Jump to content

9. sezóna globální mapy

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Ares_November #41 Posted 16 July 2018 - 01:59 PM

Private

• Player
  • 10220 battles
  • 17
Nevím jestli to je k tématu, ale ač se stale mohu řadit mezi lamy, tak zvědavost je silnější než já. Po předchozích závodech ve zbrojení se zacaly ve hře více objevovat tanky za odměnu, což chápu. Jen by mě zajimalo na kolik bonů vyšel třeba M60 nebo další? Berte to jen jako dotaz člověka co by v budoucnu o něco takového stál, ale zatím na to možná nemá herně, ale bony možná ano:child: Děkuji předem za odpovědi.

cNNk #42 Posted 16 July 2018 - 03:32 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,338
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostAres_November, on 16 July 2018 - 02:59 PM, said:

Nevím jestli to je k tématu, ale ač se stale mohu řadit mezi lamy, tak zvědavost je silnější než já. Po předchozích závodech ve zbrojení se zacaly ve hře více objevovat tanky za odměnu, což chápu. Jen by mě zajimalo na kolik bonů vyšel třeba M60 nebo další? Berte to jen jako dotaz člověka co by v budoucnu o něco takového stál, ale zatím na to možná nemá herně, ale bony možná ano:child: Děkuji předem za odpovědi.

Tusim, ze se to probiralo tady na foru a nejnizsi nabidka byla asi 12k bonu ... hledat se mi to nechce

DArtagnan75 #43 Posted Yesterday, 11:12 PM

Private

• Player
  • 16358 battles
  • 28
  • [_VAL_] _VAL_
ZÁSADNÍ DOTAZ: RABOVÁNÍ (VYPLENĚNÍ;)
  1. V pravidlech je napsáno, že je rabování vypnuto. Na mapě není možnost vyrabovat provincii. Ale v ÚKOLECH JE ÚKOL VYPLEŇTE PROVINCII za 800 goldů. Tak kde je chyba ??? Jak chcete vyrabovat provincii když je rabopvání vypnuto ? Jaký význam má tedy takový úkol "Nájezd" ???
  2. Jak lze splnit úkol "Žádní zajatci" ? Zničte celkem 30 nepřátelských vozidel v bitvách o cílové provincie.
    Vozidla zničená spoluhráči z klanu se počítají. Při bitvách o cílové provincie ? Takže útok z provincie na provincii ?
    Nebo se v tom počítají i bitvy ve vyloďovácích a aukcích ?

Díky za odpověď.

Edited by DArtagnan75, Today, 09:54 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users