Jump to content

WG'nin son şakası

zam zam zam

• Please log in to reply
285 replies to this topic

V4LKYRIE #121 Posted 14 June 2018 - 09:02 AM

Private

• Player
  • 23022 battles
  • 28
  • [JSTCE] JSTCE

Hayaldi gerçek oldu şimdi kuru 4.95 tl ye sabitliyoruz. Bir tank alana  kek+ çay wot veriyor. Eskiden 172 tl olan löwe şimdi 217 tl ee  45 tl farkı kek+çay farkı olarak alıyor adamlar. 

camelbox #122 Posted 14 June 2018 - 09:16 AM

Private

• Player
  • 68406 battles
  • 48
  • [HERIF] HERIF

View PostCigulipaf, on 13 June 2018 - 08:05 PM, said:

Selamlar,

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition, 499 TL'ye satılıyor: http://www.hurriyet....akacak-40863881

Sadece Wargaming değil, tüm oyunlar çok pahalı artık. 2 piksel tank deyip küçümsediğiniz bir Löwe var ama adam 5 piksel oyuna 499 TL istiyor. Bu kadar pahalı fiyata oyun, tank, premium hesap vs... satın almak istemiyorsanız yapacağınız şey basit: 10 gün sonra sandıkta oy kullanın.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Oyumuzu kullanacağız sayın çok ünlü cigulipaf. Bunun bilincindeyiz, ülkenin ne durumda olduğunu ve hangi şartlar altında olduğunu da biliyoruz. Burada bize, oyunculara akıl verme işini bıraksanız diyorum, ülkeyi wargamingin fiyatları indirmesi için 2-3 gün içerisinde kurtaracak, dolar ve euroyu çok aşağılara indirecek bir seçenek sunacak, mevcut siyasi yapıyı değiştirecek bir güç senin elinde de yok, benim elimde de yok. Bu yüzden bu akıl verme, bilgi verme işlerini bıraksanız diyorum iyi olacak.

Ben ve bazı insanlar burada wargamingin fiyatları yeniden düzenlemesi için yazıyoruz. Sesimizi çıkartmaya çalışıyoruz. Köstek olmaya gerek yok, destek olunuz lütfen!

Ülkenin durumunu çok kısa sürede değiştirecek ve benim çok kısa sürede pre hesap almamı, Polonya 8 tierini almamı, diğer oyun içi ürünleri almamı (en azından 3 gün önceki fiyatlar ile) sağlayacak bir sistem biliyorsan yaz buraya. Yoksa ülke ekonomisinin durumunu çok iyi biliyoruz biz de.

Verdiğin örnek oyunu çok aradın galiba, steamde binlerce oyun var ama nedense 500 liralık oyunu burada insanlara gösteriyorsun. Koskoca pubg'nin fiyatını da yaz o halde ve daha yüzlerce harika oyun var. Burada 1 oyun içi item (löwe) 218 lira!

Ayrıca şuna da bir bak: 
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition için ön sipariş ver ve şunlara da sahip ol: • Savaş Atı • Kaçak Hayatta Kalma Kiti • Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için Nakit Bonusu • GTA Online'da hemen harcayabileceğin 2.000.000 GTA Doları bonus. Red Dead Redemption 2 için XBox üzerinde Microsoft mağazasından ön sipariş verdikten sonra bu 2.000.000 GTA Doları bonusu Microsoft mağazasında “$2,000,000 for Grand Theft Auto Online” için arama yaparak indirebilirsin. Ayrıca, 31 Temmuz'a kadar ön sipariş verirsen Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için özel bir Define Haritası da bonus olarak geliyor. Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition içeriğinde, Special Edition'ın Hikaye Moduna getirdiği özel içeriğin tümü ile birlikte çevrimiçi mod için ilave bonuslar bulunuyor. Özel Hikaye Modu İçeriği: • Banka Soygunu Görevi ve Çete Sığınağı • Benekli Siyah At • Talisman ve Medallion Oyun Bonusları • Oyun Takviyeleri, Nakit Bonusları ve İndirimler • Nuevo Paraiso Silahşör Kıyafeti Çevrimiçi içerik: • Bonus Kıyafetler • Rütbe Bonusları • Koyu Kestane At • Hayatta Kalma Kampı Temasına bedava erişim Artı, Hikaye Modu ve çevrimiçi moddaki tüm silahlara erişim.

Wargaming toplu bir ücret karşılığında (400-500 TL) bana bu kadar oyun içi hizmet, oyun içi parça, oyun içi eğlence sunacaksa, sunuyorsa ben de vereyim o kadar parayı hemen. Ama ben veya biz bir löwe'ye sadece 8 tier bir tanka 218 lira vermek durumundayız ki hem de atıyorum 2000 euro alan Avrupalı 45 verirken 2000 TL alan biz 218 vererek ... !!! 

Cigulipaf bence seni de wargaming çalışanı yapsınlar, daha üst kademelere yükselmen için daha çok bu tip yazılar yazman gerek, haydi söyle onlara Türkiye'de euro değerini 8 TL'dan hesaplamaya başlasınlar, nasıl olsa euro belki 1 yıl içerisinde o değerleri görecek, löwe 400 TL olsun söyle onlara... Seni daha çok severler...

ottoroket123 #123 Posted 14 June 2018 - 10:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8946 battles
  • 798
  • [HESAP] HESAP

View Postcamelbox, on 14 June 2018 - 08:16 AM said

Rockstar ile Wargaming'in satış stratejileri çok farklı. Rockstar'ın belli serileri vardır, 3-4 sene de bir AAA oyun çıkarırlar, o seriyi seven kişi paşa paşa alır. Eğer adam sevmek yerine bayılıyorsa ek paketleri satın alır. Oyunun normal fiyatı 369 TL ek paketleriyle birlikte 499TL'ye kadar yükseliyor. İçinde WG'nin paketleri gibi gereksiz şeyler var gibi gözüküyor (2 milyon gta parası mesela??).

Wargaming ise ücretsiz oyun çıkartır, oyuncuları para harcatmaya yöneltir. Harcamasan da oynarsın ama biraz acı çekersin (1 tier 8 le oynayıp 2 el tier 5le oynamak.)

PUBG ise yeni bir oyun olduğu için kozmetik mantığını oturttu. (İlk çıkartan CSGO) Kozmetik yani ek avantaj vermeyen item. WG'da bunu yapmaya yeltendi (KV-2 R). Bu sistemle parayı basan benim param var diye bağırabiliyor, para vermeyenler, vermek istemeyenler ise bundan etkilenmiyor. Ama World of Tanks'ı bu oyunlardan çok Dota veya LoL'e benzetmemiz lazım bence (linç yemeyeyim oynamadım oyunları) tankları hero gibi düşün mesela. Bildiğim kadarıyla para vermeden uzun sürede alınıyor ama verilince direk alınıyor.

Edited by ottoroket123, 14 June 2018 - 10:37 AM.

Alaskar6898 #124 Posted 14 June 2018 - 11:05 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 2028 battles
  • 3,419

View Postottoroket123, on 14 June 2018 - 10:30 AM, said:

Rockstar ile Wargaming'in satış stratejileri çok farklı. Rockstar'ın belli serileri vardır, 3-4 sene de bir AAA oyun çıkarırlar, o seriyi seven kişi paşa paşa alır. Eğer adam sevmek yerine bayılıyorsa ek paketleri satın alır. Oyunun normal fiyatı 369 TL ek paketleriyle birlikte 499TL'ye kadar yükseliyor. İçinde WG'nin paketleri gibi gereksiz şeyler var gibi gözüküyor (2 milyon gta parası mesela??).

Wargaming ise ücretsiz oyun çıkartır, oyuncuları para harcatmaya yöneltir. Harcamasan da oynarsın ama biraz acı çekersin (1 tier 8 le oynayıp 2 el tier 5le oynamak.)

PUBG ise yeni bir oyun olduğu için kozmetik mantığını oturttu. (İlk çıkartan CSGO) Kozmetik yani ek avantaj vermeyen item. WG'da bunu yapmaya yeltendi (KV-2 R). Bu sistemle parayı basan benim param var diye bağırabiliyor, para vermeyenler, vermek istemeyenler ise bundan etkilenmiyor. Ama World of Tanks'ı bu oyunlardan çok Dota veya LoL'e benzetmemiz lazım bence (linç yemeyeyim oynamadım oyunları) tankları hero gibi düşün mesela. Bildiğim kadarıyla para vermeden uzun sürede alınıyor ama verilince direk alınıyor.

Dotayı bilmiyorum fakat lol de beleş skin alabiliyorsun çok da zor değil

selocan74 #125 Posted 14 June 2018 - 11:05 AM

Colonel

• Player
  • 55541 battles
  • 3,751
  • [SA-AS] SA-AS

View Postcamelbox, on 14 June 2018 - 08:16 AM, said:

Oyumuzu kullanacağız sayın çok ünlü cigulipaf. Bunun bilincindeyiz, ülkenin ne durumda olduğunu ve hangi şartlar altında olduğunu da biliyoruz. Burada bize, oyunculara akıl verme işini bıraksanız diyorum, ülkeyi wargamingin fiyatları indirmesi için 2-3 gün içerisinde kurtaracak, dolar ve euroyu çok aşağılara indirecek bir seçenek sunacak, mevcut siyasi yapıyı değiştirecek bir güç senin elinde de yok, benim elimde de yok. Bu yüzden bu akıl verme, bilgi verme işlerini bıraksanız diyorum iyi olacak.

Ben ve bazı insanlar burada wargamingin fiyatları yeniden düzenlemesi için yazıyoruz. Sesimizi çıkartmaya çalışıyoruz. Köstek olmaya gerek yok, destek olunuz lütfen!

Ülkenin durumunu çok kısa sürede değiştirecek ve benim çok kısa sürede pre hesap almamı, Polonya 8 tierini almamı, diğer oyun içi ürünleri almamı (en azından 3 gün önceki fiyatlar ile) sağlayacak bir sistem biliyorsan yaz buraya. Yoksa ülke ekonomisinin durumunu çok iyi biliyoruz biz de.

Verdiğin örnek oyunu çok aradın galiba, steamde binlerce oyun var ama nedense 500 liralık oyunu burada insanlara gösteriyorsun. Koskoca pubg'nin fiyatını da yaz o halde ve daha yüzlerce harika oyun var. Burada 1 oyun içi item (löwe) 218 lira!

Ayrıca şuna da bir bak: 
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition için ön sipariş ver ve şunlara da sahip ol: • Savaş Atı • Kaçak Hayatta Kalma Kiti • Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için Nakit Bonusu • GTA Online'da hemen harcayabileceğin 2.000.000 GTA Doları bonus. Red Dead Redemption 2 için XBox üzerinde Microsoft mağazasından ön sipariş verdikten sonra bu 2.000.000 GTA Doları bonusu Microsoft mağazasında “$2,000,000 for Grand Theft Auto Online” için arama yaparak indirebilirsin. Ayrıca, 31 Temmuz'a kadar ön sipariş verirsen Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için özel bir Define Haritası da bonus olarak geliyor. Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition içeriğinde, Special Edition'ın Hikaye Moduna getirdiği özel içeriğin tümü ile birlikte çevrimiçi mod için ilave bonuslar bulunuyor. Özel Hikaye Modu İçeriği: • Banka Soygunu Görevi ve Çete Sığınağı • Benekli Siyah At • Talisman ve Medallion Oyun Bonusları • Oyun Takviyeleri, Nakit Bonusları ve İndirimler • Nuevo Paraiso Silahşör Kıyafeti Çevrimiçi içerik: • Bonus Kıyafetler • Rütbe Bonusları • Koyu Kestane At • Hayatta Kalma Kampı Temasına bedava erişim Artı, Hikaye Modu ve çevrimiçi moddaki tüm silahlara erişim.

Wargaming toplu bir ücret karşılığında (400-500 TL) bana bu kadar oyun içi hizmet, oyun içi parça, oyun içi eğlence sunacaksa, sunuyorsa ben de vereyim o kadar parayı hemen. Ama ben veya biz bir löwe'ye sadece 8 tier bir tanka 218 lira vermek durumundayız ki hem de atıyorum 2000 euro alan Avrupalı 45 verirken 2000 TL alan biz 218 vererek ... !!! 

Cigulipaf bence seni de wargaming çalışanı yapsınlar, daha üst kademelere yükselmen için daha çok bu tip yazılar yazman gerek, haydi söyle onlara Türkiye'de euro değerini 8 TL'dan hesaplamaya başlasınlar, nasıl olsa euro belki 1 yıl içerisinde o değerleri görecek, löwe 400 TL olsun söyle onlara... Seni daha çok severler...

Sen nasıl fikrini beyan ediyorsan başkalarıda fikirlerini yazacaktır.Bu atarlanmaların çok gereksiz,herkes senin gibi mi düşünsün istiyorsun.

akuna #126 Posted 14 June 2018 - 11:21 AM

Colonel

• Player
  • 24050 battles
  • 3,795

View Postselocan74, on 14 June 2018 - 12:05 PM, said:

Sen nasıl fikrini beyan ediyorsan başkalarıda fikirlerini yazacaktır.Bu atarlanmaların çok gereksiz,herkes senin gibi mi düşünsün istiyorsun.

Arkadaş detayları iyi belirtmiş yalnız.

Ayrıca bu forumda WOT'u hiç bir oyunla kıyaslamayı gözüne kestiremeyenler bu konuda direk alakası olmayan bir oyun ile kıyaslama yapabilmesi de ayrı saçmalık.

camelbox #127 Posted 14 June 2018 - 12:14 PM

Private

• Player
  • 68406 battles
  • 48
  • [HERIF] HERIF

View Postselocan74, on 14 June 2018 - 10:05 AM, said:

atarlanmanın burada babasını köstek ve engel olanlar yapıyor. benim yaptığım şey bilgi vermek ve sesimizi duyurmaya çalışmak. atarlanmayı ben gerçek kişilere yaparım, hayatımda görmediğim, görmeyeceğim insanlara atarlanma yapacak değilim, yaşım 37. Çoluk çocuk misali mafyacılık, gider yapmacılık işleriyle işim olmaz. atar yapsam nolur burada satar yapsam nolur, ilk önce bi mantıklı şeyler yazın buraya. Hakıınızı, durumunuzu savunmaya çalışın, Türk oyuncu topluluğuna destek olmaya çalışın. adam orada yorumu ile dalga geçiyor bizimle, 500 liralık oyunu örnek gösteriyor, haaaaa haklısın ciguli, yok bu az olmuş bir t34 500 lira mı olsun diyeceğiz???!!! 

burada benim gibi düşünme, onun gibi düşünme olayı yok, bunu kavramanı isterim önce. Burada benim çok sevdiğim bir platform olan wot cephesinin bizler için nasıl daha uygun hale gelebilmesi endişesi, kaygısı var. Ben müşteriyim, üzerime düşeni de çok fazlasıyla yaptım wargaming ile birlikte... Tuzu kuru olanlarla işim olmaz, ben gerçek oyuncu ve gerçek müşteriyim. Benim canım yanıyor, benim oyunum, benim hayatım ve ben Türkiye'de yaşıyorum. Nasıl daha iyi ederiz, nasıl daha iyi şartlara sahip oluruz diye burada 3-5 yorumumla sesimi duyurmaya çalışıyorum. Umarım yetkililer fiyatlar konusunda bir şeyler yaparlar...

çok şaşkınım ki burada olan "ağır fiyatlar konusunda bir şeyler yapılması gerektiği" durumunu yazarken ben kendi içimizden, oyunculardan tepki alıyorum... çok üzücü. ben oyunla ilgili yazıyorum, oyun için buradayım, wot için yazıyorum ama bazıları şahsa indirgiyor bu durumu. kardeşim benim çabam wargaminge ses duyurmak yönünde... benim işim olmaz ahmet mehmet hüseyin ali veli vs vs vs vs vs ... işinize bakın.

_Falconet_ #128 Posted 14 June 2018 - 12:15 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33959 battles
  • 374
...

Edited by _Falconet_, 14 June 2018 - 07:02 PM.

camelbox #129 Posted 14 June 2018 - 12:25 PM

Private

• Player
  • 68406 battles
  • 48
  • [HERIF] HERIF

View Post_Falconet_, on 14 June 2018 - 11:15 AM, said:

Edited by camelbox, 15 June 2018 - 01:53 PM.

akuna #130 Posted 14 June 2018 - 12:44 PM

Colonel

• Player
  • 24050 battles
  • 3,795

kur artacak ise sürekli zam mı gelecek?

Edited by akuna, 14 June 2018 - 12:55 PM.

Alaskar6898 #131 Posted 14 June 2018 - 12:53 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 2028 battles
  • 3,419

Bu kadar sertleşmeye gerek yoktu ki

Ha @camelbox ilk yazıda sert çıkmış olabilir fakat 64k savaşı olan biri belli ki bu oyunu oynuyor. İçindeki birikmişlerin bir nevi yansımasıda olabilir bu yazdıkları. lakin 64k savaşlı birinin görüşleri elbette ki buradaki çoğu kişiden daha değerli olacaktır! 

jaqar #132 Posted 14 June 2018 - 12:55 PM

Private

• Player
  • 59107 battles
  • 19
  • [H_I_S] H_I_S
Fiyatlar zaten uçuktu.artık premium gün almakta yok.premium güne ayırdığım parayla da oyun alarım en azından kalıcı bi şey olur.Wot'ta %20'lik zammıyla köşeyi döner artık.TEBRİKLER WG...

Edited by jaqar, 14 June 2018 - 12:57 PM.

camelbox #133 Posted 14 June 2018 - 01:00 PM

Private

• Player
  • 68406 battles
  • 48
  • [HERIF] HERIF

View PostAlaskar6898, on 14 June 2018 - 11:53 AM, said:

Bu kadar sertleşmeye gerek yoktu ki

Ha @camelbox ilk yazıda sert çıkmış olabilir fakat 64k savaşı olan biri belli ki bu oyunu oynuyor. İçindeki birikmişlerin bir nevi yansımasıda olabilir bu yazdıkları. lakin 64k savaşlı birinin görüşleri elbette ki buradaki çoğu kişiden daha değerli olacaktır! 

Değerli kardeşim, sertleşen ben olmadım, bana hakaret ederek cevap veren 3. başka bir kişi oldu. En başından bu yana bu başlık altında bizim için, ücretler için yazdım, sesimizi duyurmak adına bir fazla yorum olsun şurada diye yazdım, takip ettim.

Birisi gelip de oy kullanın, diğer oyun 500 tl olmuş, Türkiye'nin durumu bu, ekonomi kötü, siyasetçiler kötü derse (ki diyebilir) bunun yeri burası değildir. Hakaretin yeri de burası değildir. Wot ile ilişkim, haşır neşirliğim çok. Akşama kadar bilgisayar başındayım, alışverişim de çok ve burada Türkiye'de yaşayan oyuncuların daha rahat edebilmesi için elimden gelen tek şey buraya yazmak. Başka bir imkanım yok. Ülkenin durumunun kötü olduğunu yazmış adam eeee elbette haklı, ben de biliyoruz bunu dedim, 3. kişi gelmiş bana diyor ki bunu deyince ben agresifleşiyormuşum!!!! :):) adamın derdi başka, adamın amacı başka çünkü.

Sayın wargaming yetkilileri; lütfen biz oyuncularınız için Türkiye'de olan fiyatlarınızı bir daha gözden geçiriniz. Teşekkürler.

afelix_1 #134 Posted 14 June 2018 - 01:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25607 battles
  • 611

View Postakuna, on 14 June 2018 - 11:44 AM, said:

evet artıcak.

kilic222 #135 Posted 14 June 2018 - 02:10 PM

Major

• Player
  • 41036 battles
  • 2,996

View Postakuna, on 14 June 2018 - 11:44 AM, said:

Denklemi bende böyle çözdüm. İkimizde matematikten 100 alıcaz:)

Azcıkta espri yapalım akuna ya, kızma:)

Forumda bi sürü tanklar zamlandı başlığı açıldı, hangi birine yazacağımı şaşırttınız

Edited by kilic222, 14 June 2018 - 02:11 PM.

selocan74 #136 Posted 14 June 2018 - 03:42 PM

Colonel

• Player
  • 55541 battles
  • 3,751
  • [SA-AS] SA-AS
Ben kurun güncel fiyattan uygulanmasını istiyorum indirime gerek yok parası olan düdüğü çalar.

Mandingo55 #137 Posted 14 June 2018 - 03:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30959 battles
  • 65
  • [MAKAM] MAKAM

Zahmet edip yüzlerce tankın orasını burasını öğrenicem ona rağmen RNG yüzünden delemeyip sinir olucam, olmadı arty manyağı olucam, dengesiz MM'ler ile uğraşıcam, karşı tarafa biberini patlıcanını vericen benim takıma 10 tane domatesi koyacan sonra 8k vurup win alamayacam, kazansamda kaybetsem de söve söve oynayarak zamanımı harcayacam ve bunu Edited PARA VEREREK YAPACAM ÖYLE Mİ? Pre günlerimin son 18 günü WG!! Ölüyorum bitiyorum desen de %50 her yere kullanılabilen indirim kuponu versen de bundan sonra sana 5 tl bile verirsem bir tarafımdan kompresörle kan alsınlar!!!!!

Bu post moderasyon ekibi tarafından, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by VMX, 15 June 2018 - 01:32 PM.

IZMIR_METRO #138 Posted 14 June 2018 - 04:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5730 battles
  • 82
  • [TEC] TEC

View PostMandingo55, on 14 June 2018 - 05:52 PM, said:

Zahmet edip yüzlerce tankın orasını burasını öğrenicem ona rağmen RNG yüzünden delemeyip sinir olucam, olmadı arty manyağı olucam, dengesiz MM'ler ile uğraşıcam, karşı tarafa biberini patlıcanını vericen benim takıma 10 tane domatesi koyacan sonra 8k vurup win alamayacam, kazansamda kaybetsem de söve söve oynayarak zamanımı harcayacam ve bunu Edited PARA VEREREK YAPACAM ÖYLE Mİ? Pre günlerimin son 18 günü WG!! Ölüyorum bitiyorum desen de %50 her yere kullanılabilen indirim kuponu versen de bundan sonra sana 5 tl bile verirsem bir tarafımdan kompresörle kan alsınlar!!!!!

Oyunu bırakma sebeplerini yazmışsın direk :D

Nik güldürdü.

Edited by VMX, 15 June 2018 - 01:33 PM.

tuz_ruhu #139 Posted 14 June 2018 - 05:20 PM

Corporal

• Player
  • 7426 battles
  • 117
  • [I07I] I07I

Ben de naçizane fikirlerimi beyan etmek isterim.

Ben op bir oyuncu değilim. Çok iyi olduğumu iddia etmiyorum. Hatta iyi bir oyuncu olduğumu da iddia etmiyorum. Bir iddiam yok yani anlayacağınız. İddia faslını bitirince; ben bu oyunu günde 2-3 saat işten gelince stres atmak için oynuyorum. İmkanım el verdikçe premium hesap almaya gayret gösteriyordum. Vaktim olmadığı için tank kasmak gibi bir seçeneğim de olmuyor haliyle. Bu yüzden daha çok premium tank alıp o şekilde oynamak benim için daha oynanabilir oluyor. Bazı arkadaşları görüyorum adam ne kadar 10 seviye tank varsa almış. Gıpta ile bakıyorum onlara. Ne güzel vaktinde kasmış deyip içerliyorum biraz. Benim de vaktim olmadığı için kendimi de biraz ezik görüyorum. Hani oyunda hep küfür edip "oyunu sil" "ezik"  "noob" "sen gitte traktörle tarla sür" dediğiniz o "BOT" olarak tabir ettiğiniz oyuncu benim işte. 

Elimden geldiğince böyle güzel bir oyuna premium hesap alarak, premium tank satın alarak destekleyebilmek yapabildiğim tek şey. Şimdi bu kadar açıklamadan sonra benim gibi "NOOB"lar için de bir iki kelam edeyim dedim. Bazılarımız basıyor parayı altın alıyor, bazılarımız basıyor parayı premium tank alıyor. Aldığı altın ile mürettebatın eğitimini hızlandırıyor. Falan fistan. İlk başlarda 39 TL'ye aylık premium almak koymuyordu. 3 paket sigara içmiyorduk. Tank almak için para biriktiriyorduk. O bahsi geçen fiyatlar (zamdan önce) ulaşılabilir rakamlardı. Şuanda ise bir Löwe almak istesem isteyemiyorum. Veya yeni çıkan başka bir premium tankı alamıyorum. Fiyatlar bizim yaşam standartımız için oldukça yüksek. Evet avrupaya göre artan veya azalan birşey yok ama biz avrupa değiliz. Bu fiiyatlara göre Somali'de server kursa adam yıllık maaşını vermek zorunda kalır. Bölgesel fiyatlandırma olsa emin olun tek seferde yıllık premium, ne kadar premium tank varsa onlar rahatlıkla alınır. 

Ben bugünden sonra artık premium hesap ve tank almak istemiyorum. Garajımda 11 tane (Seviye 1'den 8'e kadar) premium tank var. Bunlarla idare ederim de demek isteyemiyorum. Oyunun öyle berbat bir eşleştirme özelliği var ki, premium tank bile olsam seviye 10'larla savaş yapmak zorunda kalıyorum. En son FV4202'yi almıştım zamdan önce. Karşıma gelen rakip Maus, E-100. BC25-T, Obj 268-4. Ben bunlarla nasıl başa çıkayım?

Tamam zamanında adam kasmış yapmış helal olsun da beni onun karşısına çıkartarak niye adamın egosunu tatmin ediyorsunuz? Keklik miyim ben? Enayi miyim? Aptal mıyım? 

Daha söylenecek çok şey var ama bu kadar çok sevdiğim oyundan soğumaya başladığımı hissettiğimden fazla birşey yazamayacağım. Çoğu küfür olacak.

lejyoner23 #140 Posted 14 June 2018 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 37835 battles
  • 45
  • [_IYI_] _IYI_
Zamanında paybyme ile 100 liraya aldığımız tanklara bak,bildiğin yatırım olmuş.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users