Jump to content

Aktualizace stavu – opravy preferenční tvorby týmů

• Please log in to reply
258 replies to this topic

The_Baal #241 Posted 04 September 2018 - 06:31 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 48593 battles
  • 299
  • [BBB] BBB
To FCM vypadá docela solidně a jako snajpr dokázalo zatopit prakticky čemukoliv.

Co mě ale zklamalo je ten Type 59... údajně legenda ho*** bude to úplně stejná mr*** s rozdílem, že ji to bude házet mezi desítky. Kdyby mi dali možnost to vyměnit za něco jiného třeba to osmičkový čínský TD tak do toho jdu hned, ten type mi jenom blokuje místo v garáži... Když jsem ho před šesti lety kupoval byl to boží stroj, nyní je to jenom šrot pohyblivost stejná jako u HT, pancíř žádný, dělo neuvěřitelně křivý...

STEEL_WARRIOR__1 #242 Posted 04 September 2018 - 06:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4704 battles
  • 78
  • [TPCHS] TPCHS

View PostThe_Baal, on 04 September 2018 - 06:31 PM, said:

Co mě ale zklamalo je ten Type 59... údajně legenda ho*** bude to úplně stejná mr*** s rozdílem, že ji to bude házet mezi desítky. 

Co to meleš, proč by ji to házelo do desítek?

The_Baal #243 Posted 04 September 2018 - 06:51 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 48593 battles
  • 299
  • [BBB] BBB

View PostSTEEL_WARRIOR__1, on 04 September 2018 - 05:37 PM, said:

Co to meleš, proč by ji to házelo do desítek?

No třeba pro to, že tanky omezeným MM dostanou "buff" ale přijdou o omezený MM?

STEEL_WARRIOR__1 #244 Posted 04 September 2018 - 06:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4704 battles
  • 78
  • [TPCHS] TPCHS

View PostThe_Baal, on 04 September 2018 - 06:51 PM, said:

No třeba pro to, že tanky omezeným MM dostanou "buff" ale přijdou o omezený MM?

Tak si to přečti znovu, to už dávno neplatí

Mr_Missclick #245 Posted 04 September 2018 - 08:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 12131 battles
  • 1,909
  • [DISS] DISS
Tohle byl úplně prvotní plán. Mezitím přišly už 3 úpravy jejich hodnot, přičemž už druhá informace obsahovala, že PMM pryč nepůjde...

Resscator #246 Posted 05 September 2018 - 06:17 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 17819 battles
  • 61
  • [-TRW-] -TRW-

Zatím poslední změny u Type 59 a Superplečky:

https://www.excalibu...-superpershing/

A pro ty co nečtou, preferenční MM tankům zůstane. Mimo to, mě osobně se s Typem 59 hraje dobře, je to pořád solidní tank a po buffu z něj bude pořádná bestie :)  ...ale chápu, že někomu ten stroj nesedne, případně jsou tací, co neumí hrát vůbec. Pro takové to bude pořád jen "šrot".

Idahou #247 Posted 05 September 2018 - 03:02 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Na thearmoredpatrol.com jsou komplet aktuální změny všech t8 limiťáků

https://thearmoredpa...l-matchmaking/ 

Edited by Idahou, 05 September 2018 - 03:02 PM.

CaptainPatyn #248 Posted 14 September 2018 - 05:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20493 battles
  • 842

Otazka: Kdyz se mi nebude libit rebalance budu mit moznost ziskat zpet goldy?

SWAT0013 #249 Posted 14 September 2018 - 07:54 AM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,023
  • [KHIL] KHIL

View PostCaptainPatyn, on 14 September 2018 - 06:36 AM, said:

Otazka: Kdyz se mi nebude libit rebalance budu mit moznost ziskat zpet goldy?

To asi nyní nikdo neví, MM se jim nemění a "jen" dostávají buffy, takže spíš asi ne...

Na druhou stranu v posledním Q&A se objevila tato zpráva: On Premium tanks that Wargaming can’t rebalance, there will be a full compensation with Gold - nikdo ale neví, zda se to týká SMM, obecně nebo co a jak, protože nebyly dány nijaké větší podrobnosti.

Takže asi prostě jedině počkat, jak to dopadne...

CaptainPatyn #250 Posted 14 September 2018 - 08:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20493 battles
  • 842

View PostSWAT0013, on 14 September 2018 - 07:54 AM, said:

To asi nyní nikdo neví, MM se jim nemění a "jen" dostávají buffy, takže spíš asi ne...

Na druhou stranu v posledním Q&A se objevila tato zpráva: On Premium tanks that Wargaming can’t rebalance, there will be a full compensation with Gold - nikdo ale neví, zda se to týká SMM, obecně nebo co a jak, protože nebyly dány nijaké větší podrobnosti.

Takže asi prostě jedině počkat, jak to dopadne...

Tu zpravu jsem take cetl proto me napadlo zda nebude moznost vratit goldy. Protoze pokud nedaji SP buff na rychlosti alespon o 25% a presnost dela nedaji max 0.34 tak to bude stejne nehratelny tank akorat buffuji nepodstatne jako vyssi pene nebo dpm ten tank potrebuje hlavne rychlost i treba za cenu nizsiho pancire.

Idahou #251 Posted 14 September 2018 - 06:12 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Tak to prrr... SP je specifickej tank a to především díky tomu pancíři a kombinaci vlastností heaviny + meďáku. Osobně ani nevidím důvod, proč ho nějak výrazněji upravovat

CoreX_CZ #252 Posted 21 September 2018 - 11:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7354 battles
  • 96
  • [BBB2] BBB2
Tohle je výsměch. Kdyby opravdu WG záleželo na MM, nikdy by nedošlo na bitvy kde jde III proti V, IV proti VI, V proti VII, atd. Už jen fakt že WG napadla tahle hloupost všem akorát uškodilo. Příkladem, jak by MM neměl fungovat je větev švédských stíhačů, jelikož rozdíl dvou tierů znamená, že nic nenastřílíš proti topovým tankům, leda by se to bralo zboku či zezadu, čehož je na dálku těžké dosáhnout (jinými slovy, WG udělal z low tear švédských stíhačů peklo jen aby omezili množství lidí, co se na VIII, IX a X dostanou).

Edited by CoreX_CZ, 21 September 2018 - 11:57 PM.

kusmasa #253 Posted 22 September 2018 - 12:31 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 47390 battles
  • 434

ted uz hraji jenom arty ale pokazdy kdyz sem byl na topu s normal tanky me stvalo ze sem musel hrat proti -2

bavilo me hrat proti se 6 proti 12 osmam nebo samotna 8 proti 14 desitkam

bylo sance a porad je si proti +2 nastrilet ziskat epic vic exp. a stribrnejch :)

Jmeno1 #254 Posted 22 September 2018 - 06:45 AM

Field Marshal

• Player
  • 48425 battles
  • 10,374
  • [_V4L_] _V4L_

View PostCoreX_CZ, on 22 September 2018 - 12:54 AM, said:

Tohle je výsměch. Kdyby opravdu WG záleželo na MM, nikdy by nedošlo na bitvy kde jde III proti V, IV proti VI, V proti VII, atd. Už jen fakt že WG napadla tahle hloupost všem akorát uškodilo. Příkladem, jak by MM neměl fungovat je větev švédských stíhačů, jelikož rozdíl dvou tierů znamená, že nic nenastřílíš proti topovým tankům, leda by se to bralo zboku či zezadu, čehož je na dálku těžké dosáhnout (jinými slovy, WG udělal z low tear švédských stíhačů peklo jen aby omezili množství lidí, co se na VIII, IX a X dostanou).

1) Rád bych viděl jak jdeš s tierem III proti tieru V.

2) Když už je bitva kde jsi MM-2, tak na topu jsou jen 3 nepřátelé o 2 tiery výš; zbytek rovňáci nebo jen o jeden tier výš.

3) Jestli nedokážeš nahrát na švédských TD proti vyšším tierům, tak chyba není v MM, ale jen v tobě. Jsi moc slabý hráč, nemáš na to skill, což se jasně ukazuje i na tvých tier X. 

ALOKART #255 Posted 02 October 2018 - 11:00 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 54895 battles
  • 570

Ja chvalim, ze ste sa na to nevybodli.

Dalej ma velmi potesilo, ze preferencnym tankom nezrusite ich preferencny MM ako hlavny dovod preco som si ich nakupil :)

Chapem, ze so zlepsovanim ich vlastnosti treba narabat velmi opatrne, no u niektorich si myslim, ze  by bolo treba este pridat. Mam na mysli konkretne JT 88.. Uz samotna stavba jeho tela je obrovsky handikep... Je to ako Mrož na suchu ( vo vacsine hernych situacii je nepouzitelny ) a prave preto musi byt v nejakej tej svojej situacii vynimocny, ale to momentalne az tak neni v nicom :D

Proste neobratna tehla ktora skoncila okamzite akonahle sa jej niekto dostane do boku, lenze on ma problem v tom, ze sa mu netreba ani do boku dostat aby skoncil :D PReto si ho do bitky zobere malokto.

A takemuto jeho statusu nepomoze mierne zlepsenie presnosti ci zlepsenie cuvania zo slimaka na korytnacku... musite mu dat proste nieco viac aby ziskal respekt :)

ivanszabo111 #256 Posted 07 October 2018 - 07:22 PM

Corporal

• Player
  • 26559 battles
  • 115

View PostBlueTomcat, on 26 July 2018 - 08:38 PM, said:

No schovával jsem si tohle hodně dlouho  a chtěl jsem to hodit do jiného tématu ale po konstatování faktu o Kájovi ehm dejnovi, jsem dostal 14 denní stopku na fórum, no co pravda se tu nevyplácí.

Jako nevím co na to říct. :facepalm: Milé WG pokud chcete hromadně upravovat parametry tanků tak prosím nejdříve upravte goldovou munici protože momentálně na randomu nelítá nic jiného než gold, takhle si zbytečně zaděláváte na to že budete dělat jednu práci 2x a to jak vím tak to je záležitost tak na 4 roky.

Jinak budu komentovat jen tanky s omezeným MM co mám v garáži, jediná vyjímka bude KV-5, s tou mám naježděno cca 100 bitev na kamarádově účtu. Ano přiznávám se a dobrovolně a klidně mě zabanujte ale to by jste museli zabanovat 90% hráčů. Jinak vynechám jediný parametr a tou je pancíř, momentálně v té goldové rakovině co se ve hře extrémně rozšířila má jen funkci že té munici dává nějaký odpor. Vezmu to od pátého tieru, níž to nemá smysl komentovat protože to jsou tanky na vyblbnutí a tam o nic nejde. Jinak nekoukám na statistiky ale na svůj vlastní herní pocit a konfortnost jak se mi s tankem hraje.

KV-5 - To jakou jste navrhli úpravu je tak akorát aby momentálně nebyl takový šrot jaký je. Ten tank nemá skoro nic, všichni ví kde má weakspoty, dělo se musí fullgoldit jinak jste bez šance, tedy pokud se náhodou nedostanete do topu což je extrémně vzácné. Je veliký, takže šinkana od artin je denním chlebem a na cvičení posádky se nehodí díky věčně chcíplému radistovi umístěného uvnitř R2D2. Nedokážu si představit co bude dělat ve full gold desítkách, jestli se takhle jak se navrhuje upraví tak v MM+1 to bude obstojný nepřítel ale v desítkách to bude šrot jak momentálně je v devítkách.

V. Tier

KV-220 - Zkrátka těžký tank, je pomalý, neobratný, veliký prostě klasika. Jen to dělo je tragédie, už takhle se musí goldit proti šestkám, proti sedmičkám by to musel být prakticky full gold a přesnost není zrovna nejlepší.

Stug IV - Slušný stíhač, dobré cammo trochu neobratný, dělo je celkem tragický, proti sedmičkám samozřejmě full gold. Ale je to odměnový tank, takže u těch je už hráč zvyklý že v garáži zapadne pod vrstvou prachu.

Matilda IV - Tank je to slušný, na střeďáka pomalé ale dá se to. Má výborné sklopení děla a přesnost takže se dá skvěle odstřelovat zpoza kopce. Dál je dělo těžká tragédie, proti šestkám full gold a ta rychlost střely tu výhodu přesnosti neguje. Fakticky máte pocit jak když střílíte brambory. Proti sedmičkám by to bylo na odchod z bitvy, za poškrábání laku se body nedávají, zkrátka čiré zoufalství.

Churchill III - Momentáolně asi nejlepší premiová pětka ve hře. Umí docela dost vydělat, munice prakticky nic nestojí a je celkem rychlý + obratný. Dělo je slušný spammer, proti pětkám stačí, proti šestkám sem tam gold ale proti sedmičkám by se muselo jezdit full gold.

SU-85I - No jak je momentálně nastavený je celkem problém a nevím co na něj říct, ale přirovnal bych to ke stugovi IV. Dělo pomalu zaměřuje a přesnost je nic moc doba nabíjení by mohla být o chlup kratší. Proti sedmičkám full gold.

T-14 - Tragédie, tragédie, zkrátka tragédie. Bez goldů se obejdete leda z blízkosti a to musíte trefit weakspot což je díky té přesnosti děla prakticky nemožný. Skvělé sklopení děla takže se s ním skvěle hraje hulldown. Jezdit se musí full gold a to by na sedmičky nestačilo ani omylem. V MM+2 by to bylo na utopení...

Matilda BP - Pomalý, težce neohrabaný stroj, přezdívka miniTOG je velice přesná. Než se někam dohrabete je většinou po bitvě. Dělo to má z Churchilla III takže platí to co u něj. V sedmičkách než by jste se někam doplazili tak jsou všichni mrtví nebo by vás vyndal sedmičkový light s prstem v nose. Už teď je to velice slabý tank.

Excelsior - Prakticy u nej platí to co u Matildy BP až na to že je rychlejší. Na šestkách se musí jet full gold, na sedmičkách by možná měl nějakou šanci ale i tak by to bylo pro vztek.

VI. Tier

TOG II* - Je to můj miláček, dříve dokázal na začátku bitvy rozpoutat vtipnou konvezraci ale díky změnám ve hře se z něj pomaličku stává lapač prachu. Hrajhe se s nim celkem specificky a ono to díky té rychlosti jinak ani nejde než si hrát na TD. Blbé je že to co máte za dělem musíte někam schovat a to mnohdy nejde a pro artiny jste přímo požehnání protože se nedá minout. Dělo je fantastické a vezete si sebou muniční sklad, za celou dobu co ho mám jsem nemusel ani jednou vystřelit gold. Dělo není problém ale je to zkrátka bizardnost tohoto tanku. MM+2 by ho prakticky střelil na komoru a byl by to jen tank pro zlost a lapač prachu.

VII. Tier

E-25 - Každý říká jaký je to ninja ale pomalu to přestává platit. Pocitově mám pocit jak když nám WG nadělilo skryté nerfy, zkrátka to už dávno není ono. Málo munice a kdybych měl jezdit proti devítkám tak je to prakticky o full gold protože 150 mm na AP to už je velký problém i na některé osmičky. Zase ale musím uznat že z té mé sbírky omezenců je to nejlepší stroj a možná by ten MM +2 přežil celkem v pohodě ale muselo by se na něco lehce hrábnout. 

Panther/M10 - Tragický tank. Dřív to byl turbošrot po buffu je to klasický šrot. Dělo je blbý vtip, chci vidět jakou bžundu do devátého tieru přinesu když tam těm godzilám budu ubírat po 130 HP a to ještě goldama, hromadou štěstí když je probiju a to ještě když se s tím křivým dělem trefím. V ostatním naprosto průměrný tank.

VIII. Tier

8,8 cm Pak Jagdtiger - Mě osobně se s ním hraje dobře (jenže jen protože v něm mám posádku s 5 perky ), dobře vydělává protože munice stojí na daný tier směšné peníze, dělo je rychlopalka ale už mnohdy na devítky nestačí a musí se goldit. Bohužel je to neobratná plečka i po buffu

T26E4 SuperPershing - Negativně se o něm mluví po tom slavném nerfu, prý "historické parametry". Po pár letech zpětné vazby kdy se na ten tank nadávalo jak se dalo a z toho "hstorického parametru" si dělali bžundu jak se dalo dostal buff prakticky na původní parametry ale dělo bylo pořád nanic. Po dalších letech negativní zpětné vazby dostal buff i na průbojnost protože se s ním muselo jezdit full gold aby se něco nastřílelo ale to už bylo pozdě. Tady u jediného tanku zmíním pancíř, pořád se v popisu mele že ho má skvělý a já se ptám kde proboha? Jinak je to střední tank s pohyblivostí těžáku, když s ním hrajete tak to je pocit jak když máte špinavé ruce.

FCM 50t - Tak tenhle tank by MM +2 vyloženě zabil. Je to prakticky stejný tank jako AMX CDC a ten momentálně potkat ve hře je vzácnost. Co je to za šrot jen potvrdila akce kdy se prvně měnili premiáky, tak po této události úplně vymizeli z randomu. Takže FCM by byl po odemrání preferenčního MM ještě větší šrot jak CDC protože je pomalejší a dá dělo o trochu méně dolů.

Jinak dnes kupovat premiovou šestku nebo osmičku je jen pro zlost. Proč bych si měl kupovat něco s čím jezdím 80% času MM+2?

Mě se líbí jak má WG plnou hubu toho jak se bojí nerfnout goldy protože si je kdysi v pravěku WOT lidi nakoupili v akci a bojí se že by na ně lidi byli naštvaní kvůli nerfu. Jo a u tanků se nějak moc nebojí, ať udělají cokoliv kromě toho že upraví MM aby nědělal takové hovadiny. Tady je fakticky něco divnýho...

Mometálně systém 3-5-7 je to největší zvěrstvo co WG předvedlo, to že to nefunguje bylo snad jasné každému po měsíci, no co na WG ještě výkon že si toho všimli tak "brzo". No ono je vlastně pravdou že na randomu lítá jen 5% premiové munice...

uvedené prem.tanky okrem panthera mám , čo si napísal je tak božsky pravdivé -výstižné !! som rád že si to sem dal ,hádam to niekto z kompetetných zoberie v úvahu

Mr_Missclick #257 Posted 08 October 2018 - 11:09 AM

Lieutenant

• Player
  • 12131 battles
  • 1,909
  • [DISS] DISS
ivanszabo: Tohle snad není možný... reagovat na už neaktuální příspěvek. PMM se rušit nebude, tím pádem na tom není co brát v úvahu...

mrazkov #258 Posted 11 October 2018 - 10:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 45633 battles
  • 535
  • [EHW] EHW
tak zmeny otestovany a minimalne SP a KV-5 jsem s upravou celkem spokojen.s WZ-111 jsem bohuzel stale marnej, to ale bude rukama :-) neni to proste tank pro me

Hugo_bear #259 Posted 11 October 2018 - 11:39 AM

Major

• Player
  • 22770 battles
  • 2,972
  • [_AF_] _AF_
jsem to včera zapnul a byl zvýšený výskyt omezenců, teda jako vozidel :-D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users