Jump to content

Dokážete chytit záhadné míče?

• Please log in to reply
86 replies to this topic

Koggli #81 Posted Yesterday, 05:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7113 battles
  • 828
  • [SVINE] SVINE
Tato akce mi nepřirostla k srdci když byla naposled. Respektive co je teď, tak jsem ji ještě nehrál. Fotbal nemám rád, avšak hokej ano. Navíc v poslední době nemám moc času na hraní. Odehraju tak max. 10 bitev a to je vše. :B

VopilejTankista #82 Posted Yesterday, 06:41 PM

Private

• Player
  • 7173 battles
  • 11

View PostKrisak, on 18 June 2018 - 04:54 PM, said:

Vítej ve světě WG akcí a to tady pár zaostalých jedinců je schopno napsat,že tady furt brečíme nad tím,že něco dostaneme zadarmo … Já sem platící zákazník WG her víc jak 7 let a to co se děje poslední dobou,to sem eště nezažil ….  Ani nikdo z moderátorů nebo WG staffů se není schopnej vyjádřit proč eventy stojej za velký víte co … Podpora co snad je z jiný planety a ani pořádně nechápe na co se jí vlastně ptáte … jen kopírujou pár šablon s odpovědma co nedavaj za mák smysl … Radši at eventy nedělaj vůbec,než to všechno takhle zbabrat …. Oprava v nedohlednu stejně jako nějaká odpověd od kompetentních "zaměstnanců" …  dělání mrtvejch brouků je asi lepší,než projevit aspoň malou snahu pro komunitu …. BRAVO Kayi4ek začátek jako z učebnice jak kašlat na komunitu !!! Pár vět typu "o problému víme a snažíme se o nápravu"  by vás stálo moc času … 

Jedině naprostý looser si může stěžovat na dokonalý servis ze strany WG. :trollface:

A zdejší crew? Banda přip......ch individuí, kteří drží "ústa" a krok, aby se nááhodou něco nestalo. Je totiž mnohem důležitější hlídat, jestli náhodou někdo ve fóru nepoužije sposté slovo, protože to by v základech otřáslo důvěrou ve WG. Takže zpackaný eventy, chyby v nadpisech novinek [a to i několik dní] nebo texty, že by je přeložil líp mongol po šesti láhvích vodky - to je v poho. Ale běda jak zde použijete vulgární slovo. Hned sem naběhne grammar nazi commando a už máte waring point. Těhlech lidí je mi fakt líto. Možná i víc než popelářů v zimě. Ti se aspoň můžou utěšovat tím, že jsou pro lidi užiteční a že je potřebujeme...

Edited by VopilejTankista, Yesterday, 07:00 PM.

jumpman38 #83 Posted Yesterday, 08:18 PM

Private

• Player
  • 48905 battles
  • 5
  • [BBB2] BBB2
tak sem se dočetl na konec a jsem "rád" že nejsem sám, kdo po správném tipu na francii dostal kulové a ne slibovanou misi... odehrál jsem jak klasickou bitku, tak fotbalovou a kde nic tu nic, ani žádná speciální mise. BRAVO WG!!! Se divím že se vám vůbec chce něco dělat, když to dokážete tímhle způsobem

DonVitoCZ #84 Posted Yesterday, 11:21 PM

Corporal

• Player
  • 27034 battles
  • 181
  • [CONES] CONES

Tak za Francii jsem dostal 5x zálohy a info o tom je jen vpravo dole v přehledu o výsledcích bitvy (ne v okně výkonů a výdělků, ale vpravo dole kde se objevují zprávy opraveno za * kreditů, munice doplněna za * kreditů...). Teď si jdu ještě dát jednu rychlou a uvidím, co bude za Anglii. Nicméně pro sběrače feedbacku: furt jsem naštván za to nedořešení remíz - nebo není třeba nějaká možnost vložit kódy pro oba týmy jako sázku na remízu? Ale pravděpodobně ne, tak mě nekamenujte za mou naivitu :child:

EDIT: Tak odměna za Anglii 5x velkej hasičák... no moc se nepředali, ale víme jak to je s tím darovaným zubem, teda koněm, vlastně spotřebákem, hňá hňá

Edited by DonVitoCZ, Yesterday, 11:39 PM.

Panza2121 #85 Posted Today, 12:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38831 battles
  • 66
  • [_LUL] _LUL
Za Francii sem dostal 5x velkou sadu a za Anglii 3x zálohy na 50 % xp. Pokaždé mi hned po první odehrané bitvě vyskočilo okno s odměnou,takže v tomhle směru to funguje. Akorát to info před bitvou se neukazuje,ale to mě zase tolik netrápí,hlavně že se ta odměna připisuje.

Wolfensteyn #86 Posted Today, 08:26 AM

Sergeant

• Player
  • 58847 battles
  • 268
ja som nedostal vobec ziadne odmeny, myslim ze ta lopta je taka zahadna, ze ju nikto nikdy nevidel ... haha wg ste profici ... ale v odrbavani ...

xlup #87 Posted Today, 08:53 AM

Sergeant

• Player
  • 23884 battles
  • 238
  • [KST] KST
Take me to funguje, stacilo odehrat fotbalovej zapas a spustilo se okno - Jen tak dal s odmenou. Tedy doufam, ze to je ono, trosku se v tech misich ztracim ...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users