Jump to content

Wyciągnięte z archiwów: dogłębna analiza

• Please log in to reply
293 replies to this topic

Daimler1916 #281 Posted 28 July 2018 - 06:11 PM

Brigadier

• Player
  • 24248 battles
  • 4,746
  • [_CHS_] _CHS_

View PostGpgotSwag, on 25 July 2018 - 01:54 PM, said:

A Pudlem można grać?

Patrząc na to co WG wyprawia z Polskim drzewkiem i ta premka VIII tieru wychodzi na to ze PUDEL jest to jedyny czołg który jest i będzie grywalny. 

Normalnie co za chichot losu ze "Farbowany Lis" jest lepszy od naszych drzewkowych maszyn i premki VIII tieru.:sceptic:

Edited by Daimler1916, 28 July 2018 - 06:12 PM.

Revanche25 #282 Posted 29 July 2018 - 12:12 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 41063 battles
  • 6,538
  • [FNPRO] FNPRO
Cóż niektórzy po czterech latach gry odnajdują polską sekcje forum, to jakiś postęp na ich koncie poza sabotowaniem bitew innym członkom drużyny. Skoda że zawsze tacy odkrywcy czytają tylko ostatnie strony z tematu.

Edited by Revanche25, 29 July 2018 - 12:12 PM.

profes79 #283 Posted 29 July 2018 - 01:28 PM

Field Marshal

• Player
  • 23708 battles
  • 10,397
  • [FENOM] FENOM

Po pierwsze:

Problem w bitwach historycznych nie był z graniem "słabymi ruskimi czołgami" tylko z tym, że po jednej stronie były np. Ferdynandy (8 tier) i PzIII (4 tier) - jak łatwo się domyśleć ochotników do grania IV tierami (a nie wiem czy i nie trafiały się III) brakowało i efektem było coraz dłuższe oczekiwanie na bitwę. Na ten temat swego czasu napisano dziesiątki postów, które WG starannie zignorowało i zamknęło cały projekt.

Po drugie:

Historyczny 7TP w niczym nie ustępowałby równie historycznemu T-26, który jest taką samą konwersją Vickersa i który ma tak podobną do 7TP sylwetkę, że bez anteny poręczowej można się pomylić. 7TP miałby lepszą optykę; T-26 ma zdaje się lepsze niż 7TP działo (ale jaka różnica parametrów między rosyjską 45mm a naszą 37mm była, tego nie wiem). Co więcej - historyczny 7TP na tierze II walczyłby np. z Pz.I, Pz.II czy Pz.IIIA czyli z pojazdami, z jakimi walczył historycznie.

Po trzecie:

Drzewko polskie jest kompletnie fantastycznym wymysłem, gdzie twórcom udało się skopać nawet historyczne pojazdy o doskonale znanych parametrach. To, co jest powyżej IV tieru to takie SF jak japońskie drzewko ciężkich. A drobiazgi takie jak umieszczenie prawidłowego symbolu nacji na pojeździe też świadczą o podejściu twórców do gry. Patrząc na to, jak pracują to jestem w naprawdę głębokim szoku, że "Pudel" został prawidłowo odwzorowany od strony malowania.

Po czwarte:

Polska społeczność wykonała przez kilka lat gigantyczną pracę, w odniesieniu do której WG pokazało środkowy palec i stwierdziło, że co się tam Kisłyjowi czy innym ludkom przyśni to wrzucą. Owszem, w wielu dotychczasowych czołgach drzewkowych są niehistoryczne elementy ale mimo to w odniesieniu do praktycznie każdego czołgu w grze jaki fizycznie powstał (a nie zatrzymał się na etapie deski kreślarskiej) można go skonfigurować w sposób historyczny. Polskie czołgi tej szansy nie będą miały.

Block Quote

Jak będę chciał porozmawiać z kimś po prostu rozsądnym wyślę posta do Hallacka.

To się rozsądkiem idealnie dopasujecie. Razem może złożycie jeden rozum do kupy bo Hallack jakimkolwiek autorytetem jeśli chodzi o WoT nie jest od dawna - ale jak na tematy historyczne chcesz pogadać z gościem otwarcie na kanale promującym cheaty do WoTa to wolna droga. Daj znać co tam razem wymyślicie, pośmiejemy się.

ChristoR76 #284 Posted 29 July 2018 - 01:37 PM

Sergeant

• Player
  • 16660 battles
  • 252
1 sierpnia byłby idealny na wprowadzenie polskiego drzewka,ale w tej formie chyba nie warto iść powyżej tieru III-IV

Revanche25 #285 Posted 29 July 2018 - 02:38 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 41063 battles
  • 6,538
  • [FNPRO] FNPRO

View Postprofes79, on 29 July 2018 - 01:28 PM, said:

Po pierwsze:

Problem w bitwach historycznych nie był z graniem "słabymi ruskimi czołgami" tylko z tym, że po jednej stronie były np. Ferdynandy (8 tier) i PzIII (4 tier) - jak łatwo się domyśleć ochotników do grania IV tierami (a nie wiem czy i nie trafiały się III) brakowało i efektem było coraz dłuższe oczekiwanie na bitwę. Na ten temat swego czasu napisano dziesiątki postów, które WG starannie zignorowało i zamknęło cały projekt.

Po drugie:

Historyczny 7TP w niczym nie ustępowałby równie historycznemu T-26, który jest taką samą konwersją Vickersa i który ma tak podobną do 7TP sylwetkę, że bez anteny poręczowej można się pomylić. 7TP miałby lepszą optykę; T-26 ma zdaje się lepsze niż 7TP działo (ale jaka różnica parametrów między rosyjską 45mm a naszą 37mm była, tego nie wiem). Co więcej - historyczny 7TP na tierze II walczyłby np. z Pz.I, Pz.II czy Pz.IIIA czyli z pojazdami, z jakimi walczył historycznie.

Po trzecie:

Drzewko polskie jest kompletnie fantastycznym wymysłem, gdzie twórcom udało się skopać nawet historyczne pojazdy o doskonale znanych parametrach. To, co jest powyżej IV tieru to takie SF jak japońskie drzewko ciężkich. A drobiazgi takie jak umieszczenie prawidłowego symbolu nacji na pojeździe też świadczą o podejściu twórców do gry. Patrząc na to, jak pracują to jestem w naprawdę głębokim szoku, że "Pudel" został prawidłowo odwzorowany od strony malowania.

Po czwarte:

Polska społeczność wykonała przez kilka lat gigantyczną pracę, w odniesieniu do której WG pokazało środkowy palec i stwierdziło, że co się tam Kisłyjowi czy innym ludkom przyśni to wrzucą. Owszem, w wielu dotychczasowych czołgach drzewkowych są niehistoryczne elementy ale mimo to w odniesieniu do praktycznie każdego czołgu w grze jaki fizycznie powstał (a nie zatrzymał się na etapie deski kreślarskiej) można go skonfigurować w sposób historyczny. Polskie czołgi tej szansy nie będą miały.

To się rozsądkiem idealnie dopasujecie. Razem może złożycie jeden rozum do kupy bo Hallack jakimkolwiek autorytetem jeśli chodzi o WoT nie jest od dawna - ale jak na tematy historyczne chcesz pogadać z gościem otwarcie na kanale promującym cheaty do WoTa to wolna droga. Daj znać co tam razem wymyślicie, pośmiejemy się.

Szkoda strzępić nerwy na fanboy hallaka. Widać że dopiero to przyszło na forum, bo ktoś znowu w komentarzach pocisną i wytchnął brak wiedzy hallakowi. Szkoda że imić pominęł jeszcze kilka innych kluczowych tematów (bo wątpię by przeczytało wszystkie post, a tych jest tylko 4552 w jednym z tematów), oraz nie zapytał się co jego guru zrobił, poza tym szajsem przy zbieraniu przez nas materiałów, bo psuć powietrze to każdy potrafi ale jak trzeba ruszyć cztery litery i pomóc w gromadzeniu materiałów to nikogo z CC nie ma, by wesprzeć inicjatywę.

Edited by Revanche25, 29 July 2018 - 06:42 PM.

filu305 #286 Posted 29 July 2018 - 07:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 74265 battles
  • 1,490

View PostChristoR76, on 29 July 2018 - 01:37 PM, said:

1 sierpnia byłby idealny na wprowadzenie polskiego drzewka,ale w tej formie chyba nie warto iść powyżej tieru III-IV

Całe bojkotuję, co najwyżej Pudlem mogę pograć sobie.

Daimler1916 #287 Posted 29 July 2018 - 10:49 PM

Brigadier

• Player
  • 24248 battles
  • 4,746
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRevanche25, on 29 July 2018 - 02:38 PM, said:

Szkoda strzępić nerwy na fanboy hallaka. Widać że dopiero to przyszło na forum, bo ktoś znowu w komentarzach pocisną i wytchnął brak wiedzy hallakowi. Szkoda że imić pominęł jeszcze kilka innych kluczowych tematów (bo wątpię by przeczytało wszystkie post, a tych jest tylko 4552 w jednym z tematów), oraz nie zapytał się co jego guru zrobił, poza tym szajsem przy zbieraniu przez nas materiałów, bo psuć powietrze to każdy potrafi ale jak trzeba ruszyć cztery litery i pomóc w gromadzeniu materiałów to nikogo z CC nie ma, by wesprzeć inicjatywę.

Po prostu nasi kochani CC wola skupić się na zbieraniu łapek i pięciu złotych niż na robieniu ciekawych materiałów związanych z Polska myślą pancerna. Chociaż nie ukrywam po ostatniej krytyce Polskiego chwasta przez Pana Mr.Five zloty byłem pozytywnie zaskoczony. Jednak to dalej za mało. :sceptic:

Hey_Ho_Lets_Go_ #288 Posted 31 July 2018 - 05:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 78455 battles
  • 1,042
  • [_B-R_] _B-R_

Za każdym razem gdy patrzę na screeny polskich czołgów to widzę medy sylwetką przypominajace t72 lub włoskie medy.

WG na siłę zrobiło z tierów 7-9 czołgi ciężkie przyprawiajac dziwną teorię o rozwoju polskich czołgów nastawioną na budowę cieżarów kiedy cały świat po IIWW odszedł od takich założeń.

Polskiego drzewka nie mam zamiaru grindować...wkurzony jestem, bo liczyłem na medy w polskim drzewku......czekają i się nie doczekają załogantki z misji osobistych przydzielone do Pudla.:(

Edited by _Dzikus3k_, 31 July 2018 - 06:39 AM.

trampek89 #289 Posted 01 August 2018 - 10:42 AM

Private

• Player
  • 13354 battles
  • 9
  • [ZZOP] ZZOP

Jak WG robiło te testy skoro teoretycznie superciężki czołg jest dziurawiony od przodu? A sytuacja z jarzmem działa na końcu filmu to już jes w ogóle kabaret. 

Sam chciałem czołg kupić ale im więcej filmów o nim oglądam tym bardziej się do niego zniechęcam.

Falathi #290 Posted 01 August 2018 - 10:47 AM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592
Przecież to NIE jest i NIE miał być czołg superciężki. 

Msciboj #291 Posted 01 August 2018 - 02:14 PM

Lieutenant

• Player
  • 20995 battles
  • 1,926

View PostFalathi, on 01 August 2018 - 09:47 AM, said:

Przecież to NIE jest i NIE miał być czołg superciężki. 

W kwietniu pierwsze zapowiedzi drzewka polskiego

http://rykoszet.info...u-czolg-t-wz51/

"Wprowadzenie Polski do gry poprzedzi czołg premium – prototyp Projekt 51 z początku lat 50. Będzie to tradycyjnie wyglądający czołg ciężki VIII poziomu z dobrym pancerzem przednim (spodoba się Wam pancerz wieży i górnej płyty), robiących wrażenie uszkodzeniach podstawowych (440 punktów) oraz z kątem opuszczenia działa wynoszącym -8 stopni, co oznacza, że może być skuteczny na nierównym terenie. Czołg ten będzie się dobrze czuł w boju głównie na krótkim i średnim dystansie, z łatwością przedzierając się przez linie obrony. Jego potencjalni rywale? Trudno znaleźć bezpośrednie porównanie, więc ten czołg ma spore szanse stać się ciekawym dodatkiem do gry."

Ale później wybrano gorzej opancerzony ale trochę mobilniejszy wariant i troszkę go "poprawiono" parametrami.

I zrobił nam się obecnie ciężki czołg wsparcia.

Edited by Msciboj, 01 August 2018 - 02:17 PM.

alan_862 #292 Posted 01 August 2018 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 5842 battles
  • 1

Tak wogule mogliscie nam dać 50mm pacerza . Gdyby to francja lub inne kraje testowały nasze polskie czołgi to by były owiele leprze . Ruskie specjalnie nam tak obniżyli wykrywalność i celnosc oraz przeładowaniem . Mogli byście zrobić nam jakiegoś dobrego czołga a nie jakieś papierowe bakłażany . I tyle mam wam do powiedzenia . 

TalkToTheHoof #293 Posted 02 August 2018 - 03:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9431 battles
  • 1,111
  • [R3B3L] R3B3L

View Postalan_862, on 01 August 2018 - 03:41 PM, said:

Tak wogule mogliscie nam dać 50mm pacerza . Gdyby to francja lub inne kraje testowały nasze polskie czołgi to by były owiele leprze . Ruskie specjalnie nam tak obniżyli wykrywalność i celnosc oraz przeładowaniem . Mogli byście zrobić nam jakiegoś dobrego czołga a nie jakieś papierowe bakłażany . I tyle mam wam do powiedzenia . 

Drogi Alanie (Allanie) wypowiedzi w takiej formie to policzek dla innych czytających to forum.

Mscislav_sister #294 Posted 04 August 2018 - 12:56 AM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

View PostTalkToTheHoof, on 02 August 2018 - 04:07 PM, said:

Drogi Alanie (Allanie) wypowiedzi w takiej formie to policzek dla innych czytających to forum.

Ale bakłażan napisał dobrze!:D

I ten tekst mnie w sumie rozwalił.XD

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users