedna anketa navíc nikomu neublíží. Podle výsledků by se nakonec dalo i nepřímo zjistit jak na tom s přístupem ke hře na Randomu hráči skutečně jsou. :-)

Edited by wotxx9, 27 May 2018 - 10:22 AM.

Jmeno1 #13 Posted 27 May 2018 - 10:23 AM

General

• Player
  • 46132 battles
  • 8,700
  • [_AF_] _AF_
Když už je všechno špatně, tak než odejít je pořád mnohem lepší podniknout poslední útok "na bodáky". Smrt není o moc delší a někdy při tom člověk získá až nečekanou DMG a killy, a nedostane reporty a není za hlupáka.

SG_semda #14 Posted 27 May 2018 - 10:26 AM

General

• Player
  • 35476 battles
  • 8,132
  • [ELLIE] ELLIE
Ne, ne, ne, ne... nikdy... jediný případy kdy odejdu z bitvy dřív jsou totální ragequity kdy se mi vůbec nedaří a hraju jak debil a do toho ještě vyfasuju blbý tým, někam blbě najedu, vidím že jsem v háji, tak Alt+F4 a končím pro dnešek s tankama... Ani s artynama co jsem teď začal hrát to nedělám, vždycky se najde nějakej yolo, kterej si jede pro easy kill a místo toho dostane za vyučenou :D

ColonelKurtvonStrohm #15 Posted 27 May 2018 - 10:29 AM

Lieutenant

• Player
  • 3754 battles
  • 1,587
  • [KG-VS] KG-VS

můj názor je jednoznačný , je jen na hráči leavne či ne - pokud to udělá je hrou za dezerci potrestán ( ale naštve to , to nepopírám )

problém mám s utopením či jinou sebevraždou kdy protivník přijde o xp / kredity za poškození / zničení - tohle by to mělo WG ještě "ošéfovat" - třeba tím že se rozdělí xp a kredity mezi celý tým atd....

119kg #16 Posted 27 May 2018 - 11:42 AM

Corporal

• Player
  • 1385 battles
  • 167
Slabé kusy leavujú a skáču zo skaly.

Bery_CR #17 Posted 27 May 2018 - 12:48 PM

Captain

• Player
  • 51177 battles
  • 2,271
  • [KOBD] KOBD
Ja opustim bitvu jen v pripade, ze mi to spadne a nepovede se mi prihlasit z5 pred koncem hry. Nebo kdyz nekdo zvoni, musim jit otevrit a venovat se navsteve. Nebo kdyz nekdo vola a musim se pripojit na VPN do prace. Takze cca 3x za rok.

xxviktor #18 Posted 27 May 2018 - 01:29 PM

Major

• Player
  • 17101 battles
  • 2,508
  • [PRASE] PRASE
Taky je dobré vědět, že smrt utopením stojí víc kreditů, než když se člověk nechá sejmout (bo takhle s tankem "umřou" i všechny moduly).

J_C_H #19 Posted 27 May 2018 - 07:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17750 battles
  • 437
Každýmu,co se utopí,bych přál,ať si to pak zkusí taky vyčistit... Já to zažil dvakrát za ZVS:arta:

Miri37 #20 Posted 27 May 2018 - 08:10 PM

Major General

• Player
  • 45661 battles
  • 5,481

View PostAdenai, on 26 May 2018 - 09:26 PM, said:

Zajímá mě,jestli odcházíte během hry do garáže.Případně kdy..jestli už na startu,či na konci hry a nebo za stavu 0:7 apod.

Taky by mě zajímal všeobecný názor na sebedestrukci...Osobně to chápu,pokud arty čeká čas nabíjení 20 vteřin a přijíždí na ní zásobník...Ta frustrace je dost silná.. a pro odpůrce artyn...nejedná se jen o situaci okolo artyn.Dost často během hry čtu dost nenávistné reakce....ale co se týká mě,mám plné pochopení..

Zkusím odpovědět bodově.

Zda možnost předčasného odchodu z bitvy využívám?

Ano. Jak začalo MM víc rozhodovat a výsledku bitvy a extrémně narostl počet bitev, co nesnáším 0-7:15 a stal se nich herní standart, tak tím omezuji jejich negativní vliv z herního dojmu.

Kdy?

Když je bitva prohraná, což je obecně při rozdílu 3 a více strojů. Má to i určité výjimky, ale obecně to asi platí.

Sebedestrukce.

Poněkud složitější téma. Rychlejší ukončení rozhodnuté bitvy, nebo možnost se přepnout u prohrané bitvy do oblasti, která mě zajímá, nebo spoluhráč, co je živí, což dezerce neumožňuje. Poznámka: sebedestrukce je dražší, než 3xR.

Chybí možnost AFK.

Obecně stejné jako u destrukce, nebo dezerce v prohrané bitvě. Bohužel (edit při výhře je) několikanásobně víc penalizované, proto volba AFK.

Doplněk

Taky záleží, zda mi jde čistě jen o WR, nebo i o získávání expů, což ovlivňuje některé volby.

Co se týká nějakých morálních "hodnot", tak z toho býval někdy divný pocit, ale po tom, co WG rozhodlo, že má většina bitev končit s výsledkem bitev, co nemám rád  se pocit provinění dost snížil a úplně to vyřešil CC, co může těžce namodovaný hrát dokonce i turnaje, tak jsem naprosto v pohodě. Né, že bych byl beztrestný, ale ve hře, kde "férovost" nic neznamená a nemá hodnotu si ní já hrát taky nebudu, protože si to nezaslouží! 

Edited by Miri37, 28 May 2018 - 08:15 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users