Jump to content

RNG ve Mach Making Tamamiyle Düzeltilmeli katılanlar ?

Rng Mm Mach making justice

• Please log in to reply
4 replies to this topic

interceptor3777 #1 Posted 16 June 2018 - 08:37 PM

Private

• Player
  • 26324 battles
  • 33
  • [ABI] ABI

Arkadaşlar Hafta sonu olsun olmasın bu rng ler her defasında insanı hasta ediyor özellikle Mach making sistemi bildiğiniz üzere rezaletin ötesinde artık bu durum neden düzeltilmiyor arkadaşlar neden bir adalet gelmiyor bu gün sabahtan beri 20 maç yaptım 2 galibiyet anca alabildim bu durumu düzeltmek bu kadar zor değil bir oyuncu olarak biz bunu düşünüyoruz koskoca Wargaming bu yapmaktan mı aciz yani bi ara sıralamalı savaşlar vardı onlar gibi rütbe sistemine gidilsin serverleri 2 yerine 4 yapın 5- yapın zor mu bu kadar bizim sırtımızdan para kazanıyorsa hizmet vermek zorunda bu şirket ben takımımda bot olan binlerce savaş yapıp ne yapacağını bilmeyen oyuncu ile oynamak zorunda değilim bu oyunu beleş yaptınız önüne gelen oynuyor yapın bakalım ayda 1 50 tl isteyin ama adalet dağıtın önce şu acemiler beleşçiler çıksın gitsin bi kere burda para harcıyan emek harcıyan oyuncular kalsın onlarıda reytinglerine göre dağıtım yap zor değil biz bekleyelim 2 dakka beklemekle sorun olmaz ama ben gene kaybedeceksem iyi bir ekiple kaybetmek istiyorum sonuna kadar arkamda duran takım arkadaşım ile oyunu kapatmak istiyorum lütfen bu paylaşımı dolduralım ve fikirleri olan lütfen detaylı bir şekilde paylaşsın eminimki benim gibi çok sıkıntı çeken oyuncu vardır

YouAreMyCure6_1 #2 Posted 16 June 2018 - 09:48 PM

Corporal

• Player
  • 6917 battles
  • 122
  • [ABI] ABI
Oyunun ücreti olsa daha az para kazanırlar o iş olmaz

BeastWar #3 Posted 16 June 2018 - 09:52 PM

Lieutenant General

• Player
  • 48928 battles
  • 7,449
.

Envoy_MT #4 Posted 16 June 2018 - 10:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37548 battles
  • 430
  • [JSTCE] JSTCE
Öneri güzel de kim düzeltecek??? Bu rezalet wg geliştiricileri hiç bir halt yapmaz. Rus tankı ekleyin desek onu yaparlar sadece.

BETR_666 #5 Posted 17 June 2018 - 05:21 PM

Private

• Player
  • 3286 battles
  • 16
  • [TURB] TURB

Canım yapmıyorlar. Bak bu hesap 2017 de açıldı bundan evvelki hesabım banlandı ki oda 2015 te açılmıştı. Yıllardır aynı muhabbet! Yapmıyorlar kuzum. Yapmıyorlar abi. Yapmıyorlar dayı. İnatla yapmıyorlar.

Vuque kendini paralıyor bir yandan,

Topluluk katılımcıları bir yandan,

Etkinliklerde dillerden düşmüyor bu durum ki Ankara etkinliğinde 5 kere aynı soru soruldu WG 'nin satış sorumlusu mu her neyse..

Yapmadılar. Yapmıyorlar. Yapmayacaklar. Net

Also tagged with Rng, Mm, Mach making, justice

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users