Jump to content


Sebedestrukce a odchody


  • Please log in to reply
160 replies to this topic

despa1 #161 Posted 17 August 2018 - 05:53 PM

    Warrant Officer

  • Player
  • 29682 battles
  • 673
  • Member since:
    11-26-2012

View PostKrucifikator, on 13 August 2018 - 05:09 PM, said:

Hele máš pravdu, měl jsem to prvně dočíst, leč jsem povahy netrpělivé a ten blábol mě skutečně dostal. Udělat to, jen bych se zasmál pod vousy a a rejpnutí si odpustil, protože tu práci si již někdo dal. Narážku na čtení fóra při bitvě jsi nepochopil, ale to nevadí. Byla to spíš reakce na tvůj problém s časovým odstupem a ne obhajoba mého nedočtení.

I přes to co si o tobě myslím bych tě hoškem jen tak nenazýval, nicméně než někoho začneš oslovovat chlapcem, rozmysli si, zda pak nebudeš fňukat nad odvetu. Trošku dvojí metr že :-)
Husy jsem totiž spolu skutečně nepásli, leč na fóru hry WoT je vcelku irelevantní, zda jsi v reálu laureát Nobelovy ceny a vynálezce léku na rakovinu či jen zbytečná osoba žijící v mylném pocitu vlastní nadřazenosti jen proto, že ho matka vrhla na svět o pár let dřív :-)
Na fóru WoT (když už teda na něčem) záleží spíš na znalosti, schopnostech, stylu hry WoT. A i s mými tristními výsledky by jsi mi zrovna ty měl salutovat, hlásit přesný čas, vykat a když by jsi byl hodný, mohl by jsi mi vyčistit pásy u tanků.
 

 

Vubec se mu neomlouvej a neztracej s nim cas. Je to odporny a arogantni odpad, co muze byt.  Precti si nektere jeho nazory a pochopis... Takovy hrac by nemel vubec mit moznost hrat. 

Edited by despa1, 17 August 2018 - 05:54 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users