Jump to content

Změny ve složení komunitního týmu

• Please log in to reply
221 replies to this topic

Jmeno1 #161 Posted 08 July 2018 - 09:00 AM

General

• Player
  • 44901 battles
  • 8,144
  • [_AF_] _AF_
Tak pořád je možnost nekomunikovat s Kájíčkem, který tady stejně pořád není a na komunitu kašle, ale s jeho přímým nadřízeným a dokonce dalšími komuniťáky, kteří jsou aktivnější. Už to ale musí být v angličtině ( což už dnes stejně není problém skoro pro nikoho ).

Sstyx #162 Posted 08 July 2018 - 05:17 PM

Lieutenant

• Player
  • 9483 battles
  • 1,630
  • [PZBT1] PZBT1

View PostJmeno1, on 08 July 2018 - 09:00 AM, said:

Tak pořád je možnost nekomunikovat s Kájíčkem, který tady stejně pořád není a na komunitu kašle, ale s jeho přímým nadřízeným a dokonce dalšími komuniťáky, kteří jsou aktivnější. Už to ale musí být v angličtině ( což už dnes stejně není problém skoro pro nikoho ).

Kája tu není, má volno celý týden.... 

Karaya12 #163 Posted 08 July 2018 - 05:35 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17991 battles
  • 3,188
  • [SVINE] SVINE

View PostSstyx, on 08 July 2018 - 06:17 PM, said:

Bohužel je jedno jestli má volno, nebo je v práci. Vypadá to pořád stejně to jeho zlepšování vztahů zde :sceptic:

Col_Coldstream #164 Posted 08 July 2018 - 06:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 411 battles
  • 51

View PostSstyx, on 08 July 2018 - 05:17 PM, said:

jenže k čemu je komuniťák co má pořád volno a když ne tak stejně nedělá svou práci ( komunikovat s komunitou ) .......sorry jako ale ty zadarmo děláš víc práce než celý komunitní tým co je za to placený ......

Sstyx #165 Posted 08 July 2018 - 06:28 PM

Lieutenant

• Player
  • 9483 battles
  • 1,630
  • [PZBT1] PZBT1

View PostCol_Coldstream, on 08 July 2018 - 06:20 PM, said:

jenže k čemu je komuniťák co má pořád volno a když ne tak stejně nedělá svou práci ( komunikovat s komunitou ) .......sorry jako ale ty zadarmo děláš víc práce než celý komunitní tým co je za to placený ......

Tím volnem jsem myslela volno tenhle tyden, ne ten další, proto nereagoval.... a minulý zase zaskakoval za ty, co byly na tankfestu, takže toho měl hodně. Nechci ho obhajovat, v něčem máte pravdu, třeba, že naše komunita by měla být prioritou, ale taková jsou prostě fakta. Já se náhodou tenhle týden pěkně flákala a užívala si volna:trollface:

Col_Coldstream #166 Posted 08 July 2018 - 06:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 411 battles
  • 51

View PostSstyx, on 08 July 2018 - 06:28 PM, said:

Tím volnem jsem myslela volno tenhle tyden, ne ten další, proto nereagoval.... a minulý zase zaskakoval za ty, co byly na tankfestu, takže toho měl hodně. Nechci ho obhajovat, v něčem máte pravdu, třeba, že naše komunita by měla být prioritou, ale taková jsou prostě fakta. Já se náhodou tenhle týden pěkně flákala a užívala si volna:trollface:

čistá závist , já musím makat jak šroub aby se dodělaly auta před dovolenou :teethhappy: 

Jmeno1 #167 Posted 08 July 2018 - 08:14 PM

General

• Player
  • 44901 battles
  • 8,144
  • [_AF_] _AF_

View PostSstyx, on 08 July 2018 - 06:28 PM, said:

Hele Ssytx, líbí se mi, že ho bráníš, ale podívej se na jeho příspěvky a přítomnost za poslední 3 týdny. Ten chlap je zadarmo drahý. Každý z nás co tu chodíme máme práci, rodinu, kamarády, rádi zachlastáme atd. a všichni tu jsme násobně aktivnější, než ten co je za to placený. Tož to kua neukecáš. Prostě kašle na WoT i s celou komunitou. Zatím mu prachy jdou, ale vsadím se na 1000%, že hledá job mimo a tohle už neřeší. 

Hugo_bear #168 Posted 09 July 2018 - 09:14 AM

Lieutenant

• Player
  • 19940 battles
  • 1,851
  • [O-S-G] O-S-G

View PostJmeno1, on 08 July 2018 - 08:14 PM, said:

Hele Ssytx, líbí se mi, že ho bráníš, ale podívej se na jeho příspěvky a přítomnost za poslední 3 týdny. Ten chlap je zadarmo drahý. Každý z nás co tu chodíme máme práci, rodinu, kamarády, rádi zachlastáme atd. a všichni tu jsme násobně aktivnější, než ten co je za to placený. Tož to kua neukecáš. Prostě kašle na WoT i s celou komunitou. Zatím mu prachy jdou, ale vsadím se na 1000%, že hledá job mimo a tohle už neřeší. 

tak hlavně mi připadá, že se nic moc nezměnilo oproti době předminskovské, co se týká přístupu ke komunitě a informacím.

Jmeno1 #169 Posted 10 July 2018 - 07:44 PM

General

• Player
  • 44901 battles
  • 8,144
  • [_AF_] _AF_
Jako dělám to nerad, ale skutečně by mne zajímala náplň komunitního manažera. Ivana se docela snažila a byla vidět. Stávající komuniťák není schopen vůbec komunikovat, musí ho obhajovat externista Sstyx a za 3 týdny vyprodukoval 5 příspěvků.
Spoiler
. Fakt by mne zajímalo, kolik se za tento přístup u WG bere. Asi bych to zvládnul jako vedlejšák na plný úvazek levou zadní.

kurcatovium #170 Posted 11 July 2018 - 09:31 AM

Colonel

• Player
  • 40417 battles
  • 3,660

Vždyť je to tak jasné. Funkcí komunitního manažera je manažovat komunitu. V podání post-soudruhů z WG to znamená snažit se ji co nejvíce umlčet, protože komunita je lůza. Je to hadr na podlahu, se kterým se vytírá a který nemá do ničeho co kecat. Jediným právem komunity je "hrát zadarmo", což se neustálými drobnými i většími změnami pomalu překlápí do "hrát a platit jak mourovatí". K umlčení všech křiklounů má manažer využít všech dostupných a potřebných prostředků. Nejprve šlo o dehonestaci předchůdce (předchůdkyně ) a nalákání pozornosti příslibem lepších zítřků, poté následovalo rozpoutání flame war s ruku v ruce jdoucí banovací vlnou a aktuálně jsme ve fázi "nechat to vyhnít". Předpokládám, že tato fáze bude trvat, dokud neumlkne většina dosud aktivní populace. A to jen aby se pak na tom zbytku a k němu přibalené nové vlně valná část téhle totalitní mašinérie zopakovala... Takže držme huby a krok, plaťme a přitrouble se usmívejme, to je totiž to, co WG chce a potřebuje a udělá pro to cokoliv.

(Nehodlám diskutovat o moderaci a sankcích, ale dle aktuální nálady moderátora je dost možné, že toto bude můj poslední příspěvek zde na fóru...)

Kayi4ek #171 Posted 11 July 2018 - 05:43 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 16994 battles
  • 2,232

View PostJmeno1, on 08 July 2018 - 08:14 PM, said:

Jmeno1,

díky moc za tvojí analýzu. Jsem moc rád, že víš víc než já ... resp. asi všichni vědí víc, než já. Dozvěděl jsem se, že jsem dejna, dozvěděl jsem se, jak jsem mizerně placený a jak mám minimální výhled na dobrou kariéru, jak mě ženský nechtějí ... Rád se o sobě dozvídám nové informace.

Ale teď vážně.

Chápu, že ani jedno z toho není omluva, ale byl jsem nemocný a zaskakoval jsem za většinu lidí, kteří byli na Tankfestu. Nyní jsem zpátky v plné síle, bohužel jsem se po nemoci nedokázal prohrabat vším, co musím ještě zvládnout. Dneska bych to měl mít všechno hotové a od zítřka se vám budu plně věnovat.

Adre_ #172 Posted 11 July 2018 - 08:01 PM

Corporal

• Player
  • 24031 battles
  • 136
  • [CSPI] CSPI

View PostKayi4ek, on 11 July 2018 - 04:43 PM, said:

Jmeno1,

díky moc za tvojí analýzu. Jsem moc rád, že víš víc než já ... resp. asi všichni vědí víc, než já. Dozvěděl jsem se, že jsem dejna, dozvěděl jsem se, jak jsem mizerně placený a jak mám minimální výhled na dobrou kariéru, jak mě ženský nechtějí ... Rád se o sobě dozvídám nové informace.

Ale teď vážně.

Chápu, že ani jedno z toho není omluva, ale byl jsem nemocný a zaskakoval jsem za většinu lidí, kteří byli na Tankfestu. Nyní jsem zpátky v plné síle, bohužel jsem se po nemoci nedokázal prohrabat vším, co musím ještě zvládnout. Dneska bych to měl mít všechno hotové a od zítřka se vám budu plně věnovat.

A proto první akt po návratu z nemoci je zamknout topic (snažit se uzavřít kauzu), jenž nebyla vysvětlena z 0.01% natož slibovaných 99,9%. Hlavně dobře poskládat priority, že? Vlastně ne, asi by mělo býti oceněno, že nám tu již nevystrkuješ gluteus maximus skrze profilovou fotku, protože to byl samozřejmě omyl. A protože na PM reakci nečekám (od tebe) mohu ti napsat pár pár příjemných zpráv (viz tvé odůvodnění k zavření otevřeného dopisu - Pokud chcete diskutovat mezi sebou a napadat se, můžete se přesunout do osobních zpráv. )  Diskutovat s tebou, o to fakt nestojím, jen bych se dočkal lží či lépe, copy paste odpovědí, spíš mne zajímá druhá část tvého poselství, to jest zda tě mohu napadat v PM, když tomu sám vyzýváš, nebo je to jen další blábol a jak ti někdo něco peprnějšího napíše, budeš uplatňovat právo velkého kluka?

Jinak, jestli ti to nedošlo, což předpokládám, ten "odpad" kterým se onen již uzavřený topic stal, byl způsoben vámi. Vše na jedné hromadě, ať se to lehce banuje, zatímco reporty na OT a troll posty nikdo neřešil. Víš proč tam byla taková flustrace? Protože komunikace s vámi je taky "odpad".  Forum nebo podpora. Podpora - ctrl c ctrl v a nazdar, Forum > chválíš , ok , něco se ti nelíbí > nazdar. 

Co však čekat od osoby jenž byla za špatně odvedenou práci povýšena, ne jednou, ale dvakrát!

Dobrou noc.

_Imperium #173 Posted 11 July 2018 - 08:50 PM

Captain

• Player
  • 29947 battles
  • 2,194

No, po svém prvním působení, jsi zde zanechal nesmazatelný dojem.

Hned zkraje svého druhého působení jako CM jsi potvrdil, že to nebyl dojem, ale holá a smutná realita.

To že po svém návratu z trucování nemoci zamkneš vlákno kam mohli hráči podepisovat otevřený dopis a kam jste při své genialitě směřovali i diskusi, aby zaniknul původní smysl vlákna a mohlo být dnes s "odůvodněním" že jde o odpad zamknuto - místo vytvoření vlákna jen pro diskusi vysvětluje mnohé, například to, že s názorem hráčů, kteří se pod to podepsali byla vytřena určitá místa lidského těla. "V plné síle" :teethhappy::facepalm:  O to víc je s podivem, že v daném vlákně byl ponechán dost velký prostor jednomu alteregu.

To že byla kauza podle tebe "vysvětlena" z 99.99% neznamená, že skončila pro nás. Zejména, když jsi byl usvědčen že sis tak trochu vymýšlel.

Tak to rozhodně ne.

Například stále čekáme na zodpovězení otázek kolem kauzy "edita".

Bylo by moc, fajn, aby jsi dal dohromady zbytek rozumu a otevřel vlákno s otevřeným dopisem pro podpisy, aby se mohl podepisovat.

To že v daném vlákně vnikl bordel je práce Ivany, která neodhadla co z toho vznikne, moderátorů, kteří dostali (ne)jasný příkaz likvidovat veškeré pokusy o diskusi jinde. A bohužel teď celý ten průser padá na tvou hlavu. A řešení, které jsi udělal dnes rozhodně není inteligentní.

:coin:

JesterCZ #174 Posted 11 July 2018 - 10:57 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 62459 battles
  • 1,389
  • [_AF_] _AF_

Kdy se dočkáme změny ve složení komunitního teamu?

Nebo rovnou zrušení? Je na čase za "dobrou" práci povýšit. A prosím, už se nevracet jak bumerang, takže v případě návratu rovnou pokračovat jinam, je přeci tolik firem, které lze ničit a tolik nových lidí, které lze naštvat. 

unhappy360 #175 Posted 12 July 2018 - 07:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 36786 battles
  • 847

Ahoj Karol, vitaj späť. Verím, že si už zdraví. Byť na PN je dosť o ničom.

Všetci asi zaregistrovali, že sa kancelária rozdelila a lodiari odišli do Prahy a s nimi aj Žabák. Na ČS komunitu si tu ostal sám a preto je na mieste otázka, či dostaneš posilu. Veď ak vypadneš na dovolenku / PNku tak to nie je ideálny stav.

Ďalej by ma zaujímalo, kto je ti šéfom, aby som sa mu mohol posťažovať. Určite ťa zaujíma otázka v čom? Kauza nejakého chlapca čo sa s čítmi hrá vašu hru -  to ma netrápi.

Čo ma trápi je, že:

- mali ste akciu na goldy, kúp si niečo z e-shopu a dostaneš goldy navyše - vyplatenie goldov meškalo (1  deň) - informácia o tomto žiadna

- plno noviniek zo supertestu - anglické verzie ich majú, k nám sa dostalo len 1/3 (?)

- Ivana mala vo zvyku hovoriť o svojej neprítomnosti, krátke komuniké, všetci sme ľudia a je fajn informovať a sme aj tolerantní - nikdy nebol na tieto info flame

- (určite je tu ešte veľa iných vecí, na kt. si mohol reagovať a kt. som ja nepostrehol ale iný hráči áno a mali dopyt po informáciách)

Ale hlavne, čo mne vadí je to, že tvoju prácu musí suplovať Sstyxina. Ja si Sstyx veľmi vážim, obdivujem jej zapálenie pre komunitu, ale to čo ona robí, je podľa mňa hlavne tvoja náplň práce, za ktorú si platený aj z mojich príspevkov do tejto hry.  Skús sa Karol zamyslieť nad tým, prečo si sem prišiel naspäť. Vo sneek peak videu o talianských autoloaderoch bolo vidieť, že si pracoval na ich tvorbe / testovaní. To musím pochváliť, podarilo sa vám ich relatívne dobre vybalancovať a vložiť do hry. Je super, že si pomohol zlepšiť (metu) hry. Preto je na mieste otázka, nechceš radšej robiť to čo si robil predtým, ako si sa vrátil sem na pozíciu CM? V minulosti ti tá pozícia CM moc nešla a po návrate späť som si myslel (a asi aj veľa ostatných), že sa ku komunite vracia človek čo hre rozumie, hrá ju a pravdepodobne v Misnku (ale kde si to vlastne bol) dozrel a je ready to go pre potreby našej komunity. Žiaľ veľmi rýchlo si spadol do starých koľají typických pre celú pobočku WG v Paríži - mlženie, nekomunikovanie (áno, bol si PN to beriem to ti nezazlievame, aj to že si makal počas tankfestu, videl som, že si mal príspevky aj pre iné jazykové sekcie fóra) a samozrejme úplnej zbytočnosti zberania feedbacku (keďže jediný feedback čo sa vám podarilo presadiť bolo to, aby defendera predávali všade inde len nie na EU servery, lebo EU server nechce OP beštie - pay to win) 

Milý Karol, tento post neber v zlom, ber ho ako snahu o konštruktívnu kritiku. Viem, že si viazaný pracovnoprávnymi vzťahmi k svojmu zamestnávateľovi. Taktiež viem, že veľa vecí sám neovplyvníš a že veľa vecí nesmieš povedať. Vážim si ťa ako hráča (a hlavne pre to, čo veľa si spravil pre ČS komunitu ako nezamestnanec WG), tak skús spraviť všetko preto, aby som si ťa (asi aj ostatný;) vážili ako nášho CM. 

Ďakujem 

U360

Aby tento post bol konštruktívny, tak ja osobne by som od teba privítal:

Spoiler

Hugo_bear #176 Posted 12 July 2018 - 09:49 AM

Lieutenant

• Player
  • 19940 battles
  • 1,851
  • [O-S-G] O-S-G

tak holt asi usoudil, že to vlákno je stejně k ničemu, tak proč by mělo bobtnat.

jako většina vláken, kde se čeká na nějakou odezvu od WG.

buď není zpětná vazba předávaná nebo na to stejně kašlou.

protože zpětná vazba zpětné vazby se nikde neobjevuje.

viz. konec II sv. války atd atd.

a nejhorší je kominiťák, který neumí komunikovat. :-(

Gancho_Chunyomlato #177 Posted 12 July 2018 - 10:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40565 battles
  • 846
  • [SVINE] SVINE
Vazeni pratele, dnes po precteni domacich i zahranicnich rubrik zpravodajskych serveru a po letmem skouknuti vybranych topicu zde na foru, jsem dospel k zaveru, ze dobre uz bylo a lip uz (asi) nebude. Je to zjisteni na jednu stranu deprimujici, na druhou stranu zvlastnim zpusobem osvobozujici. Zbyla mi vira v bozi mlyny, verim, ze melou a nenechaji nic nepomleto a ze se treba deti nasich deti dockaji komunitniho manazera, ze ktereho jim nebude stydno, tak jak bylo stydno jejich dedum.

Jmeno1 #178 Posted 12 July 2018 - 10:15 AM

General

• Player
  • 44901 battles
  • 8,144
  • [_AF_] _AF_

View PostKayi4ek, on 11 July 2018 - 06:43 PM, said:

..., ale byl jsem nemocný a zaskakoval jsem za většinu lidí, kteří byli na Tankfestu. Nyní jsem zpátky v plné síle, bohužel jsem se po nemoci nedokázal prohrabat vším, co musím ještě zvládnout. Dneska bych to měl mít všechno hotové a od zítřka se vám budu plně věnovat.

Neměl bys slibovat co nemůžeš úplně splnit. Tvoji práci neznám, ale už před rokem jsem ti psal, že by bohatě stačilo, kdyby ses tady jednou denně na 10 minut mihl a u příspěvků, co tě nějakým způsobem zaujaly dal Like. My bychom věděli že tady jsi a sbíráš zpětnou vazbu a nikdo by nemohl říct ani popel. Ty tady týden nejsi a přijdeš s relativně hloupou výmluvou, že jsi nemocný. Chceš nám namluvit, že jsi byl týden v kómatu a nedostal ses ani k PC? V rámci rčení "podle sebe soudím tebe" mi tohle hlava prostě nebere. I když jsem byl i vážněji nemocný, tak na internet jsem se dostal už jenom proto, že jsem se jinak v posteli nudil.

Nicméně zkusme se nedívat zpět a ukaž tedy ode dneška jak chceš ke komunitě přistupovat. Já jsem důvěřivý člověk a obvykle dávám víc než jednu šanci, zvláště mladým a nezkušeným lidem...

SWAT0013 #179 Posted 12 July 2018 - 10:30 AM

Captain

• Player
  • 26866 battles
  • 2,218
  • [A-N-V] A-N-V

View PostJmeno1, on 12 July 2018 - 11:15 AM, said:

Nicméně zkusme se nedívat zpět a ukaž tedy ode dneška jak chceš ke komunitě přistupovat. Já jsem důvěřivý člověk a obvykle dávám víc než jednu šanci, zvláště mladým a nezkušeným lidem...

Já rozhodně nejsem proti dávat další šance, pokud se nestalo nic hrozného, co by zkazilo život nebo tak něco. Jenže v tomto případě by to byla už asi tak šance desátá.

Podařilo se mu docílit jen toho, že mu většina lidí z fóra nevěří už ani nos mezi oči - a bohužel vzhledem k jeho krokům, prohlášením, opětovným podezřením z užívání cizích účtů za cílem banování apod., si vážně nedovedu představit, jak by musel začít makat a jaké by musel vykazovat výsledky, aby se důvěra v něj a jeho práci vrátila...

Edited by SWAT0013, 12 July 2018 - 10:49 AM.

Alex_von_Eichhorn #180 Posted 12 July 2018 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 866 battles
  • 21

Tak pokud tady CM komunikuje, pak bych měl pár technických dotazů:

Bylo by možné založit zvláštní topic pro potřeby otázek na CM, kde by CM odpovídal a ve kterém by platila pravidla fóra ? 

Je CM ochoten odpovídat na naše otázky ?

Je CM ochoten v daném topicu neuplatňovat účelově dvojí metr na přispěvatele tak jak tomu bylo v topicu k Otevřeném dopisu ? 

7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users