Jump to content

Pokec

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 13 June 2018 - 09:02 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

Nechci spamovat v jiném vláknu, kam to nepatří.... 

View Postsnipst6, on 13 June 2018 - 08:02 PM, said:

Už jsem to navrhoval...Aby jsme jako komunita podpořili Sstyx v tom smyslu,že požadujeme,aby nám alespoň nějakou externí formou mohla podávat info,když ostatní forma moc nefunguje.Byla by takovou spojkou-propojovacím článkem mezi WoT a CZ/SK komunitou.A byla za to alespoň symbolicky odměněna od WG.Protože to,co pro nás dělá,je hodně nedoceněné a v podstatě supluje A TO ZDARMA A VE SVÉM VOLNÉM ČASE support WoT,české sekce.Podává informace a zjednodušuje svojí prací pro ostatní hráče orientaci v problematice WoT.

Takže se veřejně ptám,když tady vznikl storm kvůli K *****1*,tak by jsme se mohli zrovna tak spojit a prosadit si aby za svou práci byla oceňována za to co pro nás dělá.:B:great:???

Momentálně je ta situace taková, že spolupracuju s WG na nějaké řekněme CC úrovni - tedy nejsem tak úplně na postu CC. Na tom seznamu jsem proto, aby jste věděli, že nějaká ta spolupráce skrz informace je navázaná. V podstatě jsem fungovala hlavně když Iva nebyla v práci a vy abyste nezůstali úplně bez info. Zároveň také abyste se mohly spolehnout na to, že info co dám ( označené jako ofiko ) je spolehlivé.

Jak psala dříve Iva - nějaký název se pro mě tvoří, stejně tak pravomoci a to co bych mohla teoreticky dělat či nedělat. Zatím prostě nechci a nemůžu nic prozrazovat - z části i proto, že sama nevím :trollface:

Za chvilku mě čeká dovolená a koncert, takže se pak pokusím co nejrychleji dokončit jednu rozpracovanou věc. Pak si udělejte obrázek, jestli vám tu k něčemu jsem nebo ne, protože jsem hrozně ale hrozně zvědavá, kam mě budete posílat pak :D S láskou si vzpomenete ještě na zlatý google.

Prozatím přemýšlím, co vám můžu slíbit a co naopak ne, protože mi to nedovolí moje svědomí. Rozhodně ale počítejte s tím, že hodlám zapojit naší komunitu a proto mi to tak trvá, než podchytím všechny body a doladím to, aby se to dalo z vaší strany akceptovat. V podstatě je to můj první velký projekt, do kterého jsem se za ty roky odvážila.

PS: ale musím říct, že mě těší, že ve mě vkládáš takovou důvěru, zatím jsem si ji opravdu nezasloužila, to mi věř :P

Miri37 #2 Posted 14 June 2018 - 05:14 AM

Brigadier

• Player
  • 44584 battles
  • 4,880

Proč nezasloužila?

To, že se každému vše nemusí líbit automaticky neznamená, že je to špatně.  Když budeš šéfovat klanu, tak taky budeš muset udělat třeba nějaké nepopulární opatření, aby jsi ho udržela v nějaké podobě. Pokud to bude v zájmu celku a tedy většiny klanu, tak to nebude problém. Tady to budeš mí podobné s těmi nepopulárními věcmi. 

Sstyx #3 Posted 14 June 2018 - 10:26 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

To je jasne. Ty rozhodnuti jsou jaka jsou, musíš vyhovět jak firmě,  tak lidem a občas s tim nic nenadelas a je pak jasne,   že ne všichni budou nadseni. Proto jsem ráda, že to neleží na me.

Me myslenkove pochody vypadají asi takto:

Jsem tu teprve od listopadu 2017, takže poměrne hodně krátkou dobu na to, abych mohla někomu něco dokazovat ve smyslu, že jsem si to zasloužila.  Podle me bych musela ještě hodně tomu dát,  abych si tu důvěru zasloužila. Precejen mam toho rozdelaneho hodně,  ale dokončeno?  Skoro nic. Což je vidět.

Ted mi jde především o to, co by se vam líbilo za info a statistiky atd k tomu, aby jste si řekli - jo jdu na fórum,  tam mi poradi nebo to tam najdu lehce sám. Nejde tedy o to, co by se defacto líbilo,  ale o to, co potřebujete. Tohle je hlavni myšlenka všeho, proc tu ta spolupráce je a o co bezi od začátku měsíce. Bohužel to muselo jít díky tomu nejmenovanému tématu stranou, protoze to má mezi komunitou větší prioritu. Kdyby se to uzavřelo,  můžeme přejít na příjemnější věci :) 

Hugo_bear #4 Posted 14 June 2018 - 10:28 AM

Lieutenant

• Player
  • 20356 battles
  • 1,943
  • [O-S-G] O-S-G

dovolená byla zrušena :-D

stejně tak koncert :-D

Sstyx #5 Posted 14 June 2018 - 10:33 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

View PostHugo_bear, on 14 June 2018 - 10:28 AM, said:

dovolená byla zrušena :-D

stejně tak koncert :-D

nestras, je na to tesim jak male děcko. Dovolenou mam na to, abych dokončila co mám rozpracovano,  jen 4 dny z ni padnou na festak :trollface:

Miri37 #6 Posted 14 June 2018 - 11:06 AM

Brigadier

• Player
  • 44584 battles
  • 4,880

View PostSstyx, on 14 June 2018 - 09:26 AM, said:

To je jasne. Ty rozhodnuti jsou jaka jsou, musíš vyhovět jak firmě,  tak lidem a občas s tim nic nenadelas a je pak jasne,   že ne všichni budou nadseni. Proto jsem ráda, že to neleží na me.

Jsem tu teprve od listopadu 2017, takže poměrne hodně krátkou dobu na to, abych mohla někomu něco dokazovat ve smyslu, že jsem si to zasloužila.  Podle me bych musela ještě hodně tomu dát,  abych si tu důvěru zasloužila. Precejen mam toho rozdelaneho hodně,  ale dokončeno?  Skoro nic. Což je vidět.

Ted mi jde především o to, co by se vam líbilo za info a statistiky atd k tomu, aby jste si řekli - jo jdu na fórum,  tam mi poradi nebo to tam najdu lehce sám. Nejde tedy o to, co by se defacto líbilo,  ale o to, co potřebujete. Tohle je hlavni myšlenka všeho, proc tu ta spolupráce je a o co bezi od začátku měsíce. Bohužel to muselo jít díky tomu nejmenovanému tématu stranou, protoze to má mezi komunitou větší prioritu. Kdyby se to uzavřelo,  můžeme přejít na příjemnější věci :) 

Proč nějak moc zasluhovat.

Snažíš se a máš nějaký výsledky a podstatné je, že nic "zásadně nekazíš".

Čím déle se budeš kolem hry pohybovat, tím víc hrozí, že tě opustí nadšení, omrzí hra stereotypem a po neustálých změnách hry, kdy za čas je tvoje práce neplatná, zbytečná ztratíš zájem.

Je prostě potřeba využít tvůj zájem a nadšení dokud ho máš.  :)      

SWAT0013 #7 Posted 14 June 2018 - 11:06 AM

Captain

• Player
  • 27174 battles
  • 2,385
  • [A-N-V] A-N-V

View PostSstyx, on 14 June 2018 - 11:26 AM, said:

Upřímně (i když je to smutná vizitka hlavně pro WG) - troufnu si tvrdit, že od toho listopadu jsi toho pro českou komunitu udělala více, než všichni ti "mluvčí za české hráče a českou komunitu" a zaměstnanci WG dohromady :honoring:

A že je všechno víceméně spíše rozpracované než dokončené, to je pochopitelné, děláš to ve volném čase, který holt není nafukovací :) - na druhou stranu když se podíváme, že ti, kteří by to měli mít jako full time job, raději nedělají skoro nic, pořád raději budu mít 10 rozpracovaných projektů, které se budou postupně dokončovat, než přístup WG zaměstnanců, raději nezačneme nic, protože kdo nic nedělá, nic nezkazí... ;)

Sstyx #8 Posted 14 June 2018 - 05:31 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

View PostMiri37, on 14 June 2018 - 11:06 AM, said:

Proč nějak moc zasluhovat.

Snažíš se a máš nějaký výsledky a podstatné je, že nic "zásadně nekazíš".

Čím déle se budeš kolem hry pohybovat, tím víc hrozí, že tě opustí nadšení, omrzí hra stereotypem a po neustálých změnách hry, kdy za čas je tvoje práce neplatná, zbytečná ztratíš zájem.

Je prostě potřeba využít tvůj zájem a nadšení dokud ho máš.  :)      

Pravda, nadšení je hodně důležitým faktorem, jinak se může vše jít zahrabat. Zatím plánuju vydržet jak dlouho to půjde, ale víš jak, život se neptá a prostě tě obrátí jinam :D

View PostSWAT0013, on 14 June 2018 - 11:06 AM, said:

Upřímně (i když je to smutná vizitka hlavně pro WG) - troufnu si tvrdit, že od toho listopadu jsi toho pro českou komunitu udělala více, než všichni ti "mluvčí za české hráče a českou komunitu" a zaměstnanci WG dohromady :honoring:

A že je všechno víceméně spíše rozpracované než dokončené, to je pochopitelné, děláš to ve volném čase, který holt není nafukovací :) - na druhou stranu když se podíváme, že ti, kteří by to měli mít jako full time job, raději nedělají skoro nic, pořád raději budu mít 10 rozpracovaných projektů, které se budou postupně dokončovat, než přístup WG zaměstnanců, raději nezačneme nic, protože kdo nic nedělá, nic nezkazí... ;)

Tak já jich rozdělám příště dvacet :D Ne, to ne, ale souhlasím, že je vidět, že se tu hodně  zaspalo

ColonelKurtvonStrohm #9 Posted 14 June 2018 - 06:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 3580 battles
  • 1,588

View PostSstyx, on 14 June 2018 - 10:26 AM, said:

ohledně toho infa .......

když jsem přijdu pro informace čekám maximum co jde .........

dám ti příklad - WG vydá nový tank .....

na portále je  něm 5-6 PR [edited]článků kde se dozvím že je super a rozdrtím s ním cokoliv a ještě si u toho stihnu dát večeři 

sem jdu pro názory hráčů a hlavně pro kompletní údaje , jo rád si přečtu že se ti s tankem dobře jezdí ale chci vědět jakou má maximálku a kolik koní na tunu , plus jak je na to odpor terénu ( to jest zda se na tu maximálku dostane i jinak než volným pádem ze skály , ano koukám na tebe Kachničko ) 

někdy tu to info je , jindy zas ne a bylo by fajn aby tu bylo pokaždé ............

Sstyx #10 Posted 14 June 2018 - 06:32 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

View PostColonelKurtvonStrohm, on 14 June 2018 - 06:03 PM, said:

ohledně toho infa .......

když jsem přijdu pro informace čekám maximum co jde .........

dám ti příklad - WG vydá nový tank .....

na portále je  něm 5-6 PR [edited]článků kde se dozvím že je super a rozdrtím s ním cokoliv a ještě si u toho stihnu dát večeři 

sem jdu pro názory hráčů a hlavně pro kompletní údaje , jo rád si přečtu že se ti s tankem dobře jezdí ale chci vědět jakou má maximálku a kolik koní na tunu , plus jak je na to odpor terénu ( to jest zda se na tu maximálku dostane i jinak než volným pádem ze skály , ano koukám na tebe Kachničko ) 

někdy tu to info je , jindy zas ne a bylo by fajn aby tu bylo pokaždé ............

Děkuji, za info, pokusím se něco k tomuto dohodnout a udělat :)

velka_vopice #11 Posted 14 June 2018 - 07:38 PM

Private

• Player
  • 1155 battles
  • 5

Tvá práce je záslužná.

Ale přijde mi, že jí děláš za někoho jiného. A hlavně i za někoho, kdo je za tuto činnost normálně regulérně placený a je to náplň jeho zaměstnání. Což mi nepřijde úplně normální, aby člověk z ulice (tímto tě nechci nějak urážet, ba naopak) toho dokázal udělat více než člověk který to má jako zaměstnání a je za to placen.

Nechceš radši tuto svou aktivitu přenést třeba na ten portál wotko. Kde by to mohlo pomoci i někomu jinému, než těmto lemplům z WG kteří jsou za to placeni?

ps: jinak můj pravý nick je hrabu_CZ nějak mi nejde se přehlásit a odhlásit.

ColonelKurtvonStrohm #12 Posted 14 June 2018 - 07:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 3580 battles
  • 1,588

View Postvelka_vopice, on 14 June 2018 - 07:38 PM, said:

Tvá práce je záslužná.

Ale přijde mi, že jí děláš za někoho jiného. A hlavně i za někoho, kdo je za tuto činnost normálně regulérně placený a je to náplň jeho zaměstnání. Což mi nepřijde úplně normální, aby člověk z ulice (tímto tě nechci nějak urážet, ba naopak) toho dokázal udělat více než člověk který to má jako zaměstnání a je za to placen.

Nechceš radši tuto svou aktivitu přenést třeba na ten portál wotko. Kde by to mohlo pomoci i někomu jinému, než těmto lemplům z WG kteří jsou za to placeni?

ps: jinak můj pravý nick je hrabu_CZ nějak mi nejde se přehlásit a odhlásit.

vypadá to že zvládá oboje jak tohle forum , tak wotko 

View PostSstyx, on 14 June 2018 - 06:32 PM, said:

Děkuji, za info, pokusím se něco k tomuto dohodnout a udělat :)

SWAT0013 #13 Posted 14 June 2018 - 07:43 PM

Captain

• Player
  • 27174 battles
  • 2,385
  • [A-N-V] A-N-V

View Postvelka_vopice, on 14 June 2018 - 08:38 PM, said:

Tvá práce je záslužná.

To ti bohužel jen nepřijde - ona ji za jiné dělá. A dělá ji velmi dobře ;)

Jelikož ji to zjevně i baví, nijak bych to neřešil. Spíše to jen vypovídá o společnosti, která to forum provozuje, jak to má na háku... ) - viz třeba české překlady speciálů, které i google translator přeloží lépe než WG...

rallytravel #14 Posted 14 June 2018 - 07:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15054 battles
  • 898
  • [PDH_] PDH_
Nejsmutnější na tomhle topicu je to, že ty děláš zadarmo práci za někoho kdo ji nedělá a ještě je za to placený.

velka_vopice #15 Posted 14 June 2018 - 09:06 PM

Private

• Player
  • 1155 battles
  • 5

o tom právě mluvím, neříkám nepomáhat.

Ale když je někdo za něco placený, tak ho v tom "nechat vymáchat" a najít si jinou cestičku. Ten placený člověk si to pak většinou přisvojí a ještě dostane prémie.

Sstyx #16 Posted 14 June 2018 - 09:33 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM

Hele mě to baví. Navíc výhoda je, že nemám výpovědní dobu  a můžu kdykoliv skončit, když se naštvu a říct pápá :bush:Ale dost, tohle má být téma o tom, co potřebujete a co byste si přáli ne o tom mi nafukovat ego :D (momentálně se blížím k měsíci ) 

SWAT0013 #17 Posted 15 June 2018 - 08:09 AM

Captain

• Player
  • 27174 battles
  • 2,385
  • [A-N-V] A-N-V

View PostSstyx, on 14 June 2018 - 06:31 PM, said:

Tak já jich rozdělám příště dvacet :D Ne, to ne, ale souhlasím, že je vidět, že se tu hodně  zaspalo

Proč by ne, pořád to bude mít vyšší úroveň než věci od WG dohromady :D Jj, zaspalo se tu neskutečně...

View Postvelka_vopice, on 14 June 2018 - 10:06 PM, said:

Ale když je někdo za něco placený, tak ho v tom "nechat vymáchat" a najít si jinou cestičku. Ten placený člověk si to pak většinou přisvojí a ještě dostane prémie.

Jenže tady ti to zase naráží na to, že se ji podařilo se domluvit víceméně na oficiální spolupráci s WG. Určitě by to mohla jít dělat třeba na nějaké fórum o WoT, které není s WG nijak provázané - ale zase právě tím, že spolupracuje s WG, předpokládám, že má aspoň nějaké výhody (třeba právě ono zjišťování informací apod.)

Jinak to s těmi tanky určitě není špatný nápad, stejně je to něco, co člověk skoro vždy hledá jinde, když to tu nejsou schopni dát ;) Stejné platí pro ty informace o tancích ze supertestu (i když vím, že to jsi přidávala) - fakt nechápu, když jsou ty staty známé, proč je tak složité, aby nám je sem WG dalo. Hlavně že dostaneme asi tak 20 fotek, protože to je hlavní kritérium výběru tanku :D

Ono se toho časem určitě i najde a vymyslí více - a my můžeme jen doufat, že ti to nadšení vydrží ;)

MakeMeSweat #18 Posted 15 June 2018 - 09:52 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11351 battles
  • 369
Tak ono s tou výhodou informovanosti zatiaľ ( 7 rokov ) nie je také horúce. Informácie sa po oficiálnych kanáloch dostávajú neskoro, nezrozumiteľné a pravidelne aj chybné. Prípadne: "Vieme, nepovieme, ale tešte sa".. Nie je to tak dávno čo FTR kŕmené leakmi malo informácie skôr a presnejšie ako ofiko kanály. Neverím že je v tvojich silách túto situáciu zmeniť.

Ale budem ti držať palce. Úprimne.

Edited by MakeMeSweat, 15 June 2018 - 09:53 AM.

Sstyx #19 Posted 15 June 2018 - 10:20 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 9897 battles
  • 1,805
  • [R3ALM] R3ALM
Ono je to těžké, když ty portály mají uvnitř zdroje, které je informují a nemusí dodržovat tím pádem žádná pravidla. Já ty zdroje zatím nemám (opravdu doufám, že to bude jen zatím ) a ty informace sháním kde se dá, když už je to na webu. Každopádně je to jeden z bodu, na kterých chceme zapracovat - ne nedělám na tom sama, Kája mi hodně pomáhá, i jemu teď patří zásluhy.... Sama bych to těžko totiž zvládla, toho jsem si vědomá.

MakeMeSweat #20 Posted 15 June 2018 - 10:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11351 battles
  • 369

Tak ja osobne hlavný problém nevidím v tom kto skôr. Nepotrebujem informácie skôr, stačí načas. Informácie sa však dostávajú po začatí akcie a WG diplomaticky trvdí "Aj tak ste o nič neprišli." Pravidelne sa pravidlá kampaní menili po odohratí dvoch tretín. V jednej dokonca ani po skončení ešte nebol 100% istý kľúč na rozdelenie tankov. A to je dané štruktúrou rozhodovania a následne kanálmi ktorymi sa info dostáva ku zákazníkovi. A práve kvôli tejto byrokracii pochybujem o tvojej šancí na úspech. Za 7 rokov človek pozažíva. Padlo rozhodnutie, bolo oficiálne oznámené a následne Serb rozhodne nasrať a všetko sa zmení.

Tým sa WG pripravuje o najväčšiu výhodu ktorú má a to je že informácie sú isté má 100%. A to je celé zle. Už to že muselo vzniknúť FTR a následne RitaReport aby boli zákazníci WG informovaní korektne.

Ďalšia vec je že tie informácie sú písané tak že ešte stále pátrame ako vlastne fungujú odmeny za futbal. Považujem za choré že to nie sme schopní zistiť navzdory všetkej snahe 24 hodín potom čo akcia beží.

Edit A preto všetko ti držím palce. Zmena by to bola veľká. Taká že už by si ani nič viac robiť nemusela a mala by sa moju nehynúcu vďaku.

Edited by MakeMeSweat, 15 June 2018 - 10:50 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users