Jump to content

Następne drzewko SPG

• Please log in to reply
31 replies to this topic

SeekerKuba #21 Posted 13 June 2018 - 03:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 31693 battles
  • 1,172

View Posttokszok111, on 13 June 2018 - 03:38 PM, said:

Ależ sprawa jest bardzo prosta, jeżeli nie podoba wam się obecny stan rzeczy to może pora poszukać innej gierki niż być masochistą i żalić się na forach poświęconych firme WG ? :)

Edit: co do twojej sygnaturki, to kiedyś w Wocie nie było arty, aby stał się "great again" ?

Wargaming sprawił że na CW nie bierzę się w ogóle lub max 1 klikera na stronę, na randomkach heviki dostały jeszcze bardziej po dupie niż przed zmianami.

Nie podoba mi się jeden element tej fajnej gry. Mam odkryte prawie wszystkie czołgi, nie chce mi się przenosić gdzie indziej.

Tak, kiedyś nie było arty. Obecnie też czasem można trafić na bitwę bez arty i gra się zdecydowanie przyjemniej niż z nią.

Sygnaturki nie robiłem ja, ale jej przekaz jest wystarczająco jasny więc nie czuje potrzeby jej zmieniać.

Nie żale się na forum firmy WG tylko na forum wot. Niestety WG reaguje jedynie na falę hejtu i narzekania itp więc ciężkko się dziwić że gracze właśnie to robią.

Poza tym jak pewnie zauważyłeś, to ja założyłem tamten temat z propozycjami zmian, bo osobiście nie wierze że WG jest w stanie zrekompensować graczom cokolwiek w przypadku usunięcia arty, poza tym jako firma potrzebują klasy na tyle prostej aby nawet niepełnosprawny sobie z nią poradził. Graczy typu jestem botem w czołgach ale w arcie kilkam całą bitwę jak opętany jest naprawdę sporo. Szkoda że jest to totalnie zepsuta mechanika, która kompletnie niczego nie uczy a przeszkadza całej reszcie. Link do tematu z propozycjami podesłałem Falahiemu, a co On z nim zrobił, tego już nie wiem. Mam nadzieję że  kiedyś poziom hejtu będzie odpowiednio wysoki i zrobią z arty klasę wymagająca skilla do gry, z nietoksyczną mechaniką przed którą będzie można się bronić dzięki swoim umiejętnością a nie dzięki kampieniu jak obecnie.

Na CW bierze się 0-3 arty do rozbijania kampy i tam faktycznie ma ona zastosowanie, na randomie ogranicza grywalne obszary mapy oraz kara za aktywną grę. 

Zresztą widzę ze szybko się uczysz gry, za jakieś 15k bitew przyznasz mi rację :)

Edited by SeekerKuba, 13 June 2018 - 03:14 PM.

tokszok111 #22 Posted 13 June 2018 - 03:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5038 battles
  • 85
  • [SZA] SZA

WG bierze pod uwagę wyłącznie płacze rusków (nerf tygrysa, buffowanie radzieckich maszynek, robienie z niemców maszynek do bicia, czy najnowsze nerfy przyszłej polskiej premki) więc jeżeli chcesz coś zdziałać pora zmienić forum na to pisane cyrylicą.

Moim zdaniem arta jak powszechnie wiadomo zapobiega kampieniu, oraz graniu pod kolorek. Sam lubię strzelać w fioletów :D I odesłanie takiego gostka do garażu sprawia mi masę przyjemności 

Edited by tokszok111, 13 June 2018 - 03:31 PM.

SeekerKuba #23 Posted 13 June 2018 - 03:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 31693 battles
  • 1,172

View Posttokszok111, on 13 June 2018 - 04:20 PM, said:

WG bierze pod uwagę wyłącznie płacze rusków (nerf tygrysa, buffowanie radzieckich maszynek, robienie z niemców maszynek do bicia, czy najnowsze nerfy przyszłej polskiej premki) więc jeżeli chcesz coś zdziałać pora zmienić forum.

Smutna prawda

Moim zdaniem arta jak powszechnie wiadomo zapobiega kampieniu, oraz graniu pod kolorek

Kampa to jedyna realna ochrona przed artą - nie strzela do Ciebie bo Cię nie widzi.

Pod kolorek tzn pod dmg gra się na pierwszej linii i jeśli dla Ciebie to jest kampą to tak, arta kara aktywnych kamperów na pierwszej linii ;)

tokszok111 #24 Posted 13 June 2018 - 03:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5038 battles
  • 85
  • [SZA] SZA

Co do tych aktywnych kamperów to zauważ, że SPG w lighty raczej nie strzela z powodu dużej szansy na spudłowanie. Natomiast celuje wszystkie "kamperskie" pozycje w pierwszej Lini które polegają na wymianie ognia po czym chowamy się za skałkami.

Osobiście za bardzo nie ogarniałem Wota przed zmianami i sporo trollowałem clickerów blokując lufę, ale myślę że kiedyś było lepiej dla obu stron.

SeekerKuba #25 Posted 13 June 2018 - 03:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 31693 battles
  • 1,172

View Posttokszok111, on 13 June 2018 - 04:36 PM, said:

Co do tych aktywnych kamperów to zauważ, że SPG w lighty raczej nie strzela z powodu dużej szansy na spudłowanie. Natomiast celuje wszystkie "kamperskie" pozycje w pierwszej Lini które polegają na wymianie ognia po czym chowamy się za skałkami.

Osobiście za bardzo nie ogarniałem Wota przed zmianami i sporo trollowałem clickerów blokując lufę, ale myślę że kiedyś było lepiej dla obu stron.

Zawsze się znajdzie spg która strzela do lekkiego, bo z uwagi na cienki pancerz , lekki to dawca łatwego dmg. Zrobisz spota, schowasz się gdzies za rogiem, kamieniem itp jesteś bezpieczny, nikt nie powinien Ci krzywdy zrobić a tu yeb z nieba buła za 30% hp. Wbijałem marki ostatnio na tierach 5-6 czołgami lekkimi i deszcz kup leciał w moją stroną w prawie każdej bitwie. Może nie wiesz ale nie ma czegoś takiego jak kamperska pozycja na pierwszej linii. Pierwsza linia to aktywna gra, bardziej się już nie da, 2 to support, 3 to już można nazwać kampą... Arta sra na czołgi które próbują grać/wygrać bitwę w miejscach w których powinny być, grając tak jak zostały do tego stworzone.

Like za blokowanie lufy ;)

Chyzwar_ #26 Posted 15 June 2018 - 04:00 PM

Captain

• Player
  • 24977 battles
  • 2,284
  • [4_CE] 4_CE

View Posttokszok111, on 13 June 2018 - 03:36 PM, said:

To ty masz jakąś dziwną definicję kampienia. To co opisujesz to rozwazna gra na wymianę na 1 linii. Kampa na 1 linii bylaby wtedy, gdyby przeciwnik stal za skałą i czekał aż do niego podjedziesz. Stałby sobie bezpieczny od arty, która ostrzelalaby go natychmiast gdyby podjął akcję ofensywna. Właśnie tak arta karze za aktywność. Bo nikt nie chce się wychylać. 

Zobacz jak wygląda standardowa na Prochorowce gdy jest 3 śmietniki na stronę i gdy ich nie ma. Gdy nie ma, gra się agresywnie. Gdy sa, każdy pilnuje krzakow i tylko lajty oraz szybkie medy pracuja na środku. Kto próbuje tego cięższym podjazdem, szybko schodzi. Więc kampa w krzakach.

Mówiąc obrazowo, wyjedź z krzaków albo zza ściany to cię śmietniki obsrają. Pół biedy dmg. Gorsze jest ogłuszenie wymyślone przez jakiegoś pijanego nooba z Mińska.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Edited by TariboW, 17 June 2018 - 08:18 AM.

mazur131313 #27 Posted 16 June 2018 - 09:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 55044 battles
  • 817
  • [OXIDE] OXIDE
Następne drzewko SPG? Oby nigdy, Chociaż WG mogłoby strollowac i dać jako jedyną nagrodę za jedną z przyszłych kampanii jakaś artę TX np. szwedzką - mają parę ciekawych pojazdów. 

tokszok111 #28 Posted 16 June 2018 - 12:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5038 battles
  • 85
  • [SZA] SZA
Widzę że jesteś na tyle rozgarnięty że przeczytałeś temat.

mazur131313 #29 Posted 16 June 2018 - 04:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55044 battles
  • 817
  • [OXIDE] OXIDE
A czego nie rozumiesz? NIGDY. ŻADNE. Klikanie z satelity nie nauczy cię grać w tą grę...no chyba, że satysfakcjonuje cię WR<50%.

tokszok111 #30 Posted 16 June 2018 - 06:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5038 battles
  • 85
  • [SZA] SZA
Płaczcie sobie płaczcie fiolety, i tak wam stłukę dope grając artą, tak używam xvm'a :D 

ChristoR76 #31 Posted 17 June 2018 - 02:17 PM

Corporal

• Player
  • 15832 battles
  • 111
Pamiętaj że jak dojdziesz w brytolach do Crusadera SP to należy nim jeździć tyłem.

kkrzych22 #32 Posted 26 June 2018 - 12:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38428 battles
  • 83
  • [SM_PL] SM_PL

View Posttokszok111, on 04 June 2018 - 03:27 PM, said

Co bardziej polecacie?

Rób równolegle wszystkie. Baboki som zajefajne :arta:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users