Jump to content

Polityka Fair Play – aktualizacja

• Please log in to reply
539 replies to this topic

M1513K #21 Posted 05 July 2018 - 02:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View Postmuriceps, on 05 July 2018 - 01:10 PM, said:

up. nie dają bana za modpack dopuszczony do użytku. Sam wiesz najlepiej co miałeś na kompie...

Czy współdzielenie komputera i klienta gry dla dwóch różnych osób na swoich kontach też zaliczamy do używania nielegalnych modów? 

Co do twierdzenia, że nie dają bana za to a za to, jestem skłonny stwierdzić iż to taka sama bujda jak to, że dali bana słusznie. Nikt nie jest w stanie tego zweryfikować. WG da bana i nie muszą się tłumaczyć. Czyli loteria.

Na kompie modpack Aslaina odkąd pamiętam. 

muriceps #22 Posted 05 July 2018 - 02:20 PM

Major General

• Player
  • 29695 battles
  • 5,195
  • [_CHS_] _CHS_

@Wyder: a ja myślę, że on dobrze wie...

WG nie daje bana za ostatni miesiąc. Nie daje bana za mody ściągnięte z oficjalnej strony. Gdyby Aslain za każde oskarżenie dostawał dolara miałby już na ładny samochód. Sugeruję zadać pytanie w jego wątku. Pewnie od razu się wyjaśni tak jak wyjaśniało się w poprzednich razach, że były inne mody, że ściągane z innego źródła i wreszcie, że ban nie dotyczył ostatniego czasu... tylko starszych grzechów.

up: szczerze radzę kolego nie trać czasu tylko poczytaj ostatnią dyskusję o Fair PLay. Sam będziesz miał wrażenie, że to co sam napisałeś było już mielone wielokrotnie...

Niemniej jednak za każdym razem jest wesoło.

M1513K #23 Posted 05 July 2018 - 02:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75
Dam sobie spokój, szkoda mojego czasu. Pogram całkiem bez modów. Kolejny ban nawet na godzinę pewnie zakończy użeranie się z grą, która kiedyś dawała sporo radości a teraz tylko produkuje siwe włosy na głowie.

jaxo #24 Posted 05 July 2018 - 02:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53191 battles
  • 860
  • [_CHS_] _CHS_

Paczka Aslaina wciąż wisi na Mod Hubie.

Odkąd wprowadzono politykę Fair Play i jak długo pamiętam Aslain dbał o jej czystość i konsultował ją z pracownikami WG.

Ja tam bez automatycznego przekładania ekwipunku to bym już grać nie potrafił.

Zapamiętać na którym z 40 TD-ków lub scoutów jest jedna z moich dwóch siatek, brrrrrr.

To co złe, może być zewnętrznym programem, mod nie jest jedyną możliwością.

M1513K #25 Posted 05 July 2018 - 02:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View Postjaxo, on 05 July 2018 - 01:26 PM, said:

To co złe, może być zewnętrznym programem, mod nie jest jedyną możliwością.

Mógłbyś rozwinąć myśl? Czy może to być program do zarządzania ruchem w domowej sieci? Może aktualizator do nawigacji? Może jakaś inna gra w folderze Games?

jaxo #26 Posted 05 July 2018 - 02:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53191 battles
  • 860
  • [_CHS_] _CHS_

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 02:29 PM, said:

Mógłbyś rozwinąć myśl? Czy może to być program do zarządzania ruchem w domowej sieci? Może aktualizator do nawigacji? Może jakaś inna gra w folderze Games?

A czy ja Ci siedzę na kompie i patrzę jakie procesy tam biegają?

Może lubisz ekologiczne uspokajające obrazki i masz na tapecie tundrę, albo włączyłeś ułatwienia systemu i coś pomaga Ci lepiej wycelować i kliknąć w ikonkę?

Nullmaruzero #27 Posted 05 July 2018 - 02:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23172 battles
  • 868
  • [JHS] JHS

Jak się uprą to nawet i makro na klawiaturze albo myszce. Jak masz przypisany dodatkowy klawisz myszki do czegoś to ban, bo to makro :P Przynajmniej nie banują za DPI > 2000.

M1513K #28 Posted 05 July 2018 - 02:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View PostNullmaruzero, on 05 July 2018 - 01:33 PM, said:

Jak się uprą to nawet i makro na klawiaturze albo myszce. Jak masz przypisany dodatkowy klawisz myszki do czegoś to ban, bo to makro :P Przynajmniej nie banują za DPI > 2000.

Ale przecież nawet jak ustawię boczne klawisze pod kciukiem na tempomat do tyłu czy do przodu to jest taka opcja w grze. To chyba chore za takie coś banować.

Co do kolegi wyżej wiem, o czym śmieszkuje ale akurat nie trafił.

jaxo #29 Posted 05 July 2018 - 02:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53191 battles
  • 860
  • [_CHS_] _CHS_

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 02:38 PM, said:

Ale przecież nawet jak ustawię boczne klawisze pod kciukiem na tempomat do tyłu czy do przodu to jest taka opcja w grze. To chyba chore za takie coś banować.

Co do kolegi wyżej wiem, o czym śmieszkuje ale akurat nie trafił.

Żeby było jasne ja ci nic nie zarzucam, czasami można nie wiedzieć.

Mój syn kiedyś załatwił sobie konto na xbox-ie bo się za dużo youtuba naoglądał i oczywiście później już było strach się tacie przyznać.

Tak tylko mówię.

M1513K #30 Posted 05 July 2018 - 02:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View Postjaxo, on 05 July 2018 - 01:41 PM, said:

Żeby było jasne ja ci nic nie zarzucam, czasami można nie wiedzieć.

Mój syn kiedyś załatwił sobie konto na xbox-ie bo się za dużo youtuba naoglądał i oczywiście później już było strach się tacie przyznać.

Tak tylko mówię.

Syn grywa, ale rzadko w WoT. Jeśli by coś było nielegal, to już daaawno. Teraz praktycznie tylko w Fifę na Xbox-ie gra. Jak dobrze sięgnę pamięcią, to pewnie przed aktualizacją HD coś pogrywał czasem. To może być ban za tak odległy okres jeśli coś by było nie halo?

Tylko jeszcze powracają głupie mini-bany za niesportowe zachowanie i nieaktywność w grze :D 

jaxo #31 Posted 05 July 2018 - 02:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53191 battles
  • 860
  • [_CHS_] _CHS_

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 02:46 PM, said:

To może być ban za tak odległy okres jeśli coś by było nie halo?

To wie WG, ja nie mam pojęcia.

M1513K #32 Posted 05 July 2018 - 02:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75
Dobra. Odinstalowałem Aslaina, przeinstaluję grę i czekam na koniec bana. Teraz takie zmieszanie, bo teoretycznie za następnego bana można by iść do sądu o zwrot kasy za czołgi premium. Ale wartość kasy włożonej w te dwie premki :D nie jest warta szarpania się po sądach... Co za kupa.

PancernaBarbie #33 Posted 05 July 2018 - 03:05 PM

Private

• Player
  • 1413 battles
  • 47

Dziś nawet Szanowne WG wklajstrowało  przy zalogowaniu do gry ankietę na temat modów itp , pytanka były jak u sowieckiego prokuratora.

Na moje szczęście modów  nie instaluję, gra czysta jak łza Matki Boskiej.

Skąd wiadomo jakie śmieci w moda autorzy przemycają do  naszych kompów.

Mody to chyba najmniejszy problem w grze obecnie.

Rysiek0802 #34 Posted 05 July 2018 - 03:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 68543 battles
  • 339
Ja o banie z innej beczki.  Modow nie uzywam bo to zlodziejstwo.  Wchodze sobie wczoraj do bitwy i jade na front.  Tluke sie z kw2 i go rozwalam.  Nagle jakis cpun zaczyna mnie wypychac pod t 29.  Stracilem juz polowe hp a menda dalej mnie wypycha wiec dostal na ostrzezenie.  Cpun dalej swoje i zaczyna do mnie strzelac co przynosi nawalanie obopolne.  I w trakcie gry mnie zawiesza.   Gdybym go rozwalil to jeszcze bym zrozumial.  Krew mnie zalala na tych oszustow z wg.  Nie dosc ,ze mi cpun zabawe psuje to jeszcze jak sie bronie to mnie zawieszaja!  Kara musi za to byc dlatego : do obecnego bana na moja kase do konca 2018  roku za oszustwa w ustawieniach do gry czyli 90% wrzutow o 2 tiery wyzej dochodzi ban do konca 2019 roku za skandaliczne zawieszenie  za obopolna nawalanke  sprowokowana przez mende ,ktora wypychala mnie pod ogien przeciwnika!  Gram uczciwie od poczatku bez modow i strzelania do swoich .  Bez modow mam  pewnie conajmniej o polowe slabsze staty niz zlodzieje z modami a wy mnie potraktowaliscie jak smiecia!   Moja ilosc bitew pokazuje ,ze lubialem ta gre.   Wasze manipulacje i protekcje  spowodowaly ,ze gram coraz mniej i przestalem wspierac was finansowo.  Zabronilem nawet moim dzieciom kupic mi corocznej premki i golda na moje imieniny.  Najbardziej cieszy mnie to ,ze gra w ta ustawkowa gre  1\3  graczy niz kilkanascie miesiecy temu!    Przydupasy niech mi nie odpowiadaja  bo i tak juz tu nie zagladne!

Msciboj #35 Posted 05 July 2018 - 03:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 19497 battles
  • 1,685

View Postmuriceps, on 05 July 2018 - 12:15 PM, said:

Nie dalej jak dzisiaj rano myślałem sobie, że dziwna cisza w sprawie polityki Fair Play. Zaczyna się "maratonik" na sowieckiego meda a tu taka niespodzianka. 

Igrzyska uważam za rozpoczęte.

Jakie igrzyska? To para clownów w cyrku robi większe zamieszanie.

banan1983 #36 Posted 05 July 2018 - 03:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36595 battles
  • 458
  • [MISIU] MISIU
Największą niesprawiedliwość wprowadzacie sami przygłupim MM który doprowadza wyniki do 15:0-5 !! Które seryjnie zdarzają się pod rząd  to jest nienormalne w porównaniu do tego co było kiedyś

Edited by banan1983, 05 July 2018 - 03:11 PM.

Millennium_Falcon_ #37 Posted 05 July 2018 - 03:17 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56740 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRysiek0802, on 05 July 2018 - 03:07 PM, said:

Ja o banie z innej beczki.  Modow nie uzywam bo to zlodziejstwo.  Wchodze sobie wczoraj do bitwy i jade na front.  Tluke sie z kw2 i go rozwalam.  Nagle jakis cpun zaczyna mnie wypychac pod t 29.  Stracilem juz polowe hp a menda dalej mnie wypycha wiec dostal na ostrzezenie.  Cpun dalej swoje i zaczyna do mnie strzelac co przynosi nawalanie obopolne.  I w trakcie gry mnie zawiesza.   Gdybym go rozwalil to jeszcze bym zrozumial.  Krew mnie zalala na tych oszustow z wg.  Nie dosc ,ze mi cpun zabawe psuje to jeszcze jak sie bronie to mnie zawieszaja!  Kara musi za to byc dlatego : do obecnego bana na moja kase do konca 2018  roku za oszustwa w ustawieniach do gry czyli 90% wrzutow o 2 tiery wyzej dochodzi ban do konca 2019 roku za skandaliczne zawieszenie  za obopolna nawalanke  sprowokowana przez mende ,ktora wypychala mnie pod ogien przeciwnika!  Gram uczciwie od poczatku bez modow i strzelania do swoich .  Bez modow mam  pewnie conajmniej o polowe slabsze staty niz zlodzieje z modami a wy mnie potraktowaliscie jak smiecia!   Moja ilosc bitew pokazuje ,ze lubialem ta gre.   Wasze manipulacje i protekcje  spowodowaly ,ze gram coraz mniej i przestalem wspierac was finansowo.  Zabronilem nawet moim dzieciom kupic mi corocznej premki i golda na moje imieniny.  Najbardziej cieszy mnie to ,ze gra w ta ustawkowa gre  1\3  graczy niz kilkanascie miesiecy temu!    Przydupasy niech mi nie odpowiadaja  bo i tak juz tu nie zagladne!

Ponad 60k bitew w ustawkową grę. To się nadaje do leczenia. Poza tym mylisz grę z sabotażem, który uprawiasz. Jesteś żywym dowodem na to, że płacenie w tej grze wcale nie poprawia wyników. I możesz sobie dorzucić nawet całego Aslaina, a i tak niczego byś nie zmienił (odnośnie, że niby ci z modami mają o połowę lepsze staty).

View Postbanan1983, on 05 July 2018 - 03:08 PM, said:

Największą niesprawiedliwość wprowadzacie sami przygłupim MM który doprowadza wyniki do 15:0-5 !! Które seryjnie zdarzają się pod rząd  to jest nienormalne w porównaniu do tego co było kiedyś

Bzdura. Poczytaj sobie wątek "Noob team...". Już w 2012 roku był płacz o to samo. Nic się nie zmieniło od tego czasu. 

Edited by Millennium_Falcon_, 05 July 2018 - 03:18 PM.

Sasquach_PL #38 Posted 05 July 2018 - 03:28 PM

Corporal

• Player
  • 51952 battles
  • 132

View PostUSHERPLAYER_PL, on 05 July 2018 - 02:17 PM, said:

7 dni super mody  niby  od nich  :)  legalne  a  jak przyjdzie co do czego to ban bez wyjasnien ;) i tak konczymy gre  w wota:) konto na sell.?? pw ;)

No jak to tak? :) najlepszy klan na serwerze i takie perełki? :) haha przecież to do czegoś zobowiązuje :) Nawet nie wiesz jak mi się gęba ucieszyła, gdy zobaczyłem że 5TAR5 dostał bana haha. Oby więcej takich misiów przyznało się do błędów.

Mscislav_sister #39 Posted 05 July 2018 - 03:34 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,340

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 02:50 PM, said:

Ja bym tylko chciał wiedzieć, za który "nielegalny" mod z paczki Aslaina zostałem zbanowany na tydzień. Tylko to bym chciał wiedzieć. 

Jak się okazuje, dopóki nie wkładałem grosza w tę grę, zainteresowania moim kontem nie było. Byłem sobie cichą jednostką. 

Gdy kupiłem E-25 w zestawie z goldem, co jakiś czas banik za niesportowe zachowanie :amazed:, nieaktywność w bitwie :amazed: (zazwyczaj po całkiem udanych, wygranych bitwach).

Na dzień ojca synowie kupili mi Pudla. Wczoraj grałem kilka bitew, wieczorem instalacja modpacka Aslaina, dziś ban. No nic już nie kumam...

Nie instaluję aslaina nie mam bana. Medżik.

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 03:07 PM, said:

blokowanie wolnego expa i golda też się dobrze sprawdzało,

No to już wiemy za co ban. Ograniczałeś kolego potencjalne straty które są automatycznie pośrednimi zyskami WG (stracisz golda, kupisz golda).

Nie wiem skąd Twoje zdziwienie. Najwięcej banów wpada za takie mody. Tak samo za używanie automatycznych małych gaśnic (potrzebujesz więcej kredytów, kupisz premkę/czołg premium).

View PostUSHERPLAYER_PL, on 05 July 2018 - 04:17 PM, said:

7 dni super mody  niby  od nich  :)  legalne  a  jak przyjdzie co do czego to ban bez wyjasnien ;) i tak konczymy gre  w wota:) konto na sell.?? pw ;)

Nie wiem jak długo jesteś w stersach ale fama o tym co unia tych klanów ma na swoim TSie chodziła już kilka lat temu po klanach.

Edited by Mscislav_sister, 05 July 2018 - 03:35 PM.

GpgotSwag #40 Posted 05 July 2018 - 03:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29168 battles
  • 660
  • [KLRZ] KLRZ

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 02:17 PM, said:

Czy współdzielenie komputera i klienta gry dla dwóch różnych osób na swoich kontach też zaliczamy do używania nielegalnych modów? 

Co do twierdzenia, że nie dają bana za to a za to, jestem skłonny stwierdzić iż to taka sama bujda jak to, że dali bana słusznie. Nikt nie jest w stanie tego zweryfikować. WG da bana i nie muszą się tłumaczyć. Czyli loteria.

Na kompie modpack Aslaina odkąd pamiętam. 

Wypytaj synów, czy czegoś przypadkiem nie dołożyli do klienta. Może jest coś o czym po prostu nie miałeś pojęcia. Przypomnij sobie skąd pobierałeś paczkę Aslaina. Teraz można ją znaleźć na oficjalnym Centrum Modów, wcześniej bezpiecznym źródłem była oficjalna strona Aslaina.

Należy pamiętać, że Polityka Fair Play obowiązuje już od listopada 2016 r. i wszystko w tym okresie może służyć za podstawę do nałożenia kary. 

Spróbuj sporządzić listę instalowanych modyfikacji. W instalatorze Aslaina powinny być zaznaczone ostatnio wybrane komponenty (chociaż wątpię, że kara dotyczy niedawnego przewinienia). Uzupełnij z pamięci mody instalowane wcześniej. Może ktoś na Forum znajdzie na liście nieodpowiedni program. 

Prześledź zmiany w Polityce Fair Play. Niektóre mody zostały zabronione, by tylko po jakimś czasie znów je uznać za legalne. Paczka mogła być zaktualizowana, ale nie każdy uaktualnia mody bez wyraźnej potrzeby (jak wyjście patcha itp.) i może nieświadomie grać dalej. Sprawdź czy nie korzystałeś z takich modyfikacji.

Na koniec możesz zwrocić się o pomoc na priv do Menedżera Społeczności jeżeli nadal niczego nie znajdziesz, a będziesz pewny swojej niewinności. 

Może nie ma potrzeby rezygnowania z alternatywnych ikonek/zegaru w garażu i innych nieszkodliwych modów. Warto poświęcić nieco czasu i upewnić się, że ta cała blokada konta nie wynika z przypadkowej pomyłki. 

Póki co powodzenia w przerzucaniu się na czystego klienta. Jest to o niebo łatwiejsze niż kilka lat temu.

View PostWyder, on 05 July 2018 - 03:14 PM, said:

są jeszcze takie kwiatki że typ dostaje od arty i dziwnie lufa mu idzie w kierunku skąd dostał

moje zapytanie jest takie czy ja też mogę se zainstalować takie cosie:)?

Procedura przy zbieraniu orbitalnego obsr... ostrzału:

- Zgrać celownik z indykatorem trafienia.

- Określić z użyciem minimapy i linii kierunku patrzenia kamery dokładną drogę do artylerzysty. 

- Wytypować sektor, w którym się ukrywa i oznaczyć go dla drużyny z dodatkowym komentarzem "Arta".

Wymagania systemowe:

- Dobre chęci.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users