Jump to content

Supertest - Kampánie

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 22 June 2018 - 03:51 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19410 battles
  • 3,142

Milí tankisté,

Kampánie byla vždy hodně diskutovaná mapa. Někdo jí nenávidí, někdo ji miluje. Když jsme ji v roce 2015 odstranili ze hry, zvedla se obrovská vlna emocí a hodně z vás si přálo její návrat.

Po návratu mapy v květnu 2018 jsme se dostali do patové situace. Mnozí z vás jsou nadšeni, že jsme vrátili tuto legend zpět. Mnozí z vás mapu z různých důvodů nemusí. Sesbírali jsme vaši zpětnou vazbu z fora, sociálních médií, Youtubu, Twitche, … a většina zpětné vazby byla negativní. Potřebovali jsme však čas na ustálení, protože příchod nových map může vzbudit negativní reakce, než si hráči zvyknou na to, jak na mapě hrát a najdou svoje pozice. A proto jsme I my museli počkat s případnými změnami. Chceme, aby se herní styl ustálil a na základě těchto pozorování chceme mapu upravit. V současné situaci zatím nezvažujeme omezení úrovní na mapě. Bohužel celý proces zabírá hodně času a my vás snažně prosíme o trpělivost.

general.png

Východní strana mapy má navrch a tým na této straně vyhrává častěji. Proto jsme se rozhodli pro následující změny:

1. Jiho-západní roh mapy – několik domů bylo přesunuto tak, aby měl západní tým lepší palebné pozice ze začátku bitvy (stejně jako východní strana).
  2. Kopec východně od kláštera – geometrie budov se změnila, aby ulehčila přístup týmu útočícímu ze spodní části.
  3. Přidali jsme překážky, aby měl západní tým krytí při útoku na kopec.
  4. Po zabrání pozice z 3. bodu může tým pokračovat v útoku díky velkému kamenu, který poskytne krytí před nepřátelskou palbou.
  5. Obě základny – přidali jsme kryté pozice tak, aby nedocházelo tak často k remízám. Toto by mělo způsobit aktivnější hru te strany obránců a dát možnost útočícímu týmu k zabrání základny.
  6. Pokryjeme záda tankistům západního týmu bránící cestu na kopci před útočníky z východu. Nyní je obsazování kopce velmi riskantní.

point 1.pngpoint 2.pngpoint 3.pngpoint 4.pngpoint 5.pngpoint 5_1.pngpoint 6.pngpoint 6_1.png

Supertest začíná dnes a my potřebujeme čas, abychom mohli říct, jestli změny pomohly balancování mapy nebo ne. Jakmile se rozhodne, budeme vás informovat :honoring:

Jmeno1 #2 Posted 23 June 2018 - 08:02 AM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,649
  • [_AF_] _AF_
Kájíčku, víš proč byla ta mapa zábavná? Protože se dalo jezdit skoro všude. Teď tam máte dva koridory a to je vše. To ty domky můžete přehazovat nahoru dolů a bude to pořád velké hnědé zapáchající. Vraťte tu mapu na původní nízké tiery, zmenšete ji a je po problému. Pro top tiery se prostě nehodí a už vůbec ne s MM, kdy to na jednu stranu naháže tanky jako Prase, Maus, Type 5, S. Conqueror a proti nim AMX 50 B, IS-7, Obj. 277. To pak jeden tým může skutečně jen kempit i kdyby nechtěl a na druhou stranu ten druhý tým neprorazí i kdyby se na hlavu stavěl. Ty koridory to prostě kompletně ničí. To jako kdyby jste na Himmlu měli jen dvě uličky smrti a nic víc. 

Thellwinux #3 Posted 23 June 2018 - 12:47 PM

Lieutenant

• Player
  • 57922 battles
  • 1,592
  • [DAG0D] DAG0D

Ta mapa je prostě celá špatně a jak bylo napsáno nademnou, šoupání baráčků tu vůbec nic neřeší. Tohle není mapa pro vysoké tiery, stejně jako podělanej Ensk a Doly, speciálně v kombinaci s dopraseným MM.

Nečekal bych, že to někdy řeknu, ale když vemu v potaz nové/navrácené mapy (Ledovec + Kampánie) nebo předělané (EDIT;) v poslední době (Fjordy, Erlenberg, Rybářský přístav), tak se mi začíná stýskat po Stalingradu a Charkovu, protože ačkoliv ty poslední dvě jmenované jsem opravdu v oblibě neměl, tak pořád nabízely mnohem variabilnější hratelnost, než ty paskvily z poslední doby. Mám pocit, jako kdyby se v oddělení map designu/balancu nedělalo nic jinéh, než chlastaly hektolitry vodky ...

Edited by Kampa1987, 29 June 2018 - 08:51 AM.
Vulgarismus

Y_Z_O_M #4 Posted 23 June 2018 - 06:19 PM

Private

• Player
  • 41901 battles
  • 4
SOUHLASIM S PLAYEREM A DODAM ŽE HRAT DOKOLEČKA  4MAPY JE FAKT PSYCHO :..........JE TOLIK MAP .........A DALE UŽ BY BYLO NAČASE UDELAT NEJAKEJ JINY REŽIM BYTEV PROTOŽE TOHLE HRAT JE PSYCHO AAAAAA HLAVNE UDELAT NORMALNEJ MM.

bigdragonAF #5 Posted 23 June 2018 - 06:53 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Commander
  • 58666 battles
  • 3,030
  • [_AF_] _AF_
Stará Kampánie byla super mapa pro nízké tiery a dalo se tam hrát s každým typem tanku. Tohle nové je hnus a nedá se tam zahrát s ničím. Vraťte starou. 

Bery_CR #6 Posted 23 June 2018 - 07:40 PM

Major

• Player
  • 57952 battles
  • 2,766
  • [KOBD] KOBD
Tak graficky je to hezky zpracovany, ale hratelne je to jako jezdit po hrane umyvadla. V tom je ten problem...

Koggli #7 Posted 23 June 2018 - 08:14 PM

Lieutenant

• Player
  • 10315 battles
  • 1,970
  • [SVINE] SVINE

Kájo hraj každý den několikráte dokola furt ty stejné malé mapy s tanky tier 9 a 10 a uvidíš, že tě to bude také brzy frustrovat a odrazovat od hraní.

Zejména jsou to mapy Ensk, Doly, Kampánie, Himmelsdorf prostě všechny s rozměrem do 850x850. To jako by si chtěl jezdit na dopravním hřišti místo tříkolkami autem.

Proboha tak ty mapy aspoň zvětšete na 1000x1000. 

To je to tak těžké posunout hranice?

SWAT0013 #8 Posted 25 June 2018 - 09:34 AM

Colonel

• Player
  • 29300 battles
  • 3,582
  • [ANV-V] ANV-V

Já už vážně nevím, co si o vás a vašem čtení z čísílek mám myslet...

Každý normální člověk během chvilky zjistí, co je špatně:

1) Tahle mapa nemá co dělat na vyšších tierech, stejně jako spousty jiných (Doly, Ensk a jistě bych si vzpomněl na další )

2) Baráčky si můžete posouvat, jak chcete - dokud to budou 2 koridory, nic se nezmění

Jak psal Thellwinux pár příspěvků nade mnou - ač nerad, musím se také přiznat, že kdybych věděl, v jakém stavu vrátíte některé odebrané mapy, případně jakým stylem některé předěláte, byl bych vážně raději, kdyby nám zbyly mapy jako Stalingrad a Charkov - a to jsem nadával skoro vždy, když jsem je dostal...

EDIT. Ale co čekat, když doteď asi z čísel jenom zjišťuje, zda jsou rozbité závorky, že?...

Edited by SWAT0013, 25 June 2018 - 09:35 AM.

guthas #9 Posted 25 June 2018 - 03:01 PM

Captain

• Player
  • 37485 battles
  • 2,326
  • [BIA] BIA

Charkov se vrátí.. Bohužel v daleko horším stavu, než byl.. 

Tu mapu jsem měl rád, ano jsem výjimka, ale mě ta mapa prostě vyhovovala. Stejně jako Stalingrad. Hodně uliček na obchvaty, hodně překážek a možností kreativní hry. 

Kampánii jsem neměl rád ani starou, ani tu nynější. Prostě mapa je k pláči a maximálně pro tier VI. 

Doly a Enks mám rád stále i na vyšších tierech. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users