Jump to content

Prenajaté vozidlo ?!

tank

• Please log in to reply
23 replies to this topic

robert_ace #1 Posted 28 July 2018 - 12:33 PM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG
Kde, ako a za koľko grošov sa dá prenajať nejaké ,, vozidlo" vo WOT-ku ? 

Jmeno1 #2 Posted 28 July 2018 - 12:49 PM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_
Obcas to WG v nejake akci individualne nabidne zdarma, ale normalne to pronajmout nejde, ale je to IMHO velmi dobry napad.

robert_ace #3 Posted 28 July 2018 - 01:19 PM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG

Som z toho potom fakt 100%-tný :deer:Vysvetlím moju predošlú otázku. Hráč / jeho nick samozrejme mám, tak isto aj screeny /, ktorý si založil účet pred troma dňami t.j. 25.7.2018 má 4 /slovom štyri ! / tanky, konkrétne M2 Medium / III. tier /, M3 Lee / IV. tier/, ARL 44 / VI. tier/ a T34-85M / VI. tier prémiový/. Má odohraných 58 ! / päťdesiatosem / bitiek, 58.62% vin....atď. Okrem iného je to teamkiller, ktorý ani nezmodral keď ma dal dolu v bitke. Písal som na podporu, aby preverili toho hráča, a dostal som odpoveď hodnú žiaka 1.A. Ako inak, všetko je v poriadku a to ARL44 má hráč prenajaté. Druhá moja otázka je, kedy v priebehu posledných troch dní bola nejaká akcia na prenájom tanku, a prečo hráč ako napr. ja s 20546-timi odohranými bitkami som nedostal nejaký tank v ponuke na prenájom ? Nie som chamtivý alebo závistlivý, bohužiaľ, niektorým krokom WG už asi prestávam rozumieť.

Edited by Kampa1987, 28 July 2018 - 03:06 PM.
Změna barvy textu

Miri37 #4 Posted 28 July 2018 - 01:20 PM

Lieutenant General

• Player
  • 46919 battles
  • 6,194

View Postrobert_ace, on 28 July 2018 - 11:33 AM, said:

Kde, ako a za koľko grošov sa dá prenajať nejaké ,, vozidlo" vo WOT-ku ? 

Veškerou techniku ve WoT máš pronajatou. Některou na dobu neurčitou za stříbro, ale tu je potřeba vyzkoumat a některou za goldy (peníze) bez nutnosti výzkumu.

Pokud máš ti jde o něco podobného:

Spoiler

Tak to někdy WG dává, ale neovlivníš, co to bude a na kolik bitev.

Jmeno1 #5 Posted 28 July 2018 - 04:52 PM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_

View Postrobert_ace, on 28 July 2018 - 02:19 PM, said:

Som z toho potom fakt 100%-tný :deer:Vysvetlím moju predošlú otázku. Hráč / jeho nick samozrejme mám, tak isto aj screeny /, ktorý si založil účet pred troma dňami t.j. 25.7.2018 má 4 /slovom štyri ! / tanky, konkrétne M2 Medium / III. tier /, M3 Lee / IV. tier/, ARL 44 / VI. tier/ a T34-85M / VI. tier prémiový/. Má odohraných 58 ! / päťdesiatosem / bitiek, 58.62% vin....atď. Okrem iného je to teamkiller, ktorý ani nezmodral keď ma dal dolu v bitke. Písal som na podporu, aby preverili toho hráča, a dostal som odpoveď hodnú žiaka 1.A. Ako inak, všetko je v poriadku a to ARL44 má hráč prenajaté. Druhá moja otázka je, kedy v priebehu posledných troch dní bola nejaká akcia na prenájom tanku, a prečo hráč ako napr. ja s 20546-timi odohranými bitkami som nedostal nejaký tank v ponuke na prenájom ? Nie som chamtivý alebo závistlivý, bohužiaľ, niektorým krokom WG už asi prestávam rozumieť.

Narazil jsi na dobrého hráče, který si buď udělal reroll a nebo ze srandy založil nový účet. Koupit T-34-85M, najezdil expy, koupil goldy a za volné hned vyexopil ARL44. A to že nezmodral je normální pokud do tebe střelil jen 2x. Neměl důvod modrat.

Měl by ses naučit vyjadřovat. Tvůj úvodní post je de facto absolutní nesmysl, až doplnění dává smysl, a to by ještě bylo fajn, kdyby jsi dal kopii té odpovědi abychom viděli jak vlastně rozumíš psanému textu ( mám o tom své pochybnosti ).

MakeMeSweat #6 Posted 28 July 2018 - 05:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15238 battles
  • 1,101
  • [R1127] R1127

View PostJmeno1, on 28 July 2018 - 03:52 PM, said:

Narazil jsi na dobrého hráče, který si buď udělal reroll a nebo ze srandy založil nový účet. Koupit T-34-85M, najezdil expy, koupil goldy a za volné hned vyexopil ARL44. A to že nezmodral je normální pokud do tebe střelil jen 2x. Neměl důvod modrat.

Měl by ses naučit vyjadřovat. Tvůj úvodní post je de facto absolutní nesmysl, až doplnění dává smysl, a to by ještě bylo fajn, kdyby jsi dal kopii té odpovědi abychom viděli jak vlastně rozumíš psanému textu ( mám o tom své pochybnosti ).

Nezazil som, tak neviem isto. Ale cital som ze novacik po splneni tutorialu dostane lubovolny standardny tank tieru 6 podla vlastneho vyberu.

Mr_Missclick #7 Posted 28 July 2018 - 06:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9196 battles
  • 1,062
  • [DISS] DISS

A nebyla v jistý aktualizaci ta změna, že si nováček po dosažení určitýho postupu ve hře může zvolit libovolnou šestku, která se mu vyzkoumá a koupí?

Edit: Tak nejsem sám, kdo si to myslí. :teethhappy:

Edited by Mr_Missclick, 28 July 2018 - 06:11 PM.

Jmeno1 #8 Posted 28 July 2018 - 07:01 PM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_
Já to testoval a dostal jsem tier 3. Šestku ne.

robert_ace #9 Posted 28 July 2018 - 07:51 PM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG
Múdrejší som z tých odpovedí asi o 0,00001% ale aj tak ďakujem pánu Bohu za ne.  Len tak na okraj, ja nepochybujem o nikoho vzdelaní vrátanie písania a čítania. 

Jmeno1 #10 Posted 29 July 2018 - 08:16 AM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_
Bohužel aby jsi dostal fundovanou odpověď, musel bys položit detailní otázku ideálně doplněnou obrázky. Ty se ptáš způsobem jako bychom ti viděli do hlavy a věděli co máš na mysli. Je to klasická chyba valné většiny lidí. Ono umět se správně zeptat není jednoduché a ty to evidentně neumíš. A i když ti tady napíšeme co přesně je potřeba, stejně nic nepředložíš. A opět jen potvrzuješ paralelu mezi psanými příspěvky a herními výsledky.

Lucius_Sulla #11 Posted 29 July 2018 - 08:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37487 battles
  • 310
  • [G0G0] G0G0
Nemohl to být nějaký, co já vím, jútúberský účet? Ukazoval mi syn před časem nějakého klučíka, co to takhle ukazoval právě s půjčenýma tankama. 

robert_ace #12 Posted 29 July 2018 - 11:10 AM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG
Ideálne doplním teda aj obrázky, snáď to s mojím úbohým vzdelaním dokážem :hiding:

robert_ace #13 Posted 29 July 2018 - 11:11 AM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG
A tu je odpoveď s centra podpory.....

Leeroy_YOLO #14 Posted 29 July 2018 - 11:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 5676 battles
  • 1,472

View Postrobert_ace, on 28 July 2018 - 02:19 PM, said:

Písal som na podporu, aby preverili toho hráča, a dostal som odpoveď hodnú žiaka 1.A. 

View Postrobert_ace, on 29 July 2018 - 12:11 PM, said:

A tu je odpoveď s centra podpory.....
Spoiler

a kde je sakra ta odpověď podpory hodná žáka 1.A třídy? :facepalm:

se pak nedivím, že si tu všichni stěžují na podporu, jestli jsou všichni takoví... edited...

chudák podpora tyjo...tady kluk napíše na support, že potkal podvodníka co musí dostat ban, aby měl klid, a jakákoliv odpověď podpory mimo "děkujeme hráč byl zabanován" je pak asi odpověď hodná žáka 1.A třídy jen proto že nevyhoví představám každýho prezidenta vesmíru...

Miri37 #15 Posted 29 July 2018 - 11:32 AM

Lieutenant General

• Player
  • 46919 battles
  • 6,194
Spoiler

Konečně zase na fóru něco zajímavého a i s obrázky (pořádnými podklady k debatě).

Přiznávám, že na vysvětlení tohoto mé znalosti zákoutí WoT nestačí.

Najde se tu někdo, kdo to dokáže vysvětlit? Mě by to také zajímalo. 

robert_ace #16 Posted 29 July 2018 - 11:49 AM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG

View PostLeeroy_YOLO, on 29 July 2018 - 10:25 AM, said:

a kde je sakra ta odpověď podpory hodná žáka 1.A třídy? :facepalm:

se pak nedivím, že si tu všichni stěžují na podporu, jestli jsou všichni takoví... edited...

chudák podpora tyjo...tady kluk napíše na support, že potkal podvodníka co musí dostat ban, aby měl klid, a jakákoliv odpověď podpory mimo "děkujeme hráč byl zabanován" je pak asi odpověď hodná žáka 1.A třídy jen proto že nevyhoví představám každýho prezidenta vesmíru...

Pýtal som sa na trojdňový účet s vyskúmaným VI. tierom bez predchádzajúceho výskum nižších tierov !!!! Odpoveď bola že sa jedná o ,,prenajaté" vozidlo. S trojdňovým účtom ?! Kur...a, hrajem to už dosť dlho, ale toto som ešte nežral. Nie som žiadny expert na WOT-ko, ale mám dosť rokov na takéto odpálkovanie.  Chudák podpora ? Škoda, že som sem nedal predchádzajúce odpovede z podpory, ako cez kopirák... Chyba je vždy na mojej strane a u nich je všetko v poriadku. A že ja neviem čítať....

Jmeno1 #17 Posted 29 July 2018 - 12:09 PM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_

No, tak jsme se konečně dostali k něčemu zajímavému. To, že nováčci můžou dostat do pronájmu určité vozidlo jsem nevědě, ale možné to je. Kdysi jsem dostal do pronájmu AMX CDC na 3 dny. Podortýkám, že pronájem byl bezplatný a s WR 33% to byl spíš danajský dar. Nováčci to mají proti veteránům těžší a tak alespoň rozjezd jim WG docela cukruje. Takhle vypadá účet nováčka po 23 biitvách:

Spoiler
Spoiler

Možná, že kdybych tam odehrál celkem např. nad 30 bitev, taky by mi to WG umožnilo. Ale i tak jsem tam měl 10 dnů PÚ, 2750 goldů, volné zkušenosti (už nevím kolik), osobní zálohy, velitele se žárovkou, prémiový tank tier V a nevím co ještě. Docela fajn ne? ;)

Leeroy_YOLO #18 Posted 29 July 2018 - 12:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5676 battles
  • 1,472

Když tě zajímá zdroj pronájmu, měl jsi se zeptat na zdroj pronájmu, ne pokládat dotaz tak, že se ti nezdá, že by už měl takovej tank, tak jestli to nemá podvodem nějakým, na což ti odpověděl, že je to OK, je pronajaté. Proč to zpochybňovat jen proto, že nevíš, odkud ten pronájem vzal...

Příště se zeptej na to, odkud ten pronájem vzal, pravděpodobně ti odpoví, že takové informace poskytovat nemůžou, protože už se jedná o "osobní" věc toho účtu, ale nemusíš hned pěnit... Uvědom si, že podpora má přístup k nějakým informacím a ty ani nemusí tyhle údaje obsahovat...každý smí disponovat jen těmi údaji, které potřebuje ke své práci a navíc proč by měli někomu poskytovat detailní údaje o jiných účtech...to by si naopak měl stěžovat dotyčný, kdyby ti to řekli...

Ptáš se na něco jiného než chceš vědět a stěžuješ si, že ti neodpoví co chceš vědět...

robert_ace #19 Posted 29 July 2018 - 12:39 PM

Corporal

• Player
  • 23796 battles
  • 175
  • [PK_SG] PK_SG

View PostJmeno1, on 29 July 2018 - 11:09 AM, said:

No, tak jsme se konečně dostali k něčemu zajímavému. To, že nováčci můžou dostat do pronájmu určité vozidlo jsem nevědě, ale možné to je. Kdysi jsem dostal do pronájmu AMX CDC na 3 dny. Podortýkám, že pronájem byl bezplatný a s WR 33% to byl spíš danajský dar. Nováčci to mají proti veteránům těžší a tak alespoň rozjezd jim WG docela cukruje. Takhle vypadá účet nováčka po 23 biitvách:

Spoiler
Spoiler

Možná, že kdybych tam odehrál celkem např. nad 30 bitev, taky by mi to WG umožnilo. Ale i tak jsem tam měl 10 dnů PÚ, 2750 goldů, volné zkušenosti (už nevím kolik), osobní zálohy, velitele se žárovkou, prémiový tank tier V a nevím co ještě. Docela fajn ne? ;)

Keď som ja začínal, dostal som prt borový akurát tak....Ale v tomto tvojom prípade by som ten prenajatý tank ešte bral. Je mi jasné, že keď má niekto prenajatý tank, tak výskum je irelevantný. Ale tomu, koho netreba menovať, chýba v am. línii I. a II. tier, a pokiaľ viem, tak v služobnom zázname s ukladajú všetky tanky, ktoré hráč kúpil, vyskúmal a následne aj predal. Alebo dostal do prenájmu všetky tanky ? Ja neviem...A ešte jedna drobnosť okolo tohto tu. Škoda ,že som si neuložil záznam z hry, moja chyba. Celý čas, pokým ma nedal dolu, ma vytláčal bezdôvodne z mojej pozície tak, že si urobil zo mňa štít. Žiadna ignorácia z mojej strany nepomphla. Toto by podľa mňa asi nejaký začiatočník neurobil. A pokiaľ WG prenajíma tanky takýmto hráčom, zbohom WOT-ko.......

View PostLeeroy_YOLO, on 29 July 2018 - 11:31 AM, said:

Když tě zajímá zdroj pronájmu, měl jsi se zeptat na zdroj pronájmu, ne pokládat dotaz tak, že se ti nezdá, že by už měl takovej tank, tak jestli to nemá podvodem nějakým, na což ti odpověděl, že je to OK, je pronajaté. Proč to zpochybňovat jen proto, že nevíš, odkud ten pronájem vzal...

Příště se zeptej na to, odkud ten pronájem vzal, pravděpodobně ti odpoví, že takové informace poskytovat nemůžou, protože už se jedná o "osobní" věc toho účtu, ale nemusíš hned pěnit... Uvědom si, že podpora má přístup k nějakým informacím a ty ani nemusí tyhle údaje obsahovat...každý smí disponovat jen těmi údaji, které potřebuje ke své práci a navíc proč by měli někomu poskytovat detailní údaje o jiných účtech...to by si naopak měl stěžovat dotyčný, kdyby ti to řekli...

Ptáš se na něco jiného než chceš vědět a stěžuješ si, že ti neodpoví co chceš vědět...

Ako som sa mal hneď spýtať na zdroj prenájmu, keď som o takom niečom predtým ani len netušil ? Veď to, že ide  o prenájom, som sa dozvedel až v ich odpovedi. Mne je jasné, že mi nemôžu dať info o účte toho hráča, veď to som ani nechcel. A dokonca aj keby dostal ban tak ti to nemôžu oznámiť. 

Leeroy_YOLO #20 Posted 29 July 2018 - 12:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5676 battles
  • 1,472

View Postrobert_ace, on 29 July 2018 - 01:39 PM, said:

v služobnom zázname s ukladajú všetky tanky, ktoré hráč kúpil, vyskúmal a následne aj predal.

spíše bych řekl na tanky s aspoň jednou bitvou - ve služebním záznamu nemám tanky, které jsem vyzkoumal a přeskočil, nevidím tam ani tanky, které jsem i zakoupil, ale ještě s nimi nehrál

Edit:

View Postrobert_ace, on 29 July 2018 - 01:49 PM, said:

Ako som sa mal hneď spýtať na zdroj prenájmu, keď som o takom niečom predtým ani len netušil ? Veď to, že ide  o prenájom, som sa dozvedel až v ich odpovedi. Mne je jasné, že mi nemôžu dať info o účte toho hráča, veď to som ani nechcel. A dokonca aj keby dostal ban tak ti to nemôžu oznámiť. 

no nemohl, ale mohl jsi se zeptat potom (což bys musel zakládat jiný ticket, protože tenhle asi hned označili za vyřešený oni, že?), ale když ti je jasné, že ti to info dát nemůžou, tak jsi nemusel říkat, že tě odpálkovali tím, že jde o pronájem, když ti tím vlastně řekli vše, co mohli... co ty víš, odkud to má - já taky měl nějakej tank na nějakou dobu půjčenej a zjistil jsem to až když ten čas vypršel, protože se mi nějakým bugem ještě zobrazoval v garáži do dalšího relogu :) Třeba to dostal na zkoušku od nějakýho CM/CC kódem, třeba to byl nějakej promo kód, byl to CZ/SK? jestli ne, třeba u nich byla nějaká akce... jako pokud by mi řekli, že ten tank je pronajatý, asi bych nezpochybňoval, že má někdo pronajaté ARL-44... chápal bych, že by se ti třeba nelíbilo, kdyby měl pronajatého Type 5 :D ale tady si myslím, že děláš z komára velblouda a zbytečně blamíš support. Když jsi psal, že jsi dostal odpověď hodnou žáka 1.A tak jsem myslel, že tě poslali do háje a ještě s chybama...a přitom to je od nich dobrá odpověď...

Edited by Leeroy_YOLO, 29 July 2018 - 12:56 PM.

Also tagged with tank

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users