Jump to content

Aktualizace 1.0.2 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
249 replies to this topic

Chevioso #241 Posted 22 August 2018 - 09:03 AM

Private

• Player
  • 18035 battles
  • 28
Fakt se vám musím smát lidi když si to tady čtu...:teethhappy: Proč to proboha pořád hrajete když vás to tak EDIT? Kdo pochopí, že ta hra je jen ruleta a náhoda zde hraje hlavní roli si krásně zahraje a pobaví se... Kdo ne je bez urážky prostě EDIT a bude se vztekat pořád dokola co mu zase to hrozné WG udělalo naschvál... Nikdo vás nenutí platit ani korunu... Je to super hra a úplně zadarmo boha... Tak nefňukejte EDIT...:P

Edited by Kampa1987, 22 August 2018 - 12:30 PM.
Vulgarismy, urážky

Stravitel #242 Posted 22 August 2018 - 03:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43534 battles
  • 94

View PostChevioso, on 22 August 2018 - 09:03 AM, said:

Fakt se vám musím smát lidi když si to tady čtu...:teethhappy: Proč to proboha pořád hrajete když vás to tak EDIT? Kdo pochopí, že ta hra je jen ruleta a náhoda zde hraje hlavní roli si krásně zahraje a pobaví se... Kdo ne je bez urážky prostě EDIT a bude se vztekat pořád dokola co mu zase to hrozné WG udělalo naschvál... Nikdo vás nenutí platit ani korunu... Je to super hra a úplně zadarmo boha... Tak nefňukejte EDIT...:P

Nejspíš máš pocit že jsi nad námi všemi protože si asi myslíš že jako jediný jsi prozřel a to z tebe sńalo břemeno stresu a teď máš právo nám kázat o správném postoji ke hře ale ve skutečnosti nevěřim tomu že se u hry nerozčiluješ a že bys nechtěl aby se hra stala tím za co jí tu chtějí všichni mít. Dokonce bych si troufl i tipovat že sem píšeš ze stejného důvodu jako my všichni.....ulevit si...protože jiný důvod to tu nemá. Prostě tu jen vypouštíme páru. Někdo si zanadává a někdo se tu všem vysměje a dává rádoby moudré rady které nelze aplikovat na ty lidi kterým na hře záleží. Nadávající si ulevují od stresu ze hry a vysmívající si ulevují kdoví od čeho.

Chevioso #243 Posted 22 August 2018 - 10:57 PM

Private

• Player
  • 18035 battles
  • 28
Dobře jsi mě vočíh bratrě...

Kucus_brainless_zombie #244 Posted 23 August 2018 - 03:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24317 battles
  • 952
  • [_LDN] _LDN

Jenom trolí. :(

__MEDA__ELITA__CZ__ #245 Posted 25 August 2018 - 08:34 AM

Private

• Player
  • 23322 battles
  • 3
  • [73CSP] 73CSP
Dobrý den,ctěl bych e jen zeptat, proč dáváte do hry premiový vozidla která tu nejsou jen tak k mání, a když ho chci musím si ho zaplatit?? proč neuděláte nákou akci ,, speciální mise na speciální vozidlo ,, např: 20denní mise každý den jeden úkol a po dokenceni 20ti dnu komplet mise získat speciální vozidlo či jinne věci , nebo ho dát do prodeje za bony např: wz-111 ALPINE TIGER za 1000 bonu bylo by to určitě lepší pro většinu hráčů ,, než dávat do obchodu něco, na co většina lidí nemá prachy i když by to moc chtěli,, tak přemýšlej te o tom ,, určitě by to víc lidí bavilo hrát mise či ruzný ukoly a ziskavat odměny než kupovat něco na co tu většina lidi nemá a nemají přístup k prostředkum ,, dekuji naschledanou….

Edited by Vaigl_cz, 27 August 2018 - 12:37 PM.
změna barvy (nedalo se to číst)

asheronx #246 Posted 25 August 2018 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 18719 battles
  • 20
  • [HESH_] HESH_
Chtěl, bych se zeptat, zdali někdy dosáhneme na UE serverech takového obsahu, jako je na US serverech... Čase od času omylem zavítám na US server prémiového odbchodu, A vždy je tam nabídka nesrovnatelně lepší, nehledě na to, že se tam dají koupit samostatně zálohy na kredity, stání v garáži apd... To zde na EU serverech nejde, což mě docela mrzí, nicméně věřím, že kdyby se dali koupit zálohy na credity ať už za peníze nebo goldy samostatně (jako to jde na US serverech) uvítala by to jistě řada hráčů. A dále mám připomínku k hlasování o tancích, co hodláte dát do prodeje. Měl bych návrh, co by byl lepší pro nás, co si planujeme ten tank opravdu koupit. Většina z těch co hlasuje hlasuje pro to, co si stejně nekoupí, protože je to nepoužitelné a jen nechtějí, aby se prodávali nejaké použitelné tanky, na které nemají. (Bohužel takhle vypočítavá EU komunita je.) Proto když už hlasování, tak bych dal na výber třeba čtyři tanky a hlasovalo by se pro ten, který nechtějí dát do prodeje a zbylé 3 by se objevily v nabídce. Pak by alespoň hráči měli možnost si koupit nějaký hratelný tank. Já osobně nehraji tanky pod 6tým tierem (pokud je nepotřebuji přeexpit) a když se objevítank nižšího tieru tak nemám zájem ho koupit. Ale tanky vyššího tieru si koupím rád, když budou zajímavé. :) A nebo nedávejte hlasovat vůbec a hoďte tam všechny 4 a bude to úplně nejlepší. (Ale to se asi zase nebude líbit neplatící komunitě). Vím, že to je trochu offtopic ale podpora mě odkázala sem. :)

death_rover #247 Posted 27 August 2018 - 12:02 PM

Private

• Player
  • 2899 battles
  • 3
Tak jsem včera narazil na nový obchod (50% na vybavení;). Problém je, že když už chci nakupovat, chybí informace, kolik toho mám na skladě. Místo standardního projetí seznamu (původní verze), kde když vidím "na vozidech 12" "ve skladu 0" dokoupím dva kousky, je to kus po kuse doklikat se na položku ve skladu, zjistit stav, pak to najít v obchodě a zpátky do skladu … a znovu … a znovu … takže prosím WG o doplnění informace o stavu skladu, předem děkuji. Možná jsem to v novém rozhraní pouze nenašel, pokud to tak je, prosím někoho o návod, jak v novém obchodě normálně nakupovat.

Leeroy_YOLO #248 Posted 27 August 2018 - 06:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4128 battles
  • 471

Sakra chlapi vy to tomu WGčku úplně kazíte...

oni jsou úplně natěšení z toho, jak vám znepříjemní nákupy, abyste to kupovali po stovkách a nic neřešili a oni z toho profitovali a vy stejně chodíte do skladu sledovat počty a žádáte po nich to ukazovat už v shopu, aby měli zase utrum a vy si to nakupovali jen po těch ks co chcete a potřebujete...chudáci, a tak dobře vymyšlené to měli a ono zase nic...

:trollface:

Becck #249 Posted 27 August 2018 - 06:34 PM

Corporal

• Player
  • 68294 battles
  • 179
  • [CRIM] CRIM
Děkuji Wargamingu za zapůjčení Lorraine 40t. Zvažoval jsem investici, již dávněji. Takže sem tank naložil vycvičenou posádkou, vybavením a šup zkoušet do hry. No a po "x" totálních debaklech v trvání kolem 4 minut (až na jednu bitvu, tam byl rozdíl menší ) jste mi vozidlo dokonale znechutili. O tom kolik procent her bylo + 2,1 tier ani nemusím psát. Všichni vědí. Takže děkuji, nechci. Konečně se probuďte a udělejte něco s tím ubohým matchmakingem. Do té doby je pro mne jakákoli koupě prémiového vozidla velmi špatná a zbytečná investice. ( jde mi hlavně o cvičení posádky, kredity jsou jen vedlejší bonus ) Ještě jednou díky a přeji hezký den.

30loco03 #250 Posted 29 August 2018 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 24081 battles
  • 5
  • [BONDS] BONDS

Ahoj

Moc sem nepíšu, ale zpětná vazba na patch.

At se jde celé WG radši ožrat. Udělat mapy, pro klikače v artách  jim jde na výbornou. Aby mě v Plzni klikali všude, at jsem v budově nebo za zdí, to se musí WG nechat, to se jim povedlo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users