Jump to content

Prenajaté vozidlo ?!

tank

• Please log in to reply
23 replies to this topic

robert_ace #21 Posted 30 July 2018 - 03:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21432 battles
  • 80
  • [PK_SG] PK_SG

View PostLeeroy_YOLO, on 29 July 2018 - 11:50 AM, said:

spíše bych řekl na tanky s aspoň jednou bitvou - ve služebním záznamu nemám tanky, které jsem vyzkoumal a přeskočil, nevidím tam ani tanky, které jsem i zakoupil, ale ještě s nimi nehrál

Edit:

no nemohl, ale mohl jsi se zeptat potom (což bys musel zakládat jiný ticket, protože tenhle asi hned označili za vyřešený oni, že?), ale když ti je jasné, že ti to info dát nemůžou, tak jsi nemusel říkat, že tě odpálkovali tím, že jde o pronájem, když ti tím vlastně řekli vše, co mohli... co ty víš, odkud to má - já taky měl nějakej tank na nějakou dobu půjčenej a zjistil jsem to až když ten čas vypršel, protože se mi nějakým bugem ještě zobrazoval v garáži do dalšího relogu :) Třeba to dostal na zkoušku od nějakýho CM/CC kódem, třeba to byl nějakej promo kód, byl to CZ/SK? jestli ne, třeba u nich byla nějaká akce... jako pokud by mi řekli, že ten tank je pronajatý, asi bych nezpochybňoval, že má někdo pronajaté ARL-44... chápal bych, že by se ti třeba nelíbilo, kdyby měl pronajatého Type 5 :D ale tady si myslím, že děláš z komára velblouda a zbytečně blamíš support. Když jsi psal, že jsi dostal odpověď hodnou žáka 1.A tak jsem myslel, že tě poslali do háje a ještě s chybama...a přitom to je od nich dobrá odpověď...

To máš asi recht s tými nevyskúmanými tankmi, som to vyskúšal. Musíš odohrať aspoň jednu bitku aby sa objavil v zázname. A čo sa týka toho ARL-ka, stále mám pochybnosti. Ono keby sa XY / ten koho netreba menovať/ nechoval v hre ako totálny idiot, nemusel by som to tu vôbec riešiť. Blamím zbytočne support ? Od toho tu predsa sú, je to ich práca, majú ju hádam aj dobre zaplatenú . A ak nebudú mať čo riešiť, budú pozerať do steny, tak začnú tam byť nepotrebný. To si na svedomie nezoberiem predsa :popcorn:

Kucus_brainless_zombie #22 Posted 07 August 2018 - 05:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24301 battles
  • 952
  • [_LDN] _LDN

Support ti podal blbé informace.

Pro nováčky (do určitého počtu bitev) běží série misí, kde na konci si mohou vybrat jakýkoliv Tier VI tank v TechTree. ;)

Block Quote

Výcvikový tábor byl značně zdokonalen. Byla přidána sada bojových misí a misí v garáži. Zároveň:

• Mise jsou dostupné pro nové hráče (kteří odehráli měně než 1 000 bitev a nemají vozidla VI. a vyšší úrovně) po dokončení výcvikového tábora. Mise hráčům pomáhají s osvojením základních mechanik hry.
  • Jako odměnu za plnění misí hráči dostávají užitečný herní majetek.

Mise sestávají ze tří sad:

• Výcvikový tábor
  • Instruktáž
  • Cesta ke slávě

Po dokončení všech sad dostane hráč žeton, který může vyměnit za jakékoliv neprémiové vozidlo VI. úrovně, a to i pokud ho zatím nevyzkoumal.

Edited by Kucus_CZ, 07 August 2018 - 05:12 PM.

robert_ace #23 Posted 09 August 2018 - 06:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21432 battles
  • 80
  • [PK_SG] PK_SG

View PostKucus_CZ, on 07 August 2018 - 04:08 PM, said:

Support ti podal blbé informace.

Pro nováčky (do určitého počtu bitev) běží série misí, kde na konci si mohou vybrat jakýkoliv Tier VI tank v TechTree. ;)

Ja keď som začínal, som dostal p.r.t. borový a nie ešte nejaký tank, Ale časy sa menia, tak nováčikom prajem veselé hranie :child:

N2G_Exodus #24 Posted 09 August 2018 - 07:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8132 battles
  • 322
Už jsem to psal jinde.

Po dokončení všech začátečnických misí má nový hráč možnost vybrat si jakýkoli tank 6. tieru (neplatí na premiové vozidla) + mu bude na 10 zapůjčen T-34-85M.

Edited by N2G_Exodus, 09 August 2018 - 07:21 PM.

Also tagged with tank

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users