Jump to content

Polityka Fair Play – aktualizacja

• Please log in to reply
539 replies to this topic

Daimler1916 #61 Posted 05 July 2018 - 06:12 PM

Brigadier

• Player
  • 25715 battles
  • 4,805
  • [_CHS_] _CHS_

View PostPawlo71, on 05 July 2018 - 06:02 PM, said:

dali mi bana chociarz nie gram od miesiaca ciekawe dla czego

Pewnie dlatego ze zobaczyli oceny z Twojego ostatniego dyktanda.

Ataman_ #62 Posted 05 July 2018 - 06:15 PM

Brigadier

• Player
  • 66086 battles
  • 4,331
  • [BLU3_] BLU3_

Gratulacje za kolejną falę banów która nic nie wnosi, nawet nie zbliżamy się do rozwiązania problemów z czitujacymi małpami.

Kolejna fala i kolejny raz zadam to samo pytanie. Czy w tej fali banów zostali ukarani wszyscy co oszukują?

Bo można dołączyć jako najemnik do klanu z poziomu gry moderacji i bez problemu ani krępacji gracze klikają co i gdzie się łamie. Ja się pytam, czy to jest uczciwe? Dlaczego WG  to toleruje i kiedy wreszcie wszyscy co maja czity zostaną ukarani?

M1513K #63 Posted 05 July 2018 - 06:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View PostDaimler1916, on 05 July 2018 - 05:12 PM, said:

Pewnie dlatego ze zobaczyli oceny z Twojego ostatniego dyktanda.

View PostDaimler1916, on 02 July 2018 - 09:23 PM, said:

(...) ze (...)

(...) Chce (...)

(...) nadzieje ze dostane (...)

GpgotSwag #64 Posted 05 July 2018 - 06:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33912 battles
  • 742
  • [KLRZ] KLRZ

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 03:54 PM, said:

Faktycznie jakiś czas temu był jakiś element w instalatorze Aslaina, którego używałem, a później był oznaczony w nawiasie, że może być nielegalny. Później Aslain go usunął. Ale to było, nie wiem, z rok temu? Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co to było.

Poczytaj o poprawkach do Polityki Fair Play (linków nie mam, ale polecam zacząć szukać od sygnaturki użytkownika RaJCeL). Może znajdziesz tam ten fatalny mod.

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 04:03 PM, said:

Ban za moda sprzed roku (lub mniej, lub więcej), który nawet nie wiadomo było czy można używać czy nie? Już nic nie kumam z tej polityki WG. Bo co do trzepania kasy, to w pełni rozumiem stanowisko "golimy frajerów".

View PostGpgotSwag, on 05 July 2018 - 03:48 PM, said:

Należy pamiętać, że Polityka Fair Play obowiązuje już od listopada 2016 r. i wszystko w tym okresie może służyć za podstawę do nałożenia kary. 

Nie znamy tajników działania systemu, więc zakładam, że cały okres od wprowadzenia podlega monitorowaniu. Stąd też małe ilości zablokowanych kont. To raczej nie są bieżące i dokładne czystki.

View PostWyder, on 05 July 2018 - 04:26 PM, said:

a jak mi wytłumaczysz taki kwiatek gościu dostaje od arty jego wieża obraca się w kierunku arty gościu strzela do mnie i dostaje mimo iż byłem niewykryty a strzał oddany praktycznie na "ślepo" z połowy mapy:)? raport poszedł ale WG chyba olało sprawę bo ów super pro gracz dalej nagina w Wota ;-;

Nie wiem nawet na jakiej planszy widać krzaki dla arty z połowy mapy (może na Prohorovce, ale w te widoczne to akurat można na ślepo strzelić i trafić). Zawsze są jakieś pofałdowania terenu i trzy rzędy buszu po drodze. Nie wiem czy masz Żarówę na arcie (na Twoje słowo nie wierzę) i czy rzeczywiście nie jesteś wykryty. Wskaźnik trafienia pozwala określić kierunek, znajomość krzaków - wysokość strzału. To jest możliwe, ale powinien to być odosobniony przypadek.

Ciebie nie zadowolą moje odpowiedzi, mnie nie zadowolą argumenty bez podparcia w postaci powtórki albo np. zrzutów ekranu. Nie zobaczę tego ostatniego - raczej nie odpowiem, bo w dalszej dyskusji ani Ty mnie nie przekonasz, ani ja Ciebie.

View PostPawlo71, on 05 July 2018 - 06:02 PM, said:

Jak przeczytasz wątek, to znajdziesz szukaną odpowiedź.

Tylko nie czekaj do jutra. Póki temat ma tylko cztery strony.

edi999 #65 Posted 05 July 2018 - 06:22 PM

Private

• Player
  • 58481 battles
  • 18
  • [SZAG] SZAG
dostałem na 7 dni bana za podobno nielegalne mody których nie mam i co teraz mam z tym zrobić 

_Patrol #66 Posted 05 July 2018 - 06:23 PM

Field Marshal

• Player
  • 0 battles
  • 35,892

Wyjedź w Bieszczady ;)

A tak na poważnie to nic nie zrobisz.

Nie od dziś zalecam daleko idącą ostrożność w instalowaniu modów nawet z wgmodhub.

Edited by _Patrol, 05 July 2018 - 06:25 PM.

M1513K #67 Posted 05 July 2018 - 06:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View Post_Patrol, on 05 July 2018 - 05:23 PM, said:

Wyjedź w Bieszczady ;)

Poleć jakąś fajną miejscówkę :D Z Węgier na początku lipca będę wracał, żona chciała odwiedzić Bieszczady tak z trzy dni :D

anonym_mn3cBIcPwrhT #68 Posted 05 July 2018 - 06:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 0 battles
  • 1,427

View PostDarciel, on 05 July 2018 - 01:16 PM, said:

Halo coś tu nie gra.

Gdzie jest moje bany co mi tak gracze na chatcie przewidywali? :amazed:

Te popatrz moje bany mi też zajumali :ohmy:

anonym_MyUunYWlka6s #69 Posted 05 July 2018 - 06:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 81

View PostWyder, on 05 July 2018 - 03:26 PM, said:

oho kolejny któremu arta wchodziła do wanny jak się pluskał i ma problem:)

a jak mi wytłumaczysz taki kwiatek gościu dostaje od arty jego wieża obraca się w kierunku arty gościu strzela do mnie i dostaje mimo iż byłem niewykryty a strzał oddany praktycznie na "ślepo" z połowy mapy:)? raport poszedł ale WG chyba olało sprawę bo ów super pro gracz dalej nagina w Wota ;-;

Myślę, że to był raczej farciarski strzał. Powinieneś mieć świadomość, ze po trafieniu pojawia się indykator kierunku i koleś mógł oddać strzał  na ślepo twoim kierunku. Gracze są strasznie przewidywalni, a z odrobiną szczęścia takie trafienie to nic nadzwyczajnego. Sam czasem ściągam graczy, bo oddałem strzał w kierunku z którego oberwałem, albo widziałem gościa który większość czasu kampił w jednym miejscu i miałem świadomość, że mimo iż się wycofał i go nie wykryję za tymi krzakami, to zaraz tam wróci i można na ślepo oddać strzał, czasem trafiam żadna filozofia. Jeżeli chodzi o przewidywalność graczy, to właśnie z tego powodu nie lubię grać z nowymi graczami albo "pomidorami", bo oni sami nie wiedzą co robią, więc ciężko jest odczytać ich ruchy. Bo jak można przewidzieć co zrobią, jeżeli oni sami sami nie wiedzą co robią. Może nie odniosę się do twojego zacietrzewienia, bo jednak mam leprze rzeczy do roboty niż wykłócanie się z mało rozgarniętym gościem.

edi999 #70 Posted 05 July 2018 - 06:32 PM

Private

• Player
  • 58481 battles
  • 18
  • [SZAG] SZAG
czegoś nie rozumiem  jak nic nie instalowałem poza modem od Automatyka

M1513K #71 Posted 05 July 2018 - 06:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View PostGpgotSwag, on 05 July 2018 - 05:22 PM, said:

Poczytaj o poprawkach do Polityki Fair Play (linków nie mam, ale polecam zacząć szukać od sygnaturki użytkownika RaJCeL). Może znajdziesz tam ten fatalny mod.

No właśnie kurde jedyne co mi przychodzi do głowy, to usuwacz mgły. Ale według informacji w tym poście, mod jest legal. Nie wiem.

Daimler1916 #72 Posted 05 July 2018 - 07:01 PM

Brigadier

• Player
  • 25715 battles
  • 4,805
  • [_CHS_] _CHS_

View PostAtaman_, on 05 July 2018 - 06:15 PM, said:

Gratulacje za kolejną falę banów która nic nie wnosi, nawet nie zbliżamy się do rozwiązania problemów z czitujacymi małpami.

Kolejna fala i kolejny raz zadam to samo pytanie. Czy w tej fali banów zostali ukarani wszyscy co oszukują?

Ja to się zastanawiam czy w ogóle istnieje takie coś w Wocie jak antyczit. Każda normalna firma która robiłaby takie akcje to wystawiłaby listę osób zbanowanych i powód tego banu. No ale to jest WG i ich profesjonalizm. Takze nie oczekuj od nich zbyt wiele.

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 06:18 PM, said:

Brawo Szerloku szkoda tylko ze się wygłupiłeś ale daruje bo nowy jesteś

Edited by Daimler1916, 05 July 2018 - 07:01 PM.

M1513K #73 Posted 05 July 2018 - 07:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View PostDaimler1916, on 05 July 2018 - 06:01 PM, said:

Brawo Szerloku szkoda tylko ze się wygłupiłeś ale daruje bo nowy jesteś

Przed kim Ty się chcesz popisać? Mi nie zaimponujesz. Chyba, że zaczniesz pisać poprawnie po polsku, co innym wypominasz...

Choć uważam, że wypowiadając się publicznie należy zachować poprawność wypowiedzi aby nie wyjść na nieuka lub głupka.

muriceps #74 Posted 05 July 2018 - 07:07 PM

Lieutenant General

• Player
  • 33729 battles
  • 6,410
  • [UVC] UVC

View PostM1513K, on 05 July 2018 - 05:56 PM, said:

Dobrym rozwiązaniem na nudne posty jest opuszczenie forum. Satysfakcja 100%.

Phi... Cały czas udajesz, że nie wiesz za co dostałeś bana i powtarzasz zgrane już do gołej ziemi argumenty, które jak Ci już pisałem były tu podnoszone od pierwszej fali banów. A moje znudzenie Twoim brakiem odwagi do przyznania się, że korzystałeś z modów, które dawały Ci przewagę (hmmm ciekawe które mogą to być...) to moja sprawa. Nie Ty mnie tu zapraszałeś nie Ty będziesz wypraszał. Tylko nieliczni jak  Krzysztof93k mają kochones aby się publicznie przyznać do używania niedozwolonych modów. Jak się czyta te płacze w kolejnych wątkach o FP to ma się wrażenie, że banowani są tylko niewinni. A jak zaczyna się drążyć to grał syn, brat, czy sąsiadka i może on/a coś instalował/a (byle nie ja). A jak się głębiej drąży, to nagle wychodzi, że jednak coś tam było na rzeczy. Ale jak się grało z modem dającym przewagę to wtedy Kali mieć pure skill. Uważam, że to nie fair że WG nie podaje konkretów co do bana. Rozumiem jednak dlaczego tego nie robią... Dla mnie kolego jesteś niewiarygodny.

RaJCeL #75 Posted 05 July 2018 - 07:07 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 28696 battles
  • 3,075
  • [ULEW] ULEW

View PostPawlo71, on 05 July 2018 - 07:02 PM, said:

View PostRaJCeL, on 05 July 2018 - 08:06 PM, said:

Bany za czity obowiązują za okres od wprowadzenia polityki FP, więc o ile mnie pamięć nie myli 11.2016.

xManieQx #76 Posted 05 July 2018 - 07:13 PM

Private

• Player
  • 18591 battles
  • 8
  • [0RKAN] 0RKAN
Teraz pyapytado wg czy jest jakiś skuteczny sposób aby "wyczyścić" wota i komputer z takich klopotow

Ataman_ #77 Posted 05 July 2018 - 07:15 PM

Brigadier

• Player
  • 66086 battles
  • 4,331
  • [BLU3_] BLU3_

View PostDaimler1916, on 05 July 2018 - 06:01 PM, said:

Ja to się zastanawiam czy w ogóle istnieje takie coś w Wocie jak antyczit. Każda normalna firma która robiłaby takie akcje to wystawiłaby listę osób zbanowanych i powód tego banu. No ale to jest WG i ich profesjonalizm. Takze nie oczekuj od nich zbyt wiele.

Pełna zgoda. Mam wrażenie, że ta cała polityka reprezentuje taki sam poziom jak tłumaczenia WG na oficjalnej stronie, w każdym języku napisane jest coś innego. Pytanie kto tutaj jest kaleką jeżeli chodzi o posługiwanie się jeżykiem obcym.

Może trzeba postulat o liście zbanowanych wysłać na PW :trollface:

M1513K #78 Posted 05 July 2018 - 07:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21591 battles
  • 75

View Postmuriceps, on 05 July 2018 - 06:07 PM, said:

Phi... Cały czas udajesz, że nie wiesz za co dostałeś bana i powtarzasz zgrane już do gołej ziemi argumenty, które jak Ci już pisałem były tu podnoszone od pierwszej fali banów. A moje znudzenie Twoim brakiem odwagi do przyznania się, że korzystałeś z modów, które dawały Ci przewagę (hmmm ciekawe które mogą to być...) to moja sprawa. Nie Ty mnie tu zapraszałeś nie Ty będziesz wypraszał. Tylko nieliczni jak  Krzysztof93k mają kochones aby się publicznie przyznać do używania niedozwolonych modów. Jak się czyta te płacze w kolejnych wątkach o FP to ma się wrażenie, że banowani są tylko niewinni. A jak zaczyna się drążyć to grał syn, brat, czy sąsiadka i może on/a coś instalował/a (byle nie ja). A jak się głębiej drąży, to nagle wychodzi, że jednak coś tam było na rzeczy. Ale jak się grało z modem dającym przewagę to wtedy Kali mieć pure skill. Uważam, że to nie fair że WG nie podaje konkretów co do bana. Rozumiem jednak dlaczego tego nie robią... Dla mnie kolego jesteś niewiarygodny.

Masz prawo mieć swoje zdanie. Nigdzie nie pisałem że nie używałem nielegalnych modów. To raz. Chciałbym tylko, aby uświadomiono mnie jakie to były mody, bo wśród legalnych paczek też się zdarzały. I dużo osób z tego korzystało i korzysta. Próbuję znaleźć przyczynę bana ale widzę, że "twoja racja jest twojsza, bo przyszedłeś nabijać posty w temacie bardzo nudnym dla Ciebie).

Ja Ciebie nie wypraszałem, to dwa. Problem z rozumieniem słowa pisanego, czy jakiś inny? Może wyjaśnię: to była koleżeńska rada ;) Mam nadzieję, że teraz zrozumiesz to trudne zagadnienie :)

Po trzecie, tak. Drążę temat, bo może wyjdzie jakim jestem okropnym oszustem, złodziejem, bandytą, gwałcicielem i w ogóle zagrażam społeczeństwu, bo jakimś cudem udało mi się mieć "pure skill" z 1200 wn8 dzięki "czitom i hakom" (brak emotki odzwierciedlającej okropny drwiący wewnętrzny rechot).

I tak na koniec... wiesz co? Bardzo mnie boli i jest mi przykro że mi nie wierzysz :/

muriceps #79 Posted 05 July 2018 - 07:19 PM

Lieutenant General

• Player
  • 33729 battles
  • 6,410
  • [UVC] UVC

View Postmuriceps, on 27 April 2018 - 09:20 AM, said:

Mam ogromną prośbę do Falathiego. Po każdej fali banów te same gadki, te same śpiewki i bajdurzenia o synku malutkim co to go nie mam ale w każdej chwili mieć mogę, o paczkach Aslaina, o modach tylko dozwolonych, ogólnie o niewinności podlanej sosem świętości i oburzenia. Już przechodzę do meritum. Gdyby WG przy każdej fali banów pod informacją o aktualizacji polityki Fair Play umieszczało prostą informację:

1. Ban jest ostrzegawczy za niedozwolone modyfikacje, 

2. wg nigdy nie podawało i nie poda szczegółów dotyczących jakiego konkretnie moda zakazanego używałeś bo umożliwiłoby to wykrycie i ominięcie metody wykrywania czitów, 

3. konto w grze należy do WG. Akceptując regulamin zobowiązałeś się do przestrzegania ustalonych reguł za złamanie których twórca gry może zablokować Ci konto bez podania szczegółów (vide pkt 2).

4. nie becz jak baba tylko odinstaluj śmieci, które masz na kompie i nie udawaj głupiego. 

5. te zasady są słabe i wszyscy o tym wiemy ale innych nie ma. Kropka. 

Chociaż to i tak bezsensu bo ludzie nie czytają a jak czytają to nie rozumieją co czytają tylko lecą na forum i aj waj ratujta. Ale jak się z tundrą albo jakimiś laserami po grze hasało to wszystko było ok. A teraz złe WuGie. Chociaż można było wszystkiego uniknąć...

Coś takiego napisałem w kwietniu 2018r. - jak widać nie straciło na aktualności. 

_Patrol #80 Posted 05 July 2018 - 07:27 PM

Field Marshal

• Player
  • 0 battles
  • 35,892

View PostxManieQx, on 05 July 2018 - 08:13 PM, said:

Teraz pyapytado wg czy jest jakiś skuteczny sposób aby "wyczyścić" wota i komputer z takich klopotow

WG nie musisz pytać, przeczytaj poniższe podpowiedzi, czyli jak pozbyć się modów z gry, kliknij show.

Spoiler

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users