Jump to content

Pokec

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Sstyx #21 Posted 02 August 2018 - 10:40 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

View Postprde1966, on 02 August 2018 - 06:42 PM, said:

Sstyxinka neviem,  môžem to tu priebežne dávať? Sú to tiež novinky len v obraze - ak ti to vadí samo nebudem,  kujéém 
Spoiler

Nezlob se, ale to téma jsem vytvořila z jednoho určitého důvodu. Viju mám ráda, ale povolím to jednomu a pak nebude fér, když to budu požadovat po jiných. Nechci dělat rozdíly v komunitě, každý má právo se někde vyjádřit... Snad mě v tomto pochopíš. Nejlepší by bylo, kdybys pro Viju založil samostatné a čistě jeho vlákno, např. ve vlákně YT/TW, kam se tyto videa dávají. I jeho informace by tímto mohly získat na přehlednosti...

Uznávám, že jsem to nezatrhla hned ze začátku a debatovalo se tam již několikrát, ale pak není plno věcí dohledatelných...  Od teď se budu snažit být tvrdší :child:

View PostLietnautMilitary, on 02 August 2018 - 09:47 PM, said:

"Opravené technické problémy". To je tajný kód alebo text pre nasadenie max limitu hráčov na server. Voľný deň chcel som spraviť misu na ten prémiový tank a 2 deň zo 4 v týždni sa nemôžem pripojiť že dôvod preplnený **** server všetky. Som si istý že tam dnes nehralo 400.000 ľudí ani predvčerom. Dal som to do inej sekcie tiež podobne negatívny príspevok, ale mal som tam plné info o tejto chybe že čo je preplnené a tradične ako 90% mojich príspevkov s dôkazom nedokonalosti zmazali!

Záleží na tom, do jakého vlákna jsi to dal, jestliže jsi to postoval někam mimo dané téma topicku, jestli to nebylo sprosté.....? Nevím popravdě, asi jsem to propásla o  co šlo a jak to bylo napsané.

Poprosím modíky, aby můj topic byl promazaný, věřím, že to pochopíte. Pokud chcete někde se mnou debatovat ( pochybuji, že přímo se mnou, ale jelikož to bylo v mém info topicku.... ) tak můžeme zde nebo založte jiné téma či v jiných topicích, kde to odpovídá danému problému. Omlouvám se a moc děkuju za pochopení:)

xxviktor #22 Posted 03 August 2018 - 08:10 AM

Captain

• Player
  • 17036 battles
  • 2,456
  • [PRASE] PRASE

Když už tohle téma vybublalo na povrch - podle mě je tvůj největší přínos v tom, že tu děláš práci CM. Když někdo něco řeší, tak i jen to, že napíšeš, že to zkusíš zjistit, že se zeptáš dělá hodně. A navíc má tohle prohlášení váhu, protože pak sem (narozdíl od Ivy :) hodíš i to, co jsi případně zjistila a děláš to i mimo pracovní dobu. Vono se o WoT dá zjistit hodně bokem, ale zdroje jsou dost často nejasné a pokud máš nějaký napojení na WG, tak to má rázem větší váhu a je to o něčem jiným. Tohle ale trošku devalvuje wotko.cz, kde je většina článků dost neuměle přeložena jak přes translator z armoredpatrol (proto na wotko nechodím, není moc proč, když si originál můžu přečíst jinde). Ale upřímně nevím, na kolik máš v tom webu prsty, takže zmínku kdyžtak ignoruj.

Sstyx #23 Posted 03 August 2018 - 09:03 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

View Postxxviktor, on 03 August 2018 - 08:10 AM, said:

Když už tohle téma vybublalo na povrch - podle mě je tvůj největší přínos v tom, že tu děláš práci CM. Když někdo něco řeší, tak i jen to, že napíšeš, že to zkusíš zjistit, že se zeptáš dělá hodně. A navíc má tohle prohlášení váhu, protože pak sem (narozdíl od Ivy :) hodíš i to, co jsi případně zjistila a děláš to i mimo pracovní dobu. Vono se o WoT dá zjistit hodně bokem, ale zdroje jsou dost často nejasné a pokud máš nějaký napojení na WG, tak to má rázem větší váhu a je to o něčem jiným. Tohle ale trošku devalvuje wotko.cz, kde je většina článků dost neuměle přeložena jak přes translator z armoredpatrol (proto na wotko nechodím, není moc proč, když si originál můžu přečíst jinde). Ale upřímně nevím, na kolik máš v tom webu prsty, takže zmínku kdyžtak ignoruj.

S wotkem spolupracuju, píšu tam svoje články, info a překlady i když teď  trošku stagnuju, protože dělám na něčem jiném ohledně WoT co má pro mě prioritu č. 1. 

Děkuju, ale zase tolik toho nedělám, jen se zeptám a nahodím to sem, to zvládne každý, komu nevadí, že je otrava otravná :D Taky na hodně věcí zapomenu a je nutný mi to připomínat...

xxviktor #24 Posted 03 August 2018 - 09:42 AM

Captain

• Player
  • 17036 battles
  • 2,456
  • [PRASE] PRASE
To není uplně pravda, bo ty se ptáš někoho, kdo ti i občas odpoví, což je kontakt, kterej fakt jen tak někdo nemá :)

Sstyx #25 Posted 03 August 2018 - 10:30 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

View Postkinugasa, on 03 August 2018 - 09:53 AM, said:

Dobrý den, jsou nějaké informace ohledně map? Jestli existuje možnost vrácení odstraněných map bez toho, že je rozvrtají jako Erlenberg a uvažuje se o nějaké nové?:)

​ Některé odstraněné mapy se budou vracet a některé ne. Momentálně s updatem 1.1 mají přijít mapy:

• Studzianki- nová mapa, jedná se o mapu inspirovanou Polskem:
  • Minsk - nová mapa, inspirována Minskem 
  • Plzeň - stará mapa, přepracovaná do HD s dalšími úpravami terénu:

+ Příjdou časem další mapy u kterých je to potvrzené.

Přepracované:

Nové mapy:

Další příjdou časem, ale tohle je seznam pokud jsem na některou nezapomněla, které jsou již oznámené i s nějakým tím infem okolo:)

Edited by Sstyx, 03 August 2018 - 10:31 AM.

ColonelKurtvonStrohm #26 Posted 03 August 2018 - 11:03 AM

Lieutenant

• Player
  • 3645 battles
  • 1,587

View PostSstyx, on 03 August 2018 - 10:30 AM, said:

​ Některé odstraněné mapy se budou vracet a některé ne. Momentálně s updatem 1.1 mají přijít mapy:

• Studzianki- nová mapa, jedná se o mapu inspirovanou Polskem:
  • Minsk - nová mapa, inspirována Minskem 
  • Plzeň - stará mapa, přepracovaná do HD s dalšími úpravami terénu:

+ Příjdou časem další mapy u kterých je to potvrzené.

Přepracované:

Nové mapy:

Další příjdou časem, ale tohle je seznam pokud jsem na některou nezapomněla, které jsou již oznámené i s nějakým tím infem okolo:)

Parádní info které ale moc nepotěšilo , nechci tě otravovat ale mohla bys prosím připomenout Kájovi že hodně lidem vadí převaha městských map a tajně doufají že jednu to bude 50/50 či těch otevřených bude více.

Sstyx #27 Posted 03 August 2018 - 11:15 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

View PostColonelKurtvonStrohm, on 03 August 2018 - 11:03 AM, said:

Parádní info které ale moc nepotěšilo , nechci tě otravovat ale mohla bys prosím připomenout Kájovi že hodně lidem vadí převaha městských map a tajně doufají že jednu to bude 50/50 či těch otevřených bude více.

Připomenout můžu, tedy aby to zahrnul do feedbacku... Ten Minsk vypadá, že bude 50/50, ale uvidíme jak se na něm bude hrát

Utred007 #28 Posted 03 August 2018 - 02:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39518 battles
  • 1,194
  • [LAAX] LAAX

View PostSstyx, on 03 August 2018 - 10:15 AM, said:

Připomenout můžu, tedy aby to zahrnul do feedbacku... Ten Minsk vypadá, že bude 50/50, ale uvidíme jak se na něm bude hrát

Ty jsi s ním v kontaktu?...nevíš tedy alespoň ty proč se tady na foru chová tak jak se chová?( nekomunikace, nezájem, plané sliby, které neplní, špatný technický stav fora- např. zakládání topiců k novým tankům se strašným zpožděním či vůbec)

Hraji onlinovky již strašně dlouho, správců fora, komunitáků atd jsem v těch hrách poznal hrozně moc, ale jeho pojmutí  funckce CM jak se momentálně prezentuje nemohu absolutně pochopit.... pokud k tomu chování má důvod, proč ho do zadele jako normální člověk nenapíše do fora?............vždyt jsme normální lidi, pokud nestíhá a napíše to sem, pochopíme...ale on nečiní nic, čímž si naštval i ten zbytek lidí co mu ješte doted nenadávali...omg…

Příklad zamknutého TOPICu:

Ahoj, tady Kája, jsem na forum úplně sám, dělám další milion věcí , co po mně chce WG, ale pro vás ta práce není vidět....., ale hledám posily, chápu , že jste naštvaní, že nereaguji, ale ještě to bude tak měsíc trvat, zatím prosím vemte zavděk SStyxnkou...díky  Kája. Topic zamykám kvůli zbytečnému hatu, nyní by mi to naládě nepřidalo a Vám také ne.

Sstyx #29 Posted 03 August 2018 - 02:20 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

View PostUtred007, on 03 August 2018 - 02:09 PM, said:

Ty jsi s ním v kontaktu?...nevíš tedy alespoň ty proč se tady na foru chová tak jak se chová?( nekomunikace, nezájem, plané sliby, které neplní, špatný technický stav fora- např. zakládání topiců k novým tankům se strašným zpožděním či vůbec)

Hraji onlinovky již strašně dlouho, správců fora, komunitáků atd jsem v těch hrách poznal hrozně moc, ale jeho pojmutí  funckce CM jak se momentálně prezentuje nemohu absolutně pochopit.... pokud k tomu chování má důvod, proč ho do zadele jako normální člověk nenapíše do fora?............vždyt jsme normální lidi, pokud nestíhá a napíše to sem, pochopíme...ale on nečiní nic, čímž si naštval i ten zbytek lidí co mu ješte doted nenadávali...omg…

Příklad zamknutého TOPICu:

Ahoj, tady Kája, jsem na forum úplně sám, dělám další milion věcí , co po mně chce WG, ale pro vás ta práce není vidět....., ale hledám posily, chápu , že jste naštvaní, že nereaguji, ale ještě to bude tak měsíc trvat, zatím prosím vemte zavděk SStyxnkou...díky  Kája. Topic zamykám kvůli zbytečnému hatu, nyní by mi to naládě nepřidalo a Vám také ne.

Jsem s ním v kontaktu - reportuju mu taky chyby, ptám se atd... Momentálně pokud jsem si všimla dobře, supluje za jiné i na jiných jazykových forech WoT + různé akce. Momentálně není v kanceláři, ale pošlu mu to. O tom co dělá k tomu bohužel moc nevím, přeci jen to není tak úplně moje věc jakou má pracovní náplň....

ColonelKurtvonStrohm #30 Posted 04 August 2018 - 09:36 AM

Lieutenant

• Player
  • 3645 battles
  • 1,587
hoj asi blbý dotaz ...kde je ta mise z toho tvého bonus kódu , aktivoval jsem ho včera večer ale dneska ve hře nic nemám

MakeMeSweat #31 Posted 04 August 2018 - 09:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12444 battles
  • 571
Mne to pripísalo okamžite. Bez misie.

ColonelKurtvonStrohm #32 Posted 04 August 2018 - 09:52 AM

Lieutenant

• Player
  • 3645 battles
  • 1,587

View PostMakeMeSweat, on 04 August 2018 - 09:44 AM, said:

Mne to pripísalo okamžite. Bez misie.

hmm koukal jsem se a sice v oznámení nic nemám ale ve skladu mám po 26 velkých spotřebácích , 25 padlo včera z mise a ty navíc budou asi od Sstyx , záloh mám mraky a tam změnu nedohledám

Koggli #33 Posted 04 August 2018 - 10:05 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 8046 battles
  • 1,113
  • [SVINE] SVINE

View PostColonelKurtvonStrohm, on 04 August 2018 - 09:36 AM, said:

hoj asi blbý dotaz ...kde je ta mise z toho tvého bonus kódu , aktivoval jsem ho včera večer ale dneska ve hře nic nemám

Mám takový pocit, že ta mise byla jen do konce měsíce července?

EDIT: Takže ano jen do 

konce července

EDIT1: Aha tak sorry, jsem jen člověk co to přehlédl. :sceptic:

EDIT2: A tím pádem díky za kód. :honoring:

Edited by Koggli, 04 August 2018 - 10:26 AM.

ColonelKurtvonStrohm #34 Posted 04 August 2018 - 10:13 AM

Lieutenant

• Player
  • 3645 battles
  • 1,587

View PostKoggli, on 04 August 2018 - 10:05 AM, said:

Mám takový pocit, že ta mise byla jen do konce měsíce července?

EDIT: Takže ano jen do 

konce července

až na to že já se bavím o kódu který sem dávala včera 

Spoiler

Sstyx #35 Posted 04 August 2018 - 10:19 AM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS
Ahoj, opravdu to tentokrát připisuje hned bez mise. Jak jsme se o tom bavili, tak mě to úplně zmátlo.... Tentokrát to připíše hned:)

Koggli #36 Posted 09 August 2018 - 01:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 8046 battles
  • 1,113
  • [SVINE] SVINE

Sstyx gratuluji Ti k oficiální CC hodnosti. :great::) Nevím kdy se ta změna udála, ale je vidět na první pohled to modré Community Contributor.

:medal:

Sstyx #37 Posted 09 August 2018 - 01:19 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 10387 battles
  • 1,889
  • [FROWS] FROWS

Děkuju :)

Oficiálně na foru ode dneška, krásně to tam svítí :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users