Jump to content


Pokec


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

MakeMeSweat #21 Posted 15 June 2018 - 10:49 AM

    Corporal

  • Player
  • 10123 battles
  • 109
  • Member since:
    10-13-2013

Tak ja osobne hlavný problém nevidím v tom kto skôr. Nepotrebujem informácie skôr, stačí načas. Informácie sa však dostávajú po začatí akcie a WG diplomaticky trvdí "Aj tak ste o nič neprišli." Pravidelne sa pravidlá kampaní menili po odohratí dvoch tretín. V jednej dokonca ani po skončení ešte nebol 100% istý kľúč na rozdelenie tankov. A to je dané štruktúrou rozhodovania a následne kanálmi ktorymi sa info dostáva ku zákazníkovi. A práve kvôli tejto byrokracii pochybujem o tvojej šancí na úspech. Za 7 rokov človek pozažíva. Padlo rozhodnutie, bolo oficiálne oznámené a následne Serb rozhodne nasrať a všetko sa zmení.

Tým sa WG pripravuje o najväčšiu výhodu ktorú má a to je že informácie sú isté má 100%. A to je celé zle. Už to že muselo vzniknúť FTR a následne RitaReport aby boli zákazníci WG informovaní korektne.

Ďalšia vec je že tie informácie sú písané tak že ešte stále pátrame ako vlastne fungujú odmeny za futbal. Považujem za choré že to nie sme schopní zistiť navzdory všetkej snahe 24 hodín potom čo akcia beží.

 

Edit A preto všetko ti držím palce. Zmena by to bola veľká. Taká že už by si ani nič viac robiť nemusela a mala by sa moju nehynúcu vďaku.


Edited by MakeMeSweat, 15 June 2018 - 10:50 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users